اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::افزایش سقف برداشت از خودپردازها در ایام عید
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  64842   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    22/12/1395 
 
 افزایش سقف برداشت از خودپردازها در ایام عید
 

با توجه به در پیش بودن ایام نوروز و به منظور رفاه حال هموطنان، ارائه خدمتِ افزایش سقف برداشت تا مبلغ 500 هزار تومان از خود پرداز های شبکه بانکی کشور را مجاز اعلام کرد.

 
این اقدام همه ساله در ایام پایانی سال و با نزدیک شدن ایام عید نوروز از سوی شبکه بانکی کشور به صورت هماهنگ و منسجم انجام می شود.
 
بدین منظور شبکه بانکی با ارائه بی وقفه خدمات به آحاد مردم، شرایط را برای استفاده بدون دغدغه خاطر هموطنان از خدمات بانکی فراهم می کند.
 
بر این اساس بانک مرکزی در  بخشنامه ای به شبکه بانکی با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال، موارد زیر را به منظور خدمت‌رسانی مطلوب به مشتریان به بانک ها ابلاغ کرد :
 
1. از تاریخ 20‏.12‏.95 الی 15‏.1‏.96 تمام بانک‌ها مجاز هستند نسبت به تنظیم منوی برداشت وجه تا مبلغ 5.000.000 ریال به صورت درون بانکی (local) اقدام کنند.
 
2. بانک‌ها مجاز هستند با توجه به تامین وجه شعب در این ایام توسط بانک مرکزی، نسبت به تنظیم کاست‌ها و اسکناس‌گذاری در خودپردازها، با توجه به موقعیت جغرافیایی و تقاضای عمومی دریافت وجه، اقدام کنند.
 
 3. پس از اتمام طرح و برای پرهیز از سردرگمی مشتریان و امکان برگشت سریع به حالت اول  می‌بایست حداقل تغییرات در منوی نقد سریع (Fast Cash) دستگاه‌های خودپرداز انجام شود. پیشنهاد می‌شود در این خصوص از منوی «سایر مبالغ» برای برداشت‌های بیش از دویست هزار تومان استفاده شود.