شماره خبر:  3861    تاريخ انتشار خبر:        ام شهریور ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 1812 مرتبه تا کنون

 فشار هكرها بر سيستم اينترنتي وزارت كشور

وزير كشور از فشار شديد هكرهاي داخلي و خارجي بر سيستم اينترنتي وزارت كشور خبر داد.

مصطفي پور محمدي عصر امروز شنبه در نشست خبري با خبرنگاران داخلي و خارجي به سؤالات خبرنگاران نيز پاسخ داد.

وي در پاسخ به سؤالي مبني بر اينكه مهم‌ترين ويژگي اين انتخابات به جز رايانه‌اي شدن آن چيست؟ گفت: علاوه بر رايانه‌اي شدن انتخابات تغيير قوانين تبليغات هم تأثير جدي در برگزاري اين انتخابات داشت كه رعايت مقررات توسط كانديداها و طرفداران آنها و مردم را بالا برد و در اين انتخابات كمترين گزارش تخلف و اقدامات شبهه‌انگيز را دريافت كرديم كه ارتقاي رفتار سياسي شهروندان را نشان مي‌دهد.

پورمحمدي در پاسخ به اين سؤال كه عليرغم محدود شدن تبليغات انتخاباتي مشاركت عمومي در انتخابات چگونه افزايش يافت؟ اظهار داشت: بلوغ سياسي جامعه و حركت هوشمند فعالان سياسي كه موقعيت كشور را خوب درك كردند و همچنين حساسيت خوب افكار عمومي به تحولات و توجه به تثبيت روند توسعه سازندگي و خدمات‌رساني حضور مردم را افزايش داد و اين حضور ارزشمند مردمي را به نمايش گذاشت.

وي در پاسخ به سؤال ديگري در باره نقش رسانه‌ها در افزايش حضور مردم افزود:‌ رسانه‌ها در اين مرحله خيلي قوي، ‌خلاقانه، با احساس مسئوليت و بسيار پيگير و جدي عمل كردند و خلأهاي بوجود آمده به علت تغيير روش تبليغات و افزايش سن رأي‌دهندگان و تبليغات بيگانگان را خوب پوشش دادند و افكار عمومي بسيج شد.

خبرنگار يكي از روزنامه‌ها از وزير كشور اين سؤال را مطرح كرد كه چرا نتايج انتخابات تهران تدريجي اعلام نمي‌شود؟ ضمن آنكه برخي سايت‌ها وگروه‌ها تخلفاتي را اعلام كرده‌اند آيا پيگيري شده ‌است؟

وزير كشور پاسخ داد: قصد ما در تهران بر اين است كه اگر نتيجه نهايي انتخابات تهران زود مشخص شود،‌ سريع اعلام كنيم.

وي ادامه داد: هدف ما فقط در جهت تكنيك كار بود و اگر بدانيم افكار عمومي و رسانه‌ها مايل به اعلام تدريجي نتايج هستند به فرمانداري‌ مي‌گوييم تدريجي اعلام كند.

پورمحمدي در مورد تخلفات انتخابات تهران گفت: در تهران اين مسئله فقط مطرح بود كه چرا برخي نمايندگان كانديداها در صندوق‌ها حضور ندارند، اما اين مسئله كه در شمارش آرا تأثيري ندارد چون در هر شعبه از جريانات سياسي مختلف افرادي حضور دارند و امروز هم چند نفر از ما تقاضا كردند كه به ما امكان نظارت بيشتري بر صندوق‌ها بدهيد، ولي در عين حال كه اينها بايد توسط شوراي نگهبان مشخص شود من از اختيارات نظارتي وزارت كشور به آنها دادم تا نظارت كنند و قطعاً شمارش آرا تحت نظارت همه خواهد بود.

خبرنگاري نظر وزارت كشور را در باره قانون جديد تبليغات انتخاباتي جويا شد كه وزير كشور گفت: عجله نكنيد؛ بايد نتيجه اين رفتار انتخاباتي را بيشتر مطالعه كنيم و پس از مشورت با شوراي نگهبان موضوع را به مجلس منتقل كنيم، اما نكته‌اي كه بايد بگويم اين است كه ما و فعالان سياسي و رسانه‌ها از روش جديد تبليغات خوشحال نيستيم و در عين حال نظرخواهي از شهروندان در باره اين روش، رضايت آنها را نشان نمي‌دهد.

اعلام نتايج انتخابات مياندوره‌اي خبرگان رهبري نيز مورد سؤال خبرنگاري قرار گرفت كه وي پاسخ داد؛ اعضاي اجرايي و نظارت برگزاري انتخابات خبرگان و مجلس يكي هستند و چون حساسيت انتخابات مجلس بيشتر بود اين اعضا ابتدا شروع به شمارش آراء مجلس كردند اما در عين حال بايد صبر كرد تا نتايج مياندوره‌اي خبرگان اعلام شود.

خبرنگار خبرگزاري فارس از وزير كشور خواست نظر خود را درباره فعاليت ميز احزاب در ستاد انتخابات كشور سؤالي را مطرح كرد كه وي پاسخ داد؛ ميز احزاب در ستاد انتخابات كشور مستقر است و شرايط لازم را براي آنها فراهم كرديم تا شكايات و نظرات و يا درخواست‌ها را از جانب احزاب به ما منتقل كنند. طي اين روزها دو بار هم از محل استقرار ميز احزاب بازديد كردم كه آنها هم تشكر كردند.

وي تأكيد كرد: نظام انتخاباتي ما به عنوان عاملي تأثيرگذار در حيات سياسي - اجتماعي، بايد جاي مناسب خود را بيابد ضمن آنكه رسانه‌ها، احزاب و قوانين بايد بيشتر مورد پردازش قرار گيرند تا نظام انتخاباتي ما براي همه شهروندان، ‌روان، شفاف و قابل فهم باشد.

پورمحمدي در پاسخ به سؤالي در باره اشكالات برگزاري رايانه‌اي انتخابات با بيان اينكه زيرساخت‌هاي ما هنوز تكميل نيست، گفت: به دليل تكميل نبودن زيرساخت‌ها در اين انتخابات با برخي شعب ارتباط مستقيم نداشتيم .

وي افزود: شايعه كرده بودند كه ما اينترنت را در زمان انتخابات قطع مي‌كنيم در حالي كه هدف ما محدود كردن ظرفيت‌ها نبود، بلكه استفاده بهتر از ظرفيت‌هاي موجود بود.
وزير كشور با اشاره به اين نكته كه در اجراي اين انتخابات فشار زيادي به شبكه‌هاي اينترنت ما وارد شد تصريح كرد: هكرهاي قوي از داخل كشور با فشار زياد و هكرهاي زيادي نيز از كشورهاي اروپايي سيستم ما را تحت فشار قرار داده بودند، اما اجازه اختلال در سيستم را به آنها نداده بوديم اما در آينده قطعاً بايد از اينترانت و فيبر نوري استفاده كنيم تا خطوط امن داشته باشيم.

وي ادامه داد: در اين انتخابات در شمارش، ‌انتقال و تجميع آراء از روش‌هايي استفاده كرديم كه براي كاربران ما سخت بود، پس بايد براي آينده قفل‌هايي ساده‌تر با ضريب امنيت بيشتر طراحي كنيم.

پورمحمدي در عين حال خاطرنشان كرد: مهم اجراي اين تجربه بود كه اكنون در حال دريافت نتايج آن هستيم و قطعاً در آينده با تكميل شدن اين روش دغدغه‌ها در مورد برگزاري انتخابات كمتر خواهد شد.

خبرنگاري از يكي از رسانه‌هاي فرانسوي اين سؤال را مطرح كرد كه آيا فكر مي‌كنيد با توجه به رد صلاحيت تعداد از اصلاح‌طلبان اين انتخابات رقابتي و عادلانه بوده است كه وزير كشور در پاسخ به سؤال اين خبرنگار از خود وي اين سؤال را مطرح كرد كه در كشور شما چه طور كانديداها وارد عرصه انتخابات مي‌شوند، آيا غير از احزاب كسي مي‌تواند كانديدا شود ؟‌يادمان هست كه در آخرين مرحله انتخاباتي مبارزه بين شيراك و رقيب وي ، حتي به فرد مقابل شيراك اجازه نصب پوستر در داخل پاريس را نداده‌اند؛ پس هر جامعه‌اي نظام و شرايط خود را دارد در امريكا هم غير از دو حزب دموكرات و جمهوري‌خواه كسي نمي‌تواند وارد عرصه انتخابات شود و در رقابت‌هاي درون حزبي نيز افراد بايد مجهز به لابي با كانون‌هاي قدرت و تمكن مالي باشند تا بتوانند وارد عرصه انتخابات شوند اما در كشور ما مي‌بينيد كه تعداد زيادي از افراد كانديداي انتخابات مي‌شوند.

خبرنگاري باز هم به صادر نشدن كارت براي تعدادي از نماينده‌‌هاي كانديدا اشاره كرد كه وزير كشور پاسخ داد درصد حضور نمايندگان كانديدا در صندوق‌ها را قانون مشخص كرده و شوراي نگهبان نيز اين تعداد را حفظ كرده، به عنوان نمونه اگر قرار باشد مثلاً در تهران هر 10نماينده يك ناظر در هر شعبه داشته باشد بيش از 800 نفر بايد در هر شعبه حضور يابند كه اين امكان‌پذير نيست، اما در عين حال براي آنكه شبهه ايجاد نشود از بازرسي وزارت كشور به افرادي كه درخواست كردند سهميه داديم تا به شعبه‌ها سركشي كنند، ضمن آنكه وقتي شعبه‌هاي ما اين قدر باز است و حضور انبوه جمعيت و افراد حاضر از گروه‌هاي مختلف را داريم جاي نگراني نيست.

پورمحمدي با بيان اينكه سعي ما بر اين بوده كه مقررات بين همه به صورت يكسان اجرا شود گفت: مثلاً در تبليغات انتخاباتي، قانون محدوديت‌هايي را ايجاد كرد كه برخي‌ها نگران شدند و ما هم ديديم كه اگر بخواهيم قانون را سخت‌گيرانه تفسير كنيم، امكان‌پذير نيست،‌ پس كار را آسان گرفتيم و تلاش كرديم تا تعادل بين همه گروه‌ها در استفاده از همه امكانات تبليغاتي حفظ شود و ديديد كه در برخي شهرها چهره‌هاي مشهور اصلاح‌طلب هم راي آوردند يعني تبليغات عادلانه بوده است.

وي در پايان گفتگو با خبرنگاران از زحمات رسانه‌هاي گروهي در بازتاب حماسه عظيم ملت ايران در 24 اسفند و نتايج انتخاب مردم تشكر كرد.
منبع خبر : عصر ايران - http://asriran.com/view.php?id=38116 
اخبار مرتبط

چند ترفند مفید برای جلوگیری از هک شدن حساب تلگرام
منتشر شده در تاريخ: 11/09/1395

چگونه متوجه هک ایمیلمان شویم
منتشر شده در تاريخ: 24/12/1393

با 11 هک بزرگ سال 2014 آشنا شوید!
منتشر شده در تاريخ: 19/11/1393

هکرها چگونه به سادگی از شما فیلم میگیرند؟
منتشر شده در تاريخ: 15/06/1393

افشای یکی از پیچیده ترین و بزرگ ترین حملات سایبری تاریخ
منتشر شده در تاريخ: 11/04/1393

شناسایی یک بدافزار ایرانی با نام "مارمولک"/ سرقت اطلاعات با ثبت ضربات صفحه کلید
منتشر شده در تاريخ: 05/03/1393

هک 18 ميليون آدرس ايميل
منتشر شده در تاريخ: 15/02/1393

اعلام ایمیل های ایرانی هک شده
منتشر شده در تاريخ: 19/01/1393

توصیه‌های پلیس فتا به دارندگان لپ‌تاپ
منتشر شده در تاريخ: 13/09/1392

هوش سیاه دستگیر شد
منتشر شده در تاريخ: 08/07/1392

درآمد 50 هزار دلاری جوان 19 ساله از اتاق خوابش
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1392

هشدار پلیس فتا در مورد هک حساب کاربران Gmail
منتشر شده در تاريخ: 02/05/1392

تلاش یک مرد براي ارتباط نامشروع همسرش با ساير مردان
منتشر شده در تاريخ: 27/04/1392

دستگیری اوباشگر معروف ۳۰متری جی
منتشر شده در تاريخ: 18/04/1392

راز تبهكارانه جوان واكس فروش
منتشر شده در تاريخ: 28/03/1392

اخطار! از" تلفنبانک"ها استفاده نکنید
منتشر شده در تاريخ: 13/02/1392

دستگیری دکتری که برای پرداخت مهریه همسرش، هکر شد!
منتشر شده در تاريخ: 06/02/1392

دستگیری هكرهای 20 میلیارد ریالی
منتشر شده در تاريخ: 13/12/1391

جزئیات حملات سایبری به کارت‌های بنزین
منتشر شده در تاريخ: 05/12/1391

مراقب هکرهای زن‌نما باشید!
منتشر شده در تاريخ: 28/11/1391

هکرها با این دستگاه شما را هک میکنند!
منتشر شده در تاريخ: 18/09/1391

دستگيري دامادي که از حساب پدرزنش شارژ مي خريد
منتشر شده در تاريخ: 09/09/1391

نشانه‌های حمله به سایت‌ها را بشناسید
منتشر شده در تاريخ: 07/08/1391

سوء‌ استفاده هکرها از IP ایران/ ایران به‌ هیچ کشوری حمله نمی‌کند
منتشر شده در تاريخ: 02/08/1391

بیشترین آمار جرائم اینترنتی در ایران
منتشر شده در تاريخ: 15/06/1391

هكرها هميار پليس مي‌شوند
منتشر شده در تاريخ: 13/06/1391

اگر با اینترنت سر و کار دارید حتماً بخوانید ، به دردتان می خورد
منتشر شده در تاريخ: 09/05/1391

شناسایی "IP" هکرهای وزارت نفت
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1391

کافی‌نت‌ها دقت کنند/ کلیک‌دزدها مجازات می‌شوند
منتشر شده در تاريخ: 06/03/1391

سايت ثبت‌سفارش كالا هك شد
منتشر شده در تاريخ: 26/02/1391

کسب درآمد از اینترنت، کلیک کنید پول بگیرید!
منتشر شده در تاريخ: 19/02/1391

کشف سرنخ‌ حملات سايبري به وزارتخانه‌ها
منتشر شده در تاريخ: 12/02/1391

حمله «سایبری» به وزارت علوم یک هفته پس از حمله به وزارت نفت
منتشر شده در تاريخ: 11/02/1391

نابغه روستایی هکر میلیونی شد
منتشر شده در تاريخ: 02/02/1391

دستگیری هکر سایتهای دانشگاهی مشهد
منتشر شده در تاريخ: 26/01/1391

مهم‌ترین هک‌های سال 90
منتشر شده در تاريخ: 20/12/1390

عكس / شاهكار رانندگي...!
منتشر شده در تاريخ: 16/12/1390

كارت های الكترونیكی تبریك سال نو را باز نكنید
منتشر شده در تاريخ: 16/12/1390

جلوگیری از هک کردن موبایل
منتشر شده در تاريخ: 10/12/1390

سه لانه شيطاني در مشهد متلاشي شد
منتشر شده در تاريخ: 17/10/1390

خطرناکترین هکرهای دنیا کجا زندگی می کنند؟
منتشر شده در تاريخ: 11/10/1390

هشدار به كاربران: ايجاد يك رخنه‌ امنيتي در ياهو مسنجر
منتشر شده در تاريخ: 16/09/1390

خرید و فروش نرم‌افزار‌ هک و کرک جرم است
منتشر شده در تاريخ: 25/08/1390

دستگيری هكر يك بانك‌ دولتی
منتشر شده در تاريخ: 26/07/1390

دستگیری هک کننده سايت دانشگاه كردستان
منتشر شده در تاريخ: 13/07/1390

نيويورك تايمز: ايميل هكر 21 ساله ايراني را دريافت كرديم
منتشر شده در تاريخ: 26/06/1390

25 درصد سايت‌ها به راحتي هك مي‌شوند
منتشر شده در تاريخ: 05/05/1390

بيش‌ترين جرم‌هاي رايانه‌يي در كشور
منتشر شده در تاريخ: 22/04/1390

جنگ هکرها در ایران
منتشر شده در تاريخ: 07/04/1390

طعمه جديد هكرها
منتشر شده در تاريخ: 24/02/1390

شليك به بدهكار در غرب تهران
منتشر شده در تاريخ: 18/02/1390

سایت های ایرانی در معرض حمله سایبری "ناشناس" از امروز!
منتشر شده در تاريخ: 12/02/1390

اولین کلاهبرداری اینترنتی سال 90
منتشر شده در تاريخ: 21/01/1390

جزئیات جدید از اقدام هکر 21 ساله ایرانی
منتشر شده در تاريخ: 10/01/1390

من سایت های آمریکایی را هک کردم
منتشر شده در تاريخ: 10/01/1390

دستگیری دانشجوی هکر در قزوین
منتشر شده در تاريخ: 28/11/1389

جایزه 20 هزار دلاری گوگل برای بهترین هکر
منتشر شده در تاريخ: 19/11/1389

چگونگي انتخاب پسورد مطمئن براي کامپیوترهای شخصی
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1389

نفوذ هکرها به بانک اطلاعات پنتاگون
منتشر شده در تاريخ: 29/10/1389

محصولات "دهكده جهاني" در دهكده‌هاي ايراني!
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1389

آماری از جرایم رایانه ای کشف شده توسط پلیس
منتشر شده در تاريخ: 26/10/1389

رانندگان در دام اعضاي باند تبهكاري
منتشر شده در تاريخ: 12/10/1389

شكار تبهكار اينترنتي
منتشر شده در تاريخ: 08/10/1389

هک چند سایت ایرانی توسط «استاکسنت»
منتشر شده در تاريخ: 29/09/1389

معرفی بزرگترین حملات سایبری جهان
منتشر شده در تاريخ: 17/09/1389

آمريكا و سياست هاي د.گانه اش در مورد گروهك جند الشيطان
منتشر شده در تاريخ: 15/08/1389

نفوذ ارتش آفتاب به 16 سايت مستهجن
منتشر شده در تاريخ: 08/08/1389

افزایش نگران کننده هک موبایل در کشور
منتشر شده در تاريخ: 25/07/1389

حمله از داخل و خارج به سایت سازمان سنجش
منتشر شده در تاريخ: 21/07/1389

اطلاعات محرمانه چگونه حفظ مي‌شوند؟
منتشر شده در تاريخ: 27/06/1389

مراقب این قطعه در کافی‌نت‌ها باشید +عکس
منتشر شده در تاريخ: 17/06/1389

آشیانه 1000سايت مهم را هک کرد
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1389

ده‌ها فقره زورگيري در پرونده تبهكاران
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1389

تبهكاران محافظ خودروي حامل پول بانك را كشتند
منتشر شده در تاريخ: 29/04/1389

اطلاعات شخصی را در سیستم‌‌‌‌‌‌های رایانه‌‌‌‌ای ذخیره نکنید!
منتشر شده در تاريخ: 15/04/1389

جاسوسی آنلاین به کمک تصاویر دیجیتال
منتشر شده در تاريخ: 14/04/1389

30 سال زندان، مجازات هكرهاي سايت راهنمايي و رانندگي
منتشر شده در تاريخ: 26/03/1389

10 هدف روزانه هکرها را بشناسید
منتشر شده در تاريخ: 25/03/1389

خطر امنيتي در كمين كاربران اينترنت
منتشر شده در تاريخ: 19/03/1389

پنج راه مقابله با تروریست های اينترنتى
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1389

ارتش آفتاب 9 دامنه سایت‌ ناسا را هک کرد
منتشر شده در تاريخ: 06/02/1389

اعضاي ارشد گروهك ريگي امان نامه خواستند
منتشر شده در تاريخ: 22/01/1389

آمریکا درمانده از امپراتوري هكرهاي روسي
منتشر شده در تاريخ: 15/01/1389

برای هر کاری، نرم‌افزاری هست؛ حتی سرقت!
منتشر شده در تاريخ: 05/01/1389

سردرگمي گروهك ريگي پس از دستگيري وي
منتشر شده در تاريخ: 09/12/1388

بزرگترین حمله هکری دنیا رخ داد
منتشر شده در تاريخ: 01/12/1388

سایت جرس نیوز هک شد + عکس
منتشر شده در تاريخ: 24/11/1388

تله‌گذاري هكرها در وبلاگ، ايميل و وب‌سايت‌ها
منتشر شده در تاريخ: 17/11/1388

رادیو زمانه را چه کسی هک کرد ؟
منتشر شده در تاريخ: 14/11/1388

123456 مشهورترین "کلمه عبور" دنیا
منتشر شده در تاريخ: 04/11/1388

10 نکته عجیب درباره هکرها
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1388

"مستربین" رییس اتحادیه اروپا شد
منتشر شده در تاريخ: 16/10/1388

جرم رايانه‌‌اي چگونه كشف مي‌شود؟
منتشر شده در تاريخ: 16/10/1388

سایت شخصی احمدی‌نژاد هک شد +عکس
منتشر شده در تاريخ: 15/10/1388

هکرهای روسی بانک آمریکایی را هک کردند
منتشر شده در تاريخ: 03/10/1388

جزييات نحوه هك شدن توييتر
منتشر شده در تاريخ: 29/09/1388

باند اشرار مسلح متلاشي شد
منتشر شده در تاريخ: 16/08/1388

تصویر: سایت فردوسی پور هک شد
منتشر شده در تاريخ: 29/07/1388

درباره گروهك تروريستي جندالله
منتشر شده در تاريخ: 27/07/1388

میزان و انواع جرائم رایانه‌ای در ایران
منتشر شده در تاريخ: 23/07/1388

كلاهبرداري‌ 300 ميليوني تبهكاران از مردم 20 استان
منتشر شده در تاريخ: 01/07/1388

كلكسيوني از جرايم خشن در پرونده 8 مامور قلابي
منتشر شده در تاريخ: 21/06/1388

پليس 20 استان در تعقيب 4 تبهكار
منتشر شده در تاريخ: 14/06/1388

بازي تبهكاران در نقش بازپرس و پليس
منتشر شده در تاريخ: 02/06/1388

سركرده باند تبهكاران خشن در محاصره پليس آگاهي
منتشر شده در تاريخ: 29/05/1388

كلمات عبور نامناسب؛ شاه‌كليد موفقيت هكرها در سرقت اطلاعات
منتشر شده در تاريخ: 27/05/1388

مأموريت اعضاي گروهك نفاق براي حضور فعال در اغتشاشات
منتشر شده در تاريخ: 13/05/1388

زن بدهكار با تهيه عكس مستهجن از طلبكار بار بدهي‌اش را زياد كرد
منتشر شده در تاريخ: 13/05/1388

نگاهي به شكل‌گيري گروهك تروريستي جندالله
منتشر شده در تاريخ: 28/04/1388

هكرها به جان توييتر افتادند
منتشر شده در تاريخ: 27/04/1388

توصيه هاي مشهورترين هکر تاريخ
منتشر شده در تاريخ: 16/04/1388

بدانيد در مورد "هك " و "هكر "
منتشر شده در تاريخ: 11/04/1388

دستگیری عامل سرقت‌های الكترونيكی آمريكا
منتشر شده در تاريخ: 17/03/1388

شناسایی خطرناك‌ترين واژه‌های جست‌وجو
منتشر شده در تاريخ: 12/03/1388

اعتراف باند ابليس به ده‌ها فقره جرم و تبهكاري
منتشر شده در تاريخ: 31/02/1388

هک وب‌سايت بانك اطلاعات قوانين كشور
منتشر شده در تاريخ: 03/02/1388

هک دوستانه وبلاگ ابطحی!
منتشر شده در تاريخ: 29/01/1388

هشدار درباره جاسوسی از كاربران اینترنت
منتشر شده در تاريخ: 24/12/1387

هفته‌اي پركار براي هكرها
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1387

ردپاي سارق فراري در باند تبهكاري پيدا شد
منتشر شده در تاريخ: 09/11/1387

گروه آشيانه، سايت موساد را غير فعال كرد
منتشر شده در تاريخ: 19/10/1387

داستان دستگيري هكري كه جريمه هاي رانندگي را حذف ميكرد
منتشر شده در تاريخ: 16/10/1387

نفوذ به سايت مخابرات توسط دو دانش‌آموز!
منتشر شده در تاريخ: 02/08/1387

باند تبهكاري، دختران جوان را معتاد مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 23/07/1387

استفاده از يوتيوب براي ارسال ويروس
منتشر شده در تاريخ: 20/07/1387

پست الکترونيکي همه به راحتي هک شدني است!
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1387

Red Hat هک شد
منتشر شده در تاريخ: 06/06/1387

بزرگ‌ترين کلاهبرداري تاريخ
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1387

تلفن به خرج دولت!
منتشر شده در تاريخ: 03/06/1387

سوء استفاده رجوي از زنان گروهك منافقين
منتشر شده در تاريخ: 23/05/1387

پايگاه اطلاع رساني دولت هك شد
منتشر شده در تاريخ: 22/05/1387

تغییر تاکتیک اسپمرها برای عبور از موانع امنیتی
منتشر شده در تاريخ: 10/05/1387

نرم افزار شبيه ساز كلاهبرداري هاي اينترنتي عرضه شد
منتشر شده در تاريخ: 02/05/1387

دوستي سياه دختر فراري و تبهكار سابقه‌دار
منتشر شده در تاريخ: 31/04/1387

نصب نرم افزارهای مخرب در سایت بیمه آتیه سازان
منتشر شده در تاريخ: 29/04/1387

هکری در لباس پلیس
منتشر شده در تاريخ: 29/04/1387

شرور تبهكار با گلوله پليس‌ به هلاكت رسيد
منتشر شده در تاريخ: 17/04/1387

بلاخره هكر ايرانسل هك شد...!
منتشر شده در تاريخ: 09/04/1387

نفوذ به سایت ICANN توسط هکرهای ترک
منتشر شده در تاريخ: 09/04/1387

پایان اجاره 100 ساله باغ قلهك وماجراي بازپس گيري آن
منتشر شده در تاريخ: 05/04/1387

يك هكر پايگاه اينترنتي ماموريت كاوشگر مريخ را تغيير داد
منتشر شده در تاريخ: 13/03/1387

وب‌سايت روزنامه‌ي الخليج به‌نفع خليج فارس هك شد!
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1387

تبهكاري كه در ميهماني نقشه سياهش را به اجرا مي‌گذاشت
منتشر شده در تاريخ: 22/02/1387

مايكروسافت به پليس براي يافتن تبهكاران كمك مي‌كند
منتشر شده در تاريخ: 18/02/1387

ایجاد سایت بررسی جرایم رایانه‌ای
منتشر شده در تاريخ: 16/02/1387

كلاهبرداري ۱۲۸ ميليارد توماني آرزوي تبهكاران بين‌المللي
منتشر شده در تاريخ: 03/02/1387

وب سایت 'ایرانسل' هک شد
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1387

هک شدن Mac Book Air تنها در 2 دقیقه در مسابقه هکرها
منتشر شده در تاريخ: 10/01/1387

راهكار «6+5» براي نسوختن سيخ و كباب
منتشر شده در تاريخ: 14/12/1386

هکرها، برنامه‌نویسان وارد به زبان‌های محلی را استخدام می‌كنند
منتشر شده در تاريخ: 04/12/1386

هكرها سايت آنتي‌ويروس را به منبع انتشار ويروس تبديل كردند
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1386

شاهكار فيلترينگ
منتشر شده در تاريخ: 12/10/1386

سايت فاطمه رجبي همسر سخنگوي دولت هك شد.
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1386

در حاشيه هك سايت انتخابات الكترونيك مجلس هشتم
منتشر شده در تاريخ: 12/09/1386

سايت انتخابات مجلس 8 هم بالاخره هك شد.
منتشر شده در تاريخ: 11/09/1386

دلايل هك وبلاگ‌هاي فارسي
منتشر شده در تاريخ: 27/08/1386

نرم‌افزار جديد بازكردن قفل آيفون از سوي هكرها عرضه شد
منتشر شده در تاريخ: 21/08/1386

مخابرات مشتركان بدهكار را تهديد ميكند.
منتشر شده در تاريخ: 18/08/1386

دهك نهم درآمدي بيشترين حقوق را از دولت مي‌گيرد
منتشر شده در تاريخ: 05/08/1386

شركت گاز تمام مشتركين خود را بدهكار كرد
منتشر شده در تاريخ: 22/07/1386

كلكسيون جنايت‌هاي جوان تبهكار
منتشر شده در تاريخ: 20/06/1386

هكر رايانه‌يي يكي از بانكها در اصفهان دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 03/06/1386

متلاشی شدن چهار باند تبهكاری در تهران
منتشر شده در تاريخ: 30/05/1386

حمله هکرها به سایت سازمان ملل
منتشر شده در تاريخ: 22/05/1386

گروه‌هاي تبهكاري طراح تروجان‌هاي باج‌گير هستند
منتشر شده در تاريخ: 11/05/1386

احمدي‌نژاد: براي انجام 4 مأموريت مهم دولت راهكارهاي خود را ارائه دهيد
منتشر شده در تاريخ: 04/05/1386

پرشين بلاگ هک شد
منتشر شده در تاريخ: 28/04/1386