اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::راز سياه دختر 7 ساله
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  8325   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    07/02/1388 
 
 راز سياه دختر 7 ساله
 
ماجراي اين حادثه روز گذشته هنگامي فاش شد كه مردي با ارائه شكايتي در شعبه پنجم بازپرسي دادسراي عمومي و انقلاب ناحيه 5 تهران، از پسر 14 ساله همسايه‌اش به اتهام آزار و اذيت دختر 7 ساله‌اش شكايت كرد.

مرد شاكي در اظهاراتش به بازپرس موسوي گفت: از 3 هفته قبل، متوجه رفتارهاي غيرعادي دختر 7 ساله‌ام شدم، وقتي دليل ماجرا را از او سوال كردم، فقط گريه مي‌كرد و حاضر نبود از خانه خارج شود.

هر شب به دنبال كابوس‌هاي شبانه از خواب بيدار مي‌شد و ساعت‌ها گريه مي‌كرد.

من و همسرم هر كاري مي‌كرديم تا متوجه ناراحتي فرزندم شويم، بي‌فايده بود. دخترم هر وقت پسر همسايه را مي‌ديد، وحشت مي‌كرد و جيغ مي‌زد.

گوشه‌گيري دختر دانش‌آموز راز سياهي را فاش كرد

مرد شاكي ادامه داد: نمي‌دانستم چه ارتباطي ميان پسر همسايه و ناراحتي فرزندم وجود دارد كه وي به محض ديدن او، هراسان مي‌شود و خود را در اتاق حبس مي‌كند.

بنابراين به محل تحصيل فرزندم رفتم تا شايد از آنها دليل تغيير رفتارهاي دخترم را جويا شوم، اما مسوولان مدرسه عنوان كردند كه از 3 هفته قبل، متوجه شده‌اند دختر 7 ساله‌ام گوشه‌گير شده و در حياط مدرسه يا سر كلاس به كنجي خيره مي‌شود و با هيچ‌كس حرف نمي‌زند و آنها قصد داشته‌اند موضوع را با من و همسرم در ميان بگذارند تا علت را جويا شوند.

با شنيدن حرف‌هاي مسوولان مدرسه، ديگر مطمئن شدم كه بايد براي دخترم اتفاقي افتاده باشد كه اين‌چنين وحشت‌زده است.

به ناچار از همسرم خواستم يكبار ديگر با دخترمان صحبت كند تا شايد راز دلش برملا شود.

پسر نوجوان، دختر همسايه را به مرگ تهديد كرده بود

مرد شاكي در ادامه اظهاراتش گفت: پس از چند ساعت كه همسرم با دخترمان صحبت كرد، گريه‌كنان از اتاق بيرون آمد و عنوان كرد فرزندم از سوي پسر 14 ساله همسايه مورد آزار قرار گرفته است.

پس از شنيدن حرف‌هاي همسرم، به اتاق دخترم رفتم كه وي گريه‌كنان گفت: يك روز كه از مدرسه به خانه آمده بودم، پسر همسايه صدايم زد و گفت: دوچرخه‌تان را كه پنچر بوده، تعمير كرده‌ام و به پاركينگ منزلمان انتقال داده‌‌ام، با من بيا، تا دوچرخه را تحويل دهم.

همراه او رفتم، وقتي به پاركينگي كه دوچرخه را گذاشته بود، رسيديم، به سوي من حمله‌ور شد و پس از كتك زدنم، مرا مورد آزار و اذيت قرار داد و تهديد كرد كه اگر ماجرا را براي خانواده بگويم، مرا با چاقو مي‌كشد. از آن شب به بعد، خيلي مي‌ترسيدم هر بار كه پسر همسايه را در پله‌ها و پاركينگ مجتمع مي‌ديدم، وحشت مي‌كرد و حاضر نبودم از خانه خارج شوم.

به دنبال شكايت اين پرونده و تحقيق از دختر آسيب‌ديده، پسر نوجوان براي ادامه تحقيقات به شعبه پنجم بازپرسي دادسراي عمومي و انقلاب ناحيه 5 تهران انتقال يافت و در بازجويي‌هاي قضايي، هرگونه جرمي را انكار كرد.

بنا بر اين گزارش، بازپرس پرونده با توجه به اين كه متهم نوجوان بوده، پرونده را با عدم صلاحيت رسيدگي به دادگاه اطفال ارسال كرد تا در ادامه تحقيقات راز سياه اين نوجوان فاش شود.