شماره خبر:  5388    تاريخ انتشار خبر:        ام مهر ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 3257 مرتبه تا کنون

 احمدي‌نژاد و خاتمي در مستند حسين رضازاده

fiogf49gjkf0d
تهيه‌كننده مستند «سرد چون فولاد، گرم چون آتش» از حضور «محمود احمدي‌نژاد» و «سيدمحمد خاتمي» در اين برنامه خبر داد.حميد حسينعلي با بيان اين مطلب گفت: مجموعه مستند «سرد چون فولاد، گرم چون آتش» به زندگي «حسين رضازاده» از زواياي شخصي آن مي‌پردازد و از بخش‌هاي مختلفي تشكيل شده است.

وي افزود: تا به حال بخش‌هاي كودكي رضا زاده با حضور در اردبيل تصويربرداري شده و در اين بخش‌ها از پسر رضازاده،ابوالفضل و پسر عموهايش استفاده كرده‌ايم و همچنين با پدر و مادر او نيز به گفت و گو نشسته‌ايم.

وي در ادامه گفت: هفته آينده نيز تصويربرداري بخش‌هاي مربوط به رامسر و تمرينات او را تصويربرداري خواهيم كرد، همچنين بازگشت از المپيك و مصاحبه با بزرگان سياست مانند محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور فعلي، سيدمحمد خاتمي رئيس جمهور سابق كشور، علي لاريجاني، غلامعلي حداد عادل و شخصيت‌هاي ورزشي مانند رييس فدراسيون جهاني وزنه برداري و جابر سالم يكي از رقباي اصلي رضازاده نيز از بخش‌هاي ديگر برنامه است.

حسينعلي درباره زمان پخش اين مستند نيز گفت: المپيك 17 مرداد ماه امسال آغاز مي‌شود و احتمالا تا 30 مرداد ادامه خواهد داشت. ما تا 10 الي 15 روز پس از المپيك كارمان طول خواهدكشيد و پس از آن از شبكه سوم سيما پخش خواهد شد. البته ما در تلاشيم تا در صورت امكان مستندي با مدت زمان 90 دقيقه از آن بيرون بياوريم و آن را در سينماها نيز اكران كنيم.

وي ادامه داد: ما براي ساخت مستند «سرد چون فولاد، گرم جون آتش» چند دليل مهم داشتيم كه اولين آن عبارت بود از اينكه قصد داشتيم در اين مستند به زندگي شخصي او بپردازيم و او را از زاويه‌اي ديگر به جهانيان نشان بدهيم. همه دنيا رضا زاده را به عنوان يك وزنه بردار مي‌شناسند، اما هيچ كس نمي داند او در چه خانواده و محيطي رشد پيداكرده است.

وي اظهار داشت: استفاده از نام ابوالفضل 47 درصد در دنيا بيشتر شده است و اين دليل مهم‌ترين دليل من براي ساخت اين مستند بود.منبع خبر : فردا نيوز - http://www.fardanews.com/fa/pages/?cid=55386 
اخبار مرتبط

بحران آگهى در صدا و سيما
منتشر شده در تاريخ: 21/04/1388

اين بار فاكتور7 بيرون از صدا و سيما قرباني گرفت
منتشر شده در تاريخ: 31/03/1388

تازه ترین اظهار نظر پناهيان درباره صدا و سيما
منتشر شده در تاريخ: 11/12/1387

سرقت مجري قلابي صدا و سيما از مهدكودك‌ها
منتشر شده در تاريخ: 30/10/1387