شماره خبر:  508    تاريخ انتشار خبر:        ام تیر ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 4082 مرتبه تا کنون

 آخرین مهلت تعویض پلاک خودروهایی که عدد سمت راست آنها به ۴ ختم می شود

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا گفت: تمامی دارندگان وسائل نقلیه پلاک قدیمی یا لیزری که عدد سمت راست پلاک آنها به ۴ ختم می شود تا ۲۰ شهریور ماه سالجاری مهلت دارند جهت تعویض پلاک خودروی خود به مراکز تعویض یا دفاتر خدمات خودرویی در سراسر کشور مراجعه کنند.
سرهنگ محمد رضا غلامی گفت: براساس جدول زمان بندی این مرکز، از ۲۰ اردیبهشت سالجاری مهلت تعویض پلاک خودروهایی که عدد سمت راست پلاک آنها به ۱، ۲ و ۳ ختم می شد به پایان رسیده است.
وی افزود: از صبح دیروز تعویض پلاک خودروهایی که عدد سمت راست آنها به ۴ ختم می شود آغاز شده و این افراد می توانند به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند.
سرهنگ غلامی با تاکید براینکه تردد خودروهایی که عدد سمت راست پلاک خودروی آنها به ۱، ۲و ۳ ختم می شود ممنوع است ، گفت: خودروهایی که به هر دلیلی نتوانسته اند نسبت به تعویض پلاک خودروی خود اقدام کنند ، می توانند همه روزه بعد ازظهرها با مراجعه به مراکز تعویض پلاک نسبت به اینکار اقدام نمایند.
وی خاطر نشان کرد: براساس آمار تا پایان سال باید ۳ میلیون پلاک قدیمی و لیزری تعویض شود که تاکنون ۲۵ درصد از مالکین برای تعویض پلاک خودروی خود اقدام ننموده اند.
سرهنگ غلامی تصریح کرد: مرکز شماره گذاری راهنمایی و رانندگی در ۸ ماهه گذشته شاهد رشد ۷۰ درصدی مشارکت مردمی در خصوص تعویض پلاک خودروها بوده است.


منبع خبر : آفتاب - http://aftab.ir/news/2007/aug/14/c4c1187079072_social_police_car_plak.php 
اخبار مرتبط

تعويض پلاك 7ميليون موتورسيکلت
منتشر شده در تاريخ: 03/09/1387