شماره خبر:  7867    تاريخ انتشار خبر:        ام تیر ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 2112 مرتبه تا کنون

 خاتمي: به حکم اخلاق، از کاندیداتوری کنار می‏کشم

بیانیه انصراف سید محمد خاتمی از ادامه حضور در عرصه انتخابات به عنوان نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شامگاه 26 اسفند ماه منتشر شد.

حجت الاسلام والمسلمین خاتمی در این بیانیه آورده است، با وجود انصراف، به حضور فعال خود در صحنه برای تشویق مردم به شرکت در انتخابات ادامه خواهد داد.

محوراین بیانیه "تصمیم اخلاقی فراتر از کسب قدرت"است و خاتمی با تاکید بر این اصل، کناره‌گیری خود را از ادامه حضور در رقابتهای انتخاباتی اعلام کرده است.

در این بیانیه سید محمد خاتمی به حضور فعال خود در صحنه انتخابات و تلاش برای اجماع نامزدهای انتخاباتی تاکید دارد.

رئیس دولت اصلاحات تاکید کرده است که همچنان برای تشویق مردم به شرکت در انتخابات، حضوری فعال خواهد داشت.

متن کامل بیانیه انصراف وی از حضور در انتخابات ریاست جمهوری دهم به عنوان نامزد انتخابات بدین شرح است:

"بسم الله الرحمن الرحیم
زادروز همایون حضرت پیامبر بزرگ اسلام (ص) و فرزند والاگهرش حضرت امام صادق (ع) را به ملّت شریف ایران و همه دوستداران حق و فضیلت شادباش می گویم و در آستانه سال نو، روز و روزگاری سرشار از شادابی و پیروزی را برای همه هموطنان عزیزم و همه کسانی که به صلح در جهان و کرامت و حرمت انسان در هر جا باور دارند آرزو می کنم.

سی سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی که هزینه ای سنگین برای آن پرداخته شده است می گذرد و ملت بیدار ایران بحرانهای بزرگی را با پیروزی و سرافرازی پشت‏سر گذاشته است و دست آورد های بزرگ معنوی و مادی او در این دوران کم نیست ولی تا رسیدن به اوج آرمانهای بلند تاریخی خود راه درازی در پیش دارد که به لطف الهی و بیداری و استواری و همت فرزندان دلیرش برای رسیدن به آنها امیدوار است.

بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی حضرت امام(ره) در تبیین نظری و عملی این نظام همواره رأی مردم و حضور فعال و مسؤولانه آنها در صحنه را اصل می خواندند و جریان انتخابات آزاد و سالم در جمهوری اسلامی را به ضرورتی اصیل و غیرقابل خدشه می دانستند.

اینک در آستانه انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری بار دیگر همه ما ایرانیان در برابر آزمایشی مهم قرار گرفته ایم، آنچه می تواند امید به آینده بهتر را زنده نگهدارد. حضور آگاهانه، مسؤولانه و فراگیر ملت است که هر مانعی را از پیش رو برخواهد داشت و من نیز در هر شرایطی نقش و وضع خود را جدا از نقش و وضع ملت شریف ندانسته و نمی دانم و در تمام دوران مسؤولیت رسمی و پس از آن ضمن تأکید بر آرمانهای والای انقلاب همچنان در راه تقویت جامعه مدنی و تبیین گفتمان اصلاحات در متن جامعه از هیچ کوششی دریغ نکرده و نخواهم کرد.

درخواستهای گسترده‏ی اقشار مختلف و وسیع مردم در سراسر کشور مرا بر آن داشت که با وجود همه مشکلات، تنگناها و موانع به عنوان نامزد این دوره از انتخابات اعلام حضور کنم. در حالی که پیش از آن گفته بودم که ترجیح من چنین است تا در موقعیتی غیر از مسؤولیت ریاست جمهوری دین خود را به مردم و کشور بپردازم و بر این باور بودم که دیگرانی که شایسته اند در عرصه حاضر و فعال باشند. بحمد الله قبل از من بزرگانی اعلام حضور کردند و اینک جناب آقای مهندس میرحسین موسوی هرچند دیر، آمادگی خود را برای نامزدی به طور رسمی اعلام کرده اند.

ضمن سپاس فراوان از همه محبت هایی که از دوستداران اسلام و ایران از جمله احزاب و تشکلهای مختلف و نخبگان و اندیشمندان و هنرمندان و بالاتر از همه از سوی توده های پرشور مردم در سراسر میهن عزیز نصیب من شده است و نشانه این شور پرشکوه را همگان در سفر کوتاه من به استانهای فارس، کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر دیدند و بخصوص با تشکر از نسل جوان و بیداردل که شور و شعور تأمل برانگیز خود را بیش از پیش نشان دادند، اعلام می کنم که به یاری پروردگار همچنان و همواره در کنار مردم از عزت اسلامی، عظمت ایران و سربلندی ایرانی در همه حال و در همه جا در حد توان خود دفاع کرده و خواهم کرد.

ضمن تأکید بر این نکته که همه ما باید میدان و عرصه انتخابات را از بازیگرانی که چشم به تفرقه نیروهای اصلاح طلب و خواستار تغییر دوخته اند بگیریم و همه تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی آزاد و سالم معطوف کنیم، انصراف خود را از نامزدی در انتخابات دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام می دارم، اما همچنان با همه توان با فعالیت مستمر و حضور در صحنه اجتماع لحظه ای از آرمانهای مردم و مسؤولیت خود در برابر آنان فاصله نخواهم گرفت. در این شرایط حساس و خطیر نکته هایی را یادآور می شوم:

1- حرکت اصلاح طلبانه که تباری روشن و پیشینه ای تاریخی دارد، حرکتی است مستمر که از متن جامعه (نه بالضروره از حکومت و قدرت) می گذرد. آرمانهای این حرکت در افقی قرار دارد که فاصله ما با آن کوتاه نیست، ولی آنچه باید به فوریت به آن اندیشید، ”تغییر سازنده“ در وضعیت کنونی کشور و در روال مدیریت آن است. در عین احترام به همه مسؤولان و دست اندرکاران امور و عرض خسته نباشید به همه آنان، می گویم که شیوه عمل و راهکارها و راهبردها (اگر واقعاً راهبردی وجود داشته باشد!) اکنون منجر به ظهور و بروز مشکلات فراوان و اساسی برای انقلاب، کشور و مردم شده است که رفع آنها نیز همتی بلند و شکیبایی فراوان می طلبد. بنابراین در این برهه حساس اندیشیدن به تغییر و تلاش برای تحقق آن، رسالت و وظیفه همه کسانی است که به ایران، به مردم و خواسته های مبرم آنان و به آرمانهای انقلاب می اندیشیدند.

2- وحدت و پرهیز از تشتت رأی و تصمیم برای همه کسانی که گذر از وضع فعلی و رسیدن به وضعیتی بهتر را باور دارند، امری ضروری و پاس داشت آن مقتضای خرد است.

3- هنگامی که گفتم «یا من یا مهندس موسوی» در عین احترام به همه عزیزانی که در عرصه انتخابات حضور داشته یا خواهند داشت، به این ظرایف نظر داشتم:
اولاً: به اهمیت انتخابات، ضرورت پیروزی در آن، لزوم تغییر وضع فعلی در جهت مصالح کشور و اصلاح در حد توان و امکان، یکپارچگی نیروهای تغییرخواه و پرهیز از مخدوش شدن ضرورت های فوق با طرح گفتمانهای متفاوت، (ولو یکسان در اصول) توجه داشتم و لذا با فرض آمدن جناب آقای موسوی نمی آمدم و حالا نیز نمی مانم.

ثانیاً: جناب آقای مهندس میرحسین موسوی دارای شخصیتی اخلاقی، آزاداندیش، متعهد به اسلام و انقلاب و مردم، از سرمایه های ارزشمندی است که در موقعیت های خطیر و حساس، صداقت و شایستگی خود را در خدمت به کشور و ملت نشان داده اند. همچنانکه برادر گرانقدرم، حضرت حجت الاسلام والمسلمین آقای کروبی نیز از نیروهای ارزش مدار، رنج کشیده پیش و پس از انقلاب، مخلص و شایسته است که همواره در خدمت مردم و انقلاب بوده اند و همچنین دیگر عزیزانی که آمدن خود به صحنه انتخابات را بزرگوارانه منوط به نیامدن من کردند، همگی بزرگواران شایسته اند.

ثالثاً: بر این باورم که جناب آقای مهندس موسوی، برای ایجاد تغییر در شرایط کنونی شایستگی لازم را دارند، هرچند ممکن است تفاوت ها و تمایزهایی در نظر و عمل وجود داشته باشد، اما مهم آن است که این عزیز نیز به آرمانهای انقلاب و ملت پای بنداند و از حقوق و آزادیهای بنیادین و حاکمیت مردم بر سرنوشت و مصالح ملی و حیثیت بین المللی کشور به جد دفاع کرده و می کنند.

رابعاً: حضور در انتخابات برای پیروزی است، نه یک تفنن پرهزینه و بر این باورم که ایشان زمینه کسب آراء و انتخاب از سوی مردم را دارند، البته در صورتی که همه ما هوشیارانه و واقع بینانه عمل کنیم.

خامساً: آنچه باید بیش و پیش از هر چیز مد نظر باشد، پیروزی اخلاقی است که اگر چنین باشد، نتیجه انتخابات هرچه باشد اخلاق مداران پیروز خواهند بود و شائبه رقابت بر سر قدرت برای من که همواره بر اخلاق تأکید داشته و دارم، امری است که همه تلاش خود را در رفع آن به کار خواهم برد. حال که جناب آقای موسوی به صحنه آمده اند، با اجتناب از هرگونه گفتار یا عملی که موجب تفرقه باشد، نیاز به ایجاد فضای شاداب وحدت و همدلی است. هر عملی که به تشتت آراء و اختلاف نظر خواستاران «تغییر» - در هر جبهه و جناحی که باشند- بیانجامد، در پیشگاه خداوند و نزد مردم قابل گذشت نخواهد بود.

من به حکم وظیفه اخلاقی و برای پرهیز از هرگونه پراکندگی در آراء و با ایمان کامل به توان و مرجعیت مردم که «میزان» رأی آنان است و باید آرائشان در حد امکان به نقطه واحدی سوق داده شود، از صحنه نامزدی انتخابات کنار می کشم تا به یاری خداوند تغییر و بهبود اوضاع بهتر و کم هزینه تر در دسترس قرار گیرد و با این کار می کوشم تا امکان بهره برداری سوء را از کسانی که پیروزی خود را در القاء اختلاف و نیز تشتت آراء در جبهه گسترده خواستاران تغییر می جویند بگیرم.

بر این پایه از همه افراد و شخصیت ها و گروههای فعال در عرصه انتخابات می خواهم با تأکید بر موازین اخلاقی و پرهیز از واکنشهای احساسی راه را بر هرگونه پیش داوری و سوء تفاهم ببندند و چشم اندازی نو برای تأثیرگذاری در سرنوشت انتخابات پیش رو بگشایند.

به برادران عزیزم آقایان کروبی و موسوی نیز صمیمانه عرض می کنم که مدبرانه و دلسوزانه صحنه را با تفاهم چنان مدیریت کنند که خدای ناخواسته به تفرقه و تشتت نیانجامد و می دانم که این عزیزان همه تلاش خود را در این راه به کار خواهند برد، ان شاء الله.

در اینجا بار دیگر از همه بزرگوارانی که به من اظهار لطف کرده و می کنند سپاسگزاری می کنم و به ویژه به جوانان عزیزی که داوطلبانه و بی هیچ چشمداشتی منشاء شوری دل انگیز و تحرکی مؤثر در جامعه شدند عرض می کنم که ما می توانیم در کنار هم و با بهره گیری از فضایی که ان شاء الله بازتر از فضای کنونی خواهد بود، در جهت خواستهای تاریخی ملت و آرمانهای بلند اصلاح طلبانه و برای تقویت ارزشهای اصیل انقلاب و اعتلاء میهن و آزادی و حقوق اساسی ملت و عدالت همه جانبه و بالابردن وجهه و اعتبار مردم ایران در کشور و در منطقه و جهان حرکت کنیم.

ان ارید الا الاصلاح ما استطعت و ما توفیقی الا بالله علیه توکلت و الیه انیب"

سیّد محمّد خاتمی
26 اسفند 1387"


منبع خبر : تابناك - http://tabnak.ir/pages/?cid=40885 
اخبار مرتبط

تاجگردون: انتخابات و مذاکرات شاخص های بورس رابالا برد
منتشر شده در تاريخ: 23/12/1392

روایتی جدید از اعضای کابینه روحانی
منتشر شده در تاريخ: 04/04/1392

استان‌هایی که عجیب ترین رأی‌ها را دادند
منتشر شده در تاريخ: 28/03/1392

متن و حاشیه اولین مناظره‌ انتخابات ریاست جمهور بخش دوم
منتشر شده در تاريخ: 10/03/1392

متن و حاشیه اولین مناظره‌ انتخابات ریاست جمهور بخش اول
منتشر شده در تاريخ: 10/03/1392

پیامک و ایمیل های مجرمانه در انتخابات
منتشر شده در تاريخ: 01/03/1392

اسامی و سوابق ۸ نامزد تایید صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری یازدهم
منتشر شده در تاريخ: 31/02/1392

۳۸ نامزد مشهور ریاست جمهوری یازدهم و اولین مواضع
منتشر شده در تاريخ: 21/02/1392

جدول/ مدرک تحصیلی کاندیداهای انتخابات
منتشر شده در تاريخ: 13/02/1392

ضرغامی تکلیف پخش‌مناظره‌ها را روشن‌کرد
منتشر شده در تاريخ: 04/02/1392

تعیین نتایج انتخابات مجلس نهم در برخي از شهرها
منتشر شده در تاريخ: 16/02/1391

اسامی قطعی ۱۶۳نماینده مجلس نهم و میزان رأی‌شان
منتشر شده در تاريخ: 15/12/1390

آخرین تغییرات در 60 نفر اول تهران / دور دوم انتخابات اردیبهشت 91 برگزار می شود (+تعداد آرا)
منتشر شده در تاريخ: 15/12/1390

اسامی 60 نفر اول تهران اعلام شد
منتشر شده در تاريخ: 14/12/1390

آخرین نتایج رسمی و غیر رسمی از شمارش آرا در سراسر کشور
منتشر شده در تاريخ: 14/12/1390

تبلیغات انتخاباتی ۳۲ سال پیش(+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 20/11/1390

كنايه عبدالله گل در مورد 25 بهمن و پاسخ احمدي نژاد
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1389

یك كشته در درگیری های تهران
منتشر شده در تاريخ: 26/11/1389

تصاویرتازه ازبنرهای انتخاباتی"اخراجی ‌ها"/جومونگ ایران زمین...
منتشر شده در تاريخ: 16/09/1389

حکم اولیه دادگاه ماجرای کهریزک منتشر شد
منتشر شده در تاريخ: 10/04/1389

مجري مناظره‌ها سكوت خود را شكست
منتشر شده در تاريخ: 27/03/1389

عکس: در قم چه گذشت؟
منتشر شده در تاريخ: 26/03/1389

راي متهمان دادگاه كهريزك اعلام مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 24/03/1389

آرامش در پایتخت با وجود برخی تجمعات پراکنده
منتشر شده در تاريخ: 23/03/1389

ناگفته‌هاي فرمانده ناجا از حوادث انتخابات
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1389

عکس/تبلیغات عجیب انتخابات شورای‌شهر
منتشر شده در تاريخ: 12/03/1389

جوادلاریجانی:گوش به زنگ باشیم، موج جدید فتنه در راه است
منتشر شده در تاريخ: 28/01/1389

آیت الله صافی خطاب به دادستان تهران:بامقصران کهریزک برخوردکنیدتامردم استقلال شمارااحساس کنند
منتشر شده در تاريخ: 25/12/1388

روایت فاطمه کروبی از تجمع مقابل منزلش
منتشر شده در تاريخ: 25/12/1388

اخبار ضد ونقیض از ممنوع الخروج شدن سید محمدخاتمی
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1388

عکس / خاتمی ، کروبی ، هاشمی و سید حسن در سالگرد آیت ا... توسلی
منتشر شده در تاريخ: 09/12/1388

حاشیه های حضورمیرحسین موسوی در مراسم سالگرد شهیدباکری
منتشر شده در تاريخ: 08/12/1388

ادعاهاي اخير كروبي در مورد راهپيمايي 22 بهمن
منتشر شده در تاريخ: 04/12/1388

انتشارعکس موهن درسایت حامی موسوی/عکس
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1388

اظهارات دادستان تهران درباره فرزند کروبی
منتشر شده در تاريخ: 27/11/1388

پشت پرده ماجرای مناظره‎ای كه انجام نشد
منتشر شده در تاريخ: 21/11/1388

اطلاعيه دادسرای تهران درباره دو اعدامی اخیر
منتشر شده در تاريخ: 14/11/1388

در دیدار موسوی و کروبی چه گذشت ؟
منتشر شده در تاريخ: 12/11/1388

مشروح دادگـاه ‌16 متهم حـوادث روز عـاشـورا
منتشر شده در تاريخ: 11/11/1388

آغاز سومين دادگاه متهمان حوادث عاشورا
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1388

2 نفر از متهمان اغتشاشات عاشورا امروز صبح اعدام شدند
منتشر شده در تاريخ: 08/11/1388

توضيحات کروبي در مورد مواضع جديدش
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1388

انتقاد هاشمي از اظهارات يزدي: بوي توطئه به مشام مي‌رسد
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1388

یادداشت حسین شریعتمداری : نفوذ بیگانگان به بانک مرکزی
منتشر شده در تاريخ: 05/11/1388

گزارش آخرین جلسه محاکمه پنج بازداشت شده عاشورا
منتشر شده در تاريخ: 04/11/1388

مـشروح دادگـاه مـتهمان حـوادث روز عـاشـورا
منتشر شده در تاريخ: 29/10/1388

يامين‌پور: چهره‌هاي سياسي از شركت در مناظره طفره مي‌روند
منتشر شده در تاريخ: 28/10/1388

فرمانده ناجا: کنترل SMSها و ای‌میل‌ها
منتشر شده در تاريخ: 26/10/1388

اخباری جديد از حوادث عاشورای تهران
منتشر شده در تاريخ: 23/10/1388

انفجار بمب در تهران ؛ یک نفر کشته شد
منتشر شده در تاريخ: 22/10/1388

دستور اژه‌اي به دادستان تهران
منتشر شده در تاريخ: 22/10/1388

فتنه گران روزعاشورا در مقابل يک روحانی برهنه شدند و به اعمال منافی عفت پرداختند
منتشر شده در تاريخ: 22/10/1388

آخرین خبرها از محاکمه دستگیرشدگان حوادث اخیر از زبان دادستان تهران
منتشر شده در تاريخ: 19/10/1388

حمله به محل اقامت و خودروی کروبی(+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 19/10/1388

آیت الله یزدی: این آقا هنوز حاضر نیست از این افراد تبری بجوید
منتشر شده در تاريخ: 19/10/1388

جزييات بيشتر از دستگير شدگان فتنه روز عاشوا
منتشر شده در تاريخ: 17/10/1388

محاکمه پنج نفر از متهمان حوادث روز عاشورا
منتشر شده در تاريخ: 17/10/1388

مناظره درباره وقایع عاشورای تهران در CNN
منتشر شده در تاريخ: 15/10/1388

پروژه "عبور از موسوي" رسما کليد زده شد
منتشر شده در تاريخ: 15/10/1388

وزارت اطلاعات:اسامی 62 بنياد موثر در اغتشاشات
منتشر شده در تاريخ: 15/10/1388

دستگیری چهار عضو گروهک مارکسیستی
منتشر شده در تاريخ: 14/10/1388

گفت و شنود کیهان از گوساله ها!
منتشر شده در تاريخ: 14/10/1388

جوان: کلت 80 ،کلاش 50 هزار تومان
منتشر شده در تاريخ: 14/10/1388

واکنش دفتر آیت الله صانعی به نظر جامعه مدرسین
منتشر شده در تاريخ: 13/10/1388

کروبی به دیدار میرحسین رفت
منتشر شده در تاريخ: 13/10/1388

پیشنهادهای 5 گانه موسوی در بیانیه جدید
منتشر شده در تاريخ: 12/10/1388

اطلاعاتي از فرزند مقتول مجري معروف در حادثه آشوب عاشورا
منتشر شده در تاريخ: 10/10/1388

تصاوير: راهپیمایی بزرگ عاشوراييان در تهران
منتشر شده در تاريخ: 10/10/1388

جعل عکس در سايت منافقين عليه ایران
منتشر شده در تاريخ: 10/10/1388

کشف یک مرکز فرماندهی آشوب‏های روز عاشورا
منتشر شده در تاريخ: 10/10/1388

نوروزی:موسوي و كروبي تحت تعقيب هستند
منتشر شده در تاريخ: 09/10/1388

فرمانده نيروي انتظامي: دوره مدارا با اغتشاشگران به پايان رسيد
منتشر شده در تاريخ: 09/10/1388

اخبار تکمیلی رخدادهای اخیر و جمع‌بندی «تابناک»
منتشر شده در تاريخ: 09/10/1388

سوت و کف در عزاداری عاشورا در برلین
منتشر شده در تاريخ: 08/10/1388

یادداشت مدیر مرکز بررسی جرایم سازمان یافته: روند بررسی فتنه عمیق در فضای سایبر
منتشر شده در تاريخ: 08/10/1388

ناجا اسامی 8 نفر از جان باختگان حوادث روز گذشته تهران را اعلام كرد
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1388

آیت الله مظاهری به طرفین:بنزین روی آتش نریزید
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1388

دشمن نمي تواند با جمعی محدود نظام را تغيير دهد
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1388

گزارش تصويري از حوادث تهران بعد از عاشورا
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1388

تهران پس از درگیری های روز عاشورا (گزارش تصویری)
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1388

اخبار و تحلیل های اصلاح طلبان و اصولگرایان درباره کشته شدن خواهر زاده میرحسین
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1388

درگیری در خیابان های مرکزی تهران/ رادان:فتنه گران سردار رجب زاده را مجروح کردند
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1388

تاييد كشته شدن 5 نفر از سوي فرماندهي انتظامي تهران بزرگ
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1388

حمله به سخنرانی خاتمی در حسینیه جماران+متن كامل سخنراني
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1388

بیست و سی رو ایول(عکس)
منتشر شده در تاريخ: 02/10/1388

وفاداران به انقلاب هتك حرمت به ساحت مقدس امام (ره) را محكوم كنند‌
منتشر شده در تاريخ: 23/09/1388

از توهین به عکس امام(ره) تا پیمودن عکس راه امام(ره)
منتشر شده در تاريخ: 22/09/1388

آمار دستگيرشدگان تجمعات روز گذشته تهران
منتشر شده در تاريخ: 18/09/1388

آشوبگران 16 آذر تهران به روايت تصويري ايرنا
منتشر شده در تاريخ: 17/09/1388

دیدار کروبی با ابطحی(عکس)
منتشر شده در تاريخ: 04/09/1388

ارسال پیامک های تهدید آمیز به صورت رندوم!
منتشر شده در تاريخ: 16/08/1388

تازه ترین عکس از میرحسین و رهنورد
منتشر شده در تاريخ: 13/08/1388

راز مرد مسلح تحت تعقیب حوادث بعد از انتخابات
منتشر شده در تاريخ: 05/08/1388

عکس: حاشیه و متن حوادث دانشگاه امیركبیر
منتشر شده در تاريخ: 29/07/1388

محسني اژه اي: مطمئن باشيد به اتهامات كروبي رسيدگي مي شود
منتشر شده در تاريخ: 21/07/1388

«یاهو» جاسوس ایران است
منتشر شده در تاريخ: 19/07/1388

توصیه رضایی به موسوی و کروبی
منتشر شده در تاريخ: 01/07/1388

حمله به سید محمد خاتمی + عکس
منتشر شده در تاريخ: 28/06/1388

تصویر: شخصیت‌ها در راهپیمایی روز قدس
منتشر شده در تاريخ: 28/06/1388

خبررسانی اخلاقی به سبک 20:30
منتشر شده در تاريخ: 25/06/1388

ابطحی: اومدم، باز اومدم، با IR. اومدم
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1388

کیهان: هر کس در روز قدس شعاری دیگر بدهد مزدور اسراییل است
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1388

علت دفن جمعی اجساد گمنام، ساخت دستشویی بود
منتشر شده در تاريخ: 20/06/1388

روایت فائزه هاشمی از ماجرای بازداشتش
منتشر شده در تاريخ: 14/06/1388

درخواست کروبی برای دیدار و ارائه مستندات آسیب دیدگان به صادق لاریجانی
منتشر شده در تاريخ: 08/06/1388

محاكمه لباس شخصي ها و عوامل خودسر در اغتشاشات اخير
منتشر شده در تاريخ: 08/06/1388

مجلس وارد ماجرای قطعه 302 بهشت زهرا شد
منتشر شده در تاريخ: 04/06/1388

بازجویی سه ساعته ازحسین شریعتمداری
منتشر شده در تاريخ: 04/06/1388

نا گفته های رییس دانشگاه شیراز از استعفایش
منتشر شده در تاريخ: 02/06/1388

نامه کروبی به لاریجانی:جلسه با سران سه قوه بگذارید ، مستنداتم را بیاورم
منتشر شده در تاريخ: 29/05/1388

متهم فرانسوی آشوب های اخیر آزاد شد
منتشر شده در تاريخ: 27/05/1388

حاشیه های دادگاه سوم متهمان حوادث اخیر
منتشر شده در تاريخ: 26/05/1388

تصاوير: تبليغات انتخابات رياست جمهوري در افغانستان
منتشر شده در تاريخ: 25/05/1388

"کروبی ثابت نکند، بايد 80 ضربه شلاق بخورد"
منتشر شده در تاريخ: 25/05/1388

حرف‏هاي تازه كروبي در باره نامه جنجالي اش
منتشر شده در تاريخ: 24/05/1388

نامه تند کروبی به‌ هاشمی رفسنجانی
منتشر شده در تاريخ: 19/05/1388

حاشيه‌های دادگاه متهمان حوادث اخیر
منتشر شده در تاريخ: 18/05/1388

تصاوير: دومين جلسه دادگاه متهمان حوادث اخير
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1388

چهره‌های جالب در مراسم تنفیذ (تصویری)
منتشر شده در تاريخ: 13/05/1388

مأموريت اعضاي گروهك نفاق براي حضور فعال در اغتشاشات
منتشر شده در تاريخ: 13/05/1388

از ساخت مجسمه ندا آقا سلطان تا طراحي تي شرت
منتشر شده در تاريخ: 05/05/1388

نقش «بنیانا» در کودتای مخملین(طنز...)
منتشر شده در تاريخ: 05/05/1388

گزارش حمله به مهدی کروبی از زبان فرزندش
منتشر شده در تاريخ: 27/04/1388

تقلب گسترده در کنکور 88 (طنز)
منتشر شده در تاريخ: 23/04/1388

دفتر کار میرحسین موسوی تحویل داده شد
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1388

خاطرات یک بسیجی از درگیری های تهران
منتشر شده در تاريخ: 09/04/1388

شورای نگهبان صحت انتخابات دهم ریاست جمهوری را تأیید کرد
منتشر شده در تاريخ: 09/04/1388

پيامک‏ها این هفته وصل مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1388

آرای صندوق سیار ویژه بیوت علما و مراجع قم
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1388

به خون‎خواهی فرزندانمان از موسوی شکایت کرده‌ایم
منتشر شده در تاريخ: 07/04/1388

حمله آبشوبگران به سفارت ايران در سوئد + عکس
منتشر شده در تاريخ: 07/04/1388

واکنش های سه نامزد معترض به طرح هیأت ویژه شورای نگهبان
منتشر شده در تاريخ: 07/04/1388

برخي ابعاد ناآرامي‌هاي اخير از زبان رئيس اطلاعات
منتشر شده در تاريخ: 06/04/1388

آراء نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري به تفكيك صندوق ها منتشر شد
منتشر شده در تاريخ: 04/04/1388

اطلاعيه پليس امنيت تهران درباره اسناد توطئه
منتشر شده در تاريخ: 04/04/1388

وطن امروز>«ندا » چگونه به قتل رسيد؟
منتشر شده در تاريخ: 03/04/1388

محسن رضایی انصراف داد
منتشر شده در تاريخ: 03/04/1388

پاسخ وزارت كشور به نامه ميرحسين موسوي
منتشر شده در تاريخ: 03/04/1388

نیروی انتظامی: تهران یکشنبه کاملا آرام بود
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1388

تصاویر: درگیری‏های روزگذشته آشوبها در تهران
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1388

گزارش خبرنگار "الان.تي.وي. " از زادگاه احمدی نژاد
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1388

درباره نامه و بيانيه 30 خرداد آقاي موسوي
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1388

آيت‌الله یزدی: نظام وظيفه ندارد موسوي را قانع كند
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1388

دلیل جالب بازداشت بستگان هاشمی
منتشر شده در تاريخ: 31/03/1388

گروهی که مسئولیت انفجار انتحاری در حرم امام (ره) را پذیرفتند
منتشر شده در تاريخ: 31/03/1388

دستگيری و اعتراف تعدادی از منافقين در آشوبهاي خياباني
منتشر شده در تاريخ: 31/03/1388

نامه فرمانده نيروي انتظامي به ميرحسين موسوي: بعداً جای گله نباشد
منتشر شده در تاريخ: 31/03/1388

نامه تندكروبي به شوراي نگهبان
منتشر شده در تاريخ: 30/03/1388

ابعاد حمله به منزل نمایندگان مجلس فاش شد
منتشر شده در تاريخ: 30/03/1388

در حاشيه آشوبهاي خياباني انتخابات+ تصاوير
منتشر شده در تاريخ: 29/03/1388

سالگرد ازدواج احمدي نژاد مصادف با روز انتخابات
منتشر شده در تاريخ: 29/03/1388

گزارشي در مورد آشوب هاي شمال شهر تهران
منتشر شده در تاريخ: 28/03/1388

در خلأ اطلاع‌رسانی هجوم ایرانیان به شبکه‌های اجتماعی اینترنتی
منتشر شده در تاريخ: 28/03/1388

حمله اينترنتي داس به وب‌سايت‌ها
منتشر شده در تاريخ: 28/03/1388

خبرگزاري فارس به جمع هکرها پيوست
منتشر شده در تاريخ: 26/03/1388

مدیر BBC : آقای ضرغامی چرا روی امواج بی بی سی پارازیت می اندازی
منتشر شده در تاريخ: 26/03/1388

5 دليل عجيب زهرا رهنورد درباره تقلب در انتخابات باشكوه ملت ايران
منتشر شده در تاريخ: 26/03/1388

نتايج آراء استان به استان و شهر به شهر دهمين دوره انتخابات
منتشر شده در تاريخ: 26/03/1388

خبر حبس خانگي ميرحسين موسوي صحت ندارد
منتشر شده در تاريخ: 25/03/1388

خسارت اراذل و اوباش به تهران + تصاوير
منتشر شده در تاريخ: 25/03/1388

استقبال تمام شبکه ها و سايتهاي ضد انقلاب از بيانيه ها و مواضع موسوی
منتشر شده در تاريخ: 25/03/1388

پنج‌شنبه 200 ميليون پيامك ارسال شد
منتشر شده در تاريخ: 25/03/1388

مردم با رای دوباره به احمدی‌نژاد به نظام سلطه "نه" گفتند
منتشر شده در تاريخ: 24/03/1388

گزارش تصویری از رعایت حجاب در طول 20 روز تبلیغات ریاست جمهوری
منتشر شده در تاريخ: 24/03/1388

هواداران موسوی خیابان های شمالی تهران را به آشوب کشیدند + عکس
منتشر شده در تاريخ: 24/03/1388

روایت کیهان از ماجرای احمدی نژاد و هاله
منتشر شده در تاريخ: 24/03/1388

پیام رهبر معظم انقلاب درباره انتخابات: از منتخب ملت حمایت کنید
منتشر شده در تاريخ: 23/03/1388

سخنرانی احمدی نژاد امشب در تلویزیون
منتشر شده در تاريخ: 23/03/1388

نتیجه پایانی دهمین انتخابات ریاست جمهوری
منتشر شده در تاريخ: 23/03/1388

تصاویر: حامیان احمدی نژاد پس از اعلام نتایج اولیه
منتشر شده در تاريخ: 23/03/1388

همسر هاشمی بعد از رای چه گفت؟
منتشر شده در تاريخ: 23/03/1388

رضایی: انتخابات 2مرحله ای است
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1388

بازتاب انتخابات در رسانه های خارجی
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1388

آراء خاموش به صحنه آمدند
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1388

عکس: یک عمو پشمالو روی ماشین احمدی نژاد!
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1388

تصاویر: حضور احمدی نژاد در پای صندوق رأی
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1388

تصاویر: حضور موسوی پای صندوق رأی
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1388

تصاویر: حضور کروبی پای صندوق رأی
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1388

کارشکني امارات در انتخابات ايران
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1388

آغاز دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري ايران
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1388

شبكه پيامك كشور قطع شد
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1388

توصیه های مهم ستاد انتخابات کشور به رأی دهندگان
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1388

نامه کروبی به وزیر اطلاعات، ناجا و بسیج
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1388

برنده جنگ گوگلی انتخابات ایران کیست؟
منتشر شده در تاريخ: 21/03/1388

کلهر : صدا وسیما صحبت‌هاي رئيس جمهور را سانسور كرد
منتشر شده در تاريخ: 21/03/1388

احمدی نژاد: آمریکا رسما از تصمیم برای دستگیری من خبر داده بود
منتشر شده در تاريخ: 21/03/1388

عکس>جیگردار نژاد!
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1388

بادکنک فروشان: کاش به دور دوم بکشد! (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1388

سخنان احمدی نژاد در شبکه 4
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1388

آمارجستجوی ایرانیها در 30 روزاخیر در اینترنت
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1388

وضعیت کاندیداها در نتایج یک نظرسنجی دیگر
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1388

احمدی‌نژاد در صداوسیما ماند
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1388

نامه سرگشاده هاشمي رفسنجاني به رهبری
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1388

مناظره ای که این بار "مناظره" بود
منتشر شده در تاريخ: 19/03/1388

گزارش رویترز از خیابان های ایران: جوانان به چه کسی رای می دهند؟
منتشر شده در تاريخ: 19/03/1388

موسوی: مردان باید با آستین بلند به اداره بیایند! + سند+عکس
منتشر شده در تاريخ: 19/03/1388

مناظره ای که باز هم متفاوت با دیگر شب‏ها بود
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1388

در مناظره رضایی و احمدی نژاد چه خواهد گذشت؟
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1388

معنی احقاق حقوق شهروندی كشف حجاب است؟
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1388

اظهارنظر بی‌سابقه و شگفت انگیز خواهر احمدي نژاد
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1388

حق ماموريت براي ديدار با احمدي نژاد درپيرانشهر + عكس
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1388

حاشیه‌های جالب مناظره احمدی نژاد و کروبی
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1388

برروي برنامه ماهواره اي شبكه سه پارازيت انداختند
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1388

کروبی و چوبی که از اطرافیان می‌‌خورد!
منتشر شده در تاريخ: 17/03/1388

اندر احوالات کاندیداهای انتخابات
منتشر شده در تاريخ: 17/03/1388

سند عذرخواهي دولت انگليس و سپردن تعهد به ايران
منتشر شده در تاريخ: 16/03/1388

در استوديو مناظره چه گذشت؟
منتشر شده در تاريخ: 16/03/1388

در گفت‌وگوی سرپایی هاشمی و احمدی‌نژاد چه گذشت؟
منتشر شده در تاريخ: 16/03/1388

تيکه کلام چيز موسوي در مناظره کار دستش داد
منتشر شده در تاريخ: 16/03/1388

گزارشهای هیجانی رسانه های جهان از مناظره احمدی نژاد ـ موسوی
منتشر شده در تاريخ: 16/03/1388

مناظره موسوی - احمدی نژاد از دو دیدگاه مخالف
منتشر شده در تاريخ: 14/03/1388

نامه دفتر هاشمی به ضرغامی در پی مناظره دیشب
منتشر شده در تاريخ: 14/03/1388

یک مناظره غیر قابل پیش بینی + حاشيه ها
منتشر شده در تاريخ: 14/03/1388

عکس های خصوصی کاندیداها منتشر می شود!
منتشر شده در تاريخ: 14/03/1388

كاريكاتور: جومونگ در كوفتمان داغ انتخاباتي
منتشر شده در تاريخ: 13/03/1388

تک و پاتک پوسترها در میدان ولی عصر تهران
منتشر شده در تاريخ: 13/03/1388

عكسهاي آن چناني از تبليغات كانديداهاي انتخابات
منتشر شده در تاريخ: 13/03/1388

پخش تبليغات بعد از اعلام شماره تلفن در 118
منتشر شده در تاريخ: 12/03/1388

40 میلیون رای در سبد خواننده لس آنجلسی!
منتشر شده در تاريخ: 12/03/1388

وبلاگ احمدي نژاد: یک سال سکوت و دو پست وبلاگ در دو روز
منتشر شده در تاريخ: 12/03/1388

حمله به حاميان احمدي‌نژاد+تصاوير
منتشر شده در تاريخ: 10/03/1388

تاثير انتخابات بر قیمت مسکن
منتشر شده در تاريخ: 06/03/1388

عصبانیت رضا پهلوی از حضور یک کاندیدا در انتخابات ریاست جمهوری
منتشر شده در تاريخ: 05/03/1388

بی طرفی بامزه یک سایت خبری در انتخابات! +عکس
منتشر شده در تاريخ: 02/03/1388

تصاویر جالب نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری
منتشر شده در تاريخ: 24/02/1388

فینال انتخابات با چند نفر؟
منتشر شده در تاريخ: 23/02/1388

کاندیدای 12 ساله: پدرم را به دولت راه نمی‏دهم
منتشر شده در تاريخ: 19/02/1388

یک نامزد: خدا وحی کرد کاندیدا شوم!
منتشر شده در تاريخ: 17/02/1388

مدعيان رياست جمهوري چه مي‌گويند؟
منتشر شده در تاريخ: 16/02/1388

تخلیه تلفنی گسترده شهروندان ایرانی از آلمان
منتشر شده در تاريخ: 06/02/1388

پس لرزه های دیدار یک خواننده با یک نامزد انتخاباتی
منتشر شده در تاريخ: 02/02/1388

تصویر: محافظان میر حسین موسوی
منتشر شده در تاريخ: 28/01/1388

اگر احمدی نژاد رای نیاورد جای نگرانی نیست
منتشر شده در تاريخ: 12/01/1388

نقش مرد دوهزار چهره در ارادت کرباسچی به کروبی
منتشر شده در تاريخ: 24/12/1387

ادعایی تازه درباره کروبی:"یوزارسیف" همسفر انتخاباتی کروبی می شود !
منتشر شده در تاريخ: 15/12/1387

چه کسی رأی می آورد؛ احمدی نژاد، خاتمی یا ... ؟
منتشر شده در تاريخ: 05/12/1387

بازتاب نامزدي خاتمي براي انتخابات رياست جمهوري در رسانه‌هاي خارجي
منتشر شده در تاريخ: 21/11/1387

خاتمي دستور راه‌اندازي ستادهاي انتخاباتي خود را صادر كرد
منتشر شده در تاريخ: 16/11/1387

گزینه‌های کارگزاران برای انتخابات ریاست‌جمهوری
منتشر شده در تاريخ: 14/10/1387

ماجرای یک هکر و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
منتشر شده در تاريخ: 18/08/1387

نتايج اوليه انتخابات رياست جمهوري امريکا اعلام شد
منتشر شده در تاريخ: 15/08/1387

گفت و گوی خواندنی با ططری/ احمدی نژاد را نمی شناسم
منتشر شده در تاريخ: 29/07/1387

كروبي: كانديداي رياست جمهوري خواهم شد
منتشر شده در تاريخ: 19/06/1387

اولين قرارداد ميلياردي انتخابات رياست‌جمهوري دهم
منتشر شده در تاريخ: 18/06/1387

صدور حکم عوامل تیراندازی به طرف مردم در جریان انتخابات مجلس
منتشر شده در تاريخ: 10/06/1387

اعلام نامزدی خاتمی تا پایان تابستان
منتشر شده در تاريخ: 05/05/1387

جوابيه دفتر رفسنجاني به خبر "شام انتخاباتي خاتمي و هاشمي"
منتشر شده در تاريخ: 01/05/1387

گزارش سي ان ان از آخرين تحولات رقابت هاي انتخاباتي آمريکا
منتشر شده در تاريخ: 05/03/1387

خوش چهره: در صندوقی که خانواده ام رأی داده اند آرایم صفر اعلام شد
منتشر شده در تاريخ: 09/02/1387

سوتي خبرنگار شبكه يك سيما در مورد انتخابات
منتشر شده در تاريخ: 06/02/1387

ماجرای یک عکس دردسر ساز انتخاباتی
منتشر شده در تاريخ: 02/02/1387

پرداخت قبض آب و برق مردم برای جلب رای!
منتشر شده در تاريخ: 18/01/1387

محدودیت‌های فناوری در انتخابات الكترونيك
منتشر شده در تاريخ: 08/01/1387

نتیجه انتخابات در 151 حوزه انتخابیه
منتشر شده در تاريخ: 26/12/1386

نتايج آراء در 86 حوزه انتخاباتي ديگر تا ساعت 16بيست وچهارم
منتشر شده در تاريخ: 25/12/1386

حیله خبرنگار CNN برای القای غیبت مردم
منتشر شده در تاريخ: 25/12/1386

نتایج شمارش آرا در 40 حوزه انتخاباتی اعلام شد
منتشر شده در تاريخ: 25/12/1386

درگیری جالب کرباسچی با خبرنگار رادیو فردا
منتشر شده در تاريخ: 25/12/1386

رييس جمهور در انتخابات شركت ميكند
منتشر شده در تاريخ: 24/12/1386

کتک خوردن استیلی به خاطر اقوام احمدی نژاد
منتشر شده در تاريخ: 23/12/1386

آگهي هاي انتخاباتي آن چناني
منتشر شده در تاريخ: 23/12/1386

سایت فرارو تهدید به پلمپ شد
منتشر شده در تاريخ: 21/12/1386

مرغهاي خانگي هم به كمك تبليغات انتخاباتي نامزدهاي مجلس آمدند
منتشر شده در تاريخ: 20/12/1386

اولین چاقو کشی انتخاباتی مجلس هشتم
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1386

من ال گور ایران ام
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1386

تشکیل 44 پرونده تخلف انتخاباتی ظرف 2 روز
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1386

اعلام فهرست انتخاباتی جمعیت زنان جمهوری اسلامی
منتشر شده در تاريخ: 16/12/1386

ليست نامزدهای مجلس در مراکز استان ها
منتشر شده در تاريخ: 15/12/1386

آیا اینترنت در روز انتخابات قطع می شود؟
منتشر شده در تاريخ: 14/12/1386

راهكار «6+5» براي نسوختن سيخ و كباب
منتشر شده در تاريخ: 14/12/1386

آخرين فهرست كانديداهاي تائيد صلاحيت شده انتخابات
منتشر شده در تاريخ: 14/12/1386

حرکت جالب اما عجیب برای یک کاندیدای مجلس
منتشر شده در تاريخ: 12/12/1386

تبليغات زود هنگام تعدادي از كانديداها
منتشر شده در تاريخ: 11/12/1386

تصویر: وداع زیبای دو نماینده مجلس
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1386

اوباما و مك كين در صدر نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري آمريكا
منتشر شده در تاريخ: 01/12/1386

خط شایعه در شبکه خبر سیما
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1386

سوء استفاده تبلیغاتی از مراسم تشییع آیت‌الله توسلی
منتشر شده در تاريخ: 29/11/1386

شكست‌هاي پي در پي كلينتون از اوباما در انتخابات مقدماتي آمريكا
منتشر شده در تاريخ: 29/11/1386

سو‌ء‌‌استفاده انتخاباتي از مراسم اختتاميه تئاتر فجر
منتشر شده در تاريخ: 27/11/1386

فیلتر شدن پنج پایگاه اینترنتی به علت تخلف انتخاباتی
منتشر شده در تاريخ: 25/11/1386

تخریب کاندیداهاي کرج با پيامك رايگان
منتشر شده در تاريخ: 25/11/1386

اسامي 273 نامزد تائيد صلاحيت شده
منتشر شده در تاريخ: 24/11/1386

حسینیان:نمی دانم چرا این خبر انتشار یافت!
منتشر شده در تاريخ: 23/11/1386

علت عدم احراز صلاحيت نوه امام چه بود؟
منتشر شده در تاريخ: 21/11/1386

نماینده های فتوژنیک
منتشر شده در تاريخ: 21/11/1386

نامه احمد توكلي به شوراي نگهبان در خصوص نتايج بررسي صلاحيت ها
منتشر شده در تاريخ: 21/11/1386

رد صلاحيت ها ،صداي حسني را هم درآورد
منتشر شده در تاريخ: 20/11/1386

انتقاد آيت‌الله مکارم از برخي رد صلاحيت‌ها
منتشر شده در تاريخ: 18/11/1386

محمد‌رضا عارف انصراف داد
منتشر شده در تاريخ: 18/11/1386

دوقلوی حداد عادل(عکس)
منتشر شده در تاريخ: 15/11/1386

دستبرد کاندیدای مجلس به یک سایت خبری
منتشر شده در تاريخ: 15/11/1386

اعلمی: ادعای احمدی نژاد به شدت مخدوش است
منتشر شده در تاريخ: 13/11/1386

استفاده از مداحان برای تبلیغات انتخاباتی
منتشر شده در تاريخ: 11/11/1386

مك كين برنده انتخابات ايالت فلوريد
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1386

غيرقابل‌پيش‌بيني‌‌ترين انتخابات
منتشر شده در تاريخ: 09/11/1386

واكنش وزارت اقتصاد به منتقدان انتخاباتي
منتشر شده در تاريخ: 09/11/1386

بالا رفتن از نردبان تخريب پا گذاشتن روي نقطه اي نامطمئن
منتشر شده در تاريخ: 09/11/1386

دعوت از ناظرين بين‌المللي براي انتخابات توهين به ملت ايران است
منتشر شده در تاريخ: 08/11/1386

لیست پیشنهادی ائتلاف حزب الله ایران
منتشر شده در تاريخ: 08/11/1386

برخي اظهارنظرها درباره رد صلاحيت‌ها شبيه طنز است
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1386

300 رد صلاحیت شده شکایت کرده اند
منتشر شده در تاريخ: 06/11/1386

رد صلاحیت 20 درصد داوطلبان انتخابات
منتشر شده در تاريخ: 04/11/1386

تکذیب ليست منتسب به اصلاح‌طلبان
منتشر شده در تاريخ: 01/11/1386

کوچک زاده: کاندیداهایی که وعده مادی می دهند خائن هستند
منتشر شده در تاريخ: 01/11/1386

تحقیقات محلی از نظر حقوقی مردود است
منتشر شده در تاريخ: 26/10/1386

تشديد ترديد راي‌دهندگان جمهوريخواه - رامني برنده انتخابات ميشيگان شد
منتشر شده در تاريخ: 26/10/1386

سرلیست‌های احتمالی حامیان دولت مشخص شدند
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1386

شاگردان مصباح اصولگرایان را تهدید کردند
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1386

تصاوير جالب از ثبت‌نام انتخاباتي چهره‌ها
منتشر شده در تاريخ: 23/10/1386

وزير كشور: بيش از هفت هزار نفر ثبت نام كردند
منتشر شده در تاريخ: 23/10/1386

مرد کفن پوش در ستاد انتخابات کشور
منتشر شده در تاريخ: 18/10/1386

آراي اولين مرحله انتخابات رياست جمهوري آمريكا
منتشر شده در تاريخ: 14/10/1386

در آستانه انتخابات :کروبی 50 هزار تومان معروفش را دو برابر کرد!
منتشر شده در تاريخ: 13/10/1386

روش عجيب پوتين براي استفاده انتخاباتي از زنان زيبا
منتشر شده در تاريخ: 10/10/1386

در حاشيه هك سايت انتخابات الكترونيك مجلس هشتم
منتشر شده در تاريخ: 12/09/1386

سايت انتخابات مجلس 8 هم بالاخره هك شد.
منتشر شده در تاريخ: 11/09/1386

مسابقه‌ اينترنتي آزمايش نرم‌افزار انتخابات رايانه‌اي كشور
منتشر شده در تاريخ: 23/08/1386

نامزدهای زن در فهرست اصلاح طلبان ارجحیت دارند
منتشر شده در تاريخ: 25/06/1386

تغییر گفتمان دوم خردادی ها در انتخابات
منتشر شده در تاريخ: 19/06/1386

داريوش ارجمند، نامزد ۲خرداد
منتشر شده در تاريخ: 12/06/1386

آغاز چالش رد صلاحیت های انتخابات مجلس هشتم
منتشر شده در تاريخ: 24/05/1386

شعارهای انتخاباتی احمدی نژاد محقق نشده است
منتشر شده در تاريخ: 23/05/1386

در انتخابات آتی، رقابت بین بیش از۲ قطب خواهد بود
منتشر شده در تاريخ: 21/05/1386

اقدام فرا قانونی شورای نگهبان ناامنی انتخابات را در پی دارد
منتشر شده در تاريخ: 23/04/1386

بیانیه دفتر معین درباره انتخابات نهم
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1386

اخبار غيررسمي از احتمال استفاده انتخاباتي از سهميه‌بندي بنزين
منتشر شده در تاريخ: 18/04/1386