اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::رابطه شيطاني، انگيزه‌اي براي قتل كودك 2 ساله
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  7238   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    07/10/1387 
 
 رابطه شيطاني، انگيزه‌اي براي قتل كودك 2 ساله
 
زني كه در پي يك ارتباط شيطاني با جوان 27 ساله‌اي، زمينه‌هاي ارتكاب قتل فرزند 2 ساله‌اش را فراهم كرده بود ، دستگير شد. زن جوان سراسيمه فرزندش را به اورژانس بيمارستان منتقل كرد و با خواهش و التماس از آنها مي‌خواست تا فرزندش را نجات دهند.


وقتي پزشك اورژانس درخصوص علت شرايط وخيم كودك 2 ساله سوال كرد، زن جوان گفت: دچار يك لحظه غفلت شده و فرزندش از بالكن خانه سقوط كرده است.

به دنبال اظهارات اوليه زن جوان، پزشك اورژانس با معاينه و مشاهده آثار ضرب و جرح در بدن اين كودك ، موضوع را به پليس گزارش كرد و در اين هنگام تلاش براي نجات كودك 2 ساله كه از ناحيه سر و صورت بشدت آسيب ديده بود، بي‌نتيجه ماند و وي جان خود را از دست داد.

به دنبال تماس با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 و عزيمت ماموران انتظامي بجنورد در محل، تحقيق از زن جوان آغاز شد و درپي اظهارات ضد و نقيض وي با دستور بازپرس ويژه قتل بجنورد بازداشت شد.

اعتراف
با آغاز مرحله ديگري از تحقيقات، زن جوان اعتراف كرد: از چند ماه پيش به صورت اتفاقي با جواني به نام رضا در خيابان آشنا شده و قصد داشته پس از جدايي از همسرش، با اين فرد ازدواج كند.

وي اضافه كرد: روز حادثه به خانه رضا رفتم و فرزندم را به او سپردم و براي خريد، بيرون رفتم وقتي به خانه رضا بازگشتم، با بدن نيمه‌ جان پسر 2 ساله‌ام روبه‌رو شدم كه در شرايط بدي به سر مي‌برد.

به دنبال اين اعترافات ، ماموران با نشاني‌هاي ارائه شده از سوي زن متهم ، رضا را دستگير و تحقيق از وي را آغاز كردند.

متهم در تحقيقات گفت: از چندي پيش با مادر كودك 2 ساله ارتباط داشتم و مي‌خواستيم با هم ازدواج كنيم اما كودك 2 ساله مانعي جدي براي اين ازدواج بود زيرا احساس مي‌كردم مريم (مادر كودك) نمي‌تواند فرزند 2 ساله خود را رها كند و از همسرش طلاق بگيرد ؛ به همين دليل روز حادثه وقتي او فرزندش را به من سپرد ، در يك لحظه به سوي كودك 2 ساله حمله‌ور شده و او را بشدت زير ضربات مشت و لگد قرار دادم.

با اعتراف صريح متهم به قتل كودك 2 ساله و اعترافات زن و مرد متهم كه كودك خردسال را قرباني رابطه شيطاني خود كرده بودند بازپرس ويژه قتل بجنورد دستور قضايي را در ارتباط با آنها صادر كرد تا پس از تحقيقات و بازسازي صحنه جنايت ، پرونده براي صدور حكم به دادگاه ارسال شود.