اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::نکات مهم در ریاست تاج بر فدراسیون فوتبال ؛از کی روش تا حق پخش
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  64161   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    19/02/1395 
 
 نکات مهم در ریاست تاج بر فدراسیون فوتبال ؛از کی روش تا حق پخش
 
مهدی تاج با کسب اکثریت آرا ریاست فدراسیون فوتبال را به دست آورد. نایب رییس فدراسیون فوتبال حالا به عنوان رییس فدارسیون فوتبال فعالیت خواهد کرد. مصطفی آجورلو با 15 و عزیزمحمدی با 6 رای دررتبه های بعدی انتخابات قرار گرفتند.به نظر می رسد مهدی تاج با چنین رایی حمایت کامل کفاشیان را داشته است و به همین دلیل به راحتی به ریاست رسید.

مهدی تاج رئیس جدید فدراسیون فوتبال شد(+عکس)

مهدی تاج به مدت 4 سال ریاست فدراسیون فوتبال را به عهده خواهد داشت. از نکات مهمی که در مورد ریاست مهدی تاج وجود دارد انتخاب دبیرکل جدید برای فدراسیون فوتبال و زاویه ای است که با صداوسیما دارد.

ازنکات مهم در مورد مهدی تاج زاویه اش با صداوسیمادر مورد خصوصی کردن فوتبال است. او در دوران نیابت رییسی اش بارها در مورد عدم پخش مسابقات فوتبال از تلویزیون نظر داده بود. 

روابط مهدی تاج با کارلوس کی روش روابط خوبی است و تیم ملی را تهدید نمی کند. رییس جدید فدراسیون فوتبال در حالی به این سمت رسیده است که به نظر می رسد از حمایت کامل علی کفاشیان برخوردار بوده. 

رییس سابق فدراسیون فوتبال با مدل مدیریتی اش رای کامل مجمع را در اختیار داشت و همه می دانستند که حکم نهایی فدراسیون به دست او به امضا خواهد رسید. رای اکثریت مجمع فدراسیون فوتبال به مهدی تاج عملا از هماهنگی کامل او و علی کفاشیان خبر می دهد که امید است این هماهنگی به نتیجه گرفتن فدراسیون فوتبال در دوره جدید منجر شود.