اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::ف.ی.ل.ت.ر.ی.ن.گ با چراغ خاموش
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  4039   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    18/01/1387 
 
 ف.ی.ل.ت.ر.ی.ن.گ با چراغ خاموش
 
بعد از سیزده روز علافی و هیچ کاری نکردن، امروز صبح نشتم تا مثلا چهارتا وبلاگ و دو تاسایت را بخوانم و شروع کنم کارهایی را که نکرده ام، آرام آرام شروع کردن. اصلا هم عجله ای ندارم چون تا شنبه وقت دارم احتمالا برای سه تا کتاب حجیم را تمام کردن و یک مقاله علمی را جمع و جور کردن. در ضمن تنظیم یک پرسشنامه و چند تا کار دیگر هم وجود دارد.

اما چشمتان روز بد نبیند. همین که خواستم شروع به وبلاگ خوانی کنم، متوجه شدم ای دل غافل. کلی از وبلاگهایی که تا دو روز پیش بدون وجود هرگونه سد شکنی می شد واردشان شد، به خیل عظیم وبلاگ های فیل تری در آمده اند. وبلاگ هایی که بیشتر ادبی نویس، اجتماعی نویس و یا بعضا درباره کامپیوتر بود. هنوز هم نمی توانم بفهمم چرا بعضی از این وبلاگ ها به روی خوانندگان بسته شده اند.

اما در بین این وبلاگهای برخوردار از محرومیت، بعضی با بقیه فرق می کنند. برخی از آنها رسما فیل تر می شوند. زمانی که صفحه باز می شود همان پیغام معروف " دسترسی به این سایت مقدور نیست" می آید. اما تازگیها دسته دومی هم وجود دارد. دسته ای که می دانی فیل تر شده. عملا سایت هم بالا نمی آید. اما این پیام را هم نمی دهد. به عنوان مثال سایت دکتر سروش در اینترنت ما اینگونه است. البته سایت دیگرانی که ظاهرا رویشان نمی شده رسما فیل تر کنند، به گونه پنهان و با چراغ خاموش فیل تر شده است. تا مدتها فکر می کردم این سایتها دچار مشکل فنی شده اند و حتی سراغ فیل تر شکن هم نمی رفتم. اما تازگیها کشف شده به اینها می گویند ف.ی.ل.ت.ر.ی.ن.گ با چراغ خاموش!