شماره خبر:  5767    تاريخ انتشار خبر:        ام فروردین ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 2743 مرتبه تا کنون

 حضور دختر و پسرجوان در عطرفروشي های مترو انحراف از اسلام است

علي مطهري با يادآوري اين‌كه پرداخت نقدي يارانه‌ها موجب افزايش نقدينگي در جامعه مي شود و تورم زاست، لزوم توجه به تمامي جوانب طرح تحول اقتصادي را مورد تاكيد قرار داد و اظهار داشت كه اجراي اين طرح بايد منوط به تصميم نظام باشد.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، نماينده مردم تهران در خانه ملت در باب طرح تحول اقتصادي، دولت را از اقدام عجولانه و بدون كسب نظر موافق مجلس بر حذر داشت و گفت: اين يك اصل مسلم اقتصادي است كه پرداخت نقدي يارانه‌ها كه موجب افزايش نقدينگي در جامعه مي شود، تورم زاست و بايد همه جوانب اين طرح به دقت ديده شود و اجراي آن منوط به تصميم نظام باشد.

وي از كميسيون ويژه مجلس درخواست كرد كه تذكر خود را به مجلس اعلام كند.

علي مطهري نماينده مردم تهران در خانه ملت در نطق پيش از دستور خود همچنين با تبريك ميلاد مهدي موعود به مسلمانان و جهانيان تصريح كرد: ‌بايد از انقلاب بزرگ مهدي(عج) تصور درستي داشت.بايد آن را مختص شيعه ندانيم و يك فلسفه بزرگ جهاني و نياز عالم بشريت تلقي كنيم.

وي تصريح كرد: با ظهور مهدي(عج) موعود عدل كلي برقرار و جنگ و نزاع جاي خود را به صلح و مسالمت مي‌دهد.

مطهري با بيان اين‌كه در گذشته گاهي مساله انتظار به صورت منفي، مخدر و سكون‌آور تفسير مي شد كه بايد امام زمان (عج) ظهور كنند و امور را اصلاح كنند خاطر نشان كرد: امروز انحراف ديگري به شكل ادعاي ملاقات با امام زمان(عج) و ... پديد آمده است، غافل از آنكه امام زمان (عج) از ما فكر مستقيم و عمل صالح و زمينه‌سازي ظهور ايشان را مي خواهند، نه پرداختن به اين امور.

اين عضو كميسيون فرهنگي مجلس همچنين از دولت نهم به دليل اتخاذ مواضع درست و قاطع در مساله انرژي هسته‌يي تشكر كرد و ابراز اميدواري كرد با استقامت و تدبير دولت و ملت پيروزي نهايي را شاهد باشيم.

وي يادآور شد: ملت بزرگ ايران خود بهتر مي دانند كه چنين نيست اگر ما مساله انرژي هسته‌يي را رها كنيم دنياي غرب راه مسالمت را در پيش مي گيرد ، بلكه آنچنان كه قرآن كريم فرموده است تا زماني كه ما دين خود را رها نكنيم، آنان راضي نخواهند شد.

مطهري خاطرنشان كرد: اكنون آمريكا سخن از تحميل فرهنگ خود بر دنياي اسلام مي گويد، بي جهت نيست كه پس از اشغال افغانستان و عراق اولين كارشان تغيير كتاب‌هاي درسي و حذف آيات جهاد و مبارزه كفار از آن كتاب‌ها بود.

نماينده مردم تهران در خانه ملت همچنين اظهارداشت: آنان در درجه اول بر اين انديشه‌اند كه در ايران فرهنگ غربي را با ابزارهايي چون ماهواره ها، فيلم‌هاي خانمان برانداز و دسترسي آسان نوجوانان و جوانان به مواد مخدر جايگزين فرهنگ اسلامي كنند كه متاسفانه دولت ما نيز توجه لازم را به مسائل فرهنگي ندارد و به اين بهانه كه بايد با ريشه‌ها مبارزه كرد، از نظارت جدي بر مسائل فرهنگي پرهيز دارد.

وي با بيان اين‌كه دولت با طرح ارتقاء امنيت اخلاقي جامعه همكاري لازم را نمي‌كند، گفت:‌ اين طرح به صورت يك طرح تشريفاتي آمده و به نظر مي‌رسد كه بيشتر براي ساكت كردن اقشار متدين جامعه است كه بگويند بله ما در حال انجام اقداماتي هستيم در حالي كه به اتفاق فقها، آن بخش از امر به معروف و نهي از منكر كه مستلزم اعمال قانون باشد، بر عهده دولت اسلامي است.

اين‌عضو كميسيون فرهنگي مجلس در ادامه از دولت نهم به خاطر اعمال سياست خارجي فعال و مطرح كردن پيام انقلاب اسلامي در جهان و به طور كلي بازگشت به اهداف اوليه انقلاب تشكر كرد و افزود: امروز در كشورهاي جهان سوم به ويژه كشورهاي اسلامي نور اميدي به آينده سعادتمند و احساس شخصيت اسلامي پديد آمده است و در سفري كه اخيرا به پاكستان داشتم، اين احساس را در شيعه و سني به روشني دريافتم.

وي تصريح كرد: در كشورهاي عربي كه همواره مي‌كوشند تا به دليل تعصب نژادي مردم خود را از ايران و ايراني دور كنند و ما را بيگانه با اسلام معرفي كنند، علاقه مردم آنها به انقلاب اسلامي و رهبران و مسولان ايراني به طور چشمگير افزايش يافته است و اين چيزي برخلاف خواست آمريكا و اسراييل است.

به گفته مطهري نفوذ ايران در دل ملل مسلمان تا كنون مانع اقدام دشمنان عليه ايران شده و نشان مي دهد كه دولت نهم راه درستي را در سياست خارجي انتخاب كرده است.

اين نماينده مردم تهران در خانه ملت در عين حال در ادامه آنچه اظهارات معاون رييس جمهور و رييس سازمان ميراث فرهنگي درباره اعلام دوستي ملت ايران با مردم اشغالگر اسراييل مي‌ناميد را باعث جريحه‌دار شدن عواطف همه علاقه‌مندان به انقلاب اسلامي دانست.

اين عضو كميسيون فرهنگي مجلس افزود: در حالي كه آمريكا به دنبال راه نفوذ به درون ايران براي هماهنگي برنامه‌هاي براندازي جمهوري اسلامي است ،‌تعجب دارد كه رييس جمهور از پيشنهاد گشايش دفتر حفظ منافع آمريكا در تهران استقبال مي كند و وزير امور خارجه نيز مي‌گويد كه اين يك گام مثبت است، بديهي است كه مجلس شوراي اسلامي نسبت به اين موضوع بي تفاوت نخواهد بود.

وي خطر دوستي با آمريكا در دولت نهم را نسبت به دولت قبل بيشتر دانست و خاطر نشان كرد: دولت موسوم به اصلاحات چون متهم به غرب گرايي بود، هيچ گاه جرات چنين اقداماتي را نداشت، اما دولت نهم تحت لواي اصولگرايي و انقلابي گري ابائي از اين گونه كارها ندارد، همانگونه كه در مسائل فرهنگي كارهايي كرده است كه دولت گذشته به دليل متهم بودن به غرب گرايي جرات انجام آنها را نداشت.

اين عضو كميسيون فرهنگي مجلس همچنين در ادامه اظهاراتش، در ابتدا از اقدام رييس مجلس در به جريان انداختن گزارش تحقيق و تفحص مجلس هفتم از قوه قضاييه تشكر كرد و افزود: اميدوارم كه احكام دادگاه صالحه به اطلاع نمايندگان وملت شريف ايران برسد.

به گفته وي زمزمه‌هاي كه اين روزها براي تغيير قانون مجازات اسلامي به گوش مي رسد كه به بهانه هاي واهي در صدد حذف برخي احكام مسلم اسلامي چون رجم و تعدد زوجات هستند ، مايه نگراني است.

نماينده مردم تهران در خانه ملت افزود: اين روشنفكري ها وغرب زدگي ها كه در انقلاب مشروطيت نيز در اثر خود باختگي نسبت به غرب پديدار شد و آن انقلاب را به انحراف كشانيد، ‌كيان انقلاب اسلامي را تهديد مي كند.

وي در ادامه ملت و دولت عراق را از امضاي توافق نامه‌هايي كه موجب اسارت آنان مي شود برحذر داشت و گفت: اگر چه آمريكاييان برخي از مواد اين توافقنامه را تعديل كرده اند، اما هنوز اين توافقنامه اسارت بار است و از جمله براي اتباع آمريكايي حق كاپتيالاسيون قائل است.

وي خاطر نشان كرد:‌ شيعيان عراق كه در باز كردن پاي اشغالگران به منطقه نقش اساسي داشته‌اند، در اخراج آنان از منطقه و زير بار نرفتن وظيفه‌اي مضاعف دارند.

مطهري در ادامه در مورد مسائل تهران تصريح كرد: از مسوولان احداث مصلي سوال مي كنم كه چرا اين مكان به بهره‌برداري درست نمي رسد و چرا بايد هر هفته مردم اطراف دانشگاه تهران براي نماز جمعه در اذيت باشند و نمازگزاران نيز براي پارك خودرو و ... در اذيت باشند؟، بنابراين چرا طرحتان را آنقدر بزرگ گرفته ايد كه از عهده آن بر نياييد.

وي در ادامه پيشنهاد داد تا مجلس شوراي اسلامي اقدام به تحقيق و تفحص از طرح مصلي كند.

وي همچنين از مسولين مترو تهران خواست كه به مسائل فرهنگي توجه بيشتري داشته باشند.

مطهري اضافه كرد: لزومي ندارد كه در هر غرفه عطرفروشي ايستگاه‌هاي مترو يك دختر و پسر جوان با هم حضور داشته باشند ، آيا اين مسائل غرب زدگي و انحراف از اسلام نيست؟

نماينده مردم تهران در خانه ملت همچنين به لزوم گشايش خيابان پديدار جنوبي و توجه مسوولين به آن اشاره كرد و افزود: تابلوهاي اماكن مختلف با اسامي و حروف لاتين نيز در حال افزايش است و وزارت ارشاد و نيروي انتظامي بايد در آن زمينه اقدام كنند.

وي همچنين با اشاره به تعداد و نوع تاكسي‌هاي تهران گفت: در هيچ جاي دنيا و حتي كشورهاي همجوار ما اين گونه نيست.


منبع خبر : عصر ايران - http://www.asriran.com/view.php?id=49662 
اخبار مرتبط

مداحي كه نرخ ميليوني دارند!
منتشر شده در تاريخ: 23/08/1391

عجیب ترین وجالب ترین استفتائات از مراجع تقلید
منتشر شده در تاريخ: 15/05/1391

مهر:کت و شلوار ایرانی با مارک خارجی / مدیرانی که مارک باز شدند
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1391

اسرار نام های حضرت فاطمه (س)
منتشر شده در تاريخ: 06/02/1391

آنقدر زشتی دروغ از بین رفته که...
منتشر شده در تاريخ: 28/09/1390

جلسه مولودی خوانی زنانه/ ابرو کمونم،عزیز جونم،شور وجودم!
منتشر شده در تاريخ: 22/04/1390

تاثیر ذکر «لاحول و لا قوه الا بالله»
منتشر شده در تاريخ: 29/03/1390

لیلة الرغائب؛ شب بخشش‌های بی‌پایان
منتشر شده در تاريخ: 19/03/1390

لقمه‌های حرام در برخی رستورانهای تهران
منتشر شده در تاريخ: 28/02/1390

شکل جدید اداره راه و ترابری اهواز: "روی قالی در پیاده رو" (تصویری)
منتشر شده در تاريخ: 08/12/1389

رد پای آبزیان حرام در فروشگاه‌های معتبر +عکس/ پاسخ مراجع
منتشر شده در تاريخ: 22/09/1389

برخي مسؤولان ایرانی نخوانند : دلیل جالب برکناری دو مقام اروپایی!
منتشر شده در تاريخ: 29/08/1389

همه فهمیدند، جز سازمان مربوطه!
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1389

پيتزا با گوشت گراز در تهران + عكس
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1389

"آمین" بعد از سوره حمد نماز را باطل می‌کند
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1389

استفتایی درخصوص نگهداري سگ خانگي
منتشر شده در تاريخ: 27/03/1389

حمله به مسلمانان به خاطر نخوردن مشروب!
منتشر شده در تاريخ: 27/03/1389

شور چشمی یا چشم زخم چیست؟
منتشر شده در تاريخ: 17/03/1389

"اشرافیت را به فرهنگ تبدیل کردند"
منتشر شده در تاريخ: 09/01/1389

الکلهای خوراکی در داروخانه ها و سوپرمارکتها!
منتشر شده در تاريخ: 09/12/1388

خاطرات یک نویسنده از اجرای یک نمایش وقیح تجاوز به عنف در جشن هنر شیراز
منتشر شده در تاريخ: 09/12/1388

فروش مشکوک كتاب خاطرات خواننده زن لس آنجلسی در ميدان انقلاب!
منتشر شده در تاريخ: 08/11/1388

کارخانه‌اي که هفت سال است کار مي‌کند، امسال افتتاح مي‌شود! (+ تصاوير)
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1388

انتقاد شدید علم الهدی از اظهارات اخیر مشایی
منتشر شده در تاريخ: 26/10/1388

فروش برگه‌های بخت آزمایی در مازندران!
منتشر شده در تاريخ: 10/09/1388

خاطراتي از شیوه زندگي شهيد بهشتي(ره)
منتشر شده در تاريخ: 23/08/1388

از پيامك سازي براي احمدي ن‍ژاد تا رواني خواندن كروبي
منتشر شده در تاريخ: 03/06/1388

خاطره قالیباف از رویت امام زمان در خواب
منتشر شده در تاريخ: 15/05/1388

محل سکونت 60 درصد مسئولان کشور
منتشر شده در تاريخ: 14/05/1388

در محضر مرحوم علامه کرباسچیان:آدم شویم
منتشر شده در تاريخ: 18/04/1388

تبلیغ رسمی یک فرقه ضاله در خیابان‏های تهران
منتشر شده در تاريخ: 02/03/1388

احمدی نژاد، ناگفته های ژنو را روایت کرد
منتشر شده در تاريخ: 23/02/1388

داستان نفوذ چشم بادامی ها در بازار کالاهای مذهبی
منتشر شده در تاريخ: 10/02/1388

احمدی‏نژاد: بیسکوئیت مال اداره است يا شخصي است؟
منتشر شده در تاريخ: 07/02/1388

صحبت های ضبط شده پسر احمدی نژاد و کتابی درباره زندگی رئیس جمهور
منتشر شده در تاريخ: 06/02/1388

ناگفته‌های رفسنجانی از آغاز اختلاف آیت‌الله منتظری با امام
منتشر شده در تاريخ: 30/01/1388

ماجرای ترک سیگار میرحسین موسوی
منتشر شده در تاريخ: 24/01/1388

تبلیغ ناشر کتاب "آیات شیطانی" در ایران
منتشر شده در تاريخ: 24/01/1388

سخنرانی منتشرنشده‏ شهید آوینی درباره سینما
منتشر شده در تاريخ: 20/01/1388

مسافر پرواز 1276 به مقصد تهران
منتشر شده در تاريخ: 16/01/1388

مدعي پيامبري روانه تيمارستان شد
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1387

گزارش خواندنی خبرنگار آمریکایی از مشهد و حرم امام رضا (ع)
منتشر شده در تاريخ: 18/12/1387

فاطمه رجبی: در خفقان به سر می‌برم
منتشر شده در تاريخ: 18/12/1387

چند درصد ایرانی ها مذهبی اند؟
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1387

فرد مدعي پيامبري در ساوجبلاغ دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 27/11/1387

مصاحبه با خواننده معروف لس‌آنجلسي با نام مستعار در يك روزنامه پر تيراژ
منتشر شده در تاريخ: 19/10/1387

گنجي: وجود خدا را هم نمي‌شود اثبات كرد
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1387

اعدام یک مدعی امامت در قم
منتشر شده در تاريخ: 02/10/1387

بچه ها در این موبایل ها چه تصويرهاي ناهنجاري به يكديگر نشان مي‌دهند
منتشر شده در تاريخ: 21/09/1387

6 روش تبليغ گسترده مسيحيت در ايران
منتشر شده در تاريخ: 18/09/1387

آیت الله نوری همدانی: شطرنج فی نفسه حرام است اما...
منتشر شده در تاريخ: 10/09/1387

ادعای خدایی در خوزستان!
منتشر شده در تاريخ: 02/09/1387

نامه جنبش عدالتخواه به ستاد امر به معروف
منتشر شده در تاريخ: 29/08/1387

موضوع: دستور العمل ختم صلوات!
منتشر شده در تاريخ: 20/08/1387

حاج احمد آقا: از نظر امام فتح خرمشهر بهترین زمان برای پایان جنگ بود
منتشر شده در تاريخ: 18/08/1387

خريد تجهيزات ماهواره خيانت به خانواده
منتشر شده در تاريخ: 11/08/1387

تاکید آيت الله سبحاني بر تفكيك دختر و پسر در دانشگاه
منتشر شده در تاريخ: 20/07/1387

پیشنهاد تشکیل قوه امر به معروف و نهی از منکر
منتشر شده در تاريخ: 18/07/1387

رواج شيطان پرستي در ايران
منتشر شده در تاريخ: 09/07/1387

توهين مكرر كوكاكولا به اسلام و بي تفاوتي مسيولان
منتشر شده در تاريخ: 04/07/1387

تبليغ شركت صهيونيستي در ورزشگاه مشهد
منتشر شده در تاريخ: 27/06/1387

واكنش دفتر رييس جمهوري به بيانيه احمد توكلي
منتشر شده در تاريخ: 27/06/1387

ادعای مضحک شرق شناس آلمانی:پیامبري به نام محمد وجود نداشته
منتشر شده در تاريخ: 24/06/1387

پسر 17 ساله، رابط قلابی امام زمان
منتشر شده در تاريخ: 20/06/1387

حائری شیرازی: زيبارويان تلويزيون روزه را باطل مي كنند
منتشر شده در تاريخ: 16/06/1387

چقدر خنده داره که...!
منتشر شده در تاريخ: 14/06/1387

آدامس اوربيت حلال است يا حرام؟
منتشر شده در تاريخ: 12/06/1387

امام جمعه مهریز:زنان بدحجاب مانند الاغ های پالان دار هستند
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1387

آيت‌الله يزدي: خواندن ترجمه قرآن، خواندن قرآن نيست
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1387

یک طلبه خوش ذوق واين بار قطعي برق
منتشر شده در تاريخ: 30/05/1387

طلبه سيرجاني به 23 ماه حبس محكوم شد
منتشر شده در تاريخ: 23/05/1387

ايرانيان و معضل همه روزه‌اي به نام صف!
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1387

توزيع سي‌دی معرفی فرقه بهائيت در تهران
منتشر شده در تاريخ: 15/05/1387

خاطرات ناطق نوري از سمتش در دفتر رهبري
منتشر شده در تاريخ: 14/05/1387

17 ميليون تومان شهريه يك دانش آموز
منتشر شده در تاريخ: 03/05/1387

نامه‌ي خداحافظي پهلوان ایران خطاب به ملت
منتشر شده در تاريخ: 03/05/1387

حاشيه‌هاي سفر/ جليلي در first classننشست
منتشر شده در تاريخ: 03/05/1387

ماجرای شهادت شهید عباس دوران؛
منتشر شده در تاريخ: 30/04/1387

طلبه سيرجاني همچنان در بازداشت به سر مي‌برد
منتشر شده در تاريخ: 29/04/1387

روایت کارگزاران از ایده 50 هزارتومانی کروبی
منتشر شده در تاريخ: 23/04/1387

آيت‌الله اشتهاردي به ملكوت اعلي پيوست
منتشر شده در تاريخ: 19/04/1387

ناطق نوری: روحانیون نترسند؛ اثبات کنند فلان کس کاخ دارد
منتشر شده در تاريخ: 18/04/1387

استفاده از اماکن ورزشی برای رقص ممنوع
منتشر شده در تاريخ: 16/04/1387

حمله بی سابقه فاطمه رجبی به قالیباف
منتشر شده در تاريخ: 06/04/1387

همسر شهید رجایی:رجایی اگر بود رفتاری مثل گذشته نداشت
منتشر شده در تاريخ: 05/04/1387

بیانیه دفتر آیت الله مکارم درباره پالیزدار
منتشر شده در تاريخ: 02/04/1387

روایت ولایتی از سفره شراب در زیمبابوه و تقید مذهبی آیت الله خامنه ای
منتشر شده در تاريخ: 23/03/1387

یک خبر مهم در مورد پاليزدار
منتشر شده در تاريخ: 23/03/1387

مخالفت با برگزاري کنسرت کريس دي برگ
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1387

دومین نماینده هم به اتهام اخلاقی بازداشت شد
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1387

اطلاعات تازه‌‌اي از تبليغ بت‌پرستي در ايران
منتشر شده در تاريخ: 13/03/1387

آيت‌الله مكارم: حامل رحم اجاره‌اي با نوزاد محرم مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 12/03/1387

روايت خواندني منجي رفسنجاني از ترور
منتشر شده در تاريخ: 07/03/1387

چشم ما به تبليغ «بت‌پرستي» ‌روشن!
منتشر شده در تاريخ: 05/03/1387

نکاتی درباه باجگيري يك سايت خبري
منتشر شده در تاريخ: 02/03/1387

توليد فاضلاب جعلي براي حفظ آبرو مقابل وزير
منتشر شده در تاريخ: 31/02/1387

خاطره فوتبالی ابطحی: شمخانی باید برقصه!
منتشر شده در تاريخ: 30/02/1387

مديريت امام‌زمان و وظيفه ما
منتشر شده در تاريخ: 23/02/1387

هورا كشيدن و كف زدن در برنامه‌هاي كودك قابل پذيرش نیست
منتشر شده در تاريخ: 23/02/1387

اسلام آوردن جوان چيني در اراك
منتشر شده در تاريخ: 19/02/1387

ابعاد تازه‌اي از قتلهاي زنجيره‌اي از زبان حسينيان
منتشر شده در تاريخ: 18/02/1387

حمله عجيب عبدالله شهبازي به حجت‌الاسلام حسينيان
منتشر شده در تاريخ: 15/02/1387

نظر آيت الله صانعي در مورد اجراي حكم سنگسار
منتشر شده در تاريخ: 07/02/1387

نظر مراجع در مورد ماءالشعير الکل دار
منتشر شده در تاريخ: 01/02/1387

اعتراف سلمان رشدی پس از 18 سال
منتشر شده در تاريخ: 20/01/1387

ابطحي: صداي سياوش قميشي قشنگ است...!!!
منتشر شده در تاريخ: 19/01/1387

توضیحات نماینده بالتیکا درباره ماءالشعیر الکلی
منتشر شده در تاريخ: 19/01/1387

ماء‏الشعير الکل‏دار در فروشگاه‌هاي تهران
منتشر شده در تاريخ: 18/01/1387

ساخت فیلم موهن به پیامبر توسط یک ایرانی
منتشر شده در تاريخ: 11/01/1387

دغدغه های آيت‌الله سيستاني درباره اوضاع فرهنگي و فكري ايران
منتشر شده در تاريخ: 10/01/1387

انتشار اینترنتی فیلم نماینده هلند علیه اسلام
منتشر شده در تاريخ: 10/01/1387

تجلیل روزنامه‌نگار خارج نشین از حالات آیت الله خامنه‌ای در سلول
منتشر شده در تاريخ: 10/01/1387

پرده‌برداري از گنبد جديد حرم جوانترين امام
منتشر شده در تاريخ: 08/01/1387

شایعات درمورد آیت‏الله بهجت تکذیب شد
منتشر شده در تاريخ: 24/12/1386

کسی با زور به بهشت نمی رود
منتشر شده در تاريخ: 21/12/1386

یک زن مدعی عرفان: خدا برایم جفت بهشتی فرستاده
منتشر شده در تاريخ: 02/12/1386

ادعاي شرم‌آور يك اسقف درباره مسيح
منتشر شده در تاريخ: 01/12/1386

مرگ ناگهاني سردبير هتاك به پيامبر
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1386

بی اطلاعی یک مسئول قرآنی از تعداد سوره ها
منتشر شده در تاريخ: 24/11/1386

یک طلبه خوش ذوق و قطعی گاز
منتشر شده در تاريخ: 17/11/1386

زن شياد خود را نماينده پيامبر معرفي مي کرد
منتشر شده در تاريخ: 14/11/1386

آیاسروش، نزول قرآن از جانب خدا را انكار كرده است؟
منتشر شده در تاريخ: 14/11/1386

واكنش مناسب رئيس‌جمهور به برخي دخالت ها در عزاداري
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1386

عزاداري انگليسي صهيونيستي نميخواهيم
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1386

طرح سيا براي براندازي تشيع
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1386

فعال شدن پلیس هیئت ها در کرج
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1386

راه‌اندازي وب‌سايت ويژه محرم
منتشر شده در تاريخ: 24/10/1386

تعويض رايگان تمثال‌ها با تصاوير عاشورايي
منتشر شده در تاريخ: 22/10/1386

آگهی مولودی خوانی خانم دلیری همراه با شو لباس
منتشر شده در تاريخ: 06/10/1386

آيت الله مكارم:گاهي مجالس عزاداري خوب است و شيوه عزاداري در شان ائمه (ع) نيست
منتشر شده در تاريخ: 13/09/1386