اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::كلاهبردار حرفه‌اي در دادسراها دستگير شد
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  9895   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    26/05/1388 
 
 كلاهبردار حرفه‌اي در دادسراها دستگير شد
 
‌با مراجعه زني به شعبه 7 بازپرسي دادسراي جنايي ، وي خطاب به بازپرس شهرياري بيان كرد: وقتي براي پيگيري پرونده برادرم به دادسراي جنايي رفته بودم، فردي كه خود را وكيل دادگستري معرفي مي‌كرد نزد من آمد و گفت: به دليل آشنايي‌اش با قاضي، مي‌‌تواند مشكل برادرم را حل كرده و زمينه آزادي او از زندان را فراهم كند. به همين منظور 5 ميليون تومان از من گرفت تا پيگير پرونده برادرم باشد.شاكي ادامه داد: پس از گذشت چند روز متوجه شدم اين فرد هيچ اقدامي نكرده است و مدام بهانه‌تراشي مي‌كند. به دنبال اين شكايت، دستور قضايي صادر شد و ماموران با آموزش زن شاكي، اين متهم را هنگامي كه براي ملاقات با اين زن آمده بود، دستگير كردند.

محمد شهرياري بازپرس جنايي گفت: با دستگيري اين فرد معلوم شد وي يك كلاهبردار حرفه‌اي است كه با پرسه‌ زدن در مراجع قضايي و انتظامي ابتدا به بهانه ارائه شكايت وارد اين محل‌ها شده و سپس اقدام به كلاهبرداري مي‌كند.

بازپرس شعبه 7 دادسراي جنايي افزود: با مشخص شدن موضوع، دستور بازرسي از محل سكونت متهم صادر و 3 كيف حاوي انواع مدارك مردم و مدارك جعلي متعلق به متهم كه خود را وكيل معرفي مي‌كرد، كشف و ضبط شد. شهرياري تصريح كرد: با توجه به كشف انبوهي از مدارك تاكنون 3 نفر از شاكيان اين متهم شناسايي شده‌اند كه در اين ارتباط با صدور دستور قضايي مبني بر چاپ تصوير متهم بدون پوشاندن چهره، از مردم درخواست مي‌شود در صورت شكايت به شعبه 7 بازپرسي دادسراي جنايي مراجعه كنند.