اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::لیگ قهرمانان اروپا / پی اس جی 4-0 بارسا؛ وحشت در پاریس!
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  64795   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    27/11/1395 
 
 لیگ قهرمانان اروپا / پی اس جی 4-0 بارسا؛ وحشت در پاریس!
 

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار شاگردان لوئیس انریکه نتوانستند در مقابل نمایش درخشان مردان اونای امری کاری از پیش ببرند و با دریافت 4 گل، بازی را واگذار کردند.

 

پاریسی ها بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی تا آستانه باز کردن دروازه بارسا پیش رفتند اما حضور به موقع سرخی روبرتو، مانع از باز شدن دروازه تراشتگن شد.

 

بعد از چند دقیقه بار دیگر تیم میزبان یک فرصت بسیار خوب گلزنی به دست آورد اما این بار خود دروازه بان آلمانی بارسا دروازه تیمش را نجات داد.

 

برتری پاریسی ها ادامه داشت تا اینکه سرانجام در دقیقه 18، قفل دروازه بارسا باز شد. روی یک ضربه آزاد بود که آنخل دی ماریا با یک ضربه تماشایی، دروازه حریف را باز کرد.

 

 

 

بعد از این گل بازی تا اندازه ای متعادل شد و آبی و اناری ها یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه حریف داشتند اما نتوانستند از آن استفاده کنند.

 

در دقایق پایانی نیمه اول، بار دیگر تیم میزبان ابتکار عمل را در دست گرفت و بعد از اینکه یک موقعیت خوب را از دست دادند، در دقیقه 40 به گل دوم رسیدند.

 

حرکت خوب مارکو وراتی و پاس عالی او برای جولین دراکسلر، با ضربه دقیق این ستاره آلمانی، حساب کار را 2-0 کرد.

 

 

 

 

برتری پاریسی ها در دقایق باقی مانده نیمه اول هم ادامه داشت اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با همان دو گل به سود میزبان به پایان رسید.

 

نیمه دوم هم با برتری پی اس جی آغاز شد و این بار تنها 10 دقیقه طول کشید تا آنها به گل برسند. حرکت لاوین کورزاوا و پاس او به دی ماریا، با ضربه تماشایی این ستاره آرژانتینی به گل سوم بازی تبدیل شد.

 

 

 

 

اما حتی این گل هم روند بازی را تغییر نداد و بازیکنان پی اس جی همچنان توپ و میدان را در اختیار داشتند و بعد از یکی دو موقعیت خوب، در دقیقه 71 به گل چهارم رسیدند.

 

نفوذ عالی از مونیه و پاس بی نقص او برای ادینسون کاوانی، با ضربه محکم این ستاره اروگوئه ای، حساب کار را 4-0 کرد.

 

 

 

 

بعد از این گل بازیکنان بارسا که چیزی برای از دست دادن نداشتند، تا اندازه ای پیش کشیدند و چند موقعیت خوب روی دروازه پاریسی ها ایجاد کردند؛ از جمله در دقیقه 84 که ضربه سر نیمار به تیر دروازه کوین تراپ برخورد کرد اما هیچ یک از موقعیت های آنها تبدیل به گل نشد و بازی با همان چهار گل به سود پاری سن ژرمن به پایان رسید.