شماره خبر:  48271    تاريخ انتشار خبر:        ام شهریور ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 28331 مرتبه تا کنون

 داستان عبرت آموز دختر دبيرستاني

fiogf49gjkf0d
دختری دبیرستانی که همه آروز‌ داشتند مثل آن در زندگی موفق باشند، امروز به درس عبرتی برای همه تبدیل شده تا دختران و پسران با دانستن زندگی آن پند بگیرند و راه‌کج را تجربه نکنند.


به گزارش باشگاه خبرنگاران ، الان دیگر جز نوری که از گوشه پرده اتاق "نازنین" به درون نفوذ می‌کند دیگر هیچ جای روشنی در آن اتاق و حتی "نازنین" وجود نداشت.


چند روزی بود که همه دنیا‌یش شده بود تختش که روی آن و زیر یک پتو خودش را پنهان کند و اشک بریزد، صحبت‌های دلگرم پدر و مادر هم بر پیکره سرمای وجود نازنین تاثیر نداشت و این طور به نظر می رسید که این دختر دبیرستانی تمام زندگی‌ا‌ش یک قایق بوده که در دریای مو‌اج و خروشان غرق شده است.

نازنین یک بچه درس خوان، ورزشکار و زیبا رو بود که به قول اقوام گل سر سبد فامیل بود، همکلاسی‌های نازنین می‌گفتند نازنین تنها دختری است که می‌تواند با برنامه‌ریزی به همه کارهایش برسد و در آن موفق باشد.


با این همه تعریف و تمجید هیچ کس باورش نمی‌شود که نازنین همچون یک ساختمان لوکس آوار شود، همه منتظر بودند، بفهمند این زلزله چند ده ریشتری کجا بوده که توانسته این بلایی را بر سر دختر جوان بیاورد.


از فکر‌های مردم بگذریم چونکه دختر جوان هیچ جایی در دل و ذهنش برای این‌ها نداشت، فقط چاره‌اش را در مرگ و می‌دید، چونکه می‌خواست غیب شود، زمین دهن باز کند و یا یک دفعه چشم باز کند و ببینید که هرچه تا الان اتفاق افتاده بود یک کابوس بیشتر نبوده.


لحظه لحظه زندیگش با شکنجه می‌گذشت مخصوصا زمانی که فامیل می‌آمدن و نبود نازنین در جمع دوستان به صورت پررنگ دیده منی‌شد و همه از مادر نازنین می‌پرسند، پس کجاست این شاهزاده خانم و . . .


نازنین تنها در یک فکر بود، فکر آن شب ، شبی که ای کاش اصلا نازنین می‌مرد و آن پیش نمی‌آمد. . . .


"چند ماه گذشته در یک شب تابستانی پدر نازنین گفت: دخترم ما برای چند روز با مادرت به اصفهان می‌رویم و تو با برادر کوچکت مجبوری در خانه تنها باشی مبادا یک لحظه از آن غافل شوی روز‌ها که می‌روی مدرسه خاله‌ات می‌اید و از برادرت مواظبت می‌کند، شب‌ها مادر برزرگت گفته پیشتان می‌خوابد، البته اگر هم نیامد تو دیگر بزرگ شدی و می‌توانی برای چنر روز خانه را مدیریت کنی. . . .


اولین شب همه چیز طبق معمول پیش رفت دختر جوان سر موقع شام خورد و مادر بزرگ به دلیل کهولت سن نیامد و نازنین با برادر کوچکترش به خواب فرو رفتند.


فردا صبح در مدرسه دوستان عزیز نازنین که از همه رنگ و همه شکل بودند ماجرای تنهایی نازنین را فهمیدند و برای لذت دو چندان از خانه‌ای بدون صاحب پیش قدم شدند یک گفت جشن بگیریم ، یک گفت من از پدرم اجازه می‌گیریم شب را تا صبح با هم باشیم، یکی گفت. . .


خلاصه همه برای نبود پدر و مادر نازنین و خانه خالی نقشه کشیدند و نازنین ماند با باران نظر و ایده، البته نازنین کلی مقاومت کرد تا این باران خسیش نکند که متاسفانه نشد.


ساناز دوست نازنین بعد از تعطیلی مدرسه پس از آنکه کیف و کتابش را در خانه‌شان گذاشت به همراه نازنین به خانه‌شان رفت و اولش دو نفر بودند ولی تا پایان شب چند دوست آشنا و غیر آشنا هم اضافه شدند. ناگفته نماند که این دوستان دست خالی ‌هم وارد خانه نازنین نشدند، به قول خودشان تا صبح بیدار ماندن خشک و خالی‌هم مزه نداشت.


نازنین که متوجه نبود چه می‌گذرد شاد بود و از لحظات زیبای زندگیش لذت می‌برد، چندین ساعت گذشته بود و عقربه‌های ساعت 12 را نشان می‌داد، دوستان از خوردن و خندیدن خسته شده بودند و می‌خواستند رفع زحمت کنند که قبلاش یکی از دوستان آشنا برای اینکه این دوستی‌ها ادامه داشته باشد ، کامپیوتر نازنین را روشن کرد و در مدت 10 دقیقه یک پروفایل برای نازنین ساخت تا همیشه با یکدیگر در رابطه باشند و از لذت‌های زندگی یکدیگر مطلع شوند.


نازنین که اصلا بلد نبود با این صفحه کار کند، در چند دقیقه شاگردی دوست ناآشنا تقریبا با تمام تکنیک‌ها و نحوه استفاده از فیس بوکش آشنا شد، البته بازهم این موضوع دو شب دیگر هم ادامه داشت و این لحظات در فیس بوک برای سایر دوستان به اشتراک گذاشته شد.


پدر و مادر نازنین به تهران رسیدند و پس از 4 روز مسافرت به خانه برگشتند با کلی سوغاتی برای دخترشان که فکر می‌کردند دخترشان از دروی آن‌ها چه سختی‌هایی که نکیشده است.


خلاصه چندین روز سپری شد و شب‌ها کار دختر جوان شده بود چت کردن با دوستان در صفحات متعدد، تو این چند روز هم برای اینکه بیشتر تفریح کند چندین دوست جدید پیدا کرد و همین طور این روند ادامه پیدا کرد تا ناگهان پسر جوانی به نام آرش درخواست دوستی فرستاد که نازنین با اینکه او را نمی‌شناخت ولی به دلیل تیپ و قیافه‌ای که در عکسش معلوم بود نتوانست کلمه رد را بزند و این دوستی را پذیرفت.


اولین ساعت‌ها و یا بهتر بگوییم اولین روزها آشنایی نازنین با آرش تنها در موارد اشتراک و یا صحبت بر سر نظر‌ها بود ولی این موضوع تا پای چت شبانه و به جملات قصار لیلی و مجنون ختم شد. خلاصه در یک جمله بگویم نازنین بدون فیس بوک و آرش خوابش نمی‌برد.


چند هفته‌ای به این شکل گذشت و هر روز دوستی‌ها صمیمی‌تر می‌شد تا اینکه نازنین هر لحظه برای دیدن واقعی بهترین دوستش بی‌قراری می‌کرد، چندین مهمانی در پیش بود نارنین از طرف آرش دعوت شده بود و شاید بهترین زمان برای دیدن این پسر جذاب بود.


طبق معمول مادر و پدر با ترفند اینکه می‌خواهم با دوستم تا صبح درس بخوانیم شما نگران نباشید برادر ندارد، فریب خوردند و نازنین به مهمانی دوستانش رفت، همه چیز مرتب بود و بهتر از همیشه، همه آنقدر شاد بودند که حتی تعادل دست و پایشان را از دست داده بودند.


به قول نازنین عالی بود، همه چی تموم بود، البته منظور نازنین آرش بود که در وسط مهمانی از خود هنرنمایی می‌کرد و آروزیی هر دختر بی‌خانه‌ای این بود که شب را تا صبح با آن بگذراند، نازنین به فیس بوک اعتقاد پیدا کرده بود که اینکه هرچی داخل پروفایل‌ها می‌بیند با واقعیت فرقی ندارد، به خاطر همین دوستانش را بیشتر کرد تا رمز و راز‌هایی بیشتری را کشف کند و به‌ آن برسد ، بازهم ناگفته نماند این موضوع هیچ ربطی به‌ آرش نداشت چونکه او یکه تاز قلب نازنین بود.


چندین مهمانی و بزم شبانه و لباس‌های تنگ پوشیدن برای لایک کردن مجلس لبخند دلچسب زدن . . . و چندین بار رستوران رفتن و خیابان گردی با ماشین آرش در نیمه‌های شب در همه چیز در زیر چتر سیاهی پنهان بود لذت دو چندان را به نازنین چشاند و نازنین کم کم خودش را در دنیایی واقعی و مجازی رها کرد تا جایی که بیرون هم که می‌‌رفت با موبایل در صفحات فیس بوک قدم می‌زد و از مطالب نه چندان مرتبط با یکدیگر لذت می‌برد.


این همه رنگ‌های قشنگ زندگی ادامه داشت تا یک شب که انگار فاتحه این همه خوشی را خوانده شده بود، آرش در چت مطالبی نوشت که نازنین را به صفحه فیس بوکش میخکوب کرد، از یک چشم و اشک می‌آمد و از چشم دیگر حسرت، نمی‌توانست باور کند که این همین را آرش جان نوشته است، آرشی که به خاطر آن حاضر بود . . . .


به نظر می‌رسد آرش آن شب در فیس بوک از نازنین در خواست رابطه نامشروع داشت و همچنین چند کیلو طلا از اندوخته خودش، مادرش و مادر بزرگش و برای تهدید هم یکی از عکس‌های کمی بدجور نازنین را که در مهمانی‌ها و غیره تهیه کرده بود در صفحه به اشتراک گذاشته بود و چند عدد اول شماره موبایل و خانه‌اشان را نیز نوشته بود.


آرش گفته بود اگر تا یک هفته دیگر این کار‌ها را که گفته انجام ندهد به پدر و مادر ، اقوام و دوستان و آشنایان نشان می‌دهد که شاهزاده فامیل شب‌ها و روز‌ها کجا‌ها رویت می‌شود و چه کار‌ها می‌کند. . .


تهدید آرش ادامه داشت و تمام خوشی‌ها در کنار هم بودن ‌ها در خانه دوتان بودن‌ها دورگردی‌ها لبخند‌ها و برچسب بوسه زدن‌ها برای ثبت وقایع بهتر و فیلم‌هایی برای شادی بازی کرده بودند همه و همه شده بوند نیزه‌ای نوک تیز که در هر لحظه در قلب نازنین فرو می‌رفت. . ."


خوب برگردیم به اتاق نازنین که شب سوم را پشت سر می‌گذاشت و نتوانسته بود زیر بار خواسته‌های شیطانی آرش برود، سرتان را بیشتر درد نمی‌آورم نازنین به یک پلیس خوب مراجعه کرد مشکل را گفت، حل شد ، فیس بوک را چال کرد و به زندگی ادامه داد.


مخاطبان حوادث باشگاه خبرنگاران بدانید که اسم این دختر به درخواست خودش تغییر کرده و به دلیل مسائل آبرویی‌هم اسم شهر و نشانی دقیق این اتفاق که چند سال گذشته رخ داده بود، ذکر نشده است ، البته دوستان عزیز بد نیست بدانید که دختر جوان هنوز داشت حسرت کسانی را می‌خورد که فریب چنین موضوعاتی را خوردند و به درخواست‌های آرش‌های شهرشان تن دادند. . . 
اخبار مرتبط

زنی که مردان هوسباز را طعمه قرار می داد
منتشر شده در تاريخ: 16/10/1392

اخاذی زن جوان از مشتریان آرایشگاه
منتشر شده در تاريخ: 10/09/1392

جزئیات کلاهبرداری تلفنی از نمایندگان مجلس
منتشر شده در تاريخ: 28/08/1392

چک یک‌میلیونی؛ ۱۳۵میلیون تومان آب خورد
منتشر شده در تاريخ: 20/08/1392

اخاذی از زنان متاهل
منتشر شده در تاريخ: 19/08/1392

سرقت 2 میلیونی بخاطر خرید فیلترشکن
منتشر شده در تاريخ: 17/08/1392

هتک حرمت به دختر دانشجو در پارک
منتشر شده در تاريخ: 16/08/1392

واریز اشتباهی پول ترفند کلاهبردار فراری
منتشر شده در تاريخ: 12/08/1392

کلاهبرداری 12 میلیون ریالی از کنار خودپرداز
منتشر شده در تاريخ: 08/08/1392

هشدار: گول این پیامک را نخورید
منتشر شده در تاريخ: 07/08/1392

راز خواستگار شياد در قرار عروس‌خانم و هووي باردار
منتشر شده در تاريخ: 22/07/1392

عملیات پلیس در ۴شهر برای دستگیری باند بزرگ جعل
منتشر شده در تاريخ: 17/07/1392

گول این پیامک را نخورید!
منتشر شده در تاريخ: 11/07/1392

کلاهبرداری مرد شیک‌پوش از زنان در فرودگاه
منتشر شده در تاريخ: 09/07/1392

راز حضور دختران جوان در خانه مجردی پسر شرور!
منتشر شده در تاريخ: 21/06/1392

هشدار در مورد کلاهبرداری از همراهان بیمار
منتشر شده در تاريخ: 13/06/1392

هشدار! در آرایشگاه عکس نگیرید
منتشر شده در تاريخ: 12/06/1392

8 راه کلاهبرداری از طریق کارت بانک
منتشر شده در تاريخ: 11/06/1392

شکایت عجیب زن وشوهر علیه یکدیگر
منتشر شده در تاريخ: 07/06/1392

اقدام بی شرمانه پزشک در وسط عمل جراحی با دختر جوان!
منتشر شده در تاريخ: 06/06/1392

تباهي دختر ۱۷ ساله با پيامک تبليغاتي
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1392

زنگ‌خطر پلیس در آرایشگاه‌ های زنانه
منتشر شده در تاريخ: 04/06/1392

دستگیری مرد هزار چهره به جرم شکار زنان
منتشر شده در تاريخ: 02/06/1392

دستگیری 4 دختر جوان اغفالگر پسران!
منتشر شده در تاريخ: 13/05/1392

بزرگترین کلاهبرداران ایران
منتشر شده در تاريخ: 09/05/1392

نقشه شیطانی مرد 60 ساله برای نو عروس 13 ساله!
منتشر شده در تاريخ: 06/05/1392

اغفال 1000 دختر جوان توسط زوج شیاد!
منتشر شده در تاريخ: 06/05/1392

موج تازه کلاهبرداری با فروش ماشین‌های تصادفی
منتشر شده در تاريخ: 15/04/1392

با هر تلفنی سیم‌کارت نخرید
منتشر شده در تاريخ: 15/04/1392

کلاهبرداری از طریق تک زنگ زدن
منتشر شده در تاريخ: 10/04/1392

سفر ناتمام مالباخته، کلاهبرداری میلیاردی را ناکام گذاشت
منتشر شده در تاريخ: 04/04/1392

فروش جو و ماسه به جای برنج!
منتشر شده در تاريخ: 11/11/1391

گفت‌وگو با یك شرخر!
منتشر شده در تاريخ: 30/08/1391

سوء استفاده از اعتماد خواستگار
منتشر شده در تاريخ: 11/06/1391

کلاهبرداری با نام ریاست جمهوری
منتشر شده در تاريخ: 25/05/1391

هشدار پلیس در مورد ایمیل‎های تبلیغاتی که اطلاعات رایانه‎ی شما را می‎رباید
منتشر شده در تاريخ: 24/05/1391

پيامك با طعم كلاهبرداري!
منتشر شده در تاريخ: 07/05/1391

فرزند بي‌عاطفه
منتشر شده در تاريخ: 02/05/1391

کلاهبرداري پيامکي از دارندگان سيم کارت هاي ايرانسل در مشهد
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1391

ازدواج همزمان مهندس قلابي با 5 زن مطلقه
منتشر شده در تاريخ: 04/04/1391

هشدار پليس فتا به دارندگان سيم‌كارت‌هاي اعتباري
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1391

کشف باند کلاهبرداري اينترنتي
منتشر شده در تاريخ: 23/03/1390

كلاهبرداري با تقليد صداي زنانه
منتشر شده در تاريخ: 22/12/1389

كلاهبرداران 123كيلو طلا را بالا كشيدند
منتشر شده در تاريخ: 17/09/1389

کلاهبرداري با وعده ازدواج
منتشر شده در تاريخ: 27/11/1388

بنگاه‌دار كلاهبردار را شناسايي كنيد
منتشر شده در تاريخ: 09/10/1388

مرد 5 زنه تحت تعقيب پليس قرار گرفت
منتشر شده در تاريخ: 28/09/1388

كلاهبرداري 100 ميليون توماني
منتشر شده در تاريخ: 19/08/1388

مرد كلاهبردار نقشه مي‌كشيد همسرش اجرا مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 16/08/1388

متهم را شناسايي كنيد
منتشر شده در تاريخ: 31/06/1388

شاكيان از دكتر قلابي به آگاهي مراجعه كنند
منتشر شده در تاريخ: 17/06/1388

انتقام از وكيل با استخدام 4 مرد مسلح
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1388

بازي تبهكاران در نقش بازپرس و پليس
منتشر شده در تاريخ: 02/06/1388

مقابله با آنفلوآنزاي خوكي ، شگرد مامور قلابي بهداشت
منتشر شده در تاريخ: 31/05/1388

كلاهبردار حرفه‌اي در دادسراها دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 26/05/1388

باند كلاهبرداران حرفه اي متلاشي شد
منتشر شده در تاريخ: 25/05/1388

زن شياد ميليونها تومان كلاهبرداري كرد
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1388

دستگيري زوج كلاهبردار
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1388

مرد كلاهبردار كتاب «چگونه پولدار شويم» را نوشت
منتشر شده در تاريخ: 31/04/1388

كارمند بانك به جرم اختلاس ميلياردي دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 02/04/1388

كلاهبردار 2.5ميلياردي هنگام خروج از كشور
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1388

پليس قلابي به اتهام كلاهبرداري دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1388

تباني براي كلاهبرداري از طلافروشي‌ها
منتشر شده در تاريخ: 29/03/1388

با جعل مهرهاي پزشكان متخصص، كلاهبرداري مي‌كردند
منتشر شده در تاريخ: 14/03/1388

دام‌هاي عنكبوتي در انتظار كاربران اينترنت
منتشر شده در تاريخ: 11/03/1388

خانواده كلاهبردار دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 09/03/1388

مرد شياد و همدستانش دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 05/03/1388

كلاهبردار حرفه‌اي دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 26/02/1388

چاپ 10 هزار بليت جعلي براي انتقام از مدير آژانس
منتشر شده در تاريخ: 24/02/1388

كلاه گشاد شركت كاريابي بر سر 348 جوياي كار
منتشر شده در تاريخ: 23/02/1388

کلاهبرداری به شيوه زنانه
منتشر شده در تاريخ: 23/02/1388

با حذف جنبه کيفري چک کلاهبرداري بيشتر مي شود
منتشر شده در تاريخ: 15/02/1388

دستگیری دونماینده قلابی در تهران
منتشر شده در تاريخ: 14/02/1388

دستگيري رئيس كلانتري قلابي
منتشر شده در تاريخ: 13/02/1388

دستگیری مرد 3 هزار چهره در مهاباد
منتشر شده در تاريخ: 10/02/1388

هشدار بانک ملی نسبت به شیوه جدید کلاهبرداری
منتشر شده در تاريخ: 10/02/1388

همسايه‌اي كه كلاهبردار از آب درآمد!
منتشر شده در تاريخ: 09/02/1388

اخاذي ، با جنايت پايان گرفت
منتشر شده در تاريخ: 08/02/1388

دستگیری بازرس قلابی پلیس
منتشر شده در تاريخ: 06/02/1388

كلاهبرداران 500ميليوني دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 03/02/1388

پيامك تقلبي براي كلاهبرداري از 3000 نفر
منتشر شده در تاريخ: 02/02/1388

پيرمرد ثروتمند با هويت جعلي دفن شد
منتشر شده در تاريخ: 01/02/1388

ده‌ها فقره اعتراف در پرونده زن شياد
منتشر شده در تاريخ: 31/01/1388

محاکمه دزد جنازه به جرم فرار عجيب از زندان
منتشر شده در تاريخ: 26/01/1388

كلاهبردار 7ميليارد توماني دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 26/12/1387

كشف جريان آلوده به اخاذي از ورزشكاران
منتشر شده در تاريخ: 17/12/1387

شيادان ، خاك مي فروختند
منتشر شده در تاريخ: 12/12/1387

كلاهبردار يك ميليارد توماني را شناسايي كنيد
منتشر شده در تاريخ: 10/12/1387

مرد راننده، طعمه‌هاي كلاهبرداري‌هاي همسرش را شكار مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 01/12/1387

پرونده كلاهبرداران بسته شد
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1387

مجرم سابقه‌دار دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 29/11/1387

مهريه، راز كلاهبرداري از شركت بيمه را فاش كرد
منتشر شده در تاريخ: 24/11/1387

ملاقات 2 هوو راز ازدواج پنهاني را فاش كرد
منتشر شده در تاريخ: 20/11/1387

كلاهبرداري بعد از تعطيلي بانك‌ها
منتشر شده در تاريخ: 20/11/1387

كلاهبردار 10ميليارد توماني دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 15/11/1387

كلاهبردار 34 ميلياردي تحت تعقيب پليس قرار دارد
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1387

برنده‌هاي وام‌هاي خيالي، بازنده واقعي بودند
منتشر شده در تاريخ: 09/11/1387

كلاهبردار حرفه‌اي از سايه بيرون آمد
منتشر شده در تاريخ: 01/11/1387

كلاهبردار 640 ميليون توماني تحت تعقيب قرار گرفت
منتشر شده در تاريخ: 29/10/1387

2پدر قلابي ‌تحت تعقيب قرار گرفتند
منتشر شده در تاريخ: 22/10/1387

دختران «بادي‌گارد» در دام مرد كلاهبردار
منتشر شده در تاريخ: 15/10/1387

77شاكي مقابل مامورهاي قلابي
منتشر شده در تاريخ: 12/10/1387

تباني زن جوان با بازرس قلابي براي كلاهبرداري از زنان آرايشگر
منتشر شده در تاريخ: 25/09/1387

برنده شدن در قرعه‌كشي اينترنتي شيوه جديد كلاهبرداري
منتشر شده در تاريخ: 10/09/1387

جعل عنوان براي كلاهبرداري و تباهي هنرمندان و دختران جوان
منتشر شده در تاريخ: 05/09/1387

دسيسه يك زن براى همسر صیغه ای
منتشر شده در تاريخ: 04/09/1387

كلاهبرداري ميليوني با هويت پزشك و تهيه‌كننده تلويزيوني
منتشر شده در تاريخ: 04/09/1387

400 ميليون تومان هزينه مكالمه 2 شياد فراري
منتشر شده در تاريخ: 25/08/1387

اجاره و فروش آپارتمان؛بهانه اي براي كلاهبرداري
منتشر شده در تاريخ: 25/08/1387

كلاهبرداري كه قول برنده‌شدن مي‌داد
منتشر شده در تاريخ: 20/08/1387

كلاهبرداري ميليوني هنگام برداشت پول از عابر بانك‌
منتشر شده در تاريخ: 19/08/1387

باندگندم‌نماهاي جوفروش متلاشي شد
منتشر شده در تاريخ: 19/08/1387

تور مسافرتي ارزان، شگردي براي كلاهبرداري ميليوني
منتشر شده در تاريخ: 18/08/1387

كلاهبرداري‌كه عاشق خودروهاي مدل بالا بود
منتشر شده در تاريخ: 13/08/1387

دكتر قلابي، طعمه‌ها را در اينترنت شكار مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 08/08/1387

ترفند زن و شوهر كلاهبردار براي تصاحب زمين 2 ميلياردي
منتشر شده در تاريخ: 05/08/1387

1000 شاكي در پرونده كلاهبرداري 4 ميليارد توماني‌
منتشر شده در تاريخ: 29/07/1387

كلاه گشاد مرد شياد بر سر 120 خريدار خودرو
منتشر شده در تاريخ: 28/07/1387

كلاهبردار بانكي 110 ميليارد توماني بازداشت شد
منتشر شده در تاريخ: 24/07/1387

مأمور قلابي به دام افتاد
منتشر شده در تاريخ: 22/07/1387

مامور قلابي، حكم اعدام صادر مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 17/07/1387

ميلياردها تومان‌كلا‌هبرداري مادر و دختر در پوشش فروش ملك
منتشر شده در تاريخ: 15/07/1387

دوربين مداربسته مشت كلاهبردار را باز كرد
منتشر شده در تاريخ: 13/07/1387

كلاهبردار حرفه‌اي تحت تعقيب مراجع قضايي و انتظامي‌
منتشر شده در تاريخ: 09/07/1387

كلاهبرداري از دختران دم‌بخت براي فرار از ورشكستگي
منتشر شده در تاريخ: 06/07/1387

كلاهبرداري كارگردان قلابي از خانم ها
منتشر شده در تاريخ: 04/07/1387

11 عضو باند كلاهبرداري دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 02/07/1387

230شاكي درپرونده كلاهبردار حرفه‌اي‌
منتشر شده در تاريخ: 25/06/1387

جعل عنوان مامور براي ندادن پول پيتزا
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1387

مهندس قلابي، خواستگاري شياد بود
منتشر شده در تاريخ: 21/06/1387

كلاهبرداري از طريق ارسال پيامك
منتشر شده در تاريخ: 19/06/1387

دستگيري کلاهبردار تهراني در شمال کشور
منتشر شده در تاريخ: 07/06/1387

بزرگ‌ترين کلاهبرداري تاريخ
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1387

پسر ناخلف با جعل امضا زمين‌هاي پدرش را مي‌فروخت
منتشر شده در تاريخ: 03/06/1387

يك ميليارد تومان كلاهبرداري با خريد مواد غذايي
منتشر شده در تاريخ: 29/05/1387

مراسم عروسي بهانه‌اي براي كلاهبرداري
منتشر شده در تاريخ: 23/05/1387

رمال‌هاي حيله گر طلا غيب مي‌كردند
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1387

كلاهبردارى عجیب با آگهى ترحيم
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1387

جاعل حرفه‌اي، مدعي ارتباط با امام زمان بود
منتشر شده در تاريخ: 15/05/1387

عطر و گلاب براي كلاهبرداري ميليوني
منتشر شده در تاريخ: 05/05/1387

كلاهبرداري نيم ميلياردي با جادوي دروغين ۷ مجسمه
منتشر شده در تاريخ: 05/05/1387

مامورهاي قلابي با كت وشلوارهاي 26 ميليوني
منتشر شده در تاريخ: 03/05/1387

دستگيري كلاهبردار 10 ميليارد توماني
منتشر شده در تاريخ: 01/05/1387

دوستي سياه دختر فراري و تبهكار سابقه‌دار
منتشر شده در تاريخ: 31/04/1387

بازي در نقش بيمار براي دريافت كارت معافيت پزشكي
منتشر شده در تاريخ: 31/04/1387

دستگيري شاكي كلاهبردار املاك تهران
منتشر شده در تاريخ: 31/04/1387

در جستجوي مردي كه در مرخصي از زندان كلاهبرداري مي‌كند
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1387

نقشه احمقانه يك افغاني براي گرفتن اجازه اقامت
منتشر شده در تاريخ: 18/04/1387

دستگيري 2 كلاهبردار هزار چهره با 7 شركت قلا‌بي‌
منتشر شده در تاريخ: 13/04/1387

سرقت‌ پول‌ سهامداران مرده از سوي كارمند خاطي‌
منتشر شده در تاريخ: 05/04/1387

جعل اسناد ارثيه پدر براي پسر
منتشر شده در تاريخ: 05/04/1387

آرايش مجاني‌ 2 دختر فراري‌ را به دام انداخت‌
منتشر شده در تاريخ: 02/04/1387

جاسازي چك‌هاي بانكي در كيسه‌هاي برنج‌
منتشر شده در تاريخ: 21/03/1387

استخدام طعمه‌ها براي خواندن روزنامه
منتشر شده در تاريخ: 21/03/1387

فريب صاحبخانه‌ها در رؤياي وام 18ميليوني
منتشر شده در تاريخ: 19/03/1387

جستجوي مخفيگاه خواستگار قلابي
منتشر شده در تاريخ: 12/03/1387

پليس در جستجوي زني‌كه طلاي قلابي مي‌فروشد
منتشر شده در تاريخ: 09/03/1387

خواستگار خوش‌تيپ پريد
منتشر شده در تاريخ: 09/03/1387

پيامك بفرستيد، خودروي گرانقيمت جايزه بگيريد
منتشر شده در تاريخ: 08/03/1387

اشتباه بزرگ پاركبان‌هاي قلابي
منتشر شده در تاريخ: 08/03/1387

چهره‌تان را تغيير مي‌دهم
منتشر شده در تاريخ: 06/03/1387

دستمزد ميليوني براي چوپان دروغگو
منتشر شده در تاريخ: 06/03/1387

توديع وثيقه، پرده از راز تعدد زوجات يك متهم برداشت
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1387

كلاهبرداری ميلياردی قهرمان قلابی ورزش
منتشر شده در تاريخ: 02/03/1387

وام ۲ ميلياردي براي كارخانه دروغين
منتشر شده در تاريخ: 31/02/1387

دندانپزشك قلابي: وسوسه پولدار شدن بيچاره‌ام كرد
منتشر شده در تاريخ: 30/02/1387

تقليد صداي مسوولان براي كلاهبرداري از مردم
منتشر شده در تاريخ: 29/02/1387

ماجراي عجيب 50 خروس‌لاري در فرودگاه
منتشر شده در تاريخ: 28/02/1387

كلاه يك‌ونيم ميلياردي براي تاجر اروپايي
منتشر شده در تاريخ: 22/02/1387

شياد هزار چهره براحتي از مردم کلاهبرداري مي كند
منتشر شده در تاريخ: 11/12/1386

کلاهبرداري شرکت هرمي از جويندگان کار
منتشر شده در تاريخ: 28/11/1386

کلاهبرداري 85 ميليون توماني شيادها از 6 طلافروش
منتشر شده در تاريخ: 18/11/1386

آگهي استخدام دروغين باز هم بهانه اي براي کلاهبرداري
منتشر شده در تاريخ: 13/11/1386

ترفند شيادهاي حرفه اي براي کلاهبرداري يک ميليارد توماني
منتشر شده در تاريخ: 06/11/1386

کلاهبرداري گسترده از مردودي هاي کنکور سراسري
منتشر شده در تاريخ: 13/10/1386

کلاهبرداري در قالب شرکت هاي خيالي
منتشر شده در تاريخ: 03/10/1386

کلاهبرداري گسترده با 4 هزار چک مسافرتي باطله
منتشر شده در تاريخ: 10/08/1386