شماره خبر:  6934    تاريخ انتشار خبر:        ام مهر ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 2310 مرتبه تا کنون

 اعدام‌براي‌عوامل‌انفجارتروريستي شيراز

جلسه محاکمه سه تن از عاملان انفجار تروريستي در حسينيه رهپويان وصال شيراز صبح امروز شنبه در شعبه 15 دادگاه انقلاب برگزار شد و مدعي العموم با ذکر دلايل اتهامي و اعتراف متهمان به اقدامات تروريستي و برنامه ريزي براي ترور مقامات ارشد کشور و برخي مراجع ، حکم اعدام را براي آنها درخواست کرد.


علي اکبر حيدري فر نماينده مدعي العموم در ابتداي اين جلسه به تشريح کيفرخواست پرونده پرداخت و افزود: متهمان با پشتيباني هاي سرويس هاي اطلاعاتي آمريکا و ساير کشورهاي غربي سعي بر آن داشتند با جذب مخاطبان خود هسته اي تروريستي را تشکيل دهند و نسبت به طراحي و انجام عملياتهاي تروريستي اقدام کنند.

"فردي به نام مجيد راستگو به عنوان متهم اصلي انفجار حسينيه شيراز به عنوان مسئول هسته عملياتي تندر شيراز تعيين مي شود و اين متهم بر اساس آموزشهاي ارائه شده از طريق اينترنت با روش ساخت بمب دست ساز آشنا مي گردد و متهم با ارتباط با دو تن ديگر يعني محسن اسلاميان و علي اصغر پشتر طرح عملياتي تندر شيراز را به مرور آماده مي کنند و سه متهم با سفر به استان فارس نسبت به شناسايي مکانهاي مورد نظر جهت بمب گذاري اقدام مي کنند . مسجد دانشگاه شيراز ، حسينيه سيد الشهدا ، اتوبوسهاي حمل و نقل سپاهيان و ترور شخصيت هاي روحاني و مهم از جمله طرح هاي آنان بوده است که در اولين اقدام طرح بمب گذاري حسينيه سيد الشهدا به عنوان اولين هدف از سوي سه متهم برنامه ريزي مي شود ."

وي تصريح کرد: متهمان هدف خود را از چنين اقدامي براندازي حکومت اسلامي از طريق تضعيف مردم ، متزلزل کردن جايگاه ايران و هرج و مرج و آشوب در داخل کشور عنوان کرده اند که اين امر از سوي متهمان اقرار شده است.

حيدري فر نماينده مدعي العموم گفت: متهم مجيد راستگو با انتقال بمب ساخته شده به حسينيه شيراز طرح انفجار را به مرحله اجرا در مي آورد به اين صورت که متهم محسن اسلاميان در محل حسينيه در صف نمازگزاران حضور مي يابد و به بررسي اوضاع حسينيه مي پردازد و در زمان خاموشي چراغها در حسينيه ، مجيد راستگو نسبت به کار گذاشتن بمب در سرويسهاي بهداشتي حسينيه اقدام مي کند و متهم محسن اسلاميان بلافاصله از حسينيه خارج مي شود که پس از 20 دقيقه بمب کار گذاشته شده منفجر مي شود و منجر به شهادت 14 نفر و همچنين زخمي شدن 208 نفر مي انجامد. و پس از آن متهمان با ( جمشيد عامل آمريکايي ) تماس گرفته و وي را از ماجرا مطلع مي کنند .

او در تشريح کيفرخواست گفت: متهمان به خاطر بيم از دستگيري و جهت ادامه ساير عملياتهاي تروريستي که دستور آن از آمريکا و از سوي شخص جمشيد صادر مي شده فرار مي کنند و در يکي از مزارع متعلق به بستگان متهمان پنهان مي شوند و پس از آن به سمت بندر گناوه جهت طراحي و اقدام به بمب گذاري منطقه حرکت کرده و در مهمانپذيري ساکن مي شوند .

حيدري فر تصريح کرد: متهمان با هماهنگي با جمشيد ( عامل آمريکايي ) به رشت رفته و در منزل روزبه يحيي زاده ( متهم رديف سوم ) ساکن مي شوند و بمب تحويل روزبه يحيي زاده مي شود تا در ارتباط با ساير عملياتهاي تروريستي مورد استفاده قرار گيرد که خوشبختانه در تاريخ 24/5/87 بمب در زماني که توسط متهمان در هتل جهان در دست ساخته شدن بود منفجر و متهم مجيد راستگو دچار آتش سوزي شد که پس از آن متهم محسن اسلاميان از محل مي گريزد و در نهايت با تلاش سربازان گمنام امام زمان، متهمان علي اصغر پشتر، محسن اسلاميان و روزبه يحيي زاده شناسايي و دستگير مي شوند که پرونده جهت رسيدگي به معاونت امنيتي دادسرا ارسال مي شود و منتهي به صدور قرار قانوني مي شود.

وي در ادامه تصريح کرد: متهم مجيد راستگو در ساعات اوليه دستگيري به وسيله سيانور به حيات خود پايان مي دهد .

حيدري فر به بيوگرافي متهمان اشاره کرد و گفت: متهم رديف اول (محسن اسلاميان )متولد سال 66 دانشجو ، ايراني ، شيعه ، داراي سابقه کيفري ، مجرد و اهل شيراز است . متهم رديف دوم ( علي اصغر پشتر ) متولد 67 ، دانشجو، داراي سابقه کيفري ، ايراني ، شيعه و متهم رديف سوم ( روزبه يحيي زاده ) متولد 55 ، ديپلمه ، تراشکار و داراي سابقه کيفري و اهل شيراز است

وي به تشريح اتهامات سه تن دستگير شده پرداخت و افزود: متهم رديف اول محارب و مفسد في الارض بوده و از طريق عضويت و همکاري با گروه محارب و انجمن پادشاهي ايران با علم و اطلاع از موضع گروه و اقدام جهت براندازي حکومت اسلامي و تهيه سلاح و مهمات و ساخت بمب و مشارکت در انفجار تروريستي حسينيه شيراز که منتهي به شهادت و مجروح شدن 229 نفر شده ، متهم است . همچنين متهم رديف دوم محارب و مفسد في الارض و متهم به همکاري با گروه ضد اسلامي انجمن پادشاهي ايران با اطلاع از موضوع گروه بوده و اقدام به براندازي نظام و مشارکت در طراحي و ساخت بمب نموده است همچنين متهم رديف سوم نيز محارب و مفسد في الارض بوده و متهم به همکاري و عضويت در گروه ضد اسلامي انجمن پادشاهي ايران و متهم به طراحي و اقدام جهت براندازي حکومت اسلامي از طريق مشارکت جهت تهيه بمب و وسايل کار و امکانات مالي و متهم به ترور استاندار رشت است.

حيدري فر، گردش کار توسط وزارت اطلاعات و اقرار صريح متهم در پذيرش اتهامات، اقرار متهم در مشارکت در انفجار حسينيه شيراز ، اقرار متهم به تهيه سلاح ، اقرار متهم در تهيه بمب ، اقرار متهم به مشارکت در طراحي عمليات حوزه علميه قم ، اقرار متهم به شناسايي مکانها جهت بمب گذاري ، اقرار متهم به ارتباط با عامل خارجي از طريق ايميل و عضو گيري در انجمن پادشاهي ايران و تهيه بمب مايرولي ، اقرار متهم به اينکه هدف از اجراي عمليات طراحي شده بمب گذاري جهت براندازي حکومت اسلامي بوده و ايجاد اختلاف فرقه اي و متزلزل کردن جايگاه جمهوري اسلامي و همچنين ايجاد هرج و مرج داخلي ، اقرار متهم به تحويل مواد منفجره و اختفاي آن در مزرعه يکي از بستگان متهمان را از دلايل و مستندات متهم رديف اول عنوان کرد.

او تصريح کرد: متهم در دادسراي امنيت تهران کليه اتهامات را پذيرفته و عنوان کرده که کليه اتهامات را قبول دارد و مجازات را حق خود مي داند .

حيدري فر، همچنين گزارش کار از طريق وزارت اطلاعات، اقرار صريح متهم در پذيرش کليه اتهامات ، اقرار متهم در مشارکت در تهيه و ساخت بمب ، اقرار متهم به آشنايي با مجيد راستگو و عضوگيري در انجمن پادشاهي ايران ، اقرار متهم به طراحي ترور برخي مقام هاي ارشد توسط سلاح دوربين دار ، اقرار متهم بر اينکه براندازي حکومت را دنبال مي کرده ، اقرار متهم به ساخت چاشني بمب انفجار حسينيه شيراز و همکاري با انجمن پادشاهي ايران و اقرار به تهيه سي دي از مواد منفجره و ارسال به جمشيد ( عامل آمريکايي ) و اقرار صريح متهم به پذيرش کليه اتهامات را از جمله دلايل و مستندات متهم رديف دوم عنوان کرد.

او گزارش کار توسط وزارت اطلاعات، اقرار صريح متهم در قبول اتهامات ، اقرار متهم به عضويت در انجمن پادشاهي ايران ، اقرار متهم به پناه دادن عاملان انفجار حسينيه شيراز و تهيه امکانات مالي براي آنان ، اقرار متهم به تحويل گرفتن يک بمب تايمري ، اقرار متهم به استفاده از اسم رمز روزبه در ارتباط با عامل خارجي ( جمشيد ) ، اقرار به يادگيري نحوه ساخت بمب ، اقرار به شناسايي مصلي و حوزه علميه و اقرار به تهيه ساخت صدا خفه کن و تحويل آن به متهمان را از دلايل و مستندات متهم رديف سوم عنوان کرد.

حيدري فر تصريح کرد: به لحاظ جرايم و خسارتهاي مادي و معنوي ناشي از فعاليت واقدامات مجرمانه متهمان، تقاضا مي شود طبق مواد 186 ، 187 و 513 قانون مجازات اسلامي حکم اعدام براي متهمان در حسينيه شيراز اجرا شود.

او گفت: در خصوص جرايم انتسابي فرود فولادوند و جمشيد( عامل آمريکايي ) که همگي مقيم خارج از کشور هستند و کليه اعضا و موسسان و پشتيباني کنندگان مالي و انجمن پادشاهي ايران و سازمانهاي خصوصي و هر فرد حقيقي و حقوقي عضو و يا حمايت کننده انجمن تروريستي پادشاهي ايران ، پرونده مفتوح و رسيدگي به اين اتهامات در دستور کار معاونت امنيت دادسراي تهران قرار خواهد گرفت.

در اين جلسه محسن اسلاميان( متهم رديف اول) در دفاع از اتهامات مطرح شده گفت: به واسطه علي اصغر پشتر با مجيد راستگو و عقايد و اهداف انجمن پادشاهي ايران آشنا شده ام و در مدت کوتاهي مغز من را کاملا شستشو دادند تا بر عليه اسلام و نظام اقدام کنم و اين گونه به من عنوان مي کردند که بايد مردم را نجات دهم .

او در ارتباط با نقش خود در اين هسته گفت: من وظيفه همکاري با مجيد راستگو را داشتم که همراه با وي نسبت به شناسايي مکانهايي که بنا بود بمب گذاري صورت گيرد اقدام مي کرديم .

وي گفت: بمب طي يک سال گذشته به همکاري علي اصغر پشتر و در منزل مجيد راستگو ساخته شده بود .

محسن اسلاميان ( متهم رديف اول ) افزود: پس از وقوع حادثه مجيد راستگو از اجراي عمليات خرسند بود اما بنده زماني که خبر شهادت جمعي از بسيجيان را شنيدم احساس شرمندگي کردم که چرا در چنين عملياتي شرکت کردم .

وي همچنين از طراحي بمب گذاري در حوزه آيت الله گلپايگاني به عنوان يکي ديگر از اهداف خود نام برد و افزود: قرار بود در حوزه علميه قم آيت الله گلپايگاني بمب گذاري صورت گيرد که قبل از آن بمب ساخته شده در هتل جهان منفجر شد که بنده بلافاصله از آنجا خارج شدم و اگر اين حادثه اتفاق نمي افتاد ما به عمليات خود ادامه مي دهيم.

او در پايان خطاب به خانواده شهداي حاضر در جلسه گفت: شرمنده ام و متاسفم که در کشته شدن عزيزانشان نقش داشتم اما بايد بگويم که من کوچکترين نقش را داشته ام و مجيد راستگو مسئول شهادت 14 نفر در اين حادثه است .

وي تصريح کرد: من به اين جريان کشيده شده ام و فکر نمي کردم که به مملکتم خيانت مي کنم .

علي اصغر پشتر نيز ( متهم رديف دوم ) عنوان کرد که تحت تاثير صحبتهاي مجيد راستگو وارد گروه شده به مشارکت جهت بمب گذاري اقدام کرده است . حاضر نبوده ام مردم کشته شوند و به گونه ترسيده بودم اما در جلساتي که با يکديگر داشتيم به من اطمينان دادند که اتفاقي نمي افتد و به من دستور دادند که 6 چاشني در منزل بسازم .

او افزود: به مجيد راستگو گفتم که اگر اسلحه دوربين دار در اختيار داشتم ايشان را (يکي از مقامات ارشد کشور) در ورزشگاه حافظيه مورد هدف قرار مي دادم .

روزبه يحيي زاده نيز متهم رديف سوم در تشريح ماجرا اين گونه عنوان کرد که حدود يک سال پيش از طريق تلويزيونهاي ماهواره اي با شخصي به نام جمشيد آشنا شده و از طريق اينترنت ارتباطاتي نيز با او داشته است .

وي تصريح کرد: پس از مدتي متوجه شدم که اقدامات جمشيد عليه نظام است و طي تماسي به بنده عنوان کرد که 2 نفر به نامهاي محسن اسلاميان و علي اصغر پشتر براي تفريح به رشت مي آيند که اينان از من خواستند که همراه با آنان به شناسايي مکانهايي همچون مصلي و سرکنسولگري روسيه اقدام کنيم .

وي در پايان از رياست دادگاه و خانواده شهدا خواست تا مورد عفو و بخشش قرار گيرد.منبع خبر : جام جم - http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100955044210 
اخبار مرتبط

پشت صحنه اقتصادی فاجعه پلاسکو
منتشر شده در تاريخ: 02/11/1395

جزئیات ماجرای شلیک محمود کریمی از زبان شاکی
منتشر شده در تاريخ: 23/10/1392

۲۰ فیلمی که در سینمای ایران حادثه‌ساز شده‌اند
منتشر شده در تاريخ: 21/10/1392

علت مرگ پاول واکر : تصادف با سرعت ۱۶۰ کیلومتر
منتشر شده در تاريخ: 16/10/1392

ماجرای کامل تصادف خواننده مطرح پاپ و مرگ همسرش!
منتشر شده در تاريخ: 03/10/1392

قابل توجه موتورسواران ایرانی
منتشر شده در تاريخ: 25/09/1392

ماجراي زامبي شدن انسانها...!!!
منتشر شده در تاريخ: 18/09/1392

گزارش نهایی تصادف اتوبان قم منتشر شد
منتشر شده در تاريخ: 07/08/1392

4 جوان از محاصره 11 گرگ چگونه رها شدند؟
منتشر شده در تاريخ: 03/08/1392

تصادفی مرگبار هنگام خروج پرسپولیسی ها از قم
منتشر شده در تاريخ: 13/07/1392

سیلی و لب پاره، نتیجه‌ی عیادت سلیمی از باقری!
منتشر شده در تاريخ: 04/07/1392

جزییات خروج هواپیمای حجاج از باند در کرمان
منتشر شده در تاريخ: 02/07/1392

اسامی اجساد شناسایی شده سانحه قم
منتشر شده در تاريخ: 24/06/1392

روایتی تازه از حادثه اتوبوس‌های مرگ
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1392

شناسایی ۲۱ جسد تصادف اتوبوس های اسکانیا
منتشر شده در تاريخ: 21/06/1392

عروسی که با چشم گریان به خانه بخت رفت
منتشر شده در تاريخ: 20/06/1392

اسامی مصدومان تصادف خونین اتوبان قم - تهران اعلام شد
منتشر شده در تاريخ: 19/06/1392

اولين عكسها از تصادف دو اتوبوس در محور قم تهران
منتشر شده در تاريخ: 19/06/1392

جزییات برخورد مرگبار دو اتوبوس در اتوبان قم
منتشر شده در تاريخ: 19/06/1392

نجات شبانه دو دختر از وسط دریا
منتشر شده در تاريخ: 17/06/1392

حمله اشرار به خودرو خانواده بوشهری
منتشر شده در تاريخ: 13/06/1392

وقتی زیبایی دریا هولناک می شود!+تصاویر
منتشر شده در تاريخ: 02/06/1392

همنورد سه کوهنورد ایرانی: مصاحبه‌ها را می‌خوانم می‌سوزم
منتشر شده در تاريخ: 25/05/1392

حمله قاچاقچیان مواد مخدر به بازیگر زن معروف ایرانی/عکس
منتشر شده در تاريخ: 16/05/1392

جزییات تازه از مرگ سه کوهنورد ایرانی
منتشر شده در تاريخ: 14/05/1392

خانواده کوهنوردان جان باخته مرگ فرزندانشان را پذیرفتند
منتشر شده در تاريخ: 04/05/1392

بر کوهنوردان ایران در برودپیک چه گذشت؟
منتشر شده در تاريخ: 02/05/1392

۳ ابداعی که در نجات جان مسافران سانحه هوایی فرودگاه سان فرانسیسکو نقش داشتند
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1392

گران‌ ترین تصادف دنیا (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1392

جزییات حمله به زائران ایرانی در عراق
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1392

عجیب‌ترین تصادفات خانگی +تصاوير
منتشر شده در تاريخ: 17/12/1391

عکسی تصادفی از خودکشی! +عکس
منتشر شده در تاريخ: 14/12/1391

ساخت اسکلت ساختمان 6 طبقه با تیر آهن 14!
منتشر شده در تاريخ: 17/11/1391

کارمندی 235میلیون تومان پول را به صاحبش بازگرداند
منتشر شده در تاريخ: 07/09/1391

دست کارگر رستوران در داخل چرخ‌گوشت!
منتشر شده در تاريخ: 25/08/1391

سانحه براي قطار مسافربري زاهدان – تهران
منتشر شده در تاريخ: 20/08/1391

(تصاویر) سرگرمی خطرناک جوانان بهشهری
منتشر شده در تاريخ: 16/08/1391

"سندی" به مرده‌ها هم رحم نکرد!/عکس
منتشر شده در تاريخ: 11/08/1391

سقوط مرگبار یک خانواده از چرخ و فلک در تبریز
منتشر شده در تاريخ: 02/08/1391

آتش سوزي اصفهان مهار شده اما خاموش نشده است
منتشر شده در تاريخ: 13/07/1391

کوچه اي که نشست کرد
منتشر شده در تاريخ: 10/07/1391

تمجید از اقدام شجاعانه این ايرانی در UFC و یاهو (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 31/05/1391

کشف کانگروي استراليايي در نهبندان
منتشر شده در تاريخ: 30/05/1391

چترباز ۲۰ ساله در میان کابل های فشار قوی برق
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1391

مرگ عجیب مادر و دختر شهرکردی+عکس
منتشر شده در تاريخ: 02/05/1391

نجات معجزه آسای مرد 30 ساله از چنگال 5 گرگ گرسنه!
منتشر شده در تاريخ: 13/04/1391

بررسي کارشناسي چگونگي وقوع فاجعه غرق شدن اتوبوس دريايي حامل فرهنگيان مشهدي
منتشر شده در تاريخ: 07/04/1391

جلوگیری از انفجار پمپ بنزین ولیعصر
منتشر شده در تاريخ: 04/04/1391

ماجرای توله خرس‌ها و توله شیرها در مشهد
منتشر شده در تاريخ: 03/04/1391

میمون در شهربازی سیرجان، انگشت کودک 2 ساله را قطع کرد!
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1391

عمليات 6 ساعته براي نجات زن كايت سوار
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1391

ترن هوایی شهربازی جان دختر 17 ساله را گرفت
منتشر شده در تاريخ: 16/03/1391

توضيح وكيل «خاله شادونه» درباره حادثه خرمدره
منتشر شده در تاريخ: 28/02/1391

در برنامه جنجالی خاله شادونه چه گذشت؟
منتشر شده در تاريخ: 24/02/1391

افزایش کشته های برنامه خاله شادونه/ محل حادثه پلمب شد
منتشر شده در تاريخ: 23/02/1391

جزييات سانحه برای كارشناسان آژانس در اراك
منتشر شده در تاريخ: 20/02/1391

تصاویري ازخودرو واژگون شده علی دایی
منتشر شده در تاريخ: 29/12/1390

جزئیات حادثه ‌هواپیمای در فرودگاه اصفهان
منتشر شده در تاريخ: 15/12/1390

روايت عجيب و تلخ يکي از بازماندگان سانحه دريايي آب‌های بندرعباس + اسامی 16 قربانی
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1390

جزئیات غرق شدن شناور در آبهای هرمزگان + عکس
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1390

واژگونی کشتی ایتالیایی با 4000 مسافر (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1390

جزئيات پرونده پيدا شدن 7 شير درتهران
منتشر شده در تاريخ: 03/10/1390

قیمت توله شیر فقط ۹ میلیون تومان/ عرضه مار افعی در بازار مولوی!
منتشر شده در تاريخ: 29/09/1390

به دام افتادن یک قلاده بچه شیر در بزرگراه شهید زین الدین تهران
منتشر شده در تاريخ: 23/09/1390

كركس غول‌پيكر در تهران به دام افتاد
منتشر شده در تاريخ: 22/09/1390

حمله گرگ‌ها به دامداري در اصفهان
منتشر شده در تاريخ: 22/09/1390

تصویری از انفجار مهیب ديروز در حوالی تهران
منتشر شده در تاريخ: 22/08/1390

خیابان هنگام فروکش کرد/ سقوط تیر برق روی خودرو +عکس
منتشر شده در تاريخ: 09/08/1390

تصاویر: سانحه هوایی در فرودگاه مشهد
منتشر شده در تاريخ: 14/06/1390

بروز سانحه در هواپیمای تهران ـ مشهد + تکمیلی
منتشر شده در تاريخ: 13/06/1390

سرباز فداکار نیروی زمینی ارتش به رحمت خدا رفت (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 29/05/1390

برخورد مرگبار تريلي‌با پل‌هوایی +تصاویر
منتشر شده در تاريخ: 21/04/1390

شلنگ هوا، راننده كامیون نیوزیلندی را باد كرد!
منتشر شده در تاريخ: 07/03/1390

جزئيات مرگ نهنگ 8 متري در بندر جاسك
منتشر شده در تاريخ: 22/02/1390

تصاویر: ریزش ساختمان سه طبقه در تهران
منتشر شده در تاريخ: 20/02/1390

سقوط جرثقيل بر روي ساختمان مسكوني در اسلامشهر
منتشر شده در تاريخ: 14/02/1390

کودک بی‌گناه، قربانی جلوگیری از دزدی شد
منتشر شده در تاريخ: 16/01/1390

سانحه در ايستگاه مترو ميرداماد تهران
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1389

سقوط تير چراغ برق بر روي خودرو سواري (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 28/11/1389

اسامی مجروحان ایرانی در بمبگذاری کاظمین
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1389

پسر 10 ساله طعمه گرگ شد
منتشر شده در تاريخ: 02/11/1389

زنی قربانی سهل‌انگاری در بیمارستان
منتشر شده در تاريخ: 28/10/1389

شعری درباره سقوط هواپیمای ارومیه> هفتاد آرزو که دود شد
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1389

خودرو30ساله‌حق‌ترددندارد؛هواپيمای40ساله‌مسافرمی‌برد!؟
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1389

ابهامات جدید و سوالات جدی درباره سانحه بوئینگ ارومیه
منتشر شده در تاريخ: 23/10/1389

آتش سوزي در مجتمع تجاري نور (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 02/10/1389

وطن خانوم در برابر پلنگ!(+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 30/09/1389

زنده ماندن معجزه آسای پسر 10 ساله چینی
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1389

وقوع حادثه درصحنه یك فیلم ایرانی درلبنان
منتشر شده در تاريخ: 24/07/1389

صحنه استثنایی گیرکردن راننده ایرانی زیرچرخ اتوبوس+عکس
منتشر شده در تاريخ: 10/07/1389

پدیده شرم آوری به نام "قاتلان یقه سفید"
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1389

«فاصله‌ها» جان زنی را گرفت!
منتشر شده در تاريخ: 24/05/1389

سردار رویانیان پدر و دختر جوان را از مرگ نجات داد
منتشر شده در تاريخ: 06/05/1389

آتش سوزی چاه 24 نفت شهر چگونه مهار شد؟
منتشر شده در تاريخ: 22/04/1389

چاه خانه جان دختر 4 ساله را گرفت
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1389

وقتی ساختمان روی 206 می ریزد(عکس)
منتشر شده در تاريخ: 16/04/1389

انتقال حادثه دیدگان ایرانی در فیلیپین به کشور (تصویری)
منتشر شده در تاريخ: 31/03/1389

اصل ماجرای سانحه برای دانشجویان ایرانی در فیلیپین چه بود؟
منتشر شده در تاريخ: 26/03/1389

آخرین وضعیت سقوط اتوبوس دانشجویان ایرانی در فیلیپین + عکس
منتشر شده در تاريخ: 24/03/1389

نجات معجزه آسای پسر چهار ساله در سقوط از طبقه هفدهم
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1389

صيد يك عقاب در خانه مسكونی پايتخت+عکس
منتشر شده در تاريخ: 12/03/1389

چرخ گوشت و فاجعه‌اي دوباره+عکس
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1389

تصاویر: نشست زمین در منیریه(تكميلي)
منتشر شده در تاريخ: 26/02/1389

ميدان منيريه بامداد امروز فرونشست
منتشر شده در تاريخ: 25/02/1389

دكل چراغ برق در نمايشگاه كتاب حادثه آفريد + عکس
منتشر شده در تاريخ: 23/02/1389

گوش‌های پسر 6 ساله او را از مرگ نجات داد(+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 18/02/1389

علت احتمالی انفجار تاکسی در ایلام
منتشر شده در تاريخ: 01/02/1389

شور زندگی سمیه و خانواده اش بر دیوار مرگ!
منتشر شده در تاريخ: 29/01/1389

حادثه در شهربازی شاهین‌شهر
منتشر شده در تاريخ: 07/01/1389

نشست بخشي از خيابان وليعصر تهران
منتشر شده در تاريخ: 12/12/1388

نجات معجزه‌آساي دختر 4 ساله
منتشر شده در تاريخ: 09/12/1388

سانحه هنگام فرود هواپيماي آبادان - مشهد
منتشر شده در تاريخ: 04/11/1388

20 کشته و مجروح در سانحه قطار مشهد - تهران/ تکمیلی
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1388

جزئیات حريق چهارسوق بازار تهران
منتشر شده در تاريخ: 26/10/1388

سقوط 206 در کانال آب(تصویری)
منتشر شده در تاريخ: 16/10/1388

دلخراشترين مرگ سال :کارگر در بين غلطک‌هاي دستگاه له شد
منتشر شده در تاريخ: 03/09/1388

اسامي كشته‌ها و‌مجروحان حادثه واژگوني اتوبوس زائران ايراني
منتشر شده در تاريخ: 20/08/1388

تصویر: اولین قربانی سانحه رانندگی در ایران
منتشر شده در تاريخ: 17/08/1388

كورس مرگبار دختر و پسر جوان
منتشر شده در تاريخ: 31/06/1388

ترس «کميسيون بررسي سانحه» از اعلام دلايل سوانح
منتشر شده در تاريخ: 11/06/1388

فرود اضطراری پرواز تهران ـ بوشهر در اصفهان
منتشر شده در تاريخ: 11/06/1388

تصاوير: عمليات ترميم نشست زمين در نواب
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1388

تصاوير: ريزش تونل توحيد در تقاطع جمهوري
منتشر شده در تاريخ: 19/05/1388

خطاي‌خلبان عامل سانحه‌هوايي مشهد
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1388

علت سانحه‌مشهد؛دعوا در كابين‌خلبان
منتشر شده در تاريخ: 04/05/1388

18 تن در سانحه هواپيماي آرياتور جان باختند(همراه تصاویر)
منتشر شده در تاريخ: 03/05/1388

50 درصد ایرانی ها تصادفی می میرند!
منتشر شده در تاريخ: 03/04/1388

انفجار یک بمب در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) + تکمیلی
منتشر شده در تاريخ: 30/03/1388

بزمچه یک و نیم متری در ایستگاه اتوبوس! + عکس
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1388

اجساد کوهنوردان هرمزگاني در ارتفاعات دماوند پيدا شد
منتشر شده در تاريخ: 10/03/1388

بدلكار ايراني سريال تلويزيوني «هشدار براي‌ كبري‌ 11» بر اثر سانحه درگذشت
منتشر شده در تاريخ: 17/02/1388

نجات مرد كارگر از عمق 100متري
منتشر شده در تاريخ: 11/02/1388

اسامي 54 مجروح ايراني حادثه تروريستي بغداد
منتشر شده در تاريخ: 05/02/1388

جدال با گرگ براي نجات فرزند
منتشر شده در تاريخ: 29/01/1388

ناگفته هایی از عوامل انفجار شیراز
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1388

اعدام 3 عامل بمبگذاری شیراز
منتشر شده در تاريخ: 22/01/1388

رودخانه پارکینگ شده قم حادثه آفرید
منتشر شده در تاريخ: 12/01/1388

مرگ مرد فداکار در بزرگراه همت
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1387

نجات معجزه آسا! + عکس
منتشر شده در تاريخ: 19/08/1387

آتش‌سوزي نزديكي مسجدالحرام(+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 30/07/1387

سرباز احمدی از امروز می بیند
منتشر شده در تاريخ: 25/07/1387

سقوط مرموز دختر و پسر جوان از طبقه پنجم در هاله‌اي از ابهام‌
منتشر شده در تاريخ: 21/07/1387

شوخی دو مامور ناجا به قتل ختم شد
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1387

اتوبوس سقوط کرده در کرج/تصوير
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1387

اسامی مسافران اتوبوس واژگون‏شده ایران در ترکیه
منتشر شده در تاريخ: 07/06/1387

مرگ دو دختر جوان حين تمرين تيراندازي
منتشر شده در تاريخ: 06/06/1387

اسامي درگذشتگان و مجروحان ايراني سانحه هوايي در قرقيزستان
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1387

نشست‌زمين‌خودرو ‌را به‌كام‌خود‌كشيد+تصوير
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1387

سقوط مشكوك و مرگ زن 50 ساله
منتشر شده در تاريخ: 03/06/1387

مرگ دختر و پسری در یك پارك تهران
منتشر شده در تاريخ: 21/05/1387

نجات دختر چترباز از ارتفاع ۱۵۰ متري
منتشر شده در تاريخ: 19/05/1387

ناکامي بمبگذاري در تهران و قم
منتشر شده در تاريخ: 13/05/1387

سكونت گربه‌هاي بازيگوش در موتور خودرو
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1387

در غرب تهران خودرو ميان زمين و آسمان متوقف شد
منتشر شده در تاريخ: 18/04/1387

نکاتی تازه از فاجعه سقوط ایرباس
منتشر شده در تاريخ: 12/04/1387

اطلاعيه پليس درباره شليگ گلوله در پايگاه پليس
منتشر شده در تاريخ: 05/04/1387

هنوز هم از ارتفاع نمي‌ترسم
منتشر شده در تاريخ: 21/03/1387

اطلاعات جدید از بمب‌گذاری اخیر در تهران
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1387

انفجار خودرو در غرب تهران
منتشر شده در تاريخ: 07/03/1387

جهنم در شهر مرند + عكس
منتشر شده در تاريخ: 30/02/1387

ايدز در پيوند كليه، خانواده‌اي را متلاشي كرد
منتشر شده در تاريخ: 29/02/1387

انگشت در چشم كوسه جانش را نجات داد
منتشر شده در تاريخ: 24/02/1387

نجات معجزه‌ آسا بعد از سقوط به كارون
منتشر شده در تاريخ: 24/02/1387

عوامل بمب‌گذاري حسينيه سيدالشهدا(ع) شيراز بازداشت شدند
منتشر شده در تاريخ: 19/02/1387

معمای زنده ماندن کودک هفت ساله عربستانی
منتشر شده در تاريخ: 17/02/1387

نجات پسر از درّه 200متري در جاده قديم كرج
منتشر شده در تاريخ: 09/02/1387

خودروي سمند از يك درخت بالا رفت
منتشر شده در تاريخ: 05/02/1387

مرگ دانش‌آموز خردسال زير چرخ قطار تفريحي
منتشر شده در تاريخ: 05/02/1387

قطع دست یکی از قویترین مردان ایران
منتشر شده در تاريخ: 01/02/1387

گزارش تصويري تشييع پيکر ‌‌١١ جان‌باخته حادثه شيراز
منتشر شده در تاريخ: 28/01/1387

نتیجه نهایی تحقیقات انفجار شیراز
منتشر شده در تاريخ: 27/01/1387

گزارش تصویری از محل وقوع انفجار در شیراز
منتشر شده در تاريخ: 26/01/1387

انفجار شيراز به روايت تصوير (عكس)
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1387

جديدترين آمار قربانيان انفجار شيراز ‪ ۱۰‬كشته و ‪ ۱۶۰‬مجروح
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1387

سانسور حیرت انگیز انفجار شیراز در رسانه ملی!
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1387

گفتگو با يكی از شاهدان انفجار شيراز
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1387

فرمانده انتظامي فارس‏:‏ انفجار شيراز خرابكاري نبوده است
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1387

گزارش تكميلي فارس از انفجار ديشب شيراز
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1387

نجات همکلاسي‌ها توسط دانش‌آموز 11 ساله
منتشر شده در تاريخ: 22/01/1387

مرد جواني كع در سالروز تولدش به چاه 40 متري سقوط كرد
منتشر شده در تاريخ: 21/01/1387

پرتاب از صندلي پرنده
منتشر شده در تاريخ: 20/01/1387

حسن ننه گلاب در سانحه سينمايي زخمي شد
منتشر شده در تاريخ: 11/01/1387

سقوط ستون مجمتع در حال احداث بر روي خانه‌ مسكوني
منتشر شده در تاريخ: 27/12/1386

آتش‌سوزي در كارخانه شيرين عسل تبريز
منتشر شده در تاريخ: 23/12/1386

سقوط يك كارمند از طبقه نوزدهم ساختمان سازمان ملل متحد
منتشر شده در تاريخ: 29/11/1386

جزييات حادثه نشت گاز به سالن سينما سروش
منتشر شده در تاريخ: 02/11/1386

قاتل نامرئي 52 دانش آموز را به بيمارستان فرستاد
منتشر شده در تاريخ: 02/10/1386

سانحه هواپیمایی در فرودگاه امام خمینی
منتشر شده در تاريخ: 24/09/1386

از ساختمان 144 متری سقوط کرد و زنده ماند!
منتشر شده در تاريخ: 22/09/1386

مردم به خودروهاي امداد رسان راه نمي دهند
منتشر شده در تاريخ: 12/09/1386

سقوط شیء عجیب انفجاری از آسمان گرگان
منتشر شده در تاريخ: 07/09/1386

سقوط يک فروند بالگرد كبراي هوانيروز در كرمانشاه
منتشر شده در تاريخ: 28/07/1386

سقوط هواپیما در حاشیه بزرگراه بابایی دو كشته بر جای گذاشت
منتشر شده در تاريخ: 20/07/1386

آی‌پاد در جیب او بود كه آتش گرفت
منتشر شده در تاريخ: 15/07/1386

۲ ادعا در برابر یك سانحه
منتشر شده در تاريخ: 19/06/1386

كارگاه مبل در یافت‌آباد آتش گرفت
منتشر شده در تاريخ: 06/06/1386

مغازه‌ای در خیابان ولی‌عصر طعمه حریق شد
منتشر شده در تاريخ: 31/05/1386

آتش سوزی درسه راه امین حضور
منتشر شده در تاريخ: 24/05/1386

هتل زایران ایرانی در مكه مكرمه آتش گرفت
منتشر شده در تاريخ: 16/05/1386

پاسخ رئيس دادگاه سي130 به سوالات اولياي دم
منتشر شده در تاريخ: 08/05/1386

جزئیات سانحه مرگبارهوایی دربرزیل
منتشر شده در تاريخ: 28/04/1386