شماره خبر:  5673    تاريخ انتشار خبر:        ام شهریور ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 2153 مرتبه تا کنون

 ناکامي بمبگذاري در تهران و قم

معاون امنيت دادسراي عمومي و انقلاب تهران به تشريح برخي از پرونده‌هاي مهم در رابطه با حادثه بمب‌گذاري در حسينيه شيراز، انفجار هتل جهان در تهران، تشكيلات غيرقانوني بهاييون، اراذل و اوباش، برخورد با سايت‌هاي مستهجن و تجمعات اخير پرداخت.

قاضي حسن حداد در گفت‌وگو با ايسنا در رابطه با دستگيري محمد هاشمي و بهاره هدايت اظهار كرد: سال گذشته كليه‌ اعضاي دفتر تحكيم در رابطه با بحث‌هاي 16 آذر و تجمعي كه قرار بود برگزار كنند، دستگير شدند، هم‌چنين دفتر ادوار تحكيم پلمپ و تعدادي از آنان نيز بازداشت كه پس از مدتي، آزاد شدند. بهاره هدايت و محمد هاشمي نيز پس از حدود 22 روز بازداشت آزاد شدند.

وي ادامه داد: بنده طي دو سه جلسه به طور مفصل با اكثر اعضاي دفتر تحكيم صحبت كرده و با ترسيم خطوطي بيان شد كه فعاليت آنان تا چه ميزان با مشكل مواجه نمي‌شود. حتي آنها براي فعاليت مشكلاتي از نظر مكاني با وزارت علوم داشتند كه در اين رابطه با حراست وزارت علوم گفت‌وگويي صورت گرفت و قرار شد مكاني را در اختيار اين افراد قرار داده تا آنها بتوانند فعاليت‌هاي خود را در چارچوب و به طور صحيح انجام دهند.

معاون امنيت دادستاني تهران خاطرنشان كرد: حدود سه چهار ماه پيش مشخص شد، محمد هاشمي و بهاره هدايت به عنوان دو عضو دفتر تحكيم، با برخي از گروه‌هاي ضدانقلاب خارج از كشور ارتباطاتي دارند. تحقيقات لازم در اين رابطه صورت گرفت و گزارش‌ها به‌طور جدي، بررسي و موضوع ارتباط با برخي از گروه‌هاي ضدانقلاب خارج از كشور ثابت شد. هم‌چنين مشخص شد كه اقدامات حمايتي از سوي اين گروه‌ها نسبت به اين افراد نيز صورت گرفته است.

حداد، عنوان اتهامي محمد هاشمي و بهاره هدايت را ارتباط با برخي از گروه‌هاي ضدانقلاب خارج از كشور بيان كرد و گفت: اين اتهام به اين دو نفر، تفهيم و خود آنها نيز ارتباطات انجام شده را قبول دارند؛ اكنون پرونده در شعبه اول بازپرسي دادسراي امنيت در حال رسيدگي است. البته اين‌گونه نيست و نمي‌توان گفت كه همه اعضا اين ارتباط را داشته يا اطلاع داشته‌اند.

وي در ادامه در رابطه با علت ارسال پرونده بمب‌گذاري حسينيه شيراز به تهران تصريح كرد: پس از انفجار در شيراز، يك سري تشكيك‌ها ايجاد شد و بعضي از ارگان‌ها و افراد صاحب‌نظر اعلام كردند كه انفجار از داخل مجموعه بوده و بعضي نيز عامل خارجي را باعث اين حادثه مي‌دانستند كه پس از تحقيقات كافي مشخص شد حادثه تروريستي بوده است اما به دليل اين‌كه نيروهاي امنيتي به دنبال مسببان حادثه بودند، بيان شد كه حادثه تروريستي نبوده و يك انفجار داخلي بود. پيگيري اين مساله ادامه داشت تا اين‌كه انفجار هتل جهان در تهران اتفاق افتاد.

معاون امنيت دادسراي عمومي و انقلاب تهران با بيان اين‌كه اطلاعات در مورد اين‌كه چه كساني اقدام به اين كار كرده بودند، براي ما مشخص شد افزود: آنها قصد داشتند با تهيه بمب‌هاي سيانوري در تهران نيز اقدام به بمب‌گذاري‌ كنند. در برنامه‌ريزي‌هاي آنها بمب‌گذاري سه نقطه در تهران و قم وجود داشت. حوزه علميه قم و حرم امام (ره) مدنظر آنها بود كه به دلايلي، اين دو مكان را مناسب ندانستند و در نهايت دو مدرسه ديگر را در قم شناسايي كردند و قرار بود كه به طور همزمان دو نقطه در قم و يك نقطه در تهران بمب‌گذاري شوند.

حداد با بيان اين‌كه اين افراد سابقه دستگيري نداشتند، به ايسنا گفت: پس از انفجار در هتل جهان تهران، يكي از آنها متواري شده و ديگري كه آسيب ديده بود، دستگير و مورد بازجويي قرار گرفت. با تلاش بي‌وقفه پليس امنيت تهران و سازمان اطلاعات استان تهران كمتر از 24 ساعت نفر دوم دستگير و كليه اطلاعات گروه، بدست آمد و حدود 18 نفر در اين رابطه دستگير شدند و در حال حاضر هشت نفر در بازداشت به سر مي‌برند و بقيه به دليل عدم اطلاع از اقدامات تروريستي گروه فعلا با تامين قرار مناسب آزاد شدند.

وي با اشاره به اين‌كه اين افراد به انجمن پادشاهي خارج از كشور وابسته بودند، يادآور شد: پيش از اين در ارتباط با اين گروه طي سه چهار سال گذشته دستگيري‌هايي در سراسر كشور صورت گرفته بود. اين افراد با پول‌هاي بسيار زيادي كه از خارج از كشور دريافت مي‌كردند دست به اقدامات اين‌چنيني مي‌زدند كه به لطف خداوند با همكاري وزارت اطلاعات و پليس امنيت و دادسراي تهران از يك اقدام تروريستي وحشيانه جلوگيري شد.

وي خاطرنشان كرد: پيگيري اوليه اين موضوع با پليس امنيت تهران بود و سپس سازمان اطلاعات استان تهران با جديت كار را دنبال كرد. در نهايت به دليل اين‌كه اين افراد اقداماتي را در تهران انجام داده و همچنين به دليل جلوگيري از ايجاد مشكلاتي در منطقه تقاضاي احاله پرونده شد كه موضوع مورد موافقت قرار گرفت و كل پرونده به تهران ارسال شد.

معاون امنيت دادسراي عمومي و انقلاب تهران با بيان اينكه تلاش ما اين است كه در هفته آينده براي چهار نفر اصلي اين پرونده كيفرخواست صادر كرده و آنها را به دادگاه ارسال كنيم، گفت: از دو نفري كه در اين زمينه مباشر بودند يكي معدوم و ديگري در زندان به سر مي‌برد.

حداد، جلوگيري از يك عمليات تروريستي بزرگ از ناحيه اين گروه را يكي از بزرگترين كارهايي كه در سال‌هاي اخير با هماهنگي پليس امنيت، وزارت اطلاعات و دادسرا انجام شده عنوان كرد و گفت: در اين زمينه نفرات خارج از كشور كه اغلب در آمريكا و انگليس به سر مي‌برند نيز شناسايي شده و از طريق پليس بين‌الملل تحت تعقيب هستند. افراد دستگير شده از نظر اخلاقي نيز به شدت فاسد بودند و اكنون اين پرونده در شعبه دوم بازپرسي دادسراي امنيت در حال رسيدگي است.

حداد بيان كرد: چند سالي است كشورهايي از جمله آمريكا كه قصد نفوذ به كشور را دارند، علاوه بر شيوه‌هاي تند و خشن نظير بمب‌گذاري، از راه‌هاي ديگر براي جذب افرادي كه ممكن است در آينده براي مقاصد شوم مورد استفاده قرار گيرند، اقدام مي‌كنند.

وي افزود: در همين زمينه پرونده‌اي تشكيل شده كه متهمان آن دو برادر هستند؛ آنها با تشكيل همايش‌ها با زمينه‌هايي از جمله ايدز كه مورد توجه سازمان‌ها و NGO هاي داخلي و خارجي است، اقدام به جذب نيرو و برنامه‌ريزي براي اعزام اين افراد به خارج از كشور و آموزش جهت هدف‌هاي براندازي مي كردند.

حداد يادآور شد: گروه‌هاي خارج از كشور اين افراد را جذب و از طريق برخي از كشورهاي همسايه براي آنها ويزا تهيه كرده و آنها را مورد آموزش قرار مي‌دادند. اين افراد از اقداماتي كه انجام مي‌دادند مطلع بودند و نوع آموزش آنها مانند فعاليت‌هايي براي انقلابات مخملي و به طور گسترده بود و تحقيقات در شعبه اول بازپرسي دادسراي امنيت همچنان ادامه دارد.

وي در رابطه با پرونده تشكيلات غيرقانوني بهاييت اظهار كرد: هفت نفر از بهاييون اقدام به تشكيل گروهي غيرقانوني كرده و در اين راستا ارتباطاتي را با بعضي از كشورها از جمله اسراييل داشتند و دستوراتي را از آنها اخذ مي‌كرده تا اقداماتي را عليه نظام انجام دهند. اين مساله منجر به دستگيري اين هفت نفر شد و آنها كليه اتهامات خود از جمله تشكيل گروه غيرقانوني و ارتباط با اسراييل را پذيرفته‌اند. اين پرونده در شعبه اول بازپرسي دادسراي امنيت رسيدگي مي‌شود.

حداد در رابطه با رسيدگي به پرونده‌هاي اراذل و اوباش در معاونت متبوعش با بيان اينكه بيش از 90 درصد پرونده‌هاي سطح يك و دو اراذل و اوباش در طرح ارتقاي امنيت اجتماعي در مرحله اول و دوم با هماهنگي پليس امنيت در دادسراي امنيت مورد رسيدگي قرار گرفت و احكام در اين دادسرا صادر شده است، به ايسنا گفت: در مرحله اول طرح مذكور، حدود 500 نفر و در مرحله دوم تعداد كمتري دستگير شدند.

معاون امنيت دادسراي عمومي و انقلاب تهران با اشاره به اينكه دستگيرشدگان بر اساس توافق دادسرا، پليس امنيت و سازمان زندان‌ها به زندان مخصوصي كه براي اين كار در نظر گرفته شده بود، منتقل شده و پس از تكميل تحقيقات، پرونده آنها به دادگاه ارسال مي‌شود، يادآور شد: اگر در طول بازداشت متنبه شوند با قرارهاي مناسب آزاد خواهند شد و اگر در طول مدتي كه در خارج از زندان به سر مي‌برند كار خلافي انجام ندهند ممكن است كه پرونده با قرار تعليق تعقيب بسته شود اما اگر متنبه نشوند پرونده با كيفرخواست به دادگاه ارسال مي‌شود.

وي درباره اعدام‌هاي اخير صورت گرفته خاطرنشان كرد: تعداد بيشتر اين افراد، قاچاقچي مواد مخدر بوده و پرونده مربوط به دادسراي انقلاب بوده است و تعدادي از آنها نيز اراذل و اوباش بودند؛ البته پرونده‌هايي كه اين دادسرا در رابطه با اراذل و اوباش رسيدگي مي‌كند نيز در آينده نزديك به دادگاه ارسال مي‌شود.

حداد با اشاره به اقدامات سايت‌هايي كه مسايل ضداخلاقي و مستهجن را در حد بسيار بالايي ترويج مي‌كردند و معاونت متبوعش براي برخورد با آنها وارد عمل شده، گفت: اخيرا دفتر اينترنت دادسراي تهران، تعدادي از سايت‌هاي مستهجن را شناسايي كرده كه جرايم سنگين و خطرناكي را از نظر اخلاقي انجام مي‌دادند كه با هماهنگي اين دفتر توانستيم مسوولان چهار سايت را دستگير كرده و سايت‌هاي مورد نظر نيز بسته شد.

وي با اعلام اين‌كه پرونده اين چهار نفر با عنوان اتهامي مفسد في‌الارض در حال رسيدگي است، گفت: مدارك بسيار زيادي از آنها به دست آمده و ارتباط آنها با برخي از كشورها نيز مشخص شده است. به لحاظ اين‌كه اين سايت‌ها مي‌توانست در آينده امنيت اخلاقي جامعه را به مخاطره اندازد، دادسراي امنيت وارد عمل شد.

معاون امنيت دادسراي عمومي و انقلاب تهران با اشاره به چند تجمع اخير در تهران، به تشريح آنها پرداخت و گفت: از سوم خردادماه با دعوت برخي شبكه‌هاي ماهواره‌اي تجمعاتي در سطح تهران برگزار شد. سوم خردادماه در مورد جزاير سه‌گانه عليه دولت امارات در جلوي سفارت اين كشور مقابل پارك ملت تجمعي انجام شد. در اين زمينه لازم به ذكر است كه گروه‌هاي ضدانقلاب پس از اين‌كه مشاهده كردند به صورت سلبي نمي‌توانند در كار خود موفق باشند، به صورت ايجابي وارد عمل شدند و به عنوان مثال بيان كردند ما به حمايت دولت ايران عليه دولت امارات در مورد جزاير سه‌گانه تجمعي را انجام مي‌دهيم.

حداد با اشاره به بازي ايران و امارات گفت: 13 خردادماه در اين رابطه تجمعي در ميدان آزادي برپا شد. 24 خردادماه نيز در رابطه با حمايت از اظهارات عباس پاليزدار و مسايل اقتصادي، تجمعي مقابل پارك ملت صورت گرفت كه در اين تجمع تعداد بيشتري حضور داشتند و براي ما محرز بود كه همه چيز از پيش برنامه‌ريزي شده است. دوربين‌هايي در چند نقطه كار گذاشته شده بود تا از صحنه‌هاي درگيري فيلمبرداري و جهت استفاده به شبكه‌هاي تلويزيوني خارج از كشور ارسال كنند.

وي با بيان اين‌كه در اين تجمع حدود250 نفر بازداشت و در همان روز تعدادي از آنها آزاد شدند، گفت: نكته جالب در اين تجمع اين بود كه افرادي كه با هماهنگي در اين تجمع حضور پيدا كرده بودند عمدتا داراي سابقه امنيتي و شرارت بودند. اين افراد با انگيزه آمده بودند كه تحقيقات از آنها صورت گرفت. عده‌اي نيز آزاد شدند و از اين افراد هنوز تعدادي در بازداشت به سر مي‌برند. در رابطه با دو نفر از اين افراد، اتهام جاسوسي مطرح است و تعدادي نيز متهم به ارتباط با برخي گروهك‌ها هستند.

معاون امنيت دادسراي عمومي و انقلاب تهران خاطرنشان كرد: پس از 24 خردادماه قرار بود تجمعي در پارك لاله به بهانه گراني با حمايت شبكه‌هاي ماهواره‌اي صورت گيرد كه علي‌رغم فشارهاي زياد و تبليغات گسترده تجمعي صورت نگرفت. پس از آن تمام شبكه‌هاي ماهواره‌اي، راديوهاي بيگانه و همچنين منافقين با ارسال بيش از 500 هزار پيامك در رابطه با 18 تير قصد برگزاري تجمعي را داشتند كه خوشبختانه با همكاري وزارت اطلاعات، پليس امنيت و دادسرا و با تمهيدات در نظر گرفته شده كار به نحوي پيش رفت كه حتي يك نفر در اين فراخوان شركت نكرد.

وي تاكيد كرد: پس از مسايل امنيتي، برخورد با اراذل و اوباش در صدر اقدامات ما قرار دارد كه با جديت با اين مساله برخورد خواهيم كرد. سعي ما تامين امنيت سياسي، اجتماعي و اخلاقي در سطح تهران بزرگ است.


منبع خبر : تابناك - http://www.tabnak.ir/pages/?cid=14718 
اخبار مرتبط

پشت صحنه اقتصادی فاجعه پلاسکو
منتشر شده در تاريخ: 02/11/1395

جزئیات ماجرای شلیک محمود کریمی از زبان شاکی
منتشر شده در تاريخ: 23/10/1392

۲۰ فیلمی که در سینمای ایران حادثه‌ساز شده‌اند
منتشر شده در تاريخ: 21/10/1392

علت مرگ پاول واکر : تصادف با سرعت ۱۶۰ کیلومتر
منتشر شده در تاريخ: 16/10/1392

ماجرای کامل تصادف خواننده مطرح پاپ و مرگ همسرش!
منتشر شده در تاريخ: 03/10/1392

قابل توجه موتورسواران ایرانی
منتشر شده در تاريخ: 25/09/1392

ماجراي زامبي شدن انسانها...!!!
منتشر شده در تاريخ: 18/09/1392

گزارش نهایی تصادف اتوبان قم منتشر شد
منتشر شده در تاريخ: 07/08/1392

4 جوان از محاصره 11 گرگ چگونه رها شدند؟
منتشر شده در تاريخ: 03/08/1392

تصادفی مرگبار هنگام خروج پرسپولیسی ها از قم
منتشر شده در تاريخ: 13/07/1392

سیلی و لب پاره، نتیجه‌ی عیادت سلیمی از باقری!
منتشر شده در تاريخ: 04/07/1392

جزییات خروج هواپیمای حجاج از باند در کرمان
منتشر شده در تاريخ: 02/07/1392

اسامی اجساد شناسایی شده سانحه قم
منتشر شده در تاريخ: 24/06/1392

روایتی تازه از حادثه اتوبوس‌های مرگ
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1392

شناسایی ۲۱ جسد تصادف اتوبوس های اسکانیا
منتشر شده در تاريخ: 21/06/1392

عروسی که با چشم گریان به خانه بخت رفت
منتشر شده در تاريخ: 20/06/1392

اسامی مصدومان تصادف خونین اتوبان قم - تهران اعلام شد
منتشر شده در تاريخ: 19/06/1392

اولين عكسها از تصادف دو اتوبوس در محور قم تهران
منتشر شده در تاريخ: 19/06/1392

جزییات برخورد مرگبار دو اتوبوس در اتوبان قم
منتشر شده در تاريخ: 19/06/1392

نجات شبانه دو دختر از وسط دریا
منتشر شده در تاريخ: 17/06/1392

حمله اشرار به خودرو خانواده بوشهری
منتشر شده در تاريخ: 13/06/1392

وقتی زیبایی دریا هولناک می شود!+تصاویر
منتشر شده در تاريخ: 02/06/1392

همنورد سه کوهنورد ایرانی: مصاحبه‌ها را می‌خوانم می‌سوزم
منتشر شده در تاريخ: 25/05/1392

حمله قاچاقچیان مواد مخدر به بازیگر زن معروف ایرانی/عکس
منتشر شده در تاريخ: 16/05/1392

جزییات تازه از مرگ سه کوهنورد ایرانی
منتشر شده در تاريخ: 14/05/1392

خانواده کوهنوردان جان باخته مرگ فرزندانشان را پذیرفتند
منتشر شده در تاريخ: 04/05/1392

بر کوهنوردان ایران در برودپیک چه گذشت؟
منتشر شده در تاريخ: 02/05/1392

۳ ابداعی که در نجات جان مسافران سانحه هوایی فرودگاه سان فرانسیسکو نقش داشتند
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1392

گران‌ ترین تصادف دنیا (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1392

جزییات حمله به زائران ایرانی در عراق
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1392

عجیب‌ترین تصادفات خانگی +تصاوير
منتشر شده در تاريخ: 17/12/1391

عکسی تصادفی از خودکشی! +عکس
منتشر شده در تاريخ: 14/12/1391

ساخت اسکلت ساختمان 6 طبقه با تیر آهن 14!
منتشر شده در تاريخ: 17/11/1391

کارمندی 235میلیون تومان پول را به صاحبش بازگرداند
منتشر شده در تاريخ: 07/09/1391

دست کارگر رستوران در داخل چرخ‌گوشت!
منتشر شده در تاريخ: 25/08/1391

سانحه براي قطار مسافربري زاهدان – تهران
منتشر شده در تاريخ: 20/08/1391

(تصاویر) سرگرمی خطرناک جوانان بهشهری
منتشر شده در تاريخ: 16/08/1391

"سندی" به مرده‌ها هم رحم نکرد!/عکس
منتشر شده در تاريخ: 11/08/1391

سقوط مرگبار یک خانواده از چرخ و فلک در تبریز
منتشر شده در تاريخ: 02/08/1391

آتش سوزي اصفهان مهار شده اما خاموش نشده است
منتشر شده در تاريخ: 13/07/1391

کوچه اي که نشست کرد
منتشر شده در تاريخ: 10/07/1391

تمجید از اقدام شجاعانه این ايرانی در UFC و یاهو (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 31/05/1391

کشف کانگروي استراليايي در نهبندان
منتشر شده در تاريخ: 30/05/1391

چترباز ۲۰ ساله در میان کابل های فشار قوی برق
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1391

مرگ عجیب مادر و دختر شهرکردی+عکس
منتشر شده در تاريخ: 02/05/1391

نجات معجزه آسای مرد 30 ساله از چنگال 5 گرگ گرسنه!
منتشر شده در تاريخ: 13/04/1391

بررسي کارشناسي چگونگي وقوع فاجعه غرق شدن اتوبوس دريايي حامل فرهنگيان مشهدي
منتشر شده در تاريخ: 07/04/1391

جلوگیری از انفجار پمپ بنزین ولیعصر
منتشر شده در تاريخ: 04/04/1391

ماجرای توله خرس‌ها و توله شیرها در مشهد
منتشر شده در تاريخ: 03/04/1391

میمون در شهربازی سیرجان، انگشت کودک 2 ساله را قطع کرد!
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1391

عمليات 6 ساعته براي نجات زن كايت سوار
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1391

ترن هوایی شهربازی جان دختر 17 ساله را گرفت
منتشر شده در تاريخ: 16/03/1391

توضيح وكيل «خاله شادونه» درباره حادثه خرمدره
منتشر شده در تاريخ: 28/02/1391

در برنامه جنجالی خاله شادونه چه گذشت؟
منتشر شده در تاريخ: 24/02/1391

افزایش کشته های برنامه خاله شادونه/ محل حادثه پلمب شد
منتشر شده در تاريخ: 23/02/1391

جزييات سانحه برای كارشناسان آژانس در اراك
منتشر شده در تاريخ: 20/02/1391

تصاویري ازخودرو واژگون شده علی دایی
منتشر شده در تاريخ: 29/12/1390

جزئیات حادثه ‌هواپیمای در فرودگاه اصفهان
منتشر شده در تاريخ: 15/12/1390

روايت عجيب و تلخ يکي از بازماندگان سانحه دريايي آب‌های بندرعباس + اسامی 16 قربانی
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1390

جزئیات غرق شدن شناور در آبهای هرمزگان + عکس
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1390

واژگونی کشتی ایتالیایی با 4000 مسافر (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1390

جزئيات پرونده پيدا شدن 7 شير درتهران
منتشر شده در تاريخ: 03/10/1390

قیمت توله شیر فقط ۹ میلیون تومان/ عرضه مار افعی در بازار مولوی!
منتشر شده در تاريخ: 29/09/1390

به دام افتادن یک قلاده بچه شیر در بزرگراه شهید زین الدین تهران
منتشر شده در تاريخ: 23/09/1390

كركس غول‌پيكر در تهران به دام افتاد
منتشر شده در تاريخ: 22/09/1390

حمله گرگ‌ها به دامداري در اصفهان
منتشر شده در تاريخ: 22/09/1390

تصویری از انفجار مهیب ديروز در حوالی تهران
منتشر شده در تاريخ: 22/08/1390

خیابان هنگام فروکش کرد/ سقوط تیر برق روی خودرو +عکس
منتشر شده در تاريخ: 09/08/1390

تصاویر: سانحه هوایی در فرودگاه مشهد
منتشر شده در تاريخ: 14/06/1390

بروز سانحه در هواپیمای تهران ـ مشهد + تکمیلی
منتشر شده در تاريخ: 13/06/1390

سرباز فداکار نیروی زمینی ارتش به رحمت خدا رفت (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 29/05/1390

برخورد مرگبار تريلي‌با پل‌هوایی +تصاویر
منتشر شده در تاريخ: 21/04/1390

شلنگ هوا، راننده كامیون نیوزیلندی را باد كرد!
منتشر شده در تاريخ: 07/03/1390

جزئيات مرگ نهنگ 8 متري در بندر جاسك
منتشر شده در تاريخ: 22/02/1390

تصاویر: ریزش ساختمان سه طبقه در تهران
منتشر شده در تاريخ: 20/02/1390

سقوط جرثقيل بر روي ساختمان مسكوني در اسلامشهر
منتشر شده در تاريخ: 14/02/1390

کودک بی‌گناه، قربانی جلوگیری از دزدی شد
منتشر شده در تاريخ: 16/01/1390

سانحه در ايستگاه مترو ميرداماد تهران
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1389

سقوط تير چراغ برق بر روي خودرو سواري (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 28/11/1389

اسامی مجروحان ایرانی در بمبگذاری کاظمین
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1389

پسر 10 ساله طعمه گرگ شد
منتشر شده در تاريخ: 02/11/1389

زنی قربانی سهل‌انگاری در بیمارستان
منتشر شده در تاريخ: 28/10/1389

شعری درباره سقوط هواپیمای ارومیه> هفتاد آرزو که دود شد
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1389

خودرو30ساله‌حق‌ترددندارد؛هواپيمای40ساله‌مسافرمی‌برد!؟
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1389

ابهامات جدید و سوالات جدی درباره سانحه بوئینگ ارومیه
منتشر شده در تاريخ: 23/10/1389

آتش سوزي در مجتمع تجاري نور (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 02/10/1389

وطن خانوم در برابر پلنگ!(+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 30/09/1389

زنده ماندن معجزه آسای پسر 10 ساله چینی
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1389

وقوع حادثه درصحنه یك فیلم ایرانی درلبنان
منتشر شده در تاريخ: 24/07/1389

صحنه استثنایی گیرکردن راننده ایرانی زیرچرخ اتوبوس+عکس
منتشر شده در تاريخ: 10/07/1389

پدیده شرم آوری به نام "قاتلان یقه سفید"
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1389

«فاصله‌ها» جان زنی را گرفت!
منتشر شده در تاريخ: 24/05/1389

سردار رویانیان پدر و دختر جوان را از مرگ نجات داد
منتشر شده در تاريخ: 06/05/1389

آتش سوزی چاه 24 نفت شهر چگونه مهار شد؟
منتشر شده در تاريخ: 22/04/1389

چاه خانه جان دختر 4 ساله را گرفت
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1389

وقتی ساختمان روی 206 می ریزد(عکس)
منتشر شده در تاريخ: 16/04/1389

انتقال حادثه دیدگان ایرانی در فیلیپین به کشور (تصویری)
منتشر شده در تاريخ: 31/03/1389

اصل ماجرای سانحه برای دانشجویان ایرانی در فیلیپین چه بود؟
منتشر شده در تاريخ: 26/03/1389

آخرین وضعیت سقوط اتوبوس دانشجویان ایرانی در فیلیپین + عکس
منتشر شده در تاريخ: 24/03/1389

نجات معجزه آسای پسر چهار ساله در سقوط از طبقه هفدهم
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1389

صيد يك عقاب در خانه مسكونی پايتخت+عکس
منتشر شده در تاريخ: 12/03/1389

چرخ گوشت و فاجعه‌اي دوباره+عکس
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1389

تصاویر: نشست زمین در منیریه(تكميلي)
منتشر شده در تاريخ: 26/02/1389

ميدان منيريه بامداد امروز فرونشست
منتشر شده در تاريخ: 25/02/1389

دكل چراغ برق در نمايشگاه كتاب حادثه آفريد + عکس
منتشر شده در تاريخ: 23/02/1389

گوش‌های پسر 6 ساله او را از مرگ نجات داد(+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 18/02/1389

علت احتمالی انفجار تاکسی در ایلام
منتشر شده در تاريخ: 01/02/1389

شور زندگی سمیه و خانواده اش بر دیوار مرگ!
منتشر شده در تاريخ: 29/01/1389

حادثه در شهربازی شاهین‌شهر
منتشر شده در تاريخ: 07/01/1389

نشست بخشي از خيابان وليعصر تهران
منتشر شده در تاريخ: 12/12/1388

نجات معجزه‌آساي دختر 4 ساله
منتشر شده در تاريخ: 09/12/1388

سانحه هنگام فرود هواپيماي آبادان - مشهد
منتشر شده در تاريخ: 04/11/1388

20 کشته و مجروح در سانحه قطار مشهد - تهران/ تکمیلی
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1388

جزئیات حريق چهارسوق بازار تهران
منتشر شده در تاريخ: 26/10/1388

سقوط 206 در کانال آب(تصویری)
منتشر شده در تاريخ: 16/10/1388

دلخراشترين مرگ سال :کارگر در بين غلطک‌هاي دستگاه له شد
منتشر شده در تاريخ: 03/09/1388

اسامي كشته‌ها و‌مجروحان حادثه واژگوني اتوبوس زائران ايراني
منتشر شده در تاريخ: 20/08/1388

تصویر: اولین قربانی سانحه رانندگی در ایران
منتشر شده در تاريخ: 17/08/1388

كورس مرگبار دختر و پسر جوان
منتشر شده در تاريخ: 31/06/1388

ترس «کميسيون بررسي سانحه» از اعلام دلايل سوانح
منتشر شده در تاريخ: 11/06/1388

فرود اضطراری پرواز تهران ـ بوشهر در اصفهان
منتشر شده در تاريخ: 11/06/1388

تصاوير: عمليات ترميم نشست زمين در نواب
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1388

تصاوير: ريزش تونل توحيد در تقاطع جمهوري
منتشر شده در تاريخ: 19/05/1388

خطاي‌خلبان عامل سانحه‌هوايي مشهد
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1388

علت سانحه‌مشهد؛دعوا در كابين‌خلبان
منتشر شده در تاريخ: 04/05/1388

18 تن در سانحه هواپيماي آرياتور جان باختند(همراه تصاویر)
منتشر شده در تاريخ: 03/05/1388

50 درصد ایرانی ها تصادفی می میرند!
منتشر شده در تاريخ: 03/04/1388

انفجار یک بمب در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) + تکمیلی
منتشر شده در تاريخ: 30/03/1388

بزمچه یک و نیم متری در ایستگاه اتوبوس! + عکس
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1388

اجساد کوهنوردان هرمزگاني در ارتفاعات دماوند پيدا شد
منتشر شده در تاريخ: 10/03/1388

بدلكار ايراني سريال تلويزيوني «هشدار براي‌ كبري‌ 11» بر اثر سانحه درگذشت
منتشر شده در تاريخ: 17/02/1388

نجات مرد كارگر از عمق 100متري
منتشر شده در تاريخ: 11/02/1388

اسامي 54 مجروح ايراني حادثه تروريستي بغداد
منتشر شده در تاريخ: 05/02/1388

جدال با گرگ براي نجات فرزند
منتشر شده در تاريخ: 29/01/1388

ناگفته هایی از عوامل انفجار شیراز
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1388

اعدام 3 عامل بمبگذاری شیراز
منتشر شده در تاريخ: 22/01/1388

رودخانه پارکینگ شده قم حادثه آفرید
منتشر شده در تاريخ: 12/01/1388

مرگ مرد فداکار در بزرگراه همت
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1387

اعدام‌براي‌عوامل‌انفجارتروريستي شيراز
منتشر شده در تاريخ: 03/09/1387

نجات معجزه آسا! + عکس
منتشر شده در تاريخ: 19/08/1387

آتش‌سوزي نزديكي مسجدالحرام(+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 30/07/1387

سرباز احمدی از امروز می بیند
منتشر شده در تاريخ: 25/07/1387

سقوط مرموز دختر و پسر جوان از طبقه پنجم در هاله‌اي از ابهام‌
منتشر شده در تاريخ: 21/07/1387

شوخی دو مامور ناجا به قتل ختم شد
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1387

اتوبوس سقوط کرده در کرج/تصوير
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1387

اسامی مسافران اتوبوس واژگون‏شده ایران در ترکیه
منتشر شده در تاريخ: 07/06/1387

مرگ دو دختر جوان حين تمرين تيراندازي
منتشر شده در تاريخ: 06/06/1387

اسامي درگذشتگان و مجروحان ايراني سانحه هوايي در قرقيزستان
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1387

نشست‌زمين‌خودرو ‌را به‌كام‌خود‌كشيد+تصوير
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1387

سقوط مشكوك و مرگ زن 50 ساله
منتشر شده در تاريخ: 03/06/1387

مرگ دختر و پسری در یك پارك تهران
منتشر شده در تاريخ: 21/05/1387

نجات دختر چترباز از ارتفاع ۱۵۰ متري
منتشر شده در تاريخ: 19/05/1387

سكونت گربه‌هاي بازيگوش در موتور خودرو
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1387

در غرب تهران خودرو ميان زمين و آسمان متوقف شد
منتشر شده در تاريخ: 18/04/1387

نکاتی تازه از فاجعه سقوط ایرباس
منتشر شده در تاريخ: 12/04/1387

اطلاعيه پليس درباره شليگ گلوله در پايگاه پليس
منتشر شده در تاريخ: 05/04/1387

هنوز هم از ارتفاع نمي‌ترسم
منتشر شده در تاريخ: 21/03/1387

اطلاعات جدید از بمب‌گذاری اخیر در تهران
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1387

انفجار خودرو در غرب تهران
منتشر شده در تاريخ: 07/03/1387

جهنم در شهر مرند + عكس
منتشر شده در تاريخ: 30/02/1387

ايدز در پيوند كليه، خانواده‌اي را متلاشي كرد
منتشر شده در تاريخ: 29/02/1387

انگشت در چشم كوسه جانش را نجات داد
منتشر شده در تاريخ: 24/02/1387

نجات معجزه‌ آسا بعد از سقوط به كارون
منتشر شده در تاريخ: 24/02/1387

عوامل بمب‌گذاري حسينيه سيدالشهدا(ع) شيراز بازداشت شدند
منتشر شده در تاريخ: 19/02/1387

معمای زنده ماندن کودک هفت ساله عربستانی
منتشر شده در تاريخ: 17/02/1387

نجات پسر از درّه 200متري در جاده قديم كرج
منتشر شده در تاريخ: 09/02/1387

خودروي سمند از يك درخت بالا رفت
منتشر شده در تاريخ: 05/02/1387

مرگ دانش‌آموز خردسال زير چرخ قطار تفريحي
منتشر شده در تاريخ: 05/02/1387

قطع دست یکی از قویترین مردان ایران
منتشر شده در تاريخ: 01/02/1387

گزارش تصويري تشييع پيکر ‌‌١١ جان‌باخته حادثه شيراز
منتشر شده در تاريخ: 28/01/1387

نتیجه نهایی تحقیقات انفجار شیراز
منتشر شده در تاريخ: 27/01/1387

گزارش تصویری از محل وقوع انفجار در شیراز
منتشر شده در تاريخ: 26/01/1387

انفجار شيراز به روايت تصوير (عكس)
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1387

جديدترين آمار قربانيان انفجار شيراز ‪ ۱۰‬كشته و ‪ ۱۶۰‬مجروح
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1387

سانسور حیرت انگیز انفجار شیراز در رسانه ملی!
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1387

گفتگو با يكی از شاهدان انفجار شيراز
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1387

فرمانده انتظامي فارس‏:‏ انفجار شيراز خرابكاري نبوده است
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1387

گزارش تكميلي فارس از انفجار ديشب شيراز
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1387

نجات همکلاسي‌ها توسط دانش‌آموز 11 ساله
منتشر شده در تاريخ: 22/01/1387

مرد جواني كع در سالروز تولدش به چاه 40 متري سقوط كرد
منتشر شده در تاريخ: 21/01/1387

پرتاب از صندلي پرنده
منتشر شده در تاريخ: 20/01/1387

حسن ننه گلاب در سانحه سينمايي زخمي شد
منتشر شده در تاريخ: 11/01/1387

سقوط ستون مجمتع در حال احداث بر روي خانه‌ مسكوني
منتشر شده در تاريخ: 27/12/1386

آتش‌سوزي در كارخانه شيرين عسل تبريز
منتشر شده در تاريخ: 23/12/1386

سقوط يك كارمند از طبقه نوزدهم ساختمان سازمان ملل متحد
منتشر شده در تاريخ: 29/11/1386

جزييات حادثه نشت گاز به سالن سينما سروش
منتشر شده در تاريخ: 02/11/1386

قاتل نامرئي 52 دانش آموز را به بيمارستان فرستاد
منتشر شده در تاريخ: 02/10/1386

سانحه هواپیمایی در فرودگاه امام خمینی
منتشر شده در تاريخ: 24/09/1386

از ساختمان 144 متری سقوط کرد و زنده ماند!
منتشر شده در تاريخ: 22/09/1386

مردم به خودروهاي امداد رسان راه نمي دهند
منتشر شده در تاريخ: 12/09/1386

سقوط شیء عجیب انفجاری از آسمان گرگان
منتشر شده در تاريخ: 07/09/1386

سقوط يک فروند بالگرد كبراي هوانيروز در كرمانشاه
منتشر شده در تاريخ: 28/07/1386

سقوط هواپیما در حاشیه بزرگراه بابایی دو كشته بر جای گذاشت
منتشر شده در تاريخ: 20/07/1386

آی‌پاد در جیب او بود كه آتش گرفت
منتشر شده در تاريخ: 15/07/1386

۲ ادعا در برابر یك سانحه
منتشر شده در تاريخ: 19/06/1386

كارگاه مبل در یافت‌آباد آتش گرفت
منتشر شده در تاريخ: 06/06/1386

مغازه‌ای در خیابان ولی‌عصر طعمه حریق شد
منتشر شده در تاريخ: 31/05/1386

آتش سوزی درسه راه امین حضور
منتشر شده در تاريخ: 24/05/1386

هتل زایران ایرانی در مكه مكرمه آتش گرفت
منتشر شده در تاريخ: 16/05/1386

پاسخ رئيس دادگاه سي130 به سوالات اولياي دم
منتشر شده در تاريخ: 08/05/1386

جزئیات سانحه مرگبارهوایی دربرزیل
منتشر شده در تاريخ: 28/04/1386