اين سايت با کلیه امکانات و سورس برنامه با قیمت توافقی به فروش میرسد ، تلفن 09399991226 سعیدی
نسخه قابل چاپ خبر :::زن جوان ، زنداني 5 شرور سابقه‌دار بود
   

صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  10306   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    27/06/1388 
 
 زن جوان ، زنداني 5 شرور سابقه‌دار بود
 


چند مجرم شرور كه با ربودن زن جوان او را به يك خانه ويلايي منتقل كرده بودند، دستگير شدند.در ساعت 13:50 مورخه 31 مرداد ماه امسال زني طي تماس با مركز فوريت‌‌هاي پليسي 110 اعلام كرد، از دست تعدادي آدم‌ربا فرار كرده و در حال حاضر در نقطه‌اي از روستايي در منطقه لواسانات پنهان شده است.

بلافاصله با اعلام موضوع از طريق مركز فوريت‌هاي پليسي 110 به كلانتري 162 فشم، عوامل اين كلانتري سريعا در محل مورد نظر حاضر شدند و با روِيت اين زن، وي را به كلانتري منتقل و تحقيقات اوليه را از وي آغاز كردند. زن جوان در اظهارات خود به ماموران كلانتري گفت: براي تهيه مايحتاج ماه مبارك رمضان به ميدان ميوه و تره‌بار رفته بودم. پس از خريد در راه بازگشت به منزل سوار يك خودروي پرايد سفيدرنگ مسافركش شدم. در حالي كه يك نفر مسافر مرد در صندلي عقب نشسته بود، من در صندلي جلوي ماشين نشستم. كمي پس از حركت مسافر صندلي عقب با گذاشتن چاقويي روي گلويم مرا وادار كرد سكوت كنم و در ادامه با بستن چشم‌هايم مرا به نقطه‌اي نامعلوم بردند و به اتفاق چند نفر از دوستانشان مرا مورد آزار و اذيت قرار دادند.

با توجه به اين كه رسيدگي به اين موضوع از وظايف پليس آگاهي است، پرونده مقدماتي تشكيل شده همراه اين زن به اداره شانزدهم پليس آگاهي تهران بزرگ (مبارزه با تجاوز به عنف) ارسال شد.

كارآگاهان اداره شانزدهم ضمن هماهنگي‌هاي لازم با قاضي شايسته، رئيس شعبه 79 دادگاه كيفري استان تهران، بررسي‌‌هاي تخصصي خود را نسبت به صحت اظهارات شاكي و شناسايي و دستگيري متهمان شروع كردند.

اين زن جوان در تاييد اظهارات قبلي خود گفت: پس از اين كه دو نفر از سرنشينان پرايد مرا به نقطه‌اي در خارج از تهران منتقل كردند، با دوستانشان تماس گرفتند و لحظاتي بعد چندين نفر ديگر به آنها اضافه شد و تا فرداي آن روز مرا بارها مورد اذيت و آزار قرار دادند و با استفاده از تلفن‌هاي همراه خود از صحنه‌‌هاي آزار و اذيت من فيلمبرداري كرده و تهديد مي‌كردند در صورت هر گونه شكايت يا خطايي از سوي من، اقدام به انتشار اين فيلم‌ها خواهند كرد.

با توجه به اين كه اين زن از نقطه معلومي (ويلايي در لواسانات) از دست آدم‌ربايان اقدام به فرار كرده بود، كارآگاهان با بهره‌گيري از اطلاعات شاكي، سريعا اقدام به شناسايي دقيق محل انتقال وي و همچنين مالك اصلي اين محل كردند.

پس از شناسايي محل نگهداري قرباني پرونده، كارآگاهان تحقيقات لازم را در خصوص مالك و خانواده وي به عمل آوردند و در ادامه به عماد (23 ساله) پسر مالك منزل ظنين شدند. از آنجايي‌كه متهمان پس از فرار شاكي، با احتمال مراجعه وي به پليس، متواري شده بودند كارآگاهان با مراجعه به بانك اطلاعاتي مجرمان سابقه‌دار متوجه شدند عماد داراي سابقه دستگيري و زندان در سال‌هاي 84 و 85 به اتهام نگهداري و استعمال مواد مخدر و سرقت لوازم داخل خودرو است. با مشاهده تصوير چهره وي توسط شاكي، وي به عنوان يكي از آدم‌ربايان مورد شناسايي قرار گرفت.

در ادامه تحقيقات پليسي از افراد و دوستان مرتبط با عماد، كارآگاهان اداره شانزدهم، پسردايي وي (حسين 27 ساله) را نيز كه داراي سابقه دستگيري و زندان در سال‌هاي 85 و 87 به اتهام نگهداري و استعمال مواد مخدر و سرقت به عنف بوده، به عنوان مظنون بعدي مورد شناسايي قرار داده و شاكي با ديدن تصوير حسين، وي را به عنوان يكي از ربايندگان معرفي ‌كرد.

با شناسايي مخفيگاه حسين در خيابان17 شهريور، كارآگاهان با تحت نظر قرار دادن چند ساعته وي، متهم را در حالي كه براي فروش ماشين خود به همراه مادرش (به عنوان مالك خودرو) به آژانس‌هاي متعدد فروش خودرو مراجعه مي‌كردند، چند ساعت تحت نظر قرار دادند تا در يك فرصت مناسب وي را دستگير و به اداره شانزدهم منتقل كردند.

با انتقال متهم به پليس آگاهي، وي در مواجهه با مدارك و دلايل موجود از جمله مواجهه با شاكي در حضور كارآگاهان به جرم خود اعتراف كرد و با معرفي ديگر همدستان و متهمان عنوان كرد تمامي آنها با يكديگر رابطه خويشاوندي دارند.

با اطلاعات به دست آمده از حسين در خصوص ساير متهمان، 4 نفر ديگر از افراد شرور نيز يكي پس از ديگري دستگير و در بازرسي از محل سكونت متهمان مبلغ 300 هزار تومان پول سرقتي زن جوان و گوشي تلفن همراه وي كشف شده است. اين گزارش حاكي است در بازبيني گوشي تلفن همراه يكي از متهمان تصاوير غيراخلا‌قي ضبط شده ازشاكي پرونده كشف و تحقيق از آنها ادامه دارد.