شماره خبر:  20936    تاريخ انتشار خبر:        ام آذر ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 6019 مرتبه تا کنون

 خروج شيطان از خانه در ازای 65 ميليون تومان!

fiogf49gjkf0d
رسيدگي قضايي به اين پرونده از 4 آبان ماه امسال شروع شد يعني هنگامي كه مردي ميانسال به كلانتري افسريه مراجعه كرده و خبر ناپديد شدن دختر خود را به پليس اعلام كرد:آرزو كه تنها دخترم است و 25 سال بيشتر ندارد دو روز پيش از خانه خارج شده و ديگر هيچ خبري از او نيست. او موقع خارج شدن از خانه حدود هشت و نيم ميليون تومان پول نقد و جواهرات هم همراه داشته است و مي‌ترسم او قرباني يك زورگيري شده باشد.


با ارسال اين پرونده به پايگاه ششم پليس آگاهي ماموران تحقيق روي اين پرونده را آغاز و در اولين بررسي‌هاي خود متوجه شدند تلفن همراه آرزو همان روز شكايت پدرش به شخص ديگري واگذار شده است. ماموران اين شخص را شناسايي و وي را به اداره آگاهي احضار كردند. اين شخص مدعي شد اين شماره تلفن را خريداري كرده و اطلاع خاصي از فروشنده آن ندارد.


دختر مفقود شده‌ام آپارتمانم را فروخته!
در همين گير و دار بود كه ماموران از طريق مادر آرزو مطلع شدند كه آرزو آپارتمان مسكوني مادرش را نيز به فروش رسانده است. مادر آرزو به پليس گفت: امروز خانواده‌اي به در منزل ما مراجعه كرده و با اعلام اينكه آپارتمان ما را خريده‌اند از ما پرسيدند چه موقع خانه را تحويل آنها مي‌دهيم. من كه ابتدا احتمال دادم اشتباهي رخ داده باشد پس از ديدن قولنامه متوجه به فروش رفتن خانه مان شدم. خريدار به ما گفت چندي پيش از طريق بنگاه اين آپارتمان را ديده و آن‌را پسنديده و سرانجام با دخترم ابتدا به بنگاه و سپس به محضر رفته و خانه را در ازاي پرد اخت مبلغي از دخترم خريده است. وقتي سند خانه را در دست اين خانم ديدم متوجه شدم آرزو در غياب من خانه را به مبلغي نزديك 100 ميليون‌تومان به وي فروخته و بيشتر پول را نيز دريافت كرده و دريافت مبلغي از آن را به روز تحويل مسكن موكول كرده است.

ماموران بلافاصله به بنگاه و محضري كه در آن قرارداد فروش آپارتمان بسته شده بود رفته و متوجه شدند آرزو با با استفاده از وكالت بلاعزلي كه از مادرش داشته توانسته آپارتمان را به‌طور كاملا قانوني به فروش برساند.


شناسايي نقد كننده يكي از چك ها
مادر آرزو در ادامه به ماموران گفت: من فارغ‌التحصيل دكتري علوم اجتماعي هستم و آرزو كه تنها فرزندم است نيز به تازگي در مقطع فوق ليسانس پذيرفته شده است.من و پدر آرزو از مدتي پيش با يكديگر دچار مشكل شده و كار به جدايي كشيد. من هم با جرياناتي كه پيش آمد وكالت بلاعزلي در زمينه فروش آپارتمان به وي دادم ولي اصلا فكر نمي‌كردم وي اين آپارتمان را در نبود من به فروش برساند. ولي چيزي كه مي‌دانم اين است كه آرزو چند ماهي بود كه مدام سر ناسازگاري مي‌گذاشت و رابطه‌اش با من دچار مشكل شده بود.

در ادامه كارآگاهان با توجه به فروش چكي اين خانه يكي از افرادي را كه يكي از چك‌هاي خريدار را در بانك نقد كرده بود شناسايي و با نشان دادن تصوير وي كه از دوربين مداربسته بانكي به دست آمد دريافتند وي فردي به نام ياسر است كه قبلا چند بار به عناوين مختلف با خانواده آرزو ديدار داشته است. تحقيقات درباره اين جوان آغاز و مشخص شد اين مرد 32 ساله داراي سه هويت جعلي وكيل پايه يك دادگستري، مدير كاروان حج و زيارت و دبير آموزش و پرورش است.

با توجه به اينكه ياسر به واسطه يكي از خويشاوندان خانواده شاكي با آنها آشنا شده بود كارآگاهان با استفاده از راهنمايي همان خويشاوند وي را روز 21 آبان در حوالي ميدان امام خميني شناسايي و دستگير كردند.


نجات توسط استاد صاحب كرامت!
هر چند ياسر در بازجويي‌هاي اوليه هر گونه اطلاع خود از سرنوشت آرزو را منكر شد اما وقتي تصوير وي موقع نقد كردن چك در بانك به وي نشان داده شد و از طرفي حضور وي در تمامي مراحل خريد و فروش آپارتمان در بنگاه و محضر ثابت شد وي دست از انكار واقعيت برداشته و گفت: حدود يكسال قبل در يك مجلس مداحي با آرزو آشنا شدم. به زودي متوجه شدم آرزو از سوي پسري جوان براي ازدواج تحت فشار قرار گرفته است در حالي كه آرزو علاقه‌اي به وي ندارد و از سويي ديگر با خانواده خود دچار مشكلاتي است. از اين رو با معرفي خود به عنوان فردي كه استادي صاحب كرامت دارم مدعي شدم مي‌توانم وي را از اين مهلكه‌اي كه اسير آن شده نجات دهم.براي همين با ادعاهايي از قبيل قدرت پيشگويي و رمالي و استخاره توانستم نظر وي را به سوي خود جلب كنم. براي همين نقشه فروش خانه مادرش را كشيده و پس از فروش با مبلغي از آن براي وي خانه‌اي مجردي در جنوب تهران اجاره كرده و وي هم‌اكنون به تنهايي آنجا زندگي مي‌كند.

با اين اطلاعات آرزو در خانه‌اش كه در محله‌اي پر از كوچه‌هاي تنگ و باريك قرار داشت دستگير و به اداره آگاهي منتقل شد. ماموران در حال بازجويي از آرزو درباره اتفاقات اخير بودند يك‌مرتبه با گشوده شدن پرونده‌اي ديگر در رابطه با متهم اصلي پرونده يعني ياسر روبه‌رو شدند.


ملاقات مجدد با ياسر
پرونده جديد وقتي گشوده شد كه دختري جوان به نام سمانه كه همان كسي بود كه آرزو را با ياسر در يك جلسه مداحي آشنا كرده بود به پليس مراجعه كرده و با طرح شكايتي گفت: من در خانواده‌اي به شدت مذهبي بزرگ شده‌ام و دو نفر از برادرانم مداح اهل بيت(ع) هستند.

يكي از برادرانم سال‌ها قبل در حين خدمت سربازي با ياسر آشنا شده بود. ياسر به واسطه دوستي با برادرم چندين بار به اتفاق وي به خانه ما آمده و واسطه برادرم و با صداي نسبتا خوبي كه داشت مداحي را شروع كرد.البته اين ماجرا به بيش از 10 سال قبل بر مي‌گردد و باپايان خدمت سربازي برادرم اين ارتباط قطع شد تا اينكه حدود يك سال و نيم پيش وقتي به اتفاق مادر و خواهر بزرگ و برادرم به قصد زيارت مرقد امام حسين(ع) روانه كربلا شديم بردارم بار ديگر ياسر را ديد. ياسر اين بار مدير كاروان بوده و مداحي آن را نيز به عهده داشت. در طول سفر وي فرصتي گير آورده و از علاقه‌اش به من صحبت كرد. من هم با بيان اينكه وي متاهل است پيشنهاد او را براي ازدواج رد كردم ولي ياسر گفت از ازدواج خود راضي نيست و با همسرش مشكل دارد. ولي من بازهم پاسخ مثبتي به وي ندادم.

سمانه افزود: رابطه وي با بردارم در طول سفر بار ديگر از سر گرفته شد و پس از بازگشت از كربلا پاي ياسر بار ديگر به خانه ما باز شد. وي از اين فرصت استفاده كرده و با استدلالات به ظاهر قانوني و...مرا قانع كرد كه مي‌توانم بدون اجازه پدر م به صيغه او د ر بيايم.من هم سرانجام پذيرفته و وي حتي خانه‌اي را هم برايم اجاره كرده و من و او بدون اطلاع خانواده‌ام زن و شوهر يكديگر شديم. يكسالي از اين ماجرا گذشته بود تا اينكه خواهرم به من مشكوك شده و از موضوع با خبر شد. من از ترس اينكه وي ماجرا را به مادرم بگويد موضوع را با ياسر در ميان گذاشتم. اما ياسر براي ساكت كردن خواهرم با اين بهانه كه به‌رغم اينكه سن خواهرم بالاي 30 سال است اما براي وي خواستگار مناسبي دارد.

اما خواهرم اين موضوع را به مادرم گفت و مادرم از شدت ناراحتي از هوش رفت. قرار شد اين موضوع به خاطر حفظ آبروي خانوادگي مان مخفي بماند تا اوضاع خراب‌تر نشود. اما من بعد از اينكه فهميدم آرزو ناپديد شده و اين كار هم كار ياسر بوده است و از طرفي به اطلاعاتي دست پپدا كردم كه حكايت از اين داشت كه ياسر نقش به سزايي در طلاق پدر و مادر آرزو داشته است تصميم گرفتم موضوع را با پليس در ميان بگذارم تا اين فرد را كه به اسم مداح اهل بيت(ع) مشغول كلاهبرداري است دستگير شود.


شيطان وارد زندگي شما شده
وقتي موضوع اين شكايت به آرزو اطلاع داده شد وي كه تازه متوجه شده بود توسط ياسر مورد كلاهبرداري قرار گرفته است شروع به گريه كرد و گفت: وقتي موضوع مزاحمت‌هاي يك پسر جوان و اختلاف پدرو مادرم را به وي گفتم او درظاهر به خيرخواهي با من طرح آشنايي ريخت. وي مدعي شد استادي معنوي دارد كه مي‌تواند از طريق وي به من كمك كند.

اين استاد! مدعي شد علت تمامي مشكلات ما نفوذ شيطان در خانه مان است. او گفت اموال پدر و مادرت حرام است و براي همين ابليس بر زندگي شما مسلط شده و براي همين بايد رد مظالم كرده و خانه و زندگي او را فروخته و صرف امور خيريه! كنيد. من هم كه به حرف‌هاي وي اعتماد كرده وتصميم گرفتم آپارتمانمان را فروخته و پول آن‌را به ياسر دهم. اين كار را هم كرده و 65 ميليون تومان پولي را كه از فروش خانه مادرم به قيمت بسيار پايين‌تر از عرف، به دست آوردم به ياسر دادم. اين در حالي است كه مادرم به تازگي با راه اندازي يك دفتر مشاوره و با تلاش و فعاليت مشروع خود توانسته بود كمي وضع مالي خود را ارتقا دهد.با اين حرف‌ها ياسر بار ديگر مورد بازجويي قرار گرفته و گفت: 14 ميليون تومان از پولهايي را كه از آرزو گرفتم صرف پرداخت بدهي هايم كردم. يك پژو 206 هم با آن خريده و 8 ميليون تومانش را هم به استاد معنوي ام! داده و بقيه پولها را نيز پيش خود نگه داشته ام.

سرهنگ محمديان رئيس پليس آگاهي تهران بزرگ با تاييد اين خبر گفت: با توجه به اينكه اين احتمال وجود دارد كه متهم از افراد ديگري نيز سوءاستفاده كرده باشد پليس از افرادي كه به اين طريق مورد سوءاستفاده و كلاهبرداري قرار گرفته‌اند درخواست كرده جهت طرح شكايت به پايگاه ششم پليس آگاهي واقع در خيابان نبرد شمالي يا شعبه هفتم دادياري دادسراي جنايي تهران مراجعه كنند.
منبع:تهران امروز
 
اخبار مرتبط

ترفند دختر فراري در زورگيري و سرقت از پزشکان
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1391

ترفند زنان‌چینی برای تصاحب صندلی‌مترو
منتشر شده در تاريخ: 13/12/1391

بازداشت زني که در نيمه‌هاي شب خود را طعمه مردان قرار مي‌داد
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1391

مرد فریب می‌داد، همسرش كلاه برمی‌داشت
منتشر شده در تاريخ: 01/12/1391

هشدار؛ شما برنده شده‌اید
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1391

جزئیات کلاهبرداری از 4میلیون ایرانی
منتشر شده در تاريخ: 21/10/1391

کلاهبرداری به بهانه شکستن طلسم اجنه
منتشر شده در تاريخ: 13/10/1391

پيامك با طعم كلاهبرداري!
منتشر شده در تاريخ: 07/05/1391

كلاهبرداري تحت پوشش همسريابي
منتشر شده در تاريخ: 23/02/1391

خواستگاری از دختران سوار بر بنز مسروقه
منتشر شده در تاريخ: 11/02/1391

پايان شيطنت هاي پسر دانشجو در فيس بوک
منتشر شده در تاريخ: 06/02/1391

اگر یاهو از شما رمز ایمیل خواست ،رمز ندهید !
منتشر شده در تاريخ: 06/02/1391

كلاهبردار نيكوكار دستگير شد!
منتشر شده در تاريخ: 26/01/1391

شگرد عجیب دو کلاهبردار برای برداشت از حساب های بانکی (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 19/01/1391

مراقب خط رند تلفن همراه خود باشید!
منتشر شده در تاريخ: 13/11/1390

پلیس در تعقیب کلاهبردار یک میلیاردی
منتشر شده در تاريخ: 12/11/1390

كلاهبرداري 800 ميلياردي در بازار موبايل
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1390

اطلاعيه بانك ملي درباره شيوه جديد كلاهبرداري
منتشر شده در تاريخ: 09/11/1390

مرد شياد سر بانك هم كلاه گذاشت
منتشر شده در تاريخ: 21/10/1390

كلاهبرداري با تقليد صدا
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1390

كلاهبرداری عجيب و غريب از داخل زندان
منتشر شده در تاريخ: 23/08/1390

كلاهبرداري نوين در فروش املاك!
منتشر شده در تاريخ: 11/08/1390

كلاهبرداري با فروش كارت سوخت هزار ليتري
منتشر شده در تاريخ: 05/08/1390

سوءاستفاده‌ تبهکار‌اینترنتی‌ از عکس‌ دخترجوان
منتشر شده در تاريخ: 03/08/1390

كلاهبرداري به اسم «مختارنامه»
منتشر شده در تاريخ: 14/06/1390

هشدار بانک مرکزی درباره پیامک کلاهبرداران
منتشر شده در تاريخ: 18/05/1390

كلاهبرداري از مردم با بيسكويت و خودكار
منتشر شده در تاريخ: 22/04/1390

كلاهبرداري نماينده قلابي نهاد دولتي
منتشر شده در تاريخ: 03/02/1390

كلاهبرداري با تقليد صداي زنانه
منتشر شده در تاريخ: 22/12/1389

سوءاستفاده از زن جوان برای تأمین مخارج عروسی!
منتشر شده در تاريخ: 15/12/1389

كلاهبرداري مرد‌زنداني از مديران بانك‌ها
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1389

شكار تبهكار اينترنتي
منتشر شده در تاريخ: 08/10/1389

ازدواج، بهانه كلاهبرداري از زنان مطلقه
منتشر شده در تاريخ: 27/09/1389

ماجرای کلاهبرداری یک ایرانی از 2800 سوئدی
منتشر شده در تاريخ: 23/08/1389

شگردهاي جديد كلاهبرداري در بازار كامپيوتر
منتشر شده در تاريخ: 02/08/1389

اختلاس ميلياردي كارمند بازنشسته بانك
منتشر شده در تاريخ: 25/07/1389

گرفتاري دختر در دام شياد اينترنتي
منتشر شده در تاريخ: 16/06/1389

كلاهبرداران 123كيلو طلا را بالا كشيدند
منتشر شده در تاريخ: 07/06/1389

كلاهبرداران 50 حساب بانكي افتتاح كردند
منتشر شده در تاريخ: 10/05/1389

كلاهبردار آژانس‌هاي مسافرتي به دام افتاد
منتشر شده در تاريخ: 04/05/1389

جعل امضاي جمشيد مشايخي براي گرفتن زمين از شهرداري!
منتشر شده در تاريخ: 28/04/1389

كلاهبرداران خودروهاي خيالي را مي‌فروختند
منتشر شده در تاريخ: 15/04/1389

مخفيگاه كلاهبردار فراري را اطلاع دهيد
منتشر شده در تاريخ: 30/03/1389

كلاهبرداري 800 ميليوني از مرده
منتشر شده در تاريخ: 26/03/1389

کلاهبرداری عجیب بنگاهدار قلابی از مستأجران
منتشر شده در تاريخ: 05/03/1389

طي اقدامي جنون‌آميزداماد حمام خون راه انداخت
منتشر شده در تاريخ: 15/02/1389

كلاهبرداري ميلياردي با ليسانس قلابي
منتشر شده در تاريخ: 15/02/1389

كلاهبرداري از 300 زن جوياي كار
منتشر شده در تاريخ: 12/02/1389

مجازات كلاهبردار ميلياردي اعلام شد
منتشر شده در تاريخ: 09/02/1389

كلاهبرداري به بهانه سفر حج !
منتشر شده در تاريخ: 05/02/1389

تبليغ در شبكه‌هاي ماهواره‌اي دكترهاي قلابي دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 23/01/1389

دستگيري كلاهبردار بنگاه‌هاي باربري
منتشر شده در تاريخ: 14/01/1389

كلاهبردار ،كوه را به مردم فروخت
منتشر شده در تاريخ: 23/12/1388

كلا‌هبردار شمال تهران دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1388

کلاهبرداري با وعده ازدواج
منتشر شده در تاريخ: 27/11/1388

كلاهبرداري 600 ميليون توماني با شركت كاغذي
منتشر شده در تاريخ: 18/11/1388

دستگيري كلاهبردار لوازم خانگي
منتشر شده در تاريخ: 06/11/1388

آموزش جعل سند از درون زندان
منتشر شده در تاريخ: 01/11/1388

فوتباليست دروغين دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 28/10/1388

كلاهبرداري با شبكه‌هاي ماهواره‌اي
منتشر شده در تاريخ: 08/10/1388

مرد هزار چهره دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 23/09/1388

دستگيري كلاهبردار ميليوني
منتشر شده در تاريخ: 23/09/1388

استخدام مديركل ، شگرد كلاهبرداري سرشاخه‌هاي شركت هرمي
منتشر شده در تاريخ: 18/09/1388

مخفيگاه پزشك قلابي را شناسايي كنيد
منتشر شده در تاريخ: 09/09/1388

با گذشت يك سال 2 كلاهبردار ميلياردي همچنان فراري
منتشر شده در تاريخ: 23/08/1388

كلاهبرداري 100 ميليون توماني
منتشر شده در تاريخ: 19/08/1388

وكيل قلابي با كودك 3 ساله قرارداد بسته بود
منتشر شده در تاريخ: 09/08/1388

كلاهبرداري مامور قلابي از تهراني‌ها
منتشر شده در تاريخ: 23/07/1388

شكايت مخترع ايراني كوچك‌كننده بيني از يك شركت كره‌اي
منتشر شده در تاريخ: 13/07/1388

كلاهبرداري 20 ميلياردي زوج پزشك
منتشر شده در تاريخ: 13/07/1388

استفاده از نام شركت نفتي براي كلاهبرداري
منتشر شده در تاريخ: 13/07/1388

كلاهبرداري عروس از پدرشوهر
منتشر شده در تاريخ: 12/07/1388

كلاهبرداري‌ 300 ميليوني تبهكاران از مردم 20 استان
منتشر شده در تاريخ: 01/07/1388

جعل هويت كارمند بانك براي كلاهبرداري از مردم
منتشر شده در تاريخ: 25/06/1388

زن شياد ميليونها تومان كلاهبرداري كرد
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1388

فراري دادن جن ، بهانه‌اي براي كلاهبرداري
منتشر شده در تاريخ: 17/04/1388

پليس قلابي به اتهام كلاهبرداري دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1388

تباني براي كلاهبرداري از طلافروشي‌ها
منتشر شده در تاريخ: 29/03/1388

با جعل مهرهاي پزشكان متخصص، كلاهبرداري مي‌كردند
منتشر شده در تاريخ: 14/03/1388

زن رمال و كلاهبرداري گسترده از مردم
منتشر شده در تاريخ: 27/02/1388

به بهانه شفاي بيماران:150ميليون كلاهبرداري ‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 06/02/1388

پيامك تقلبي براي كلاهبرداري از 3000 نفر
منتشر شده در تاريخ: 02/02/1388

مرد راننده، طعمه‌هاي كلاهبرداري‌هاي همسرش را شكار مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 01/12/1387

مهريه، راز كلاهبرداري از شركت بيمه را فاش كرد
منتشر شده در تاريخ: 24/11/1387

كلاهبرداري بعد از تعطيلي بانك‌ها
منتشر شده در تاريخ: 20/11/1387

تباني زن جوان با بازرس قلابي براي كلاهبرداري از زنان آرايشگر
منتشر شده در تاريخ: 25/09/1387

برنده شدن در قرعه‌كشي اينترنتي شيوه جديد كلاهبرداري
منتشر شده در تاريخ: 10/09/1387

جعل عنوان براي كلاهبرداري و تباهي هنرمندان و دختران جوان
منتشر شده در تاريخ: 05/09/1387

كلاهبرداري ميليوني با هويت پزشك و تهيه‌كننده تلويزيوني
منتشر شده در تاريخ: 04/09/1387

اجاره و فروش آپارتمان؛بهانه اي براي كلاهبرداري
منتشر شده در تاريخ: 25/08/1387

كلاهبرداري كه قول برنده‌شدن مي‌داد
منتشر شده در تاريخ: 20/08/1387

كلاهبرداري ميليوني هنگام برداشت پول از عابر بانك‌
منتشر شده در تاريخ: 19/08/1387

تور مسافرتي ارزان، شگردي براي كلاهبرداري ميليوني
منتشر شده در تاريخ: 18/08/1387

كلاهبرداري‌كه عاشق خودروهاي مدل بالا بود
منتشر شده در تاريخ: 13/08/1387

1000 شاكي در پرونده كلاهبرداري 4 ميليارد توماني‌
منتشر شده در تاريخ: 29/07/1387

كلاهبرداري از دختران دم‌بخت براي فرار از ورشكستگي
منتشر شده در تاريخ: 06/07/1387

كلاهبرداري كارگردان قلابي از خانم ها
منتشر شده در تاريخ: 04/07/1387

11 عضو باند كلاهبرداري دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 02/07/1387

كلاهبرداري از طريق ارسال پيامك
منتشر شده در تاريخ: 19/06/1387

يك ميليارد تومان كلاهبرداري با خريد مواد غذايي
منتشر شده در تاريخ: 29/05/1387

مراسم عروسي بهانه‌اي براي كلاهبرداري
منتشر شده در تاريخ: 23/05/1387

كلاهبردارى عجیب با آگهى ترحيم
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1387

عطر و گلاب براي كلاهبرداري ميليوني
منتشر شده در تاريخ: 05/05/1387

كلاهبرداري نيم ميلياردي با جادوي دروغين ۷ مجسمه
منتشر شده در تاريخ: 05/05/1387

نرم افزار شبيه ساز كلاهبرداري هاي اينترنتي عرضه شد
منتشر شده در تاريخ: 02/05/1387

در جستجوي مردي كه در مرخصي از زندان كلاهبرداري مي‌كند
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1387

تقليد صداي مسوولان براي كلاهبرداري از مردم
منتشر شده در تاريخ: 29/02/1387

ادعاي مامور قلابي: با همه مسئولان رفيق هستم!
منتشر شده در تاريخ: 23/02/1387

هشدادر مورد شيوه جديد خرابكاري و كلاهبرداري در اينترنت
منتشر شده در تاريخ: 23/02/1387

دندانپزشك قلابي‌ دندان جراحي مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 22/02/1387

تغيير چهره 180ميليوني
منتشر شده در تاريخ: 18/02/1387

كلاهبرداري از خواستگاري كه مي‌خواست خلبان شود
منتشر شده در تاريخ: 12/02/1387

كلاه گشاد در آرزوي ويلاي ايتاليا
منتشر شده در تاريخ: 09/02/1387

خودروی فرسوده صاحبش را به دادگاه کشاند
منتشر شده در تاريخ: 07/02/1387

خط پايان جاعلان معاينه فني در پايانه‌ها
منتشر شده در تاريخ: 07/02/1387

كلاهبرداري ۱۲۸ ميليارد توماني آرزوي تبهكاران بين‌المللي
منتشر شده در تاريخ: 03/02/1387

كلاهبرداري با وعده زمين 99 ساله
منتشر شده در تاريخ: 29/01/1387

دندان پزشك قلابي دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 28/01/1387

دستگيري باند بزرگ جعل در معامله صوري
منتشر شده در تاريخ: 21/01/1387

كلاهبرداري مرد ديپلمه از 200 پزشك عمومي و متخصص
منتشر شده در تاريخ: 20/01/1387

گروگانگيري خونين هنگام كلاهبرداري از بانك
منتشر شده در تاريخ: 20/01/1387

اختلاس براي پرداخت بدهي
منتشر شده در تاريخ: 25/12/1386

پليس پايتخت در تعقيب مهندس قلابي
منتشر شده در تاريخ: 23/12/1386

دستگيري 4 مأمورنما در شرق تهران
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1386

دستگيري پدر و پسري كه صد ميليون تومان كلاهبرداري كردند
منتشر شده در تاريخ: 15/12/1386

كارمند قلابي وزارت كشور دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 13/12/1386

شياد هزار چهره براحتي از مردم کلاهبرداري مي كند
منتشر شده در تاريخ: 11/12/1386

شناسايي متهم به كلاهبرداري300ميليون توماني در پوشش فروش املاك
منتشر شده در تاريخ: 08/12/1386

جوان زنداني، خود را به جاي پسرخاله آمريكايي‌اش معرفي كرد
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1386

تبليغ گسترده داروهاي تقلبي در ماهواره
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1386

کلاهبرداري شرکت هرمي از جويندگان کار
منتشر شده در تاريخ: 28/11/1386

تشريح جزئيات يك پرونده اختلاس بانكي از زبان رييس پليس آگاهي
منتشر شده در تاريخ: 23/11/1386

دستگيري متهمان كه از اتباع افغاني زورگيري مي‌كردند
منتشر شده در تاريخ: 23/11/1386

ازدواج کلاهبردار فراري با مدارک جعلي
منتشر شده در تاريخ: 20/11/1386

مجسمه هاي طلايي راهزنان رنگ باخت
منتشر شده در تاريخ: 18/11/1386

کلاهبرداري 85 ميليون توماني شيادها از 6 طلافروش
منتشر شده در تاريخ: 18/11/1386

زن شياد ، خود را نماينده رئيس جمهور معرفي مي کرد
منتشر شده در تاريخ: 17/11/1386

ماجراي پژو پرشياي نذري و مرد كلاهبردار
منتشر شده در تاريخ: 15/11/1386

آگهي استخدام دروغين باز هم بهانه اي براي کلاهبرداري
منتشر شده در تاريخ: 13/11/1386

متهم به جعل مهرهاي دولتي دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 13/11/1386

خواستگار قلابي زندگي دختر را تباه کرد
منتشر شده در تاريخ: 11/11/1386

کلاهبردار مسلح به مردم وام پرداخت مي کرد.
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1386

حکم اعدام برای 4 نفر از کارمندان گمرک مهرآباد
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1386

2 زنداني پس از آزادي قاضي قلابي شدند
منتشر شده در تاريخ: 08/11/1386

مرد مسافر 12 سال با گذرنامه جعلي مسافرت مي کرد
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1386

ترفند شيادهاي حرفه اي براي کلاهبرداري يک ميليارد توماني
منتشر شده در تاريخ: 06/11/1386

آگهي فروش خودرو سوژه كلاهبرداري از مالكان «تويوتا» شد
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1386

كلاهبرداري ميليوني مرد شياد
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1386

دستگيري جراح قلابي زنان و زايمان
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1386

زنش را بيهوش كرد و كليه‌اش را فروخت
منتشر شده در تاريخ: 24/10/1386

کلاهبردارمرده ، زنده شد
منتشر شده در تاريخ: 24/10/1386

مرده‌كشي براي فقط 355 دلار
منتشر شده در تاريخ: 21/10/1386

شيادها کنتور برق نصب مي کردند
منتشر شده در تاريخ: 20/10/1386

شاکي هاي مرد هزار چهره يک به يک مي آيند
منتشر شده در تاريخ: 19/10/1386

ضمانت هاي جعلي براي متقاضيان وام از بانک ها
منتشر شده در تاريخ: 19/10/1386

سوء استفاده از بانوان به بهانه استخدام
منتشر شده در تاريخ: 16/10/1386

تازه ترين مدل كلاه برداري براي طالبان مهاجرت به ينگه دنيا
منتشر شده در تاريخ: 12/10/1386

دستگيري کلاهبردار هزار چهره در تعقيب سايه به سايه
منتشر شده در تاريخ: 11/10/1386

تغيير چهره هم براي کلاهبردار فراري کارساز نبود
منتشر شده در تاريخ: 10/10/1386

دستگيري ماموران آسماني قلابي
منتشر شده در تاريخ: 09/10/1386

پليس باكو گدايي را با پس‌انداز بالغ بر 58 هزار دلار دستگير كرد
منتشر شده در تاريخ: 08/10/1386

کلاهبرداري در قالب شرکت هاي خيالي
منتشر شده در تاريخ: 03/10/1386

مرد شياد سر ماموران قلابي هم کلاه گذاشت
منتشر شده در تاريخ: 01/10/1386

روحاني نماي كلاه بردار دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 29/09/1386

دستگيري زني كه همزمان 10 شوهر داشت
منتشر شده در تاريخ: 27/09/1386

شاهدان پولکی در دادگاههای تهران
منتشر شده در تاريخ: 27/09/1386

کلاه برداری از حجاج فرانسوی
منتشر شده در تاريخ: 27/09/1386

حمام قديمي با مدرك جعلي، 6 ميليارد ريال فروخته شد
منتشر شده در تاريخ: 21/09/1386

زورگیری خیابانی دختران جوان
منتشر شده در تاريخ: 13/09/1386

اميدهاي تازه در يک مالباختگي فراموش شده
منتشر شده در تاريخ: 07/09/1386

آرايشگاه‌ها و درمانگاه‌ها سوژه پسر زن‌نما براي زورگيري از زنان
منتشر شده در تاريخ: 06/09/1386

چهره‌نگاري مأمورنماها دست آنها را رو كرد
منتشر شده در تاريخ: 28/08/1386

تازه داماد کليه نوعروس را فروخت
منتشر شده در تاريخ: 26/08/1386

ماجراي مردي زن‌نما كه به وسيله چت اخاذي مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 26/08/1386

اخاذي 500 ميليون توماني يک زن از مرد هوسران
منتشر شده در تاريخ: 21/08/1386

شياداني که مرده ها را زنده مي کردند
منتشر شده در تاريخ: 10/08/1386

دستگیری اعضای باند كلاهبرداری از جویندگان كار
منتشر شده در تاريخ: 07/07/1386

كلاهبردار جوان با وعده دروغين استخدام بيش از 22 ميليون ريال سرقت كرد
منتشر شده در تاريخ: 26/06/1386

قبولي دركنكور، بهانه‌اي براي كلاهبرداري
منتشر شده در تاريخ: 25/06/1386

کلاهبرداری ۳۰۰ میلیون تومانی با وعده های دروغین
منتشر شده در تاريخ: 21/06/1386

كلاهبرداري از زندان
منتشر شده در تاريخ: 04/06/1386

شیوه جدید كلاهبرداری از طریق پست الكترونیكی
منتشر شده در تاريخ: 21/05/1386

توریست قلابی زنجیر بدلی را ۵۰۰ هزار تومان فروخت
منتشر شده در تاريخ: 21/05/1386

كلاهبردار۲۰میلیاردتومانی دستگیرشد
منتشر شده در تاريخ: 16/05/1386

شيوه جديد كلاهبرداري از طريق پست الكترونيكي ، شهروندان هوشيار باشند
منتشر شده در تاريخ: 11/05/1386

تبعه عراقي به بهانه گرفتن ويزا كلاهبرداري ميليون ريالي ‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 11/05/1386