صفحه در حال بارگذاري است ... لطفا شکيبا باشيد.

 

   
نسخه قابل چاپ خبر  شماره خبر:  62705   سايت ايران حال تاريخ انتشار خبر:    10/12/1393 
 
 خداحافظی پلیس راهور پایتخت با بنز و ۲۰۶
 
سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت، با اشاره به برنامه ریزی انجام شده در پلیس راهور تهران بزرگ برای تغییر ناوگان پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت اظهار داشت:‌ به امید خداوند در نظر داریم برای سال 94، ناوگان راهنمایی و رانندگی پایتخت را مورد نوسازی قرار دهیم و بخش قابل توجهی از خودروهای فرسوده موجود را از رده خارج کنیم.

رئیس پلیس راهور پایتخت در ادامه با بیان مدل خودورهای فرسوده‌ای که قرار است از رده خارج شود، گفت: در حال حاضر تعدادی از خودروهای پژو 206 و بنزهای پلیس، جزو خودروهای فرسوده ناوگان حمل و نقل پلیس راهور پایتخت محسوب می‌شوند که با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده برای سال 94، این خودروها از رده خارج خواهند شد.

وی با اشاره به نوع خودروهای جایگزین خاطرنشان کرد: در حال حاضر و با توجه به بررسی‌های انجام شده، قرار است دو خودروی خارجی را جایگزین خودروهای پژو 206 و بنز فرسوده کنیم که امیدواریم بتوانیم برای این دو برند به تصمیم گیری نهایی برسیم ولی در صورت عدم موفقیت برای جایگزینی این دو برند خارجی، بهترین خودروی تولید داخل را جایگزین خودروهای فرسوده فعلی خواهیم کرد.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد که در صورت عدم موفقیت برای جایگزین کردن خودروهای خارجی، قطعاً خودروی انتخابی داخلی، خودروی سمند نخواهد بود.