اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::احتمال تغییر نام ورزشگاه آزادی به همراه اول!
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  64767   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    12/11/1395 
 
 احتمال تغییر نام ورزشگاه آزادی به همراه اول!
 
بر اساس اخباری که ساعاتی پیش منتشر شد مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال، امروز در حاشیه بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ساختمان همراه اول از احتمال تغییر نام ساختمان فدراسیون فوتبال و چند باشگاه و ورزشگاه آزادی به نام همراه اول به مدت 10 تا 15 سال خبر داد. در ادامه با تک شات همراه باشید.
 
تاج گفت:
قرار است مانند ورزشگاه امارات آرسنال یا دیگر اقداماتی که در دنیا شده است، ساختمان فدراسیون فوتبال و چند باشگاه به همراه ورزشگاه آزادی به مدت10 تا 15 سال به نام همراه اول نام‌گذاری شود.
 
وی افزود:
مباحث مطرح شده در این باره در حال پیگیری است. قرار است موضوع به هیات رییسه برود تا در صورت تایید نهایی فاز اجرایی آن انجام شود.
 
اما ساعاتی پس از انتشار خبر تغییر نام استادیوم آزادی، مهدی تاج نام‌گذاری ورزشگاه آزادی به نام همراه اول را تکذیب کرد و آن را شایعه خواند.

رییس فدراسیون فوتبال در واکنش به شایعه نام‌گذاری ورزشگاه آزادی به نام یکی از اپراتورهای تلفن همراه اظهار کرد:
هیچ گاه نگفتم نام ورزشگاه آزادی به نام همراه اول تغییر کند. این شایعه را تکذیب می‌کنم. مجموعه بزرگ آزادی ملی است و این را همه می‌دانیم.

او ادامه داد:
تفاهم ما با همراه اول پیشنهاد من به وزیر محترم ارتباطات هنگام بازدید از سامانه‌های 3090 و 9090 بود که ساختمان‌های جدید فدراسیون و سازمان لیگ این شرکت در کنار کمپ تیم‌های ملی در آزادی بسازد و به مدت 15 سال با نام خودش بهره‌برداری کند که این موضوع هم تنها با موافقت و کارشناسی وزارت ورزش میسر خواهد شد.