اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::دستگيري متهمان آتش‌افروز
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  18821   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    09/03/1390 
 
 دستگيري متهمان آتش‌افروز
 
fiogf49gjkf0d
رسيدگي به اين پرونده هنگامي در دستور كار ماموران قرار گرفت كه روز اول ارديبهشت مردي با حضور در شعبه دوم بازپرسي دادسراي ناحيه 5 با ارائه شكايتي عنوان كرد، فرد يا افراد ناشناس خودروي پژو 206 او را در پاركينگ محل سكونتش به آتش كشيده‌اند.


با دستور قضايي و ارسال پرونده به اداره 16 پليس آگاهي تهران، تحقيق از شاكي آغاز شد. وي در اظهاراتش گفت: از چند روز پيش فردي ناشناس مدام با من تماس مي‌گرفت و مي‌خواست مرا ببيند و زماني كه گفتم او را نمي‌شناسم و تمايلي براي ديدنش ندارم، تهديد كرد بزودي از من انتقام خواهد گرفت.در پي اين اظهارات مشخص شد، چندي پيش نيز از محل سكونت شاكي سرقت شده است.

در حالي كه تحقيق در اين زمينه آغاز شده بود، ماموران با حضور در محل سكونت شاكي متوجه دوربين مداربسته در اين محل شده و با بررسي تصاوير افرادي كه روز حادثه به اين مجتمع رفت و آمد كرده بودند، تصوير جوان غريبه‌اي را شناسايي كردند. با به دست آمدن اين تصوير، ماموران در تحقيقات بعدي متوجه شدند، اين فرد راننده آژانس است كه از محل كارش اخراج شده است.

با جمع‌بندي اطلاعات، ماموران در مرحله بعدي محل سكونت اين فرد را در شرق تهران شناسايي و او را دستگير كردند. با انتقال متهم به پليس آگاهي، وي اعتراف كرد از سوي زني كه همسايه شاكي است، اجير شده و با دريافت يك ميليون تومان خودروي شاكي را آتش زده است.در مرحله بعدي زن جواني كه مرد متهم را اجير كرده بود، دستگير شد و پس از روبه‌رو شدن با مرد آتش‌افروز، اعتراف كرد: به خاطر اختلاف مالي با يكي از نزديكان شاكي، راننده آژانس را اجير كرده خودروي او را آتش بزند تا ذهن شاكي معطوف حادثه شده و از شكايت عليه وي خودداري كند.با اعتراف هر دو متهم، دستور قضايي در اين ارتباط صادر شد.