اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::لیگ قهرمانان اروپا / بارسا 7-0 سلتیک؛ بازگشت به آسمان هفتم
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  64468   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    24/06/1395 
 
 لیگ قهرمانان اروپا / بارسا 7-0 سلتیک؛ بازگشت به آسمان هفتم
 

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان لوئیس انریکه در این دیدار کاملا برتر از تیم حریف بودند و در نهایت به یک پیروزی پرگل دست پیدا کردند.

 

بارسلونا بازی را هجومی آغاز کرد و تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. روی یک ضربه کرنر بود که توپ در محوطه جریمه سلتیک به لیونل مسی رسید و او هم با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد.

 


برتری بارسا بعد از این گل هم ادامه داشت و مسی می توانست در دقیقه 15 گل دوم را به ثمر برساند اما ضربه او به کنار دروازه برخورد کرد.


در حالی که تیم میزبان به دنبال زدن گل های بعدی بود، سلتیک در دقیقه 23 صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای تراشتگن روی دمبله، یک ضربه پنالتی نصیب شاگردان برندان راجرز کرد اما ضربه دمبله را تراشتگن مهار کرد تا حساب کار همچنان 1-0 باقی بماند.

 


تنها 3 دقیقه بعد، بارسا به گل دوم رسید. همکاری عالی مسی و نیمار، در نهایت با ضربه ستاره آرژانتینی، به گل دوم آبی و اناری ها تبدیل شد.


حملات بارسا همچنان ادامه پیدا کرد و این تیم چند بار تا آستانه رسیدن به گل سوم پیش رفت اما حضور به موقع مدافعان و دروازه بان سلتیک، مانع از باز شدن دروازه این تیم شد و نیمه اول با همان دو گل به پایان رسید.


بارسا نیمه دوم را هم طوفانی آغاز کرد و این بار بعد از 5 دقیقه، به گل رسیدند. روی یک ضربه آزاد بود که نیمار با ضربه ای دقیق، توانست دی فریس را برای بار سوم مغلوب کند.

 

 

 

بعد از این گل بازیکنان سلتیک برای دقایق پیش کشیدند اما تنها در فاصله دو دقیقه، دو بار دیگر دروازه شان را باز شده دیدند. ابتدا در دقیقه 59 روی ارسال عالی نیمار، آندرس اینیستا با یک ضربه والی غیرقابل مهار توانست گل چهارم را به نام خورد.

 


یک دقیقه بعد نوبت مسی بود تا هت تریکش را کامل کند. این بار ستاره آرژانتینی برای قرار گرفتن در موقعیت گلزنی با سوارز همکاری کرد و در نهایت با ضربه ای ساده، کار را تمام کرد.


سلتیک که چیزی برای از دست دادن نداشت، بعد از این گل هر سه تعویضش را انجام داد اما این باعث نشد که بارسا به گل ششم نرسد. بار دیگر نیمار بود که در نقش گلساز ظاهر شد و در نهایت سوارز با یک ضربه تماشایی، کار را تمام کرد.

 

اما این هم پایان کار نبود و بارسا در دقیقه 88 به گل هفتم رسید. روی حرکت خوب مسی و پاس رو به عقب او، سوارز به راحتی دروازه حریف را باز کرد. در ثانیه های پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با 7 گل به سود بارسا به پایان رسید.