شماره خبر:  755    تاريخ انتشار خبر:        ام فروردین ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 1596 مرتبه تا کنون

 رویانیان: هرگونه فعالیت عمرانی توسط شهرداری در معابر از ۱۵ شهریور ممنوع است

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: جهت جلوگیری از بروز بحران ترافیكی در مهرماه هرگونه فعالیت عمرانی شهرداری تهران از پانزدهم شهریور ماه ممنوع می‌شود.
سردار محمد رویانیان امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به وجود ابهاماتی در ایجاد خط BRT توسط شهرداری تهران در منطقه آزادی تا انقلاب گفت: ایجاد BRT توسط شهرداری تهران در منطقه آزادی تا انقلاب گفت: مسیر BRT (اتوبوس سریع‌السیر) دارای ویژگیهایی است كه باید اتوبوس‌های آن مجهز به درب سمت چپ بوده و ایستگاههای اتوبوس نیز در وسط لاین ویژه است كه واقعیت این است كه احداث این خط سریع‌السیر علی‌رغم اینكه برای ۷ منطقه راهنمایی و رانندگی ایجاد اختلال در عبور و مرور كرده است دارای ابهاماتی در اجرا نیز می باشد كه در این زمینه از معاون حمل و نقل ترافیك تهران توضیحاتی خواسته‌ام.
رویانیان با بیان اینكه باید در زمینه‌های گردش خودروها و تقاطع‌ها در مسیر BRT تعیین تكلیف شود گفت: وزارت كشور در ابلاغیه‌ای به راهنمایی و رانندگی اعلام كرد تا از ادامه كار مسیر BRT جلوگیری كنیم كه ما در این زمینه به شهرداری تهران اعلام كردیم كه هر چه سریع‌تر طرح خود را در زمینه BRT به شورای عالی ترافیك كشور ارائه و تائید شورا را اخذ كنند.
وی ادامه داد: بحث ایستگاههای اتوبوس در مسیر BRT و عابرین پیاده و گردش خودروها از جمله مسایلی است كه باید در مورد آن در شورای عالی ترافیك تصمیم‌گیری شود و ما به شهرداری تهران اعلام كردیم تا كلیه فعالیت‌های عمرانی خود از جملهBRT را از ۱۵ شهریور ماه متوقف كند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: امیدواریم به جای مطرح شدن این مشكل در مطبوعات تمامی موارد و مشكلات در شورای عالی ترافیك كه با حضور كارشناسان تشكیل می‌شود طرح و تصمیم‌گیری‌های نهایی اخذ شود.
وی ادامه داد: هر اقدامی كه باعث توسعه حمل و نقل عمومی شود در تهران ضرورت دارد ولی اگر طرحی دارای مشكل است باید سریع‌تر مشكلات آن را رفع كنیم.
● كاهش ۲۰ درصدی ترافیك در كشور پا برجاست
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی با بیان اینكه كاهش ترافیك در كشور بین ۱۵ تا ۲۰ درصد هنوز هم ادامه دارد گفت: این رقم در تهران متفاوت است كه این موضوع نیز به عواملی مانند در دسترس بودن بنزین برای رانندگان تهران، افزایش مصرف گاز برای خودروها و انجام ساخت و ساز در تهران است.
وی با بیان اینكه طی ۲ ماهه تیر و مرداد بیش از ۲۰ درصد كاهش تصادفات خسارتی در كشور داشته‌ایم گفت: در مجموع تصادفات نیز طی ۲ ماهه گذشته ۱۷ درصد كاهش داشته‌ایم كه در نتیجه ۳۰۰ نفر در این مدت كمتر كشته شوند.
● ۳ هزار ۲۴۰ نفر در شهریور سال ۸۵ در تصادفات رانندگی كشته شدند
سردار رویانیان با بیان اینكه در شهریور سال گذشته ۳ هزار و ۲۴۰ نفر در تصادفات جاده‌ای كشته شدند، گفت: طی این مدت نیز ۷۵ هزار تصادف در جاده‌ها‌‌ی كشور رخ داد.
وی ادامه داد: در شهریور ۸۵ حدود ۳۰ هزار نفر در تصادفات مجروح و مصدوم شدند كه بیش از ۸۰ درصد تصادفات خسارتی و ۲۰ درصد فوتی و جرحی بود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی در مورد علت حوادث رانندگی گفت: بیشترین علل حوادث رانندگی مربوط به سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز و خواب آلودگی راننده بوده است كه از رانندگان درخواست می‌كنم جهت جلوگیری از تكرار حوادث رانندگی سال ۸۵ حتما رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی را مدنظر داشته باشند.
● شناسایی آژانس‌های و مسافر‌كش‌های شخصی اثرات مثبت سهمیه‌بندی بود
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی با اشاره به اثرات مثبت سهمیه‌بندی در كشور گفت: در مورد آژانس‌ها و مسافركش‌های شخصی هیچ سازمانی در كشور تاكنون گزارشی در این زمینه نداشت و حتی هزاران تاكسی رسمی نیز در چرخه حمل و نقل مفقود بود كه بعد از سهمیه‌بندی بنزین تمامی اطلاعات آژانس‌ها و مسافركش‌های كشور تجمیع شد.
وی با بیان اینكه بیشترین تولید كارخانجات خودروسازی كشور به سمت گاز سوز شدن است گفت: ورود بیش از ۱۰۰ هزار تاكسی گاز سوز نیز از جمله فوائد سهمیه‌بندی بنزین بوده است.
سردار رویانیان گفت: اینكه اعلام شود سهمیه‌های ویژه و فوق‌العاده‌ای ارائه می‌شود با روح سهمیه‌بندی تعارض داشته و ما با بیان این موضوع مخالف هستیم.
وی گفت: روزی ۶۵ میلیون سفر در شهرهای كشور انجام می‌شود كه این میزان سفر در دنیا بی‌نظیر است.
● كارت سوخت آژانس‌ها كشور به سرعت در حال واگذاری است
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی با اشاره به وجود ۲۳۰ هزار تاكسی قرمز و ۵ هزار خودروی ون تاكسی گفت: تمامی خودروهای تاكسی قرمز كارت سوخت اخذ كرده و خودروهای آژانس ها نیز در حال اخذ كارت سوخت هستند.
وی ادامه داد: تاكنون ۲۵ درصد كارت سوخت آژانس‌های كشور واگذار شده است و مابقی كارت‌ها نیز به شهرستان‌ها ارسال شده و تا آخر هفته توسط پلیس راهنمایی توزیع می‌شود.
سردار رویانیان با اشاره به مشكلات واگذاری كارت‌های سوخت مسافركش‌ها و آژانس‌ها در كشور گفت: متاسفانه هیچگونه اطلاعاتی از مسافركش‌ها و آژانس‌ها سراسر كشور وجود نداشت و از ۵ مرداد ماه به راهور ابلاغ شد كه اطلاعات آنها را اخذ كند كه ما نیز به سرعت این اقدامات را انجام داده و در حال واگذاری كارت‌های سوخت هستیم.
وی ادامه داد: بعضی از آژانس‌ها در تهران بدون داشتن مجوز و كد در حال سرویس دهی هستند كه خودروهای فعال در این آژانس‌ها سهمیه‌بنزین ندارند و لذا در این مورد نیز ۲ هفته پیش با هماهنگی با اتحادیه آژانس‌هار تهران - شهرری و كن تمامی لیست این آژانس‌ها اخذ شده و در كمیسیون تبصره ۱۳ مشكلات آنها مطرح و موافقت شد تا این آژانس‌ها كارت سوخت دریافت كنند.
سردار رویانیان گفت: حدود ۱۰ هزار مسافركش شخصی نیز كه اطلاعات آنها به صورت ناقص در سایت وزارت كشور ثبت شده بود دارای مشكل هستند كه اطلاعات آنها را با كمك تاكسیرانی اصلاح شده و لذا در این هفته این خودروها را فراخوان كرده و كارت سوخت آنها به صورت ویژه واگذار می‌شود.
● از سال آینده كلیه مسافركش‌های شخصی به تاكسی تبدیل می‌شوند
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی با اشاره به تبدیل كلیه خودروهای مسافركش شخصی به تاكسی از سال آینده گفت: از سال ۸۷ هیچ خودروی شخصی حق مسافركش در كشور را نخواهد داشت و فعالیت حمل و نقل فقط توسط تاكسی‌ها و آژانس‌ها انجام می‌شود.
● محدودیت‌های ترافیكی در محدوده مسجد جمكران در نیمه شعبان
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی با اشاره به محدودیت‌های ترافیكی در نیمه شعبان گفت: به دلیل تراكم بار ترافیكی در نیمه شعبان در محدوده مسجد جمكران اجازه هیچگونه تردد و پارك خودرو در این منطقه داده نمی‌شود و اتوبوس‌ها و سورای‌ها در پاركینگ مدیریت می‌شوند.
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده تردد موتورسیكلت از روز سه‌شنبه ۶ شهریور ماه تا شنبه ۱۰ شهریور ماه در محور كندوان، هراز، فیروزكوه، قزوین ــ رشت، ساوه ــ همدان، و محور تهران ــ‌ سمنان، مشهد و بالعكس ممنوع است.
وی با اشاره به محدودیتهای تردد در محور كرج ــ چالوس گفت: تردد كامیونها از محور كرج ــ چالوس همچنان ممنوع بوده و از ساعت ۱۲ روز جمعه ۹ شهریور ماه تا دو بامداد شنبه ۱۰ شهریور ماه سال جاری تردد كلیه وسایط نقلیه از محور كندوان از سمت كرج به چالوس ممنوع و از ساعت ۱۴:۳۰ جمعه ۹ شهریور ماه سال جاری تا روز ۲ بامداد روز شنبه ۱۰ شهریور ماه تردد كلیه وسایل نقلیه از مرزن آباد به سمت كرج یكطرفه است.
وی همچنین با اشاره به محدودیتهای تردد در محور هراز گفت: از ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه ۶ شهریور ماه سال جاری تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۹ شهریور ماه تردد كلیه تریلرها و كامیونها به استثنای تریلرها و كامیونهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی در این محور ممنوع است.
از سویی دیگر از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز جمعه ۹ شهریور ماه سال جاری تردد كلیه وسایط نقلیه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۴ همین روز تردد كلیه وسایط نقلیه از آبسك تا دور راهی رودهن یكطرفه می‌باشد.
سردار رویانیان به محدودیت تردد در محور ساوه ــ همدان اشاره كرد و گفت: بر این اساس تردد تریلرها و كامیونها به استثنای تریلرها و كامیونهای مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ الی ۲۴ روزهای چهارشنبه تا جمعه (هفتم، تا نهم شهریور) از ساوه به همدان و بالعكس ممنوع است.
وی به محدودیت‌های تردد در محور دماوند اشاره كرد و گفت: بر این اساس تردد كلیه تریلرها به استثنای تریلرهای حاوی مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه تا جمعه ۷ تا ۹ شهریور ماه از تهران به سمت قائمشهر و بالعكس ممنوع است. از سوی دیگر در محور قم نیز از ساعت ۶ بامداد روز سه شنبه ۶ شهریور ماه سال جاری تا ساعت ۶ بامداد روز هشتم شهریور ماه تردد كلیه وسایل نقلیه باربری از محور سلفچگان به قم – كاشان به قم و تهران به قم ممنوع است.
وسایط نقلیه سنگینی كه از استان‌های مركزی و اصفهان به سمت تهران حركت می‌كنند نیز می‌توانند از محور سلفچگان– ساوه و بالعكس استفاده كنند و از سوی دیگر وسایط نقلیه سنگینی كه از استانهای جنوبی كشور به سمت تهران نیز قصد تردد دارند، می‌توانند از مسیر راهی نطنز – مورچه خورت – دلیجان – سلفچگان – ساوه – تهران و بالعكس تردد كنند.
وی به محدودیت‌های تردد در محور قزوین - رشت اشاره كرد و گفت: تردد تریلرها و كامیون‌های به استثنای تریلرها و كامیون‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۷ شهریور ماه سال جاری از محور قزوین – رشت و بالعكس ممنوع بوده ، از سوی دیگر تردد این وسایط نقلیه از ساعت ۷ تا ۲۴ روز جمعه ۹ شهریور ماه نیز در این محور ممنوع است.
وی با اشاره به ممنوعیت تردد كامیون‌ها در محورهای شمال و استان قم گفت: در محورهای قزوین به رشت هم ممنوعیت تردد كامیون را داریم و عبور كامیون‌ها در استان قم نیز از طریق سه راه سلفچگان به آزاد راه ساوه امكان‌پذیر است.
رییس پلیس راهور ناجا با اشاره به اینكه پیش‌بینی می‌شود با توجه به حجم فزاینده سفرها میزان تصادفات در كشور افزایش یابد، گفت: حتی روزانه ۱۵۰ نفر امكان دارد در جاده‌ها كشته شوند لذا توصیه اكید می‌كنیم شهروندان از سرعت و سبقت غیرمجاز و عجله، جدا خودداری كنند و از سوی دیگر ماموران پلیس راه با اتوبوسها و كامیونهای متخلف به شدت برخورد خواهند كرد.


منبع خبر : آفتاب - http://aftab.ir/news/2007/aug/27/c4c1188230164_social_police_drive.php 
اخبار مرتبط

جریمه دیرکرد قبوض رانندگی تا پایان 95 با شرایطی بخشیده شد
منتشر شده در تاريخ: 08/12/1395

چگونگی اطلاع از جرایم رانندگی به صورت آنلاین
منتشر شده در تاريخ: 28/07/1395

خودروهای که نیاز به دریافت معاینه فنی ندارند را بشناسید
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1395

درآمد دولت از جرایم رانندگی چقدر است؟
منتشر شده در تاريخ: 11/11/1394

نرخ جدید جریمه‌های تخلفات رانندگی ابلاغ شد
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1394

نرخ "جرایم رانندگی" +جدول
منتشر شده در تاريخ: 30/01/1393

افزایش نرخ جریمه‌ها از سال آینده
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1392

زمان پایان مهلت بخشودگی جریمه‌های رانندگی
منتشر شده در تاريخ: 09/10/1392

درآمد هزار و 600‌ میلیارد تومانی پلیس راهور از جرایم رانندگی
منتشر شده در تاريخ: 26/09/1392

خبر جدید در مورد جرایم رانندگی
منتشر شده در تاريخ: 17/09/1392

آیین نامه صدور گواهینامه رانندگی تغییر کرد
منتشر شده در تاريخ: 27/06/1392

جریمه رانندگان برای عدم تمدید گواهینامه
منتشر شده در تاريخ: 19/06/1392

چطور خلافی خودرو را تلفنی دریافت کنیم؟
منتشر شده در تاريخ: 17/06/1392

متوسط سرعت در جاده‌ها یک کیلومتر کاهش یافت
منتشر شده در تاريخ: 13/06/1392

توقیف پراید با 18 میلیون تومان جریمه!
منتشر شده در تاريخ: 11/06/1392

توقیف 190 خودرو با خلافی بیش از یک میلیون تومان
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1392

بخشودگی ۲برابری جرایم رانندگی در ماه رمضان
منتشر شده در تاريخ: 16/04/1392

ارزش جریمه‌های رانندگی نصف شد
منتشر شده در تاريخ: 06/03/1392

سردار مومنی: گواهینامه‌ها ۱۰ ساله شد
منتشر شده در تاريخ: 16/02/1392

قوانین جدید صدور گواهینامه رانندگی
منتشر شده در تاريخ: 13/02/1392

خودرو جدید پلیس راهور + عکس
منتشر شده در تاريخ: 17/12/1391

شیوه جریمه در بزرگراه+عكس
منتشر شده در تاريخ: 13/12/1391

عکس: با این پلاک روانه تعمیرگاه می‌شوید
منتشر شده در تاريخ: 08/12/1391

توقیف ۲ خودرو با خلافی ۶۵ میلیون
منتشر شده در تاريخ: 05/12/1391

ویژگی‌ برجسته مرکز مانیتورینگ پلیس راهور
منتشر شده در تاريخ: 02/12/1391

دریافت خلافی خودرو با پیامك
منتشر شده در تاريخ: 28/11/1391

تصادف منجر به مرگ بدون گواهینامه قتل‌عمد نیست
منتشر شده در تاريخ: 23/05/1391

چگونه از میزان خلافی خودروی خود مطلع شویم؟
منتشر شده در تاريخ: 31/03/1391

تغییر نوع و مدت گواهینامه‌ها
منتشر شده در تاريخ: 20/02/1391

راه اندازی دوربينهاي عبور از چراغ قرمز
منتشر شده در تاريخ: 19/01/1391

این رانندگان در آستانه توقیف گواهینامه هستند/جدول
منتشر شده در تاريخ: 20/12/1390

توقیف شبانه خودروها در طرح جدید پلیس
منتشر شده در تاريخ: 15/12/1390

مومنی: رانندگانی که تخلف نکرده اند پیامک دهند جایزه بگیرند
منتشر شده در تاريخ: 13/12/1390

شرایط صفر شدن نمرات منفي رانندگان
منتشر شده در تاريخ: 10/12/1390

برگه جریمه 2.5 متری‌ برای راننده پژو!
منتشر شده در تاريخ: 10/12/1390

ناجا: مهلت بخشودگی جرائم رانندگی تمدید نخواهد شد
منتشر شده در تاريخ: 10/09/1390

نرخ جديد جرايم رانندگي ابلاغ شد +جدول
منتشر شده در تاريخ: 02/09/1390

حبس و زندان؛ سهم رانندگان بدون گواهینامه
منتشر شده در تاريخ: 01/09/1390

بستن کمربند ایمنی سرنشینان عقب خودرو از 20 آبان اجباری می شود
منتشر شده در تاريخ: 15/08/1390

توقیف خودروهایی که بیش از یک میلیون جریمه دارند از فردا
منتشر شده در تاريخ: 02/08/1390

کاریکاتور: حمل كودك زير 12سال با موتور ممنوع
منتشر شده در تاريخ: 17/07/1390

حمل كودكان زير 12 سال با موتور ممنوع
منتشر شده در تاريخ: 16/07/1390

طرح ضربتی برخورد با لایی‌کشی در تهران
منتشر شده در تاريخ: 11/07/1390

استاد دانشگاه پاریس: رانندگی عجیب تهرانی ها شوکه ام کرد!
منتشر شده در تاريخ: 15/05/1390

خلاف نکنید، عکستان پیش ماست!
منتشر شده در تاريخ: 02/05/1390

راه‌اندازي سامانه استعلام نمره منفي رانندگان
منتشر شده در تاريخ: 19/04/1390

بخشودگی ديركرد جرايم رانندگي تا پايان سال 89
منتشر شده در تاريخ: 17/03/1390

راه اندازی سامانه تخلفات رانندگی
منتشر شده در تاريخ: 20/02/1390

مومني خبر داد: بخشودگي جريمه‌هاي 2برابرشده
منتشر شده در تاريخ: 30/01/1390

جدول لیست نمره منفی 20 تخلف رانندگان پرخطر
منتشر شده در تاريخ: 29/01/1390

زمان اجرای قانون جدید جرایم تخلفات رانندگی
منتشر شده در تاريخ: 29/01/1390

جزئيات قانون جديد اخذ جرايم رانندگي
منتشر شده در تاريخ: 28/01/1390

توقیف آمبولانس‌های مردم آزار
منتشر شده در تاريخ: 10/12/1389

مجازات رانندگي بدون گواهينامه
منتشر شده در تاريخ: 10/08/1389

از صحنه تصادف خودرویی فیلمبرداری کنید
منتشر شده در تاريخ: 04/07/1389

تصاویر: دور زدن قانون در روز روشن!
منتشر شده در تاريخ: 10/05/1389

30 سال زندان، مجازات هكرهاي سايت راهنمايي و رانندگي
منتشر شده در تاريخ: 26/03/1389

سقف جريمه سبقت و سرعت غيرمجاز 100 هزار تومان مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 08/03/1389

وقتی "راهنمایی و رانندگی" قانونگذار می شود: عجله داری؟ برو پارکینگ!
منتشر شده در تاريخ: 16/12/1388

پليس در توقيف خودروها محدود مي شود
منتشر شده در تاريخ: 03/06/1388

پلیس راه اصفهان سه برابر رشوه، پاداش می دهد
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1388

شرايط جديد ضبط يا ابطال گواهينامه
منتشر شده در تاريخ: 09/04/1388

ایست قوه قضائیه به راهنمایی و رانندگی
منتشر شده در تاريخ: 16/02/1388

توقيف كاميوني با 12 ميليون جريمه
منتشر شده در تاريخ: 14/12/1387

مصاديق توقيف خودروها در ايام نوروز
منتشر شده در تاريخ: 11/12/1387

مزدا - 3 جای بنزهای پلیس را می گیرد
منتشر شده در تاريخ: 10/12/1387

عابران پياده هم جريمه می‌شوند
منتشر شده در تاريخ: 05/12/1387

جرايم تخلفات رانندگى افزايش يافت
منتشر شده در تاريخ: 09/11/1387

جنون سرعت ،‌ چرا؟
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1387

پليس از مزدا 3 خوشش آمده
منتشر شده در تاريخ: 02/11/1387

جابه‌جايي مسافر با خودروي شخصي ممنوع می شود
منتشر شده در تاريخ: 02/11/1387

وقتي چراغ‌هاي راهنمايي و رانندگي خصلتشان تغيير مي‌كند
منتشر شده در تاريخ: 24/10/1387

«دوربین های پلیس راه» چرا در سراشیبی ها کمین می کنند؟!
منتشر شده در تاريخ: 22/10/1387

پرداخت الکترونيکي خلافي ميسر شد
منتشر شده در تاريخ: 14/10/1387

آغاز مرحله جديد طرح برخورد با خودروهاي بدون معاينه فني
منتشر شده در تاريخ: 12/10/1387

رویانیان: نمى دانيم با موتورسوارها چه كنيم
منتشر شده در تاريخ: 01/10/1387

آغاز تعویض پلاک موتورسیکلت‌ها از اول دی ماه
منتشر شده در تاريخ: 25/09/1387

تعويض پلاك 7ميليون موتورسيکلت
منتشر شده در تاريخ: 03/09/1387

ثبت روزانه 2400 تخلف سرعت بالاي 120 كيلومتر در اتوبان نيايش
منتشر شده در تاريخ: 26/08/1387

ممنوعيت تردد، ابطال كارت سوخت و...
منتشر شده در تاريخ: 20/08/1387

پايان آذر آخرين مهلت خريد بيمه‌نامه شخص ثالث
منتشر شده در تاريخ: 19/08/1387

میزان مجاز دودی بودن شیشه خودرو اعلام شد
منتشر شده در تاريخ: 08/08/1387

پرتخلف‌ترين خودرو با 642فقره تخلف
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1387

كارت سوخت خودروهاي پلاك قديمي باطل شد
منتشر شده در تاريخ: 16/07/1387

متقاضيان گواهينامه تست اعتياد مى دهند
منتشر شده در تاريخ: 08/07/1387

کاميوني با 125 ميليون ريال خلافي متوقف شد
منتشر شده در تاريخ: 25/06/1387

خودروهاي بدون بيمه توقيف مي‌شوند
منتشر شده در تاريخ: 20/06/1387

علت توقف چراغ چهارراه روی یک عدد
منتشر شده در تاريخ: 17/06/1387

قانون جديد بيمه شخص ثالث وسايل نقليه از ‪ ۲۰‬شهريور اجرا مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 13/06/1387

متخلف ترين رانندگان کشور
منتشر شده در تاريخ: 13/05/1387

با گواهينامه ايراني خود در چه كشورهايي ميتوانيد رانندگي كنيد؟
منتشر شده در تاريخ: 06/05/1387

لغو قبض جریمه توسط دستگاه GPS
منتشر شده در تاريخ: 01/05/1387

چه كسي با اتلاف‌كنندگان وسواسي وقت مردم برخورد مي‌كند؟
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1387

15 روز مهلت به خودروهای مسافربر شخصی
منتشر شده در تاريخ: 05/03/1387

متوقف شدن خودروهای پلاك قدیم و لیزری از اول تیرماه
منتشر شده در تاريخ: 05/03/1387

جریمه الکترونیکی ورود به طرح ترافیک، از شهریور
منتشر شده در تاريخ: 22/02/1387

آغاز طرح پرداخت سيار خسارات تصادفات در صحنه
منتشر شده در تاريخ: 21/02/1387

جانشین چراغ قرمز هم رسید+عکس
منتشر شده در تاريخ: 15/02/1387