اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::دختر 20 ساله با 28 ضربه چاقوي سرايدار به قتل رسيد
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  1313   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    16/07/1386 
 
 دختر 20 ساله با 28 ضربه چاقوي سرايدار به قتل رسيد
 سرايدار يک مرکز پرورش شترمرغ در اشتهارد با قتل دختر 20 ساله اي که منشي شرکت بود، تحت تعقيب پليس آگاهي استان تهران قرار گرفت.
قاضي رسول سليماني ، رئيس حوزه قضايي اشتهارد با اشاره به پرونده قتل دختر 20 ساله روز گذشته به خبرنگار «جام جم» گفت: ساعت 14.30 بعدازظهر 31 شهريور امسال نگهبان مرکز پرورش شترمرغ در اشتهارد با مرکز فوريت هاي پليسي 110 تماس گرفت و از پيدا شدن جسد دختر جواني به نام مينا خبر داد.

جسد دختر جوان در اتاق مديرعامل

به دنبال اين تماس و حضور در محل حادثه ، معلوم شد؛ جسد دختر جوان در اتاق مديرعامل شرکت رها شده و در دفتر نيز قفل شده است. بنابراين ماموران اقدام به گشودن در اتاق کردند و پي بردند منشي شرکت با ضربات چاقو به قتل رسيده است.
به دنبال کشف جسد، دستور قضايي ويژه صادر شد و جسد مقتول براي بررسي علت مرگ به پزشکي قانوني انتقال يافت که معلوم شد وي بين ساعت 9.30 تا 10 صبح با 28 ضربه چاقو به قتل رسيده است.

غيبت مرموز زوج سرايدار

قاضي سليماني ادامه داد: بررسي صحنه جرم مشخص کرد قاتل با محل حادثه آشنايي کامل داشته است ، تحقيق از نگهبان و ديگر کارگران آنجا صورت گرفت که معلوم شد سرايدار شرکت به نام عليرضا 48 ساله که از 6 ماه قبل ، کار خود را در محل حادثه آغاز کرده و يک ماه قبل هم زني را به عقد موقت خود درآورده و با وي در منزل سرايداري زندگي مي کرده ، از ساعت 10 صبح روز حادثه همراه همسرش ، يکباره ناپديد شده است.
به اين ترتيب ، کارآگاهان جنايي آگاهي استان تهران به بررسي مجدد از محل حادثه پرداختند و در بررسي از اتاقهاي ديگر شرکت ، در اتاق مجاور اتاق مديرعامل ، يک قبضه چاقوي خون آلود را کشف و ضبط کردند.

لباس خون آلود راز سرايدار قاتل را برملا کرد

با کشف چاقوي خون آلود، ماموران با کسب مجوز قضايي اقدام به بازرسي از اتاق سرايداري کردند و موفق به کشف لباس آغشته به خون مرد سرايدار در حمام خانه شدند.
با مشخص شدن هويت مرد قاتل ، کارآگاهان جنايي استان تهران در قالب تيمهاي عملياتي ، جستجوي ويژه اي را براي يافتن متهم فراري و همسرش آغاز کردند.
پليس در ادامه تحقيقات موفق به شناسايي خانواده وي شد و در ادامه تحقيقات از آنها ، معلوم شد که قاتل فراري 4 بار ازدواج کرده و پس از اختلاف با همسرانش ، از آنها جدا شده و بارها آنها و ديگر اعضاي خانواده و اقوامش را تهديد به قتل کرده و چندين فقره چاقوکشي و درگيري با اقوامش را داشته است.
کارآگاهان جنايي ، پاتوق هاي احتمالي شرور قاتل را به طور نامحسوس زير نظر گرفتند تا اين که چند روز پيش ، مخفيگاه همسر وي را در منزلي در مسعوديه تهران شناسايي و او را دستگير کردند. با انتقال همسر قاتل فراري به اداره جنايي پليس آگاهي استان تهران ، تحقيقات از وي آغاز شده و جستجو براي يافتن متهم به قتل فراري ادامه دارد.
قاضي سليماني ، رئيس حوزه قضايي اشتهارد با دستور قضايي چاپ تصوير قاتل فراري بدون پوشاندن چهره از مردم خواست چنانچه اطلاعاتي از مخفيگاه وي دارند، با دادگستري اشتهارد 2725827 - 0262 يا اداره جنايي استان تهران 2182048 - 0261 تماس بگيرند.