شماره خبر:  9242    تاريخ انتشار خبر:        ام آذر ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 1815 مرتبه تا کنون

 با اعتراف زن قاتل راز قتل فرزندان فاش شد

چند روز پيش، فرد ناشناسي در تماس با پليس آگاهي اصفهان بيان كرد ، زني به نام زهره كه در همسايگي آنها زندگي مي‌كند، تاكنون 3 فرزند خردسال خود را به قتل رسانده است.به دنبال اين تماس، ماموران اطلاعات جنايي پليس آگاهي اين گزارش را مورد بررسي قرار دادند و پس از تحقيقات غيرمحسوس موضوع را به مقام قضايي گزارش كردند.

با ارائه اين گزارش به مقام قضايي اصفهان، دستور احضار زن جوان به هويت زهره 26 ساله صادر و تحقيق از وي آغاز شد.

زن جوان در تحقيقات مقدماتي بيان كرد، شوهر وي چندي پيش به اتهام حمل مواد مخدر دستگير شده و در زندان تحمل كيفر مي‌كند به همين خاطر، برخي همسايه‌ها با او رفتار خوبي ندارند و به دروغ او را متهم به قتل فرزندانش كرده‌اند.

اعتراف تكان‌دهنده

به دنبال اين اظهارات، مرحله ديگر تحقيقات آغاز شد و اين بار زن 26 ساله ناگفته هاي تكان‌دهنده‌اي را از مرگ دلخراش 3 فرزندش فاش كرد. زن جوان در اين باره گفت: سال 1380 پس از ازدواج با مردي كه همسايه ما بود صاحب يك فرزند دختر شدم اما به دليل اختلافي كه با شوهرم پيدا كردم ابتدا با خوراندن مقداري مواد مخدر قصد قتل او را داشتم كه شوهرم متوجه موضوع شد و پس از انتقال فرزندم به بيمارستان و تلاش پزشكان از مرگ نجاتش داد. وي اضافه كرد: يك هفته پس از اين ماجرا، بار ديگر عصباني شدم و با خفه كردن فرزندم، جسدش را نيمه شب دفن كردم و بر سر اين موضوع، بدون آن كه شوهرم از من شكايت كند، از هم جدا شديم.

قتل دوم

زن متهم در ادامه گفت: 2 سال پس از جدايي از همسر اولم، با مردي كه تابعيت افغاني داشت، ازدواج كردم و عازم افغانستان شديم و در اين كشور صاحب يك فرزند پسر شديم اما به دليل آن كه قادر به ادامه زندگي در اين كشور نبوديم و به صورت غيرقانوني از كشور خارج شده بوديم بار ديگر به‌همان طريق وارد كشور شديم و در يكي از روستاهاي اطراف اصفهان سكونت كرديم.

زن متهم افزود: مدتي نگذشته بود كه يك شب وقتي با شوهرم مشاجره كردم، فرزند دوساله‌ام را به‌قتل رساندم و سپس به اتفاق شوهرم شبانه او را در گورستان دفن كرديم.

سومين جنايت

متهم افزود: بشدت دچار مشكلات روحي و رواني هستم و از 17 سالگي قرص مصرف مي‌كنم تا اين كه فرزند سوم من نيز كه يك پسربچه بود به دنيا آمد. او به يك سالگي رسيده بود كه شوهرم هنگام حمل مواد مخدر دستگير و به زندان محكوم شد. در شرايط بدي قرار گرفته بودم تا اين كه چندي پيش شب‌هنگام وقتي فرزندم بي‌تابي مي‌كرد، او را به قتل رساندم و در بيابان دفن كردم.

به دنبال اعترافات تكان‌دهنده متهم، مقام قضايي با صدور قرار بازداشت موقت دستور ادامه تحقيقات در اين زمينه را صادر كرد تا در اين خصوص تحقيقات تكميلي انجام شود.

اين گزارش حاكي است، قاضي جنايي اصفهان دستور داد پزشكي قانوني سلامت عقلي متهم را بررسي كند. هنوز از نتيجه تحقيقات گزارشي منتشر نشده است.منبع خبر : جام جم - http://jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100910344791