اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::سوال از احمدی نژاد را بگذاريم بعد از نابودي آمريكا و اسرائيل؟
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  19375   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    29/04/1390 
 
 سوال از احمدی نژاد را بگذاريم بعد از نابودي آمريكا و اسرائيل؟
 
fiogf49gjkf0d
نماینده تهران برخی مخالفت​ها با طرح سوال از رئیس​جمهور را برای پرهیز از ارائه تریبون مجلس به احمدی​نژاد دانست. در حالی که موضع سوال کنندگان این نیست.

علی مطهری در پاسخ به سوالی که به اظهارات محمد دهقان عضو هیات رئیسه مجلس، دال بر تعامل با نمایندگان برای منتفی شدن سوال از رئیس​جمهور اشاره داشت، به خبرآنلاین گفت: اگر این صحبت را به عنوان نظر شخصی گفته​اند، این حق ایشان است ولی اگر به عنوان نظر هیات رئیسه فرموده​اند، چنین حقی ندارند و اصولا نظر هیات رئیسه نقشی در این موضوع ندارد.

وی با بیان اینکه هیات رئیسه در این موضوع بی طرف است، افزود: نمایندگان امضا کننده طرح سوال از رئیس​جمهور، از روی فکر و عقیده و بر اساس انجام وظیفه و تکلیف این کار را انجام داده​اند و این طور نیست که با تحلیل​های سطحی و مصلحت اندیشی​های نادرست امضای خود را پس بگیرند.

به گفته وی، مخالفت​ افرادی مانند دهقان و فدایی با سوال از رئیس جمهور، بر اساس تحلیلی است که خودشان از شرایط کشور دارند و البته تحلیل نادرستی است. آنها به موجب این تحلیل معتقدند که نباید تریبون را در اختیار رئیس​جمهور قرار داد. اما این حرف مورد قبول سوال کنندگان نیست.

مطهری در واکنش به اینکه این دست نمایندگان معتقدند شرایط کشور برای سوال از رئیس جمهور مساعد نیست هم گفت: من از این آقایان تقاضا می​کنم که شرایط مساعد را تعریف کنند. مثلا بگویند زمانی برای سوال از رئیس​جمهور مناسب است که آمریکا و اسرائیل نابود شده باشند. و رسانه​های خارجی تعطیل شده باشند.

نماینده تهران تاکید کرد: اتفاقا تاخیر در تحویل دادن سوال به هیات رئیسه به خاطر رعایت شرایط کشور بود. مثلا به خاطر آغاز اجرای قانون هدفمندی یارانه​ها، چند ماه صبر کردیم. همین طور در زمان قهر آقای رئیس​جمهور هم ملاحظه شرایط کشور را کردیم و از تحویل نامه سوال به هیات رئیسه خودداری کردیم.

وی در پایان گفت: عامل اصلی مخالفت برخی نمایندگان با سوال از رئیس​جمهور، تعصبات گروهی و منافع سیاسی است والا هر آدم عاقلی می​فهمد که این کار به صلاح کشور است