اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::لیگ قهرمانان اروپا / بارسلونا 4-0 مونشن گلادباخ؛ شب آردا
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  64650   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    17/09/1395 
 
 لیگ قهرمانان اروپا / بارسلونا 4-0 مونشن گلادباخ؛ شب آردا
 

به گزارش "ورزش سه"، آردا توران که به دلیل اشتباهش در دقایق آخرین دیدار مقابل رئال با انتقادهای زیادی روبرو شده بود، در دیدار امشب ستاره آبی و اناری ها بود و با زدن سه گل، نقشی کلیدی در این پیروزی داشت.

 

گلادباخ بازی را بهتر آغاز کرد و با پرس از جلو زمین، اجازه بازی را به ستاره های بارسا نمی داد. اما تلاش بارسایی ها سرانجام در دقیقه 16 به ثمر نشست و لیونل مسی گل اول را به ثمر رساند.

 

روی حرکت خوبی که خود مسی آغاز کرده بود و با یکی دو با آردا توران، ستاره آرژانتینی با ضربه ای تماشایی، دروازه را باز کرد.

 

 

 

 

دو دقیقه بعد بارسا می توانست به گل دوم برسد اما واکنش خوب سومر روی ضربه مسی، دروازه گلادباخ بسته ماند.

 

برتری بارسا تا پایان نیمه اول ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم چند موقعیت خوب دیگر هم به دست آوردند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و به این ترتیب، نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

 

نیمه دوم هم با برتری بارسا ادامه پیدا کرد و این بار خیلی زود به گل رسید. حرکت خوب دنیس سوارز از سمت راست و ارسال او به تیر دوم، با ضربه سر آردا توران، به گل دوم بارسا تبدیل شد.

 

 

 

تنها سه دقیقه بعد، آردا حساب کار را 3-0 کرد. این بار روی پاس الکس ویدال از سمت راست بود که توران تقریبا از روی نقطه پنالتی، توانست دروازه حریف را باز کند.

 

بعد از این گل برای دقایقی از فشار حملات بارسا کاسته شد و تیم میهمان تا اندازه ای پیش کشید اما در دقیقه 67، باز هم این آردا بود که برای بارسا گلزنی کرد. روی ضربه نه چندان محکم آلکاسر، آردا در دهانه دروازه صاحب موقعیت شد و با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

 

در دقایق باقی مانده باز هم این آبی و اناری ها بودند که موقعیت های گلزنی بهتری داشتند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با نتیجه 4-0 به سود بارسا به پایان رسید.