اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::داماد ، متواري شد
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  7453   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    02/11/1387 
 
 داماد ، متواري شد
 
مردي كه در مراسم عقد ، عروس را با مهمان‌ها تنها گذاشته و متواري شده بود، در يكي از محله‌هاي كرج دستگير شد.

چندي قبل دختر جواني به شعبه نهم بازپرسي دادسراي ناحيه 2 تهران مراجعه و از مردي به نام وحيد شكايت كرد و به بازپرس رنگ‌آميز گفت: در يكي از شركت‌هاي خصوصي كار مي‌كنم. چندي قبل با وحيد كه براي انجام معامله‌هاي كاري به آنجا مراجعه مي‌كرد آشنا شدم و پس از مدتي به هم علاقه‌مند شديم و تصميم گرفتيم با هم ازدواج كنيم.
به اين ترتيب، موضوع را با خانواده‌ام در ميان گذاشتم و وحيد هم به خواستگاري‌ام آمد و پس از توافق وي با خانواده‌ام، قرار شد پس از بازگشت از دفترخانه، مراسم جشن عقد را در منزل پدرم برگزار كنيم اما روز عقد وحيد ناپديد شد و من و خانواده‌ام مانديم با مهمان‌هايي كه دعوت كرده بوديم.

وحيد با مبالغي كه از من دريافت كرده بود، به طرز مرموزي ناپديد شد و جستجوهايمان براي يافتن وي بي‌نتيجه ماند تا اين‌كه 2 روز بعد به منزلمان آمد.

شاكي اضافه كرد:به محض مشاهده وي،با او دعوا كردم و علت غيبت مرموزش را پرسيدم كه ادعا كرد شناسنامه‌اش را گم كرده و پس از جستجوهاي فراوان آن را در حالي پيدا كرده است كه نوه خانواده روي صفحه اول آن جوهر پاشيده است بنابراين از من خواست اجازه دهم با مراجعه به اداره ثبت احوال، شناسنامه المثني دريافت كند. با شنيدن اين حرف‌ها، اعضاي خانواده‌ام بيشتر به وي مشكوك شدند و شناسنامه را به زور از او گرفتند و متوجه شدند صفحه اول شناسنامه مخدوش نشده، بلكه روي صفحه دوم آن كه نام يك زن و فرزند ثبت شده بود، جوهر پاشيده شده است.

به گفته شاكي، مرد خواستگار وقتي راز خود را برملا ديده از منزل آنها فرار كرده است.

پس از اين شكايت، پرونده‌اي تشكيل و به اداره آگاهي تهران ارسال شد و تحقيقات براي دستگيري داماد شياد آغاز شد تا عاقبت 2 روز قبل با شناسايي مخفيگاه متهم در محله فرديس كرج، وي دستگير شد.

اعتراف داماد فراري
متهم با انتقال به مركز پليس تهران، مورد بازجويي قرار گرفت و در اظهاراتش به پليس گفت: به دنبال اختلاف با همسرم تصميم به ازدواج دوم با مخدوش كردن شناسنامه را داشتم كه متوجه شدند و من نيز متواري شدم.

بنابراين گزارش، متهم با قرار قانوني روانه زندان شد و تحقيقات تكميلي از وي ادامه دارد.