اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::ازدواج در ايتاليا، جدايي در ايران
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  4578   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    19/02/1387 
 
 ازدواج در ايتاليا، جدايي در ايران
 
fiogf49gjkf0d
زن ايتاليايي بعد از گذشت ۶ سال از ناپديد شدن همسرش در خارج از كشور، به اميد اينكه بتواند اين مرد را پيدا كند به ايران آمد اما بعد از بي‌نتيجه ماندن جست و جوها تصميم گرفت با بخشيدن مهريه هزارتوماني‌اش از همسرش به‌صورت غيابي طلاق بگيرد.
اين زن وقتي در مقابل قاضي اقدم - رئيس شعبه ۲۶۱ دادگاه خانواده- قرار گرفت، در توضيح ماجرايي كه بر او گذشته بود گفت: سال‌ها قبل وقتي همسر ايراني‌ام براي تجارت به ايتاليا آمده بود با يكديگر آشنا شده و ازدواج كرديم. ما با هم زندگي خوبي داشتيم كه حاصل اين زندگي ۲ فرزند پسر بود.

اين زن در حالي كه به دشواري به فارسي صحبت مي‌كرد، درخصوص اختلافش با همسرش گفت: ۶ سال قبل در حالي كه فرزندان‌مان بزرگ شده بودند و هر يك در شهرهاي مختلف ايتاليا كار مي‌كردند، متوجه شدم همسرم بسيار آشفته و پريشان است.

هر بار كه ماجرا را از وي پيگيري مي‌كردم جواب درستي نمي‌داد تا اينكه از طريق چند نفر از دوستان ايراني‌مان متوجه شدم او با خانواده‌اش كه در ايران بودند دچار مشكل شده است.

در حالي كه همسرم درگير تلفن‌هاي مشكوكي بود، به يك سفر اروپايي رفت اما ديگر بازنگشت.

بعد از ناپديد شدن همسرم تلاش زيادي براي پيدا كردن وي انجام دادم اما تمامي تلاش‌هايم بي‌نتيجه ماند تا اينكه تصميم گرفتم به ايران بيايم تا شايد ردي از شوهرم پيدا كنم. اكنون ۶ ماه است كه به ايران آمده‌ام و به هر جايي كه احتمال مي‌دادم ردي از همسرم پيدا خواهم كرد، سر زده‌ام اما تمام تلاشم بي‌نتيجه بود.

با توجه به اينكه چند سال قبل در ايتاليا از همسرم طلاق غيابي گرفته‌ام براي گرفتن حضانت فرزندانم كه هر دويشان در آن كشور زندگي مي‌كنند، از شما مي‌خواهم حكم طلاقم را در دادگاه ايران صادر كنيد.

اين زن با اشاره به اينكه مهريه اش يك هزار تومان بيشتر نيست، در ادامه گفت كه از مهريه‌اش مي‌گذرد تا بتواند از همسرش طلاق بگيرد.

قاضي اقدم با شنيدن اظهارات اين زن، دستور طلاق غيابي وي را صادر كرد.