اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::ماجراي يك دزدي عجيب فاش شد
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  7571   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    14/11/1387 
 
 ماجراي يك دزدي عجيب فاش شد
 
سارقان حرفه‌اي و سابقه‌دار ، پس از سوار كردن يك مرد 71 ساله ، او را آنقدر قلقلك دادند كه بيهوش شد و سپس اموالش را سرقت كردند.

حسين توكلي، بازپرس شعبه 5 دادسراي جنايي تهران با اشاره به اين پرونده سرقت كه تاكنون سابقه نداشته است ، گفت: چند روز پيش، عابران در يكي از محله‌هاي خلوت غرب تهران با مشاهده پيرمردي كه در حاشيه يك كوچه بيهوش افتاده بود، موضوع رابه مركز فوريت‌هاي پليسي 110 گزارش كردند و پس از حضور ماموران در محل، مرد سالخورده به بيمارستان منتقل و پس از اقدامات پزشكي، وي به دادسراي جنايي تهران مراجعه و در ارتباط با بيهوشي خود و سرقتي كه از وي صورت گرفته، شكايت كرد.
شاكي در اظهارات خود گفت: پس از دريافت حقوق بازنشستگي‌ام، سوار يك خودروي پرايد شدم. در طول مسير، راننده و 2 سرنشين خودرو مدام با من شوخي مي‌كردند تا اين كه رانندهبه بهانه شلوغي مسير، وارد يك خيابان فرعي شد و در اين هنگام، 2 سرنشين خودرو شروع به قلقلك دادن من كردند و اين قلقلك‌ها آنقدر ادامه پيدا كرد كه بيهوش شدم و زماني به خود آمدم كه متوجه شدم چندين ساعت در بيمارستان بوده‌ام.

بازپرس شعبه 5 دادسراي جنايي افزود: به دنبال اين شكايت، دستور قضايي صادر و با ارجاع پرونده به پليس آگاهي و چهره‌نگاري، ردپاي يكي از سارقان سابقه‌دار به نام ناصر شناسايي شد. پس از دستگيري اين متهم، وي در تحقيقات مقدماتي ابتدا منكر سرقت شد اما پس از مشاهده دلايل و مدارك و مواجهه با مالباخته به جرم خود با همدستي 2 نفر از همدستانش اعتراف كرد.

متهم در اعترافاتش گفت: پس از سوار كردن پيرمرد شاكي متوجه شده‌اند او به قلقلك حساسيت دارد و به قصد سرقت ابتدا با وي شوخي كرده‌اند و در ادامه آنقدر او را قلقلك داده‌اند تا بيهوش شده است.

دستگيري متهمان
بازپرس جنايي تصريح كرد: به دنبال اعترافات متهم، 2 همدست ديگر وي نيز در جنوب شرق تهران دستگير شدند و علاوه بر سرقت از پيرمرد شاكي، به چند فقره سرقت ديگر نيز در پوشش حمل مسافر اعتراف كردند.

توكلي افزود: با دستور قضايي در اين زمينه تحقيق از متهمان ادامه دارد.