شماره خبر:  5888    تاريخ انتشار خبر:        ام فروردین ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 2690 مرتبه تا کنون

 سقوط مرگبار دختر 24 ساله از طبقه ششم در پارتي شبانه‌

بازپرس حسين اصغرزاده با اشاره به اين حادثه گفت: به دنبال تماس مردمي با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 مبني بر سقوط دختر 24 ساله‌اي از طبقه ششم يك برج و مرگ مشكوك وي ، با عزيمت ماموران كلانتري 101 تجريش به محل، موضوع به دادسراي جنايي گزارش شد.

بازپرس ويژه قتل تهران افزود: پس از حضور در محل و تحقيق در اين زمينه مشخص شد، در ساعت 30 دقيقه بامداد، 2 نفر با ورود به پارتي شبانه كه در آن 12 دختر و پسر جوان حضور داشتند. خود را مامور معرفي كرده و مشغول بازرسي از خانه شده‌اند.

سقوط مرگبار
بازپرس شعبه دوم دادسراي جنايي تصريح كرد: در تحقيق و بررسي از شاهدان و حاضران در پارتي شبانه معلوم شد پس از اين كه يكي از دخترها به قصد پوشيدن لباس وارد يكي از اتاق‌ها مي‌شود، صداي جيغ او به گوش مي‌رسد و سپس حاضران در پارتي با ورود به اتاق، مشاهده مي‌كنند دختر 24 ساله به نام مريم از طبقه ششم ساختمان به پايين سقوط كرده و بلافاصله يكي از ماموران قلابي، خود را به محل سقوط رسانده است.

وي اضافه كرد: در مرحله بعدي از تحقيقات معلوم شد، خانه‌اي كه در اين برج قرار دارد، متعلق به فردي است كه در خارج از كشور به سر مي‌برد و كليد آن در اختيار 2 جوان قرار داشته است كه طبق اسناد و مدارك به دست آمده و تحقيق از همسايه‌ها، در اين محل چندين پارتي شبانه برگزار شده است. در بازرسي از خانه ، تعدادي عكس مربوط به پارتي و مشروبات الكلي كشف و ضبط شد.

بازپرس ويژه قتل تهران اضافه كرد: با آن كه هويت دختر جوان مشخص شده، اما هيچ يك از اعضاي خانواده‌اش براي شكايت مراجعه نكرده‌اند.

اصغرزاده در ارتباط با حضور 2 مامور قلابي در محل، گفت:‌ با تحقيق از حاضران در پارتي شبانه و استعلام مشخص شد 2 نفري كه به عنوان مامور وارد محل شده‌اند، وابسته به هيچ مرجعي نيستند و در حال حاضر به اتهام جعل عنوان ماموران انتظامي و ورود غيرمجاز به ملك مردم در بازداشت به سر مي‌برند تا در تحقيقات مشخص شود آنها چگونه از برگزاري پارتي اطلاع يافته و در اين محل حاضر شده‌اند.

فعلا خودكشي‌
بازپرس شعبه دوم دادسراي جنايي اضافه كرد: با بررسي محل سقوط و نمونه‌برداري از سوي اداره تشخيص هويت پليس آگاهي، در حال حاضر اين فرضيه مطرح است كه دختر جوان به تصور اين كه مي‌تواند از طبقه ششم اقدام به فراركند ، از بالكن خانه سقوط كرده است زيرا دو نفر از دختران حاضر در خانه، در تحقيقات عنوان كرده‌اند، مريم چند بار به آنها اشاره كرده تا از طريق همان پنجره كه وي سقوط كرد ،‌ فرار كنند و با توجه به وجود يك تراس در دو طبقه پايين‌تر، دختر جوان به تصور اين كه مي‌تواند از اين طريق فرار كند، از طبقه ششم پريده است.

بازپرس جنايي تهران افزود: در حال حاضر دستور قضايي در اين ارتباط به شعبه 10 پليس آگاهي تهران صادر شده است تا در اين ارتباط تحقيقات لازم انجام شود.


منبع خبر : جام حم - http://jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100946814520 
اخبار مرتبط

رييس پليس امنيت عمومي:هر نوع مهماني مختلط جرم است
منتشر شده در تاريخ: 18/10/1389

تصاویر: دستگیری 80 زن و مرد در پارتي شبانه + آخرين جزئيات
منتشر شده در تاريخ: 19/02/1389

بازداشت 80 نفر در پارتي شبانه
منتشر شده در تاريخ: 19/02/1389

متهمان پارتي شبانه بار ديگر از خود دفاع كردند
منتشر شده در تاريخ: 24/02/1388

پارتي مرگ در شب چهارشنبه سوري
منتشر شده در تاريخ: 29/12/1387

38 زن و مرد در پارتي شبانه بازداشت شدند
منتشر شده در تاريخ: 18/09/1387

بزرگترين پارتي مختلط شيطان پرستان نیمه کاره ماند
منتشر شده در تاريخ: 14/08/1387

ترويج برنامه اكس پارتي‌ها در پوشش ورزش؟!
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1387

دستگيري يك فوتباليست در پارتي شبانه
منتشر شده در تاريخ: 14/11/1386

بند (پ) غيرقانونی است
منتشر شده در تاريخ: 29/09/1386

پلیس، میهمانان پارتی شبانه را به كلانتری دعوت كرد
منتشر شده در تاريخ: 21/05/1386