شماره خبر:  7505    تاريخ انتشار خبر:        ام اسفند ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 1711 مرتبه تا کنون

 اعتياد باعث شكنجه فرزندم شد

پدر سنگدلي كه به اتهام كودك آزاري در يكي از محله‌هاي كرج دستگير شده است ، روز گذشته در ادامه تحقيقات قضايي ، راز يك سال شكنجه دادن فرزندش را فاش كرد.


ماجراي اين كودك‌آزاري پنجم بهمن امسال، به دنبال تماس يكي از ساكنان مجتمع مسكوني واقع در دهقان ويلاي كرج با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 كرج فاش شد و ماموران كلانتري 17 مهرويلا پس از هماهنگي قضايي با انصاف‌دوست ، بازپرس كشيك ويژه قتل دادسراي جنايي كرج، به محل حادثه عزيمت كردند و كامران 9 ساله را كه بشدت مورد شكنجه‌هاي پدرش قرار گرفته و در يكي از اتاق‌هاي منزل افتاده بود، براي درمان به بيمارستان انتقال دادند.

با تلاش پزشكان كامران از مرگ حتمي نجات يافت و مرد متهم - رحمان - دستگير شد و به مركز پليس انتقال يافت و در بازجويي‌هاي پليسي اعتراف كرد كه پسرش را مورد شكنجه قرار داده است.
به اين ترتيب، رحمان (متهم) روز گذشته براي ادامه تحقيقات به دادسراي جنايي كرج انتقال يافت و از سوي قاضي محسن علي‌اشرف، معاون دادستان كرج بازجويي شد و در اظهارات تكان‌دهنده‌اش راز يك سال شكنجه پسر 9 ساله‌اش را فاش كرد.

اعتراف به يك سال شكنجه پسر
متهم در اظهاراتش به قاضي علي‌‌اشرف گفت: چند سال قبل به خاطر اعتياد و اختلاف‌هايي كه با همسر اولم داشتم، از او جدا شدم و دادگاه سرپرستي فرزندم را به او سپرد. پس از مدتي با زني ديگر ازدواج كردم و از او صاحب فرزندي شدم.

در اين مدت پي بردم كه همسر اولم ازدواج كرده و سرپرستي كامران را به خانواده‌اش سپرده است. وقتي باخبر شدم، پسرم را از آنها تحويل گرفتم و نزد خودم آوردم تا از او سرپرستي كنم.

متهم ادامه داد: كامران مدام بهانه مادرش را مي‌گرفت و من به خاطر اختلاف‌هايي كه با همسر اولم و خانواده وي داشتم، اجازه نمي‌دادم كامران با آنها ملاقات كند.

اين ماجرا، كامران را عذاب مي‌داد و باعث مي‌شد او مدام بهانه بگيرد. وي ادامه داد: به دليل اعتيادم، حوصله نداشتم و در قبال بهانه‌جويي‌هاي كامران او را با كمربند، سيخ داغ و پيچ گوشتي آنقدر كتك مي‌زدم كه بي‌حال مي‌شد و تا ساعت‌ها نمي‌توانست از سرجايش بلند شود. وقتي هم كه از مدرسه مي‌آمد مجبورش مي‌كردم داخل اتاقش بماند و جز براي خوردن غذا و رفتن به دستشويي از اتاق خارج نشود.

پدر سنگدل افزود: كامران را تهديد كرده بودم اگر ماجرا را براي همسايه‌ها يا همكلاسي‌هايش بازگو كند، او را بيشتر كتك مي‌زنم و او نيز به دليل ترس سكوت مي‌كرد و براي كسي بازگو نمي‌كرد.

هر روز بارها از من كتك مي‌خورد و در قبال شكنجه‌هايم، با گريه التماس مي‌كرد و من بيرحمانه به جان او مي‌افتادم.

وي ادامه داد: چند ساعت پيش از دستگيري‌ام، كامران ملتمسانه از من خواست اجازه دهم فقط يك ساعت، مادرش را ملاقات كند كه قبول نكردم و با كمربند او را كتكم زدم. بعد او را به تراس آپارتمان بردم و 2 ساعت در آن محل زنداني كردم. پسرم ملتمسانه از من مي‌خواست او را در هواي سرد زنداني نكنم، اما توجهي به حرف‌هايش نكردم تا اين كه متوجه شدم يكي از همسايه‌ها قصد دارد با پليس تماس بگيرد، او را داخل اتاق آوردم و شكنجه‌اش دادم كه بيهوش شد و كنج اتاق افتاد.

متهم افزود: اشتباه كرده‌ام و از فرزندم تقاضاي بخشش دارم، اعتياد اين بلا را بر سر من آورد. به دنبال اين اعترافات تكان‌دهنده مرد متهم با قرار قانوني روانه زندان شد و تحقيقات تكميلي در اين خصوص ادامه دارد.منبع خبر : جام جم - http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100897385936