اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::پژو پارس بخریم یا برلیانس H230 ؟
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  64737   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    03/11/1395 
 
 پژو پارس بخریم یا برلیانس H230 ؟
 
هر دو خودرو از جاده مخصوص و از دو شرکت بزرگ خودروسازی ایران بیرون می‌آیند و از نظر خدمات پس از فروش هر دو در یک سطح قرار دارند با این تفاوت که قطعات پارس بسیار فراوان‌تر و البته ارزان‌تر از برلیانس است.
 
دو خودرویی که تقریبا می‌توان گفت در بازار ایران کم اقبال شده‌اند. چرا که در محدوده قیمت آنها ماشین زیاد وجود دارد. این روزها آنقدر تنوع در بازار خودرو زیاد است که خودروها زود به زود قدیمی می‌شوند.
 

 
در این میان پژو پارس یکی از قدیمی‌ترین‌های بازار ایران است. خودرویی که حجم موتور بیشتری نسبت به برلیانس H230 دارد. قدرت برلیانس اما بیشتر از پارس است چراکه تکنولوژی به‌روز‌تری دارد. ظاهر هر دوخودرو خوب است و درون کابین نیز طراحی مناسبی دارند اما کیفیت به کار رفته درون کابین هر دو خودرو بالا نیست.
 
 طراحی داخلی پارس در مدل‌های جدید بسیار بهتر شده است. امکانات هر دو خودرو تقریبا در یک سطح است. خدمات پس از فروش هر دو خودرو گسترده‌تر بوده و البته استهلاک کمتر را باید در خودروی چینی یافت. این در حالی است که می‌توان برلیانس را با گیربکس اتوماتیک نیز خریداری کرد که البته تفاوت قیمت دارد.

 
آپشنی که برای پارس وجود ندارد. به هر حال هر دو خودرو از جاده مخصوص و از دو شرکت بزرگ خودروسازی ایران بیرون می‌آیند و از نظر خدمات پس از فروش هر دو در یک سطح قرار دارند با این تفاوت که قطعات پارس بسیار فراوان‌تر و البته ارزان‌تر از برلیانس است. بازار دست دوم پارس اما بهتر و با افت قیمت کمتر است.