اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::پرايد نقره‌اي،سرنخ دستگيري 3 متجاوز بود
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  13618   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    19/02/1389 
 
 پرايد نقره‌اي،سرنخ دستگيري 3 متجاوز بود
 
3 شرور كه زن جواني را به عنوان مسافر سوار خودرو كرده بودند ، پس از آزار و اذيت زن مسافر و سرقت زيورآلات ، او را در بيابان‌هاي اطراف ورامين رها كردند.

زن جوان در حاشيه خيابان در انتظار وسيله نقليه‌اي بود تا عازم شهرري شود كه يك خودروي پرايد نقره‌اي رنگ مقابل او متوقف شد. وي به تصور اين‌كه خودرو مسافربر است، سوار شد و كمي بعد، 2 مرد جوان نيز سوار خودرو شدند.

2 مرد مسافر ، دقايقي پس از سوار شدن، با تهديد چاقو زن مسافر را ربوده و با انتقال به خانه‌اي در ورامين، پس از آزار و اذيت و سرقت زيورآلات او را به بيابان‌هاي اطراف ورامين برده و با رها كردن وي، متواري شدند.


درپي اين اقدام تبهكارانه، زن جوان با حضور در دادسرا شكايتي را مطرح كرد و موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي ورامين قرار گرفت.

سرهنگ قاسم‌آبادي، فرمانده انتظامي شهرستان ورامين در اين باره گفت: با تحقيق مقدماتي از زن شاكي و چهره‌نگاري از متهمان، در مرحله بعدي محدوده جغرافيايي محلي كه زن جوان به آنجا منتقل شده بود، شناسايي شد و تصاوير چهره‌نگاري شده نيز در اختيار ماموران انتظامي قرار گرفت.

دستگيري
رئيس پليس ورامين تصريح كرد: چند روز پس از طرح شكايت، كارآگاهان پليس آگاهي هنگام گشتزني در اطراف محل جرم با مشاهده يك دستگاه خودروي پرايد نقره‌اي‌رنگ آن را متوقف و با توجه به شباهت تصوير چهره‌نگاري شده با راننده، وي را دستگير و به پليس آگاهي ورامين منتقل كردند. با دعوت از شاكي، وي متهم را شناسايي كرد كه در ادامه مشخص شد محل سكونت اين متهم، همان مكاني است كه زن جوان به آنجا منتقل شده است.

سرهنگ قاسم‌آبادي افزود: اين متهم به نام بخشعلي (34 ساله) پس از مشاهده دلايل و مدارك جمع‌آوري شده اعتراف كرد، زن جوان را در پوشش مسافر سوار خودرو كرده سپس در تماس تلفني با 2 همدستش، آنها را نيز در طول مسير سوار خودرو كرده‌اند.

اعتراف
متهم اضافه كرد: پس از انتقال زن جوان به خانه و آزار واذيت وي 120 هزار تومان پول نقد، 6 عدد النگو و يك جفت گوشواره او را سرقت كرده و سپس با رها كردن وي در بيابان‌هاي اطراف، متواري شده‌اند.

رئيس پليس ورامين افزود: پس از اعترافات متهم، بلافاصله 2 همدست وي نيز شناسايي و دستگير شدند.

با اعتراف متهمان به جرم سياه، هر 3 نفر با صدور قرار قانوني روانه زندان شدند تا به پرونده اتهامي آنها بزودي در دادگاه كيفري استان تهران رسيدگي شود.

فرمانده انتظامي شهرستان ورامين با هشدار به مردم بويژه خانم‌ها توصيه كرد براي تردد در سطح شهر از سوار شدن به خودروهاي شخصي خودداري كرده و از وسايل حمل و نقل عمومي استفاده كنند، زيرا بي‌توجهي به هشدارهاي پليسي و اعتماد به خودروهاي مسافربر شخصي مشكلات بسيار جدي براي خانم‌ها ايجاد مي‌كند كه نمونه آن را در اين پرونده شاهد هستيم.