شماره خبر:  8602    تاريخ انتشار خبر:        ام اسفند ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 1927 مرتبه تا کنون

 احمدی نژاد، ناگفته های ژنو را روایت کرد

محمود احمدي نژاد رئيس جمهور شب گذشته در ديداري 2 ساعته براي اولين بار زواياي جديدي از حضور مقتدرانه در اجلاس ژنو را تشريح و بخشي از ناگفته‌هاي خود را بيان كرد.محمود احمدي نژاد رئيس جمهور دوشنبه شب در ديدار صميمي با جمعي از دانشجويان دانشگاه‌هاي تهران در مسجد سلمان فارسي نهاد رياست جمهوري، با بيان اينكه هميشه بايد خط اصلي را در ذهن داشت، گفت: بايد تلاش كنيم هر كاري كه در زندگي انجام مي دهيم فقط براي خدا باشد چون كاري كه براي خدا نباشد، مهم نيست چه چيزي باشد و قطعا به سقوط مي‌انجامد.

وي با اشاره به حركت و قيام امام خميني (ره) و انگيزه الهي آن امام افزود: كاري كه براي خدا باشد، عين پيروزي است و اگر حتي به ظاهر انجام دهند آن كار الهي قطعه قطعه هم بشود باز هم پيروز است.

احمدي نژاد اساس مشكلات دنيا را غير خدايي بودن كارها دانست و با بيان اينكه كار خدايي نگاه انسان را عوض مي‌كند و همه عالم را در سيطره انسان قرار مي‌دهد، به حقيقت مفهوم امام معصوم اشاره كرد و گفت: خداوند انسان را خليفة الله خواسته است تا جامعه‌اي سعادتمند‌ بر پا كند و در آن اسماء الهي متجلي شود تا از مسير اصلاح ساختار جامعه، انسان ساخته شود و تعالي پيدا كند.
وي ادامه داد: براي اين كار ابتدا انسان بايد به درستي خود را بشناسد و براي به دست آوردن يك شناخت كامل بايد انسان كامل را بشناسيم. چرا كه انسان كامل واسطه فيض خدايي است.

رئيس جمهور اظهار داشت: نقطه تمركز شيطان از ابتدا، غافل كردن دل انسان از حقيقي به نام امام معصوم بوده است تا انسان از راه رسيدن به خدا منحرف شود. اما همه هستي از وجود امام بهره مي‌برد و تمايل به حقيقت در وجود اكثر قريب به اتفاق انسان‌هاي دنيا وجود دارد و امام معصوم در حال مديريت عالم است و اين اشتباه است كه تصور كنيم ماموريت امام فقط بعد از ظهور آغاز مي‌شود.
وي با اشاره به تعالي ارزش‌هاي نوع بشر در طول تاريخ تاكنون افزود: انسان در يك مسير كمالي در حال حركت است و مديريت اين حركت به دست امام معصوم است.

رئيس جمهور در بخش ديگري از سخنان خود به ماجراهاي پيش آمده در دانشگاه كمبيا و اجلاس ژنو اشاره كرد و اظهار داشت: در اجلاس ژنو همه مستكبرين از چند ماه قبل برنامه ريزي كرده بودند تا در آنجا ماجرا درست كنند چرا كه در اجلاس دوربان1 كه در آفريقاي جنوبي برگزار شده بود رژيم صهيونيستي به عنوان نماد نژاد پرستي در عصر حاضر شناخته شده بود و آنها نمي‌خواستند در اجلاس دوربان2 كه در ژنو برگزار مي‌شود اين واقعيت تكرار شود.

وي با اشاره به تلاش مستكبرين براي عادي كردن رژيم صهيونيستي تصريح كرد: مستكبرين آنقدر هولوكاست را قدسي كردند تا آن را محور وحدت خودشان قرار دهند؛ بعد از مطرح شدن مسئله هولوكاست از سوي ما يكي از اساتيد دانشگاه ها غربي در مطلبي خطاب به دنياي غرب نوشته بود كه «ديگر اين قدر دست و پا نزنيد چون كار غرب تمام است چرا كه ما تمام مقدسات را كنار گذاشتيم و هولوكاست را به يك محور قدسي تبديل كرديم. اما ايراني‌ها با هوشمندي اين محور قدسي به جا مانده در غرب كه موجب اتحاد دنياي غرب مي شد را در هم شكستند و ديگر نمي‌توانيم آن را جمع كنيم.»

احمدي نژاد ادامه داد: آنها 3 سال قبل به صورت خبيثانه در يكي از جلسات سازمان ملل مصوبه‌اي را گذراندند كه هر كس هولوكاست را زير سوال ببرد مجرم است و همه دولت‌ها نيز موظف هستند هولوكاست را حتي در متون آموزشي خود بگنجاندند؛ آنها مي‌خواستند عين اين برنامه را در ژنو نيز پيدا كنند تا اثبات نژاد پرستي رژيم صهيونيستي كه دستاورد ملت‌ها را بود را كنار گذاشته و بعد هم ما را نژاد پرست بنامند.

رئيس جمهور تصريح كرد: ما پس از اطلاع از برگزاري اجلاس دوربان -2 و دريافت دعوتنامه براي براي حضور در اين اجلاس، علي رغم آنكه عده‌اي معتقد بودند كه نبايد در اين اجلاس شركت كرد تصميم به حضور در ژنو گرفتيم تا در مركز حمايت از رژيم صهيونيستي با منطق نژاد پرست بودن اين رژيم را فرياد كنيم.

وي ادامه داد: در ديداري كه با رئيس جمهور سوئيس نيز انجام شد به وي گفته بودند كه بنده را از گفتن واقعيت رژيم صهيونيستي در اجلاس ژنو منصرف كند، همين مسئله در ديدار با دبير كل سازمان ملل نيز تكرار شد و البته حداكثر پيش بيني ما هم آن بود كه بعد از سخنان ضد صهيونيستي در اين اجلاس حداكثر سر و صدايي بلند شود و اعتراضاتي انجام شود اما در روز برگزاري اجلاس ژنو اتفاقاتي وسيع‌تري رقم خورد؛ فضا به گونه اي بود و طوري سازماندهي شده بود كه در چند مرحله ما را مورد حمله قرار دهند و در درجه اول ما اجلاس را ترك كنيم و يا اگر اين طور نشد حداقل با بر هم خوردن تعادل ما حرف‌هاي ما متزلزل شود به همين دليل هم پيش از آغاز سخنراني من را به اتاقي بردند تا از آنجا مستقيم به پشت تريبون رفته و از پشت تريبون هم مستقيم به آن اتاق برگردم. اما بعد از چند دقيقه حضور در آن اتاق به دلمان افتاد كه بايد در وسط سالن اجلاس كه محل حضور هيئت ايراني بود حضور يابيم كه اين كار هم انجام شد و به محض ورود ما به سالن، قريب به اتفاق حاضرين شروع به دست زدند كردند و بعدا متوجه شديم كه همين تشويق جمعيت آرامش فكري توطئه گران را بسيار به هم ريخت.

احمدي نژاد گفت: در ذهنم بود كه چون در اروپا به پيامبر ما توهين كردند حتما در آغاز سخنان خود نام پيامبر را ببرند و بعد هم دعاي اللهم عجل لوليك الفجر خواندم كه يكبار ديدم فردي يك شيء پلاستيكي به سمت من پرتاب مي‌كند تا در ما رعب ايجاد شود و اجلاس را ترك كنيم؛ يك لحظه تمام حوادث دانشگاه كلمبيا از ذهنم گذشت و بي اختيار خنده‌ام گرفت و در دلم مي‌گفتم كه خدايا امروز هم چطور مي‌خواهد حال اينها گرفته شود.

وي افزود: بعد از آنكه آن فرد را از سالن خارج كردند از نو شروع كردم و دوباره همان دعا‌ها را خواندم تا ثبت شود؛ بعد از گذشته چند دقيقه تعدادي از اروپايي‌ها سالن را ترك كردند و جالب بود كه مي‌خواستند بقيه حاضرين را هم مجبور به خروج كنند اما اين طور نشد و چه در داخل و چه در بيرون از سالن يكپارچه براي ما دست مي‌زدنند و جالب آنكه در تصاوير پخش شده توسط رسانه هاي غربي دوربين را فقط روي هيات ايراني زوم مي كردند تا يكپارچگي دست زدن حضار براي ايران نشان داده نشود؛ همان لحظه به دلم افتاد كه بگويم «از حضار خواهش مي‌كنم اينها را ببخشند، اينها نمي‌فهمند».

احمدي نژاد ادامه داد: فضا به گونه‌اي رقم خورد كه گويا اي مراسم براي دفن ليبرال دموكراسي گذاشته شده چون غربي‌ها به مقدسات ما توهين مي‌كردند اما مي‌گفتند با تساهل و آزادي نبايد كسي اعتراض كند. اما همان ها شنيدن حتي گوشه اي از جنايات خود را تحمل نكردند.

وي تصريح كرد: پس از پايان سخنراني‌ اكثر خبرنگاران سالن اجلاس به مقصد محل برگزاري نشست خبري ما ترك كرده و حتي يكي از همراهان مي‌گفت: تصاويري كه رد سالن پخش مي‌شد حالت صورت و دست و نوشته‌هاي تو را نشان مي داد تا شايد تزلزلي از ما به دنيا منعكس كنند. اما در اين هدف خود موفق نشده بودند و بعدا متوجه شديم كه خارج از اراده ما كاري انجام شده كه تا بعدها اثر گذار خواهد بود؛ تمام متفكران آنها طراحي كرده بودند كه صحنه به گونه اي ديگر رقم بخورد اما آنگونه نشد و هنوز كه هنوز است موضوع آن اجلاس و كاري كه ايران انجام داد موضوع روز اروپا است.

احمدي نژاد با اشاره به ضعف‌هاي ليبرال دموكراسي كه در آن با حضور بسته چند حزب، حضور مردم و اخلاق و ارزش‌هاي انساني نابود مي‌شود، اظهار داشت: يك خبرنگار سوئيسي به من گفت مردم اروپا از صحبت‌هاي تو در اين اجلاس ناراحت هستند، به او گفتم مگر شما مردم هستيد بيايد يك انتخابات با آزادي كامل در اروپا برگزار كنيد و ما هم بر آن نظارت كنيم تا ببينيد بيش از 70 درصد مردم اروپا هم طرفدار ما هستند و آن 30 درصد هم تحت فشار هستند، خيالتان راحت باشد ما هم در آمريكا هم طرفدار داريم.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به كاركرد غلط احزاب در غرب گفت: حزب اگر مردمي باشد و تكليفش را خوب انجام دهد خوب است اما حزبي كه فقط در جهت منافع خود و براي قدرت بجنگند چه خوبي‌ مي‌تواند داشته باشد؛ اينكه عده‌اي بگويند اين از لوازم دموكراسي است و ما اجبارا بايد به همان شيوه‌ آنها عمل كنيم را قبول ندارم.

رئيس جمهور با اشاره به برخي از اظهار نظر‌ها مبني بر اينكه نبايد به مسائل جهاني كار داشته باشيم اظهار داشت: امروز ديگر امكان ندارد كه يك كشور به دور خودش حصار بكشد و پيشرفت كند؛ بهترين حالت هم براي رفع تهديد آن است كه كانون تهديد مورد هدف قرار گيرد، ما چرا بايد بنشينيم كه ما را در تهران مورد فشار قرار دهند، ما به كشور آنها مي‌رويم و آنها را مورد فشار - البته غير نظايم قرار مي‌دهيم؛ مگر مي‌شود به آنها كار نداشت اگر ما با آنها كار نداشته باشيم آنها با ما كار دارند، مگر آنها عراق و افغانستان را اشغال نكردند و بعد هم گفتند گام بعدي ايران است پس حال چه شده كه حتي جرات تهديد را ندارند.

وي ادامه داد: اگر نظام سلطه كنار برود توده هاي مردم در مقابل عدالت مقاومت نمي‌كنند و اصلا شرايط تحقق حكومت جهاني، خواسته عمومي ملت‌ها است و به اميد خدا موج عظيمي كه در دنيا بر پا شده، بساط استكبار را جمع مي‌كند.

رئيس جمهور اقتدار امروز ايران را يك اقتدار صالح و كانون اميد ملت‌ها دانست و تاكيد كرد: ماموريت ما اين است كه فضاي آرماني را زنده نگه داريم تا در فضاي انديشه جهاني گسترش يابد.منبع خبر : فردا نيوز - http://www.fardanews.com/fa/pages/?cid=82619 
اخبار مرتبط

مداحي كه نرخ ميليوني دارند!
منتشر شده در تاريخ: 23/08/1391

عجیب ترین وجالب ترین استفتائات از مراجع تقلید
منتشر شده در تاريخ: 15/05/1391

مهر:کت و شلوار ایرانی با مارک خارجی / مدیرانی که مارک باز شدند
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1391

اسرار نام های حضرت فاطمه (س)
منتشر شده در تاريخ: 06/02/1391

آنقدر زشتی دروغ از بین رفته که...
منتشر شده در تاريخ: 28/09/1390

جلسه مولودی خوانی زنانه/ ابرو کمونم،عزیز جونم،شور وجودم!
منتشر شده در تاريخ: 22/04/1390

تاثیر ذکر «لاحول و لا قوه الا بالله»
منتشر شده در تاريخ: 29/03/1390

لیلة الرغائب؛ شب بخشش‌های بی‌پایان
منتشر شده در تاريخ: 19/03/1390

لقمه‌های حرام در برخی رستورانهای تهران
منتشر شده در تاريخ: 28/02/1390

شکل جدید اداره راه و ترابری اهواز: "روی قالی در پیاده رو" (تصویری)
منتشر شده در تاريخ: 08/12/1389

رد پای آبزیان حرام در فروشگاه‌های معتبر +عکس/ پاسخ مراجع
منتشر شده در تاريخ: 22/09/1389

برخي مسؤولان ایرانی نخوانند : دلیل جالب برکناری دو مقام اروپایی!
منتشر شده در تاريخ: 29/08/1389

همه فهمیدند، جز سازمان مربوطه!
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1389

پيتزا با گوشت گراز در تهران + عكس
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1389

"آمین" بعد از سوره حمد نماز را باطل می‌کند
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1389

استفتایی درخصوص نگهداري سگ خانگي
منتشر شده در تاريخ: 27/03/1389

حمله به مسلمانان به خاطر نخوردن مشروب!
منتشر شده در تاريخ: 27/03/1389

شور چشمی یا چشم زخم چیست؟
منتشر شده در تاريخ: 17/03/1389

"اشرافیت را به فرهنگ تبدیل کردند"
منتشر شده در تاريخ: 09/01/1389

الکلهای خوراکی در داروخانه ها و سوپرمارکتها!
منتشر شده در تاريخ: 09/12/1388

خاطرات یک نویسنده از اجرای یک نمایش وقیح تجاوز به عنف در جشن هنر شیراز
منتشر شده در تاريخ: 09/12/1388

فروش مشکوک كتاب خاطرات خواننده زن لس آنجلسی در ميدان انقلاب!
منتشر شده در تاريخ: 08/11/1388

کارخانه‌اي که هفت سال است کار مي‌کند، امسال افتتاح مي‌شود! (+ تصاوير)
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1388

انتقاد شدید علم الهدی از اظهارات اخیر مشایی
منتشر شده در تاريخ: 26/10/1388

فروش برگه‌های بخت آزمایی در مازندران!
منتشر شده در تاريخ: 10/09/1388

خاطراتي از شیوه زندگي شهيد بهشتي(ره)
منتشر شده در تاريخ: 23/08/1388

از پيامك سازي براي احمدي ن‍ژاد تا رواني خواندن كروبي
منتشر شده در تاريخ: 03/06/1388

خاطره قالیباف از رویت امام زمان در خواب
منتشر شده در تاريخ: 15/05/1388

محل سکونت 60 درصد مسئولان کشور
منتشر شده در تاريخ: 14/05/1388

در محضر مرحوم علامه کرباسچیان:آدم شویم
منتشر شده در تاريخ: 18/04/1388

تبلیغ رسمی یک فرقه ضاله در خیابان‏های تهران
منتشر شده در تاريخ: 02/03/1388

داستان نفوذ چشم بادامی ها در بازار کالاهای مذهبی
منتشر شده در تاريخ: 10/02/1388

احمدی‏نژاد: بیسکوئیت مال اداره است يا شخصي است؟
منتشر شده در تاريخ: 07/02/1388

صحبت های ضبط شده پسر احمدی نژاد و کتابی درباره زندگی رئیس جمهور
منتشر شده در تاريخ: 06/02/1388

ناگفته‌های رفسنجانی از آغاز اختلاف آیت‌الله منتظری با امام
منتشر شده در تاريخ: 30/01/1388

ماجرای ترک سیگار میرحسین موسوی
منتشر شده در تاريخ: 24/01/1388

تبلیغ ناشر کتاب "آیات شیطانی" در ایران
منتشر شده در تاريخ: 24/01/1388

سخنرانی منتشرنشده‏ شهید آوینی درباره سینما
منتشر شده در تاريخ: 20/01/1388

مسافر پرواز 1276 به مقصد تهران
منتشر شده در تاريخ: 16/01/1388

مدعي پيامبري روانه تيمارستان شد
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1387

گزارش خواندنی خبرنگار آمریکایی از مشهد و حرم امام رضا (ع)
منتشر شده در تاريخ: 18/12/1387

فاطمه رجبی: در خفقان به سر می‌برم
منتشر شده در تاريخ: 18/12/1387

چند درصد ایرانی ها مذهبی اند؟
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1387

فرد مدعي پيامبري در ساوجبلاغ دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 27/11/1387

مصاحبه با خواننده معروف لس‌آنجلسي با نام مستعار در يك روزنامه پر تيراژ
منتشر شده در تاريخ: 19/10/1387

گنجي: وجود خدا را هم نمي‌شود اثبات كرد
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1387

اعدام یک مدعی امامت در قم
منتشر شده در تاريخ: 02/10/1387

بچه ها در این موبایل ها چه تصويرهاي ناهنجاري به يكديگر نشان مي‌دهند
منتشر شده در تاريخ: 21/09/1387

6 روش تبليغ گسترده مسيحيت در ايران
منتشر شده در تاريخ: 18/09/1387

آیت الله نوری همدانی: شطرنج فی نفسه حرام است اما...
منتشر شده در تاريخ: 10/09/1387

ادعای خدایی در خوزستان!
منتشر شده در تاريخ: 02/09/1387

نامه جنبش عدالتخواه به ستاد امر به معروف
منتشر شده در تاريخ: 29/08/1387

موضوع: دستور العمل ختم صلوات!
منتشر شده در تاريخ: 20/08/1387

حاج احمد آقا: از نظر امام فتح خرمشهر بهترین زمان برای پایان جنگ بود
منتشر شده در تاريخ: 18/08/1387

خريد تجهيزات ماهواره خيانت به خانواده
منتشر شده در تاريخ: 11/08/1387

تاکید آيت الله سبحاني بر تفكيك دختر و پسر در دانشگاه
منتشر شده در تاريخ: 20/07/1387

پیشنهاد تشکیل قوه امر به معروف و نهی از منکر
منتشر شده در تاريخ: 18/07/1387

رواج شيطان پرستي در ايران
منتشر شده در تاريخ: 09/07/1387

توهين مكرر كوكاكولا به اسلام و بي تفاوتي مسيولان
منتشر شده در تاريخ: 04/07/1387

تبليغ شركت صهيونيستي در ورزشگاه مشهد
منتشر شده در تاريخ: 27/06/1387

واكنش دفتر رييس جمهوري به بيانيه احمد توكلي
منتشر شده در تاريخ: 27/06/1387

ادعای مضحک شرق شناس آلمانی:پیامبري به نام محمد وجود نداشته
منتشر شده در تاريخ: 24/06/1387

پسر 17 ساله، رابط قلابی امام زمان
منتشر شده در تاريخ: 20/06/1387

حائری شیرازی: زيبارويان تلويزيون روزه را باطل مي كنند
منتشر شده در تاريخ: 16/06/1387

چقدر خنده داره که...!
منتشر شده در تاريخ: 14/06/1387

آدامس اوربيت حلال است يا حرام؟
منتشر شده در تاريخ: 12/06/1387

امام جمعه مهریز:زنان بدحجاب مانند الاغ های پالان دار هستند
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1387

آيت‌الله يزدي: خواندن ترجمه قرآن، خواندن قرآن نيست
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1387

یک طلبه خوش ذوق واين بار قطعي برق
منتشر شده در تاريخ: 30/05/1387

طلبه سيرجاني به 23 ماه حبس محكوم شد
منتشر شده در تاريخ: 23/05/1387

حضور دختر و پسرجوان در عطرفروشي های مترو انحراف از اسلام است
منتشر شده در تاريخ: 21/05/1387

ايرانيان و معضل همه روزه‌اي به نام صف!
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1387

توزيع سي‌دی معرفی فرقه بهائيت در تهران
منتشر شده در تاريخ: 15/05/1387

خاطرات ناطق نوري از سمتش در دفتر رهبري
منتشر شده در تاريخ: 14/05/1387

17 ميليون تومان شهريه يك دانش آموز
منتشر شده در تاريخ: 03/05/1387

نامه‌ي خداحافظي پهلوان ایران خطاب به ملت
منتشر شده در تاريخ: 03/05/1387

حاشيه‌هاي سفر/ جليلي در first classننشست
منتشر شده در تاريخ: 03/05/1387

ماجرای شهادت شهید عباس دوران؛
منتشر شده در تاريخ: 30/04/1387

طلبه سيرجاني همچنان در بازداشت به سر مي‌برد
منتشر شده در تاريخ: 29/04/1387

روایت کارگزاران از ایده 50 هزارتومانی کروبی
منتشر شده در تاريخ: 23/04/1387

آيت‌الله اشتهاردي به ملكوت اعلي پيوست
منتشر شده در تاريخ: 19/04/1387

ناطق نوری: روحانیون نترسند؛ اثبات کنند فلان کس کاخ دارد
منتشر شده در تاريخ: 18/04/1387

استفاده از اماکن ورزشی برای رقص ممنوع
منتشر شده در تاريخ: 16/04/1387

حمله بی سابقه فاطمه رجبی به قالیباف
منتشر شده در تاريخ: 06/04/1387

همسر شهید رجایی:رجایی اگر بود رفتاری مثل گذشته نداشت
منتشر شده در تاريخ: 05/04/1387

بیانیه دفتر آیت الله مکارم درباره پالیزدار
منتشر شده در تاريخ: 02/04/1387

روایت ولایتی از سفره شراب در زیمبابوه و تقید مذهبی آیت الله خامنه ای
منتشر شده در تاريخ: 23/03/1387

یک خبر مهم در مورد پاليزدار
منتشر شده در تاريخ: 23/03/1387

مخالفت با برگزاري کنسرت کريس دي برگ
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1387

دومین نماینده هم به اتهام اخلاقی بازداشت شد
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1387

اطلاعات تازه‌‌اي از تبليغ بت‌پرستي در ايران
منتشر شده در تاريخ: 13/03/1387

آيت‌الله مكارم: حامل رحم اجاره‌اي با نوزاد محرم مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 12/03/1387

روايت خواندني منجي رفسنجاني از ترور
منتشر شده در تاريخ: 07/03/1387

چشم ما به تبليغ «بت‌پرستي» ‌روشن!
منتشر شده در تاريخ: 05/03/1387

نکاتی درباه باجگيري يك سايت خبري
منتشر شده در تاريخ: 02/03/1387

توليد فاضلاب جعلي براي حفظ آبرو مقابل وزير
منتشر شده در تاريخ: 31/02/1387

خاطره فوتبالی ابطحی: شمخانی باید برقصه!
منتشر شده در تاريخ: 30/02/1387

مديريت امام‌زمان و وظيفه ما
منتشر شده در تاريخ: 23/02/1387

هورا كشيدن و كف زدن در برنامه‌هاي كودك قابل پذيرش نیست
منتشر شده در تاريخ: 23/02/1387

اسلام آوردن جوان چيني در اراك
منتشر شده در تاريخ: 19/02/1387

ابعاد تازه‌اي از قتلهاي زنجيره‌اي از زبان حسينيان
منتشر شده در تاريخ: 18/02/1387

حمله عجيب عبدالله شهبازي به حجت‌الاسلام حسينيان
منتشر شده در تاريخ: 15/02/1387

نظر آيت الله صانعي در مورد اجراي حكم سنگسار
منتشر شده در تاريخ: 07/02/1387

نظر مراجع در مورد ماءالشعير الکل دار
منتشر شده در تاريخ: 01/02/1387

اعتراف سلمان رشدی پس از 18 سال
منتشر شده در تاريخ: 20/01/1387

ابطحي: صداي سياوش قميشي قشنگ است...!!!
منتشر شده در تاريخ: 19/01/1387

توضیحات نماینده بالتیکا درباره ماءالشعیر الکلی
منتشر شده در تاريخ: 19/01/1387

ماء‏الشعير الکل‏دار در فروشگاه‌هاي تهران
منتشر شده در تاريخ: 18/01/1387

ساخت فیلم موهن به پیامبر توسط یک ایرانی
منتشر شده در تاريخ: 11/01/1387

دغدغه های آيت‌الله سيستاني درباره اوضاع فرهنگي و فكري ايران
منتشر شده در تاريخ: 10/01/1387

انتشار اینترنتی فیلم نماینده هلند علیه اسلام
منتشر شده در تاريخ: 10/01/1387

تجلیل روزنامه‌نگار خارج نشین از حالات آیت الله خامنه‌ای در سلول
منتشر شده در تاريخ: 10/01/1387

پرده‌برداري از گنبد جديد حرم جوانترين امام
منتشر شده در تاريخ: 08/01/1387

شایعات درمورد آیت‏الله بهجت تکذیب شد
منتشر شده در تاريخ: 24/12/1386

کسی با زور به بهشت نمی رود
منتشر شده در تاريخ: 21/12/1386

یک زن مدعی عرفان: خدا برایم جفت بهشتی فرستاده
منتشر شده در تاريخ: 02/12/1386

ادعاي شرم‌آور يك اسقف درباره مسيح
منتشر شده در تاريخ: 01/12/1386

مرگ ناگهاني سردبير هتاك به پيامبر
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1386

بی اطلاعی یک مسئول قرآنی از تعداد سوره ها
منتشر شده در تاريخ: 24/11/1386

یک طلبه خوش ذوق و قطعی گاز
منتشر شده در تاريخ: 17/11/1386

زن شياد خود را نماينده پيامبر معرفي مي کرد
منتشر شده در تاريخ: 14/11/1386

آیاسروش، نزول قرآن از جانب خدا را انكار كرده است؟
منتشر شده در تاريخ: 14/11/1386

واكنش مناسب رئيس‌جمهور به برخي دخالت ها در عزاداري
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1386

عزاداري انگليسي صهيونيستي نميخواهيم
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1386

طرح سيا براي براندازي تشيع
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1386

فعال شدن پلیس هیئت ها در کرج
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1386

راه‌اندازي وب‌سايت ويژه محرم
منتشر شده در تاريخ: 24/10/1386

تعويض رايگان تمثال‌ها با تصاوير عاشورايي
منتشر شده در تاريخ: 22/10/1386

آگهی مولودی خوانی خانم دلیری همراه با شو لباس
منتشر شده در تاريخ: 06/10/1386

آيت الله مكارم:گاهي مجالس عزاداري خوب است و شيوه عزاداري در شان ائمه (ع) نيست
منتشر شده در تاريخ: 13/09/1386