اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::لیگ قهرمانان اروپا / اتلتیکو 1-0 بایرن؛ دژاووی باواریایی
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  64506   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    08/07/1395 
 
 لیگ قهرمانان اروپا / اتلتیکو 1-0 بایرن؛ دژاووی باواریایی
 

به گزارش "ورزش سه"، بازی در شرایطی آغاز شد که دو تیم در ده دقیقه ابتدایی بیشتر سعی بر محک زدن یکدیگر داشتند. اولین موقعیت بازی در دقیقه 11 برای اتلتیکو ایجاد شد که توپربایی تورس از خاوی مارتینز، موقعیت خطرناکی را برای اتلتیکو ایجاد کرد که در نهایت خود مارتینز اشتباهش را جبران کرد.

 

در دقیقه 13، پاس پشت مدافعان فوق العاده بازیکنان بایرن در روی نقطه پنالتی در حالت تک به تک به مولر رسید و ضربه روپای او، با عکس العمل زیبای اوبلاک همراه شد تا دروازه اتلتیکو بسته بماند.

 

 

 

 

5 دقیقه بعد، نفوذ زیبای کاراسکو از سمت راست و ضربه محکم او با واکنش خوب مانوئل نویر همراه بود. در دقیقه 24، جدی ترین موقعیت اتلتیکو روی یک ضربه کرنر شکل گرفت. ارسال از روی نقطه کرنر بعد از برخورد با لواندوفسکی، دروازه خالی را در برابر فرناندو تورس قرار داد اما ضربه سر تورس به تیر برخورد کرد و در برگشت هم نیز نویر موفق به دفع توپ شد.

 

 

 

 

فشار اتلتیکو در دقیقه 35 جواب داد و روی همکاری زیبای گریزمان و کاراسکو، ضربه زمینی و فوق العاده کاراسکو بعد از برخورد با تیر دوازه، وارد دروازه نویر شد تا اتلتیکو با یک گل از مهمان خود پیش افتد.

 

 

 

 

 

دقایقی بعد، همکاری ریبری و لواندوفسکی تا آستانه فرو ریختن دروازه اوبلاک نیز پیش رفت اما ضربه ریبری با کمترین اختلاف به بیرون رفت تا نیمه اول با یک گل برتری به سود شاگردان سیمئونه به پایان برسد.

 

در نیمه دوم، اتلتیکو با ارائه یک بازی بسته اجازه خلق هرگونه موقعیت را از بایرن گرفت. در دقیقه 55 ضربه بواتنگ از درون محوطه جریمه با واکنش زیبای اوبلاک همراه بود. در دقیقه 66، نفوذ زیبای سائول و ضربه محکم او از پشت محوطه از کنار دروازه نویر به بیرون رفت.

 

 

 

 

جدی ترین موقعیت بایرن در دقیقه  76 با ضربه سر لواندوفسکی به دست آمد. ارسال ژابی آلونسو از میانه میدان با ضربه سر لواندوفسکی همراه بود که توپ با کمترین اختلاف از کنار دروازه اوبلاک به بیرون رفت تا همچنان بازی با برتری اتلتیکو در جریان باشد. در دقیقه 80، ضربه محکم ریبری از کنار دروازه اوبلاک به بیرون رفت.

 

 

 

 

در دقیقه 83  نفوذ فیلیپه لوییس با خطای ویدال همراه بود تا شاگردان سیمئونه صاحب یک ضربه پنالتی شوند. گریزمان پشت توپ قرار گرفت اما ضربه محکم او به تیر افقی برخورد کرد تا بایرن همچنان امیدوار به بازگشت باشد.

 

 

 

 

در ادامه، علیرغم تلاش بایرن برای به تساوی کشیدن بازی، شاگردان سیمئونه حاکم توپ و میدان بودند تا در نهایت با یک گل پیروز میدان باشند و اولین شکست فصل را به شاگردان آنچلوتی تحمیل کنند.