صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  64770   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    16/11/1395 
 
 عبدالله ویسی: خداحافظ سپاهان
 

به گزارش "ورزش سه"، عبدالله ویسی بدون اینکه اشاره خاصی به دلیل استعفای خود بکند، با انتشار نامه‌ای که آن را در اختیار ورزش سه قرار داد، از سمت خود کنار رفت. ویسی که بعد از شکست نزدیک مقابل پیکان  دیشب در جلسه با مدیران سپاهان شرکت کرده بود، در نهایت ادامه همکاری با این تیم را به صلاح ندیده است.

متن نامه خداحافظی احساساتی ویسی را بخوانید:

«سلام و خداحافظ سپاهان!

چه زود دیر می‌شود... چه دیر زود می‌شود. مردم خوب اصفهان مدت‌ها در انتظار جاری شدن زاینده رود هستند چراکه طراوت و شادابی را در روان شدن زاینده رود دیده اند. آنها به طور قطع  قهرمانی سپاهان را هم خواهند دید اما این بار تنها با بر ملأ شدن  پلیدی‌ها  و پستی‌هایی که در این تیم وجود دارد.

هواداران از من سپاهانی جدید، تمیز و جوان می‌خواستند کما اینکه  آب جاری زاینده رود هنوز زلال نیست. سپاهان هم راه جاری شدن را آغاز کرد اما هنوز زلال نیست.

دکتر سبحانی عزیز شما هم باهوش باشید که به شما هم اطلاعات غلط می‌دهند. سپاهانی‌های عزیز باهوش باشید؛ کرانچار، فرکی و استیماچ رفتند و من هم می‌روم. اگرچه رفتنم جایز نیست ولی  می‌روم. من رفتم اما توطئه گران که به خاطر منافع شخصی و عقده کرسی مدیریت پنهان شده‌اند، مانده‌اند.

 با تشکر از هواداران خوب، مسئولین و پیشکسوتان با معرفت که همیشه کنار من بودند. خداحافظ سپاهان.»