اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::دستگيري دزدهاي آخر شب
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  2184   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    19/09/1386 
 
 دستگيري دزدهاي آخر شب
 
اعضاي يک باند که در ساعات پاياني شب از خانه هاي مردم سرقت مي کردند، از سوي ماموران کلانتري 130 نازي آباد دستگير شدند.به دنبال چندين فقره شکايت از سوي ساکنان نازي آباد مبني بر سرقت از منازل و انباري ها، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و جستجو براي دستگيري سارقان آغاز شد. بررسي و تحقيقات مقدماتي حاکي از آن بود که سارقان با پرسه زدن در محله هاي مختلف و مشاهده خانه هايي با درهاي باز، وارد اين محل ها شده و پس از اطمينان از خالي بودن خانه ، اقدام به سرقت مي کنند.

شناسايي

سرگرد قرباني ، رئيس کلانتري 130 نازي آباد در اين باره گفت: با جمع آوري اطلاعات و بازبيني محل هاي سرقت ، ماموران رد پاي يک سارق حرفه اي را در اين سرقت ها شناسايي کردند.
سرگرد قرباني افزود: در حالي که تحقيق در اين زمينه ادامه داشت ، يکي از واحدهاي گشت کلانتري در خيابان چهارصد دستگاه با ظنين شدن به يک دستگاه خودروي پيکان که شماره پلاک آن مخدوش شده بود، اين خودرو را متوقف و 2 سرنشين آن را دستگير کردند.
با انتقال متهمان به کلانتري ، آنها اعتراف کردند با تشکيل يک باند 3 نفره با پرسه زدن در خيابان هاي مختلف ، لوازم موجود در خانه ها و انباري هاي ساختمان ها را سرقت کرده ، متواري مي شديم.
به دنبال اين اعترافات ، ماموران در مرحله بعدي يکي ديگر از سارقان را دستگير کردند.رئيس کلانتري 130 افزود: با تحقيق از متهمان و اعتراف آنها به چندين فقره سرقت از منازل مردم ، در مرحله بعدي 3 نفر از خريداران اموال مسروقه نيز شناسايي و دستگير شدند. قرباني تصريح کرد: با دعوت از مالباختگان و تحويل اموال مسروقه ، تحقيق از متهمان ادامه دارد.