شماره خبر:  20365    تاريخ انتشار خبر:        ام دی ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 7011 مرتبه تا کنون

 دستگیری قاتل با پوشش زنانه/نتیجه خوشگذرانی‌های شبانه پسر جوان

fiogf49gjkf0d
خوشگذرانی‌های شبانه از پسر جوان کیف‌قاپ ساخت

پسر جوانی که به انگیزه تفریح و خوشگذرانی شبانه با دوستانش کیف‌قاپی می‌‌کرد، از سوی ماموران پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران دستیگر شد.به گزارش «جام‌جم»، رسیدگی به این پرونده از ابتدای امسال با شکایت زن جوانی از یک مرد کیف‌قاپ در دستور کار پلیس قرار گرفت. شاکی گفت: روز حادثه پس از خروج از بانک در حال بازگشت به خانه بودم که راکب یک موتورسیکلت به من حمله‌ور شد و پس از تهدید با چاقو با قاپیدن کیفم متواری شد.در پی این شکایت، چهره‌نگاری رایانه‌ای از سارق کیف‌قاپ صورت گرفت. جستجوها در این باره ادامه داشت تا این که زنان و مردان دیگری نیز با حضور در مرکز پلیس شکایت‌های مشابهی را مطرح کردند. با تحقیق از شاکیان معلوم شد، مرد کیف‌قاپ پس از سرقت، بلافاصله به سمت دیگر خیابان می رود و با سوار شدن به یک موتورسیکلت روشن که در آنجا پارک است، فرار می کند . به این ترتیب، پاتوق‌های احتمالی دزد فراری زیرنظر گرفته شد تا این که چند روز پیش زنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرری تماس گرفت و از دستگیری یک کیف‌قاپ توسط مردم خبر داد.دقایقی بعد ماموران در محل دستگیری متهم حضور یافتند و مرد کیف‌قاپ را که از ناحیه دست و پا زخمی شده بود، همراه زن شاکی به مرکز پلیس منتقل کردند.ابتدا شاکی بازجویی شد و به پلیس گفت: وقتی از بانک خارج شدم، راکب یک موتورسیکلت که در تعقیبم بود، به من حمله‌ور شد و قصد قاپیدن کیفم را داشت که با او مقابله کردم. در همین موقع مرد سارق با چاقو مرا تهدید کرد اگر بند کیف را رها نکنم، مرا خواهد کشت. به دلیل این که پول باید صرف هزینه درمانی خانواده‌ام می‌شد، نمی‌توانستم از آن بگذرم. بنابراین در مقابل سارق مقاومت کردم. شاکی اضافه کرد: در جدال با سارق بودم که چند مرد رهگذر متوجه ماجرا شدند و به کمکم شتافتند. مرد کیف‌قاپ که خود را در یک قدمی دستگیری می‌دید، مرا به کناری انداخت و قصد فرار داشت که مردم به او حمله کردند و او را بشدت کتک زدند.

در پی اظهارات شاکی، متهم به نام فرهاد (22 ساله) بازجویی شد و به پلیس گفت: از چندی پیش در پی آشنایی با چند جوان که به مهمانی‌های شبانه می‌رفتند، با آنها همراه شدم و تا پاسی از شب کنارشان خوشگذرانی می‌کردم. خانواده‌ام وقتی به رفتارم اعتراض می‌کردند، توجهی نکرده و چند شبی به خانه نمی‌آمدم. متهم اضافه کرد: بعد از آن برای این که پولی برای تفریح و خوشگذرانی‌های شبانه داشته باشم،تصمیم به کیف‌قاپی از مردم گرفتم. در اولین سرقت خیلی می‌ترسیدم. وقتی با حمله به یک زن در خیابان کیف او را قاپیدم و او نتوانست مقابل من مقاومت کند، به سرقت‌هایم ادامه دادم. متهم با اشاره به کیف‌قاپی‌های متعدد، گفت: در روزهای بعد 3 تا 5 کیف را سرقت می‌کردم و در صورت مقاومت مالباخته‌ها، آنها را با چاقویی که همراه داشتم به مرگ تهدید کرده و آنها بناچار بند کیف را رها می‌کردند. با سرقت کیف‌های زنان و مردان، پول‌ها را خرج خوشگذرانی‌ها کرده و گوشی‌های تلفن همراه مسروقه را نیز می‌فروختم. مدارک دزدیده شده را نیز در سطل‌های زباله می‌انداختم. بنابراین گزارش، متهم با قرار قانونی از سوی بازپرس حسینی، رئیس شعبه دوم دادسرای شهرری روانه زندان شد.

2 قاتل فراری در درگیری مسلحانه ازپای درآمدند
2 قاتل فراری که سابقه چندین فقره شرارت و درگیری مسلحانه را داشتند، با شلیک ماموران از پای درآمدند.به گزارش اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا، سرهنگ حیدری رئیس‌پلیس آگاهی استان فارس با تایید این خبر گفت:‌ اطلاعات مردمی مبنی بر این‌که 2 متهم شرور مسلح که به اتهام قتل عمد و شرارت تحت تعقیب بودند در کوهستان‌های اطراف شهرستان خشت دیده شده‌اند، ماموران پلیس آگاهی، پلیس امنیت و یگان امداد عازم مخفیگاه 2 شرور شدند.با حضور ماموران در محل معلوم شد 2 شرور مسلح در چادری در کنار رودخانه مستقر هستند که بلافاصله توسط ماموران محاصره شده و به اشرار اخطار داده شد تا خود را تسلیم کنند ولی آن دو از چادر خارج شده و با موضعگیری به سوی ماموران تیراندازی کردند که در تیراندازی متقابل پلیس هر دو شرور به هلاکت رسیدند.

حیدری افزود: از قاتلان فراری 3 قبضه سلاح و 91فشنگ جنگی کشف و ضبط شد.


دستگیری قاتل فراری با پوشش زنانه
قاتل فراری که با پوشش زنانه قصد فرار داشت، با سقوط از طبقه سوم یک ساختمان بشدت آسیب دید.به گزارش «جام‌جم»، چند روز پیش مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرری تماس گرفت و از درگیری خیابانی میان 3 جوان مقابل یک جایگاه پمپ گاز خبر داد.
دقایقی بعد با حضور ماموران کلانتری 131 شهرری در محل حادثه معلوم شد جوانی به نام مهدی با ضربه‌های چاقو کشته شده و جسد او کنار جوی آب افتاده است.با گزارش موضوع به بازپرس دانشور، در شعبه هفتم دادسرای شهرری، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.ماموران با تحقیق از شاهدان حادثه متوجه شدند راکبان یک دستگاه موتورسیکلت با مهدی درگیر شده و او را کشته‌اند. مهاجمان چاقو به دست هنگام فرار از محل حادثه به دلیل خراب شدن موتورسیکلت آن را در خیابان جا گذاشته و پیاده متواری شده‌اند.

ماموران با استعلام از سامانه پلیس متوجه شدند مالک موتورسیکلت جوانی به نام محسن است. به این ترتیب وی تحت تعقیب قرار گرفت و در یکی از محله‌های شهرری شناسایی و در خانه‌اش دستگیر شد.محسن برای تحقیقات به اداره 10 پلیس آگاهی تهران منتقل و بازجویی شد. او گفت: روز حادثه برای مصرف موادمخدر (شیشه)‌ به خانه دوستم ـ اکبر ـ رفته بودم، اما مواد همراه نداشت. بنابراین همراه او به منزل دوست دیگرش رفته و از او موادمخدر خریدیم.شب حادثه در بازگشت به خانه اکبر، مقتول (مهدی)‌ با دیدن ما 2 نفر در خیابان راهمان را سد کرد و خواست پولی که بابت خرید موادمخدر به او بدهکار بودیم را پرداخت کنیم.متهم اضافه کرد: بر سر این موضوع با هم درگیر شدیم و در همین موقع من، مهدی را کتک زدم و اکبر که مست بود، با چاقویی که همراه داشت به او حمله‌ور شد و با ضربه‌های چاقو، مهدی را زخمی کرد و متواری شدیم. روز بعد از مرگ مهدی باخبر شدیم.در مرحله بعدی تحقیقات معلوم شد محسن ـ متهم بازداشت شده - و اکبر ـ متهم فراری ـ هر 2 از قاچاقچیان حرفه‌ای در منطقه هستند. جستجوها برای دستگیری متهم به قتل فراری ادامه داشت تا این‌که ماموران متوجه شدند اکبر ـ‌ متهم به قتل - در جاده معدن شهرری تردد می‌کند.بنابراین ماموران به محل مذکور اعزام شدند و آنجا را زیر نظر گرفتند تا این‌که 2 روز پیش مشاهده کردند زنی از آن محل خارج شد و به طبقه سوم یک ساختمان در آن حوالی رفت.ماموران به او ظنین شده و تعقیبش کردند اما زن جوان، روسری‌اش را کناری انداخت و به سمت بام خانه فرار کرد.در همین موقع معلوم شد او همان متهم به قتل فراری است. بنابراین ماموران با اخطار به وی خواستند تسلیم شو، اما متهم به فرار ادامه داد و از پشت‌بام به خیابان پرید تا فرار کند که دچار حادثه شد و بشدت صدمه دید. با انتقال متهم به بیمارستان، وی در بازجویی‌های مقدماتی به قتل مهدی، مرد موادفروش اعتراف کرد.بنابر این گزارش، 2 متهم پرونده با قرار قانونی در بازداشت به سر می‌برند. تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

دریافت تسهیلات بانکی از طریق کلاهبرداری

فردی که با ارائه مدارک نامعتبر اقدام به اخذ تسهیلات غیرمجاز بانکی کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.به گزارش اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا، سرهنگ احمدی‌تبار رئیس‌پلیس آگاهی استان کردستان در توضیح این پرونده گفت: درپی گزارش حراست یکی از بانک‌های شهر سنندج مبنی بر این‌که یک نفر با ارائه مدارکی مشکوک از تسهیلات بانکی برخوردار شده است و تاکنون نیز اقساط خود را پرداخت نکرده، بلافاصله اکیپی از کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری فعالیت خود را آغاز و با اخذ مدارک ارائه‌شده توسط متهم و انجام استعلامات لازم مشخص شد مدارک متعلق به گیرنده وام نبوده و با توجه به محرز شدن کلاهبرداری، متهم دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.احمدی‌تبار افزود: در بازجویی‌های انجام‌شده متهم در ابتدا منکر ارتکاب هرگونه کلاهبرداری بوده که پس از رویارویی با دلایل و مدارک علمی و مستند لب به سخن گشوده و اعتراف کرد برای دریافت وام به بانک مراجعه کرده و هنگامی که با درخواست ارائه سند جهت تضمین روبه‌رو شده با ارائه سند نامعتبر و متعلق به فرد دیگری، تسهیلات مذکور را دریافت کرده است.


باند جعل کارت پایان خدمت در تهران متلاشی شد

صدور کارت های پایان خدمت جعلی، ترفندی بود که اعضای یک شبکه کلاهبرداری از آن برای فریب ده ها جوان و به دست آوردن میلیون ها تومان پول استفاده کردند.به گزارش خراسان تحقیقات پلیس آگاهی در این باره زمانی آغاز شد که مسئولان یک آموزشگاه رانندگی حین بررسی مدارک یکی از هنرجویان پسر پی بردند کارت پایان خدمت او جعلی است. به این ترتیب پای پلیس به میان کشیده شد و این جوان به نام علی درباره کارت جعلی اش بازخواست شد. او گفت این کارت را از فردی به نام تورج گرفته و در قبال آن 5میلیون تومان پرداخت کرده است. او در این باره به ماموران گفت: مدت ها بود قصد داشتم گواهینامه بگیرم اما چون سربازی نرفته ام این کار برایم امکان پذیر نبود تا این که یکی از دوستانم شخصی به نام تورج را معرفی کرد و گفت او می تواند برایم کارت پایان خدمت بگیرد. دوستم گفت تورج نفوذ زیادی در سازمان نظام وظیفه دارد و به همین دلیل من هم خام حرف هایش شدم و سراغ تورج رفتم. او ظاهر آراسته و موجهی داشت و گفت به کمک دوستانی که در نظام وظیفه دارد می تواند خیلی سریع برایم کارت پایان خدمت بگیرد. او گفت برای این کار باید 5میلیون تومان به او بدهم. من هم پول مورد نیاز را به او دادم و او هم چند روز بعد کارت پایان خدمت را تحویلم داد. او گفت برایم در سازمان نظام وظیفه پرونده سازی کرده است و جای هیچ گونه نگرانی درباره استعلام از کارتم وجود ندارد. من هم با خیال راحت به آموزشگاه رانندگی رفتم اما در آنجا دستم رو و معلوم شد کارتم جعلی است.

در پی اظهارات این جوان، افسران پلیس آگاهی به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه 11 تحقیقات خود را در این باره آغاز کردند. آنها نخست سراغ تورج رفتند و او را بازداشت کردند اما این متهم ادعا کرد فقط یک واسطه است و کارت جعلی را از فرد دیگری به نام حمید گرفته است.او در این باره گفت: مدت هاست با حمید کار می کنم. او در ازای هر فقره کارت جعلی به من 50 هزار تومان می دهد. با اطلاعاتی که این متهم در اختیار پلیس گذاشت ماموران برای دستگیری حمید به تکاپو افتادند و چند روز بعد او را نیز به دام انداختند اما این مرد نیز اتهام جعل کارت پایان خدمت را رد کرد و مدعی شد کارت را از یک جاعل به نام سلیمان گرفته است . در جریان تحقیقات کارآگاهان به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد سلیمان در یکی از مناطق مرکزی تهران پنهان شده است و از آنجا شبکه جعل را هدایت می کند. به این ترتیب ماموران در عملیاتی غافلگیرانه او را بازداشت کردند. ماموران در این عملیات رایانه شخصی متهم را بازرسی کردند و دریافتند او تا به حال ده ها فقره کارت پایان خدمت جعلی صادر کرده است. او درباره اتهامش گفت: من خودم را درگیر مشتری نمی کردم و حمید مشتریانم را پیدا می کرد. من در قبال هر مشتری به او 300هزار تومان می دادم و به خودم هم بین 4 تا 5 میلیون تومان می رسید. براساس این گزارش هم اکنون اعضای این شبکه جعل در بازداشت به سر می برند و تحقیقات از آنان ادامه دارد.سارق اموال زائران و دزدان شیک پوش طلا فروشی ها دستگیر شدند

دزدان شیک پوش طلا فروشی ها و سارق اموال زائران در مشهد دستگیر شدند. به گزارش خراسان و پایگاه اطلاع رسانی پلیس 2 زن جوان نیز که در پوشش مشتری وارد طلا فروشی ها می شدند و در فرصت مناسب، طلاها را می دزدیدند، دستگیر شدند. این گزارش حاکی است در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر سرقت از چند طلافروشی توسط دو زن جوان و شیک پوش، کارآگاهان پلیس موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و تحقیقات وسیعی را برای دستگیری سارقان آغاز کردند. مأموران با بررسی تصاویر دوربین های مدار بسته طلا فروشی ها، تصاویر 2 متهم زن را به دست آوردند و از آن جایی که احتمال سرقت توسط این زنان از سایر طلا فروشی ها می رفت، این تصاویر را در اختیار سایر مغازه های طلا فروشی قرار دادند تا به محض اطلاع از حضور این متهمان، مالکان طلا فروشی کارآگاهان را در جریان قرار دهند. این گزارش حاکی است زمانی که این 2 زن برای سرقت به مغازه دیگری رفته بودند از سوی مرد طلا فروش مورد شناسایی قرار گرفتند و مالک طلا فروشی به سرعت موضوع را به پلیس اطلاع داد و سپس 2 سارق دستگیر شدند. متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی به جرم خود اعتراف کردند و اظهار داشتند: به محض ورود به طلا فروشی یکی از ما دو نفر باب گفت وگو با طلا فروش را باز می کردیم و طلاها را برای رویت از فروشنده درخواست می کردیم. سپس قطعه طلای در نظر گرفته شده را به همدست دیگرمان می دادیم و او نیز آن را در کیفش پنهان می کرد و سپس هنگامی که مغازه شلوغ می شد در فرصتی مناسب از محل می گریختیم. این متهمان همچنین اظهار داشتند که به دلیل اعتیاد به مواد مخدر طلاها را با قیمت اندک در بازار می فروختیم. این گزارش حاکی است تلاش کارآگاهان برای شناسایی مالخران و همچنین کشف اموال مسروقه ادامه دارد.

خبر دیگر این که یک مرد جوان به همراه 3 نفر دیگر به زور وارد منزل پدر همسر سابق خود شد و پس از ایجاد رعب و وحشت و ضرب و شتم اعضای خانواده دست به سرقت زد. مهر گزارش داد که جمعه شب گذشته زنی 29 ساله به پلیس مراجعه کرد و مدعی شد 4 مرد نقابدار با چوب و چماق وارد منزل پدری وی شدند و پس از ضرب و جرح اقدام به سرقت 2 میلیون ریال چک مسافرتی و یک حلقه انگشتری طلا کردند. این زن همچنین مدعی شد که سارقان حدود 15 میلیون تومان به وسایل منزل پدرش خسارت وارد کردند. زن جوان افزود: با توجه به آشنا بودن صدای یکی از سارقان نقابدار در یک فرصت مناسب نقاب او را پایین کشیدم و متوجه شدم که وی همسر سابقم است. این گزارش حاکی است با توجه با اظهارات این زن کارآگاهان وارد عمل شدند و پس از شناسایی مخفیگاه متهم او را روز یکشنبه در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند. متهم که در ابتدا منکر هر گونه سرقتی بود در مواجهه با شاکیان و مستندات پلیس لب به اعتراف گشود و سرقت را پذیرفت، با توجه به اطلاعات به دست آمده تلاش پلیس برای دستگیری همدستان این مرد ادامه دارد.خبر دیگری نیز حاکی از آن است که سارقی که اموال زائران را در پارک های مشهد سرقت می کرد شناسایی و دستگیر شد. به گزارش مهر رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: فردی با مراجعه به پلیس مدعی شد برای زیارت همراه خانواده اش به مشهد آمده و زمانی که شب برای استراحت به پارک آمده است یک سارق 5 میلیون تومان وجه نقد و گوشی تلفن همراه وی را دزدیده است. این گزارش حاکی است پس از این اظهارات پلیس وارد عمل شد و دریافت که سارق با سرقت کارت عابربانک مالباخته اقدام به خرید کرده است. با این سرنخ پلیس مخفیگاه متهم را شناسایی و وی را دستگیر کرد. متهم در بازجویی ها به 3 فقره سرقت اموال زائران در پارک ها اعتراف کرد.


سهل انگاری ها و کودکانی که ناباورانه قربانی می شوند
کودکی شیشه شربت پدربزرگ را سرمی کشد، حالش بد می شود، پدر و مادر نگران او را نزد پزشک می برند، اقدامات درمانی در مورد کودک ره به جایی نمی برد و فرزند 3ساله شان ناباورانه از آغوش پدر و مادر به آغوش مرگ پر می کشد، آن یکی دیگر نیز بر اثر غفلت والدین هنگامی که خودرو را برای لحظاتی استراحت در کنار جاده و زیر درختی پارک می کنند، جستی کودکانه داخل جاده می زند و متاسفانه زیر چرخ های خودروی دیگری که با سرعت حرکت می کرده پرپر می شود، تابستان است و کولر منزل که زیر آن چهارپایه ای کوچک قرار داده اند نسیم خنکی را از پنجره به درون خانه می زند پدر و مادر به خواب فرو می روند و اندکی بعد کودک با سیم برق کولر که بخشی از روکش آن از بین رفته بود بازی می کند و همان جا بر اثر برق گرفتگی جان می دهد و اکنون در فاصله 20روز دو کودک در میان شعله های آتش ناباورانه سوختند. پدران این کودکان بنزین باک موتورسیکلت را خالی کرده و در ظرفی ریخته بودند و کودکان بازیگوش نیز هنگام بازی با ظرف بنزین به گمان این که آب در آن ظروف قرار دارد، محتویات ظرف را به اطراف می پاشند که همین موجب بروز آتش سوزی و مرگ دلخراش آن ها می شود. به راستی چرا پدر و مادران این گونه بی مبالات شده اند. والدینی که خون دل فراوانی خوردند تا بچه ای را به ثمر برسانند و همان ها که دلتنگ یک لحظه دیدار فرزند خود می باشند و پدری که به عشق دیدار فرزند خود پا به محیط خانه می گذارد چگونه است که بر اثر یک غفلت و بی تدبیری سبب ساز مرگ دردانه خویش می شود. برخی ها معتقدند که مسائل اقتصادی در این زمینه دخیل می باشند، به عنوان مثال شاید آن پدر به دلیل هدرنرفتن بنزین باک موتورسیکلتی که نشتی داشته است اقدام به تخلیه بنزین باک موتور کرده است. این ها همه درست و ما معتقدیم شاید برای آن پدر کارگر هدررفتن بنزین لیتری 700تومان سخت است اما تلخ تر از آن مرگ کودکی است که قربانی آتش این بنزین شده است. می شود پس از تخلیه این مقدار بنزین آن را در محل امنی دور از آتش و دسترس کودکان قرار داد، اما باور کنیم که اغلب ما چون با چنین حوادثی مواجه نشدیم، راه غفلت در پیش می گیریم و اصلا حتی حاضر نیستیم به عواقب یک اقدام که ممکن است ساده به نظر برسد فکر کنیم. اگر آن پدر و مسئول خانواده که شاید بارها و بارها سیم بدون روکش کولر را دیده بود، آن را با چسب می پوشاند، هیچ وقت چنین حادثه تلخی روی نمی داد، و اگر مادر خانواده شیشه شربت پدر بزرگ را در یخچال و دور از دسترس کودکش قرار می داد الان شاهد خوابیدن کودکش در بستر مرگ نبودیم. متاسفانه این همه حوادث ریز و درشت و ناگوار هنوز درس عبرتی برای برخی والدین نشده است. گویا عادت کرده ایم که علاج واقعه را پس از وقوع بجوییم همان گونه که پس از سرقت خودرومان آن را به چند قفل و سیستم ایمنی مجهز می کنیم، باور کنیم که می شود خسارات مالی را در طول زمان جبران کرد اما چگونه می توان مرگ کودکی شیرین زبان را حتی فراموش کرد کودکان چه گناهی مرتکب شده اند که باید قربانی بی مبالاتی و غفلت والدین شوند.

نکته دیگر این که اغلب والدین گمان می کنند که وقتی کودکشان بر اثر حادثه ای فوت کرد، دیگر کسی پیگیر ماجرا نخواهد شد، در حالی که این گونه نیست و قانون پدر و مادر مقصر را تحت پیگرد قرار می دهد چرا که اگر قانون از کودک حمایت نکند و درباره حفاظت از جان کودکان بی تفاوت باشد، بعید نیست که ما شاهد تکرار حوادث دردناکی از این قبیل باشیم. فراموش نکنیم که در این گونه حوادث علاوه بر این که باید والدین در برابر وجدان خویش پاسخگو باشند باید در مقابل قانون نیز جوابگو باشند.


منبع خبر : آخرين نيوز - http://www.akharinnews.com/content/view/37322/36/ 
اخبار مرتبط

چگونه از سرقت اطلاعات تلفن همراه جلوگیری کنیم
منتشر شده در تاريخ: 14/01/1395

نسل جدیدی از گوشی‌های ضد سرقت سامسونگ + تصاویر
منتشر شده در تاريخ: 26/04/1393

شناسایی یک بدافزار ایرانی با نام "مارمولک"/ سرقت اطلاعات با ثبت ضربات صفحه کلید
منتشر شده در تاريخ: 05/03/1393

نرم افزار امنیتی برای جلوگیری از سرقت اطلاعات در اندروید
منتشر شده در تاريخ: 02/01/1393

زن ۱۷ ساله، طعمه‌ای برای خرج کردن پول‌های دزدی
منتشر شده در تاريخ: 22/10/1392

اعترافات تکان دهنده زنی که همسرش به حبس ابد محکوم شد
منتشر شده در تاريخ: 22/10/1392

مواظب گوشی های موبایل خود باشید
منتشر شده در تاريخ: 09/10/1392

پیام تهدیدآمیز دزدان پس از سرقت میلیونی از خانه زن جوان
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1392

نقشه شوم زوج جوان برای رانندگان تاکسی
منتشر شده در تاريخ: 03/10/1392

طمع دزد خشن پس از سرقت از زن تنها
منتشر شده در تاريخ: 24/09/1392

سرقت از زنان و دختران به شیوه بیهوشی
منتشر شده در تاريخ: 19/09/1392

حرکت عجیب یک سارق دلسوز / عکس
منتشر شده در تاريخ: 09/09/1392

اعترافات تکان دهنده سه دختر جوان عضو باند زورگیری
منتشر شده در تاريخ: 05/09/1392

بهترین طعمه برای سارقان لوازم خودرو !
منتشر شده در تاريخ: 28/08/1392

سرقت میلیاردی از مرد مسافر در راه آهن مشهد
منتشر شده در تاريخ: 21/08/1392

سرقت 2 میلیونی بخاطر خرید فیلترشکن
منتشر شده در تاريخ: 17/08/1392

دستگیری باند سرقت مسلحانه در تهران
منتشر شده در تاريخ: 14/08/1392

سرقت ميليونی در حين کتک خوردن
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1392

اقدام جالب خانم پلیس و سارق زن
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1392

پیامک‌های مرموز، دزد حرفه‌ای را لو داد
منتشر شده در تاريخ: 27/07/1392

نزاع خونين پليس با دزد بدهکار
منتشر شده در تاريخ: 21/07/1392

شگرد عجیب سارق قطعات خودروی BMW فاش شد+عکس
منتشر شده در تاريخ: 13/07/1392

شگرد عجیب زن جوان برای سرقت از مردان
منتشر شده در تاريخ: 07/07/1392

سرقت اینترنتی 270 میلیون تومانی
منتشر شده در تاريخ: 02/07/1392

آزار و اذیت دختران باخودروهای سرقتی
منتشر شده در تاريخ: 01/07/1392

اغفال دختران برای سرقت از طلا فروشی
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1392

دختر شیشه ای طعمه ای برای شکار پسران پولدار
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1392

هنگام سرقت موبایل و تبلت چه باید کرد؟!
منتشر شده در تاريخ: 26/06/1392

يک لحظه غفلت باعث هتک حيثيت خانواده شد
منتشر شده در تاريخ: 26/06/1392

زورگيري باهمدستي دختر خوشتيپ+عکس
منتشر شده در تاريخ: 02/06/1392

گفتگوی تکان دهنده با شکارچیان کودکان در بهارستان
منتشر شده در تاريخ: 28/05/1392

نقشه خونین جوان همسایه برای هتک حرمت زن جوان
منتشر شده در تاريخ: 22/05/1392

زن نامرئی؛عامل سرقتهای عجیب از خانه های خالی!
منتشر شده در تاريخ: 12/05/1392

پایان سریال وحشت شهروندان اصفهان از دست زورگیران
منتشر شده در تاريخ: 05/05/1392

خودرو‌های محبوب سارقان در پایتخت کدامند؟ + جدول
منتشر شده در تاريخ: 04/05/1392

سوء استفاده غیر اخلاقی دو سارق زن نما از دختران!
منتشر شده در تاريخ: 01/05/1392

دختری که ناصرپلنگ شد!
منتشر شده در تاريخ: 31/04/1392

راز سرقت‌های سریالی فاش شد
منتشر شده در تاريخ: 27/04/1392

سرقت خودروی پلیس در پرونده زورگیر خشن
منتشر شده در تاريخ: 23/04/1392

دستگیری زن عنکبوتی ایران+عکس
منتشر شده در تاريخ: 23/04/1392

هشداردرباره کلاهبرداری ازدارندگان پایانه‌ فروش
منتشر شده در تاريخ: 22/04/1392

يک کارت شارژ کوچک باند بزرگ سرقت را لو داد!
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1392

شکار راننده خودروهاي مدل بالا توسط سارق زن‌نما
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1392

دستور خانم منشی كينه جو
منتشر شده در تاريخ: 19/04/1392

سرقت طلاهای عروس‌‌ها با تهديد ابتلا به ايدز
منتشر شده در تاريخ: 18/04/1392

دستگیری دختران شیک‌پوش
منتشر شده در تاريخ: 10/04/1392

جدال خونین یک شهروند با دو زورگیر مسلح مست
منتشر شده در تاريخ: 10/04/1392

زورگیری دختران جوان برای ازدواج
منتشر شده در تاريخ: 10/04/1392

3‌ ماه انتظار زوج سارق برای دستبرد 200 میلیونی
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1392

شیوه جدید کلاهبرداری از طریق عابربانک
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1392

سارقین به عنف تهرانی دستگیر شدند
منتشر شده در تاريخ: 05/04/1392

زن مهمان نمک خورد و نمکدان شکست
منتشر شده در تاريخ: 05/04/1392

گودزیلا بی غیرت دستگیر شد
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1392

راز سرقت 10 میلیونی در سینه پسر ناخلف
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1392

راز تبهكارانه جوان واكس فروش
منتشر شده در تاريخ: 28/03/1392

پشت پرده ایمیل‌های عجیب به دختر 15 ساله
منتشر شده در تاريخ: 11/03/1392

مشتريان بانکی در غرب تهران، سارق مسلح را دستگير كردند!
منتشر شده در تاريخ: 06/03/1392

رونمایی از شگرد جدید دزدی از عابر بانک ها
منتشر شده در تاريخ: 17/02/1392

كمين های ميليونی زن شيک پوش
منتشر شده در تاريخ: 16/02/1392

راز پرسه های شبانه جن های وحشت
منتشر شده در تاريخ: 16/02/1392

زورگیری شبانه با سفارش ساندویچ و نوشابه
منتشر شده در تاريخ: 16/02/1392

حافظه ضعیف کار دست سارقان داد +عکس
منتشر شده در تاريخ: 04/02/1392

دستگیری زورگیرانی که مردم را به بیابان می‌بردند
منتشر شده در تاريخ: 28/01/1392

ترفند دختر فراري در زورگيري و سرقت از پزشکان
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1391

دستگیری مردانی که باشاسی‌بلند به دزدی می‌رفتند
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1391

دزد پاشکسته خودرو پليس را اجاره کرد!
منتشر شده در تاريخ: 16/12/1391

کشف مين ضدنفر در مخفيگاه سارقان مسلح طلا فروشي
منتشر شده در تاريخ: 14/12/1391

کیف عروس تبهکار در آرایشگاه جا ماند
منتشر شده در تاريخ: 06/12/1391

اعمال پلید دو زن در محله‌های خلوت
منتشر شده در تاريخ: 02/12/1391

سرقت مرگبار جوان معتاد در توهم شیشه
منتشر شده در تاريخ: 05/11/1391

طمع، سارق مغازه را گرفتار کرد
منتشر شده در تاريخ: 05/11/1391

صدرنشین خودروهای سرقتی را بشناسید
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1391

اطلاعات بانکی چگونه به سرقت می رود
منتشر شده در تاريخ: 20/10/1391

هشدار به خانم ها و دختران ۲۰۶ سوار
منتشر شده در تاريخ: 13/10/1391

هنگام سرقت تلفن همراه چه باید کرد؟
منتشر شده در تاريخ: 09/10/1391

اعتراف‌های دزد پنجه‌طلا در حمله به زنان پایتخت‌نشین
منتشر شده در تاريخ: 30/08/1391

مهماني‌هاي مجلل با پول دزدي
منتشر شده در تاريخ: 18/08/1391

زورگيري براي خريد لباسهاي گرانقيمت
منتشر شده در تاريخ: 08/08/1391

گاوصندوقی پر از چک و سفته کنار خیابان!
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1391

کپي از عابر بانک شگرد تازه براي سرقت
منتشر شده در تاريخ: 12/07/1391

اجاره‌نشيني در مسافرخانه مرموز
منتشر شده در تاريخ: 16/06/1391

۵خودروي مورد علاقه سارقان
منتشر شده در تاريخ: 14/05/1391

پيرزن «خفت‌گير» دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 08/05/1391

نجات پزشک متخصص محبوس در مطب
منتشر شده در تاريخ: 27/04/1391

سكوريت، شيشه مورد علاقه سارقان
منتشر شده در تاريخ: 24/04/1391

شیوه جدید دزدی!
منتشر شده در تاريخ: 22/04/1391

سرقت مسلحانه از بانک در مشهد
منتشر شده در تاريخ: 12/04/1391

دزد امامزاده، حاتم‌بخشي مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 23/03/1391

مواظب جيب‌برها باشيد!
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1391

ماجرای سرقت دفترچه تلفن و دختری که بیهوش در بیابان رها شد
منتشر شده در تاريخ: 07/03/1391

ضرر 30 ميليوني سارقان صرافي
منتشر شده در تاريخ: 06/03/1391

زورگيران خشن به دام افتادند
منتشر شده در تاريخ: 30/02/1391

دام پسر تبهکار براي‌دختران در اينترنت
منتشر شده در تاريخ: 24/02/1391

قتل دختر دانشجو در سرقت خودرو
منتشر شده در تاريخ: 09/02/1391

سرقت از فروشنده تلفن‌همراه با جعل عنوان پليس
منتشر شده در تاريخ: 05/02/1391

توقف دزد ‌ميلياردي در تهران بعد از اصابت 6 گلوله
منتشر شده در تاريخ: 04/02/1391

سوء استفاده دختر جوان از رابطه با مردان هوسران
منتشر شده در تاريخ: 02/02/1391

جدید ترین ترفندسرقت دربانددو نفره
منتشر شده در تاريخ: 23/01/1391

وقتی دزد به قاضی بزند! (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 22/12/1390

هادی گشنه دست از زورگیری میکشد؟
منتشر شده در تاريخ: 21/12/1390

سرقت مسلحانه به سبک پت و مت
منتشر شده در تاريخ: 17/12/1390

پراید و پژو در صدر خودروهای سرقتی
منتشر شده در تاريخ: 14/12/1390

دستگیری دزدان حرفه ای در قرار صوری
منتشر شده در تاريخ: 10/12/1390

سرقت‌هاي ميليوني در پوشش پيك موتوري
منتشر شده در تاريخ: 02/12/1390

نوآوری مجرم حرفه‌ای برای اغفال دختر جوان!
منتشر شده در تاريخ: 24/11/1390

قاتلی که خودش مقتول شد
منتشر شده در تاريخ: 20/11/1390

حمله سارق به زنان در تونل مترو
منتشر شده در تاريخ: 19/11/1390

سارق هميشه به محل جرم باز می‌گردد!
منتشر شده در تاريخ: 08/11/1390

روشهای سرقت اینترنتی از حسابهای بانکی
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1390

ادعای عجيب جوان کيف قاپ پس از سرقت ميليونی
منتشر شده در تاريخ: 01/11/1390

بيهوشي؛ شگرد دختر جوان براي دزدي
منتشر شده در تاريخ: 28/10/1390

زن جوان، طعمه ای برای شوهر میانسال
منتشر شده در تاريخ: 10/09/1390

تغییر چهره پنج زورگیر برای فرار +عکس
منتشر شده در تاريخ: 03/09/1390

تصاویر/ سرقت طلا فروشی در كرمان
منتشر شده در تاريخ: 25/08/1390

سرقت بزرگ از طلافروشیهای کرمان
منتشر شده در تاريخ: 22/08/1390

سحرگاه تلخ زوج جوان در كنار دريا
منتشر شده در تاريخ: 09/08/1390

تبریک سرکرده باند سرقت‌های مسلحانه به ناجا!
منتشر شده در تاريخ: 02/08/1390

تجهیزات سخنرانی اوباما به سرقت رفت
منتشر شده در تاريخ: 28/07/1390

دسيسه مسموم زوج صيغه‌اي عليه زن خانه‌دار
منتشر شده در تاريخ: 17/07/1390

دستگیری سارق 100 میلیون تومان شارژ تلفن همراه
منتشر شده در تاريخ: 06/07/1390

مقاومت زن سالخورده در برابر سارقان
منتشر شده در تاريخ: 24/06/1390

سرقت مسلحانه براي پرداخت مهريه همسر
منتشر شده در تاريخ: 22/06/1390

سارق: مرا به زندان بفرستيد
منتشر شده در تاريخ: 21/06/1390

زوج سارقي كه از روانشناس خود هم زورگيري كردند! +عکس
منتشر شده در تاريخ: 01/06/1390

تجاوز سارق بی‌رحم به طعمه‌هاي خون‌آلود
منتشر شده در تاريخ: 08/05/1390

سرقت از داخل خودرو با شيوه‌اي جديد
منتشر شده در تاريخ: 18/04/1390

سرقت گسترده در محله‌هاي تهران:زورگيرهاي خشن دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1390

دزدي برايم عادت شده است
منتشر شده در تاريخ: 06/04/1390

سرقت مسلحانه بدون وسليه نقليه
منتشر شده در تاريخ: 05/04/1390

مادر دو يتيم در زندان ، به اتهام"سرقت دو بسته گوشت" و دانه درشت ها آزاد و خندان!
منتشر شده در تاريخ: 02/04/1390

سرقت از عابربانك‌هاي 6 استان
منتشر شده در تاريخ: 02/04/1390

پلیس در یک قدمی سارق بنز 200 میلیونی نیکبخت
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1390

دستگیری حرفه‌ای ترین سارق خودرو در کشور
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1390

عذرخواهي از‌بانك‌ها پس‌از‌هربار سرقت
منتشر شده در تاريخ: 02/03/1390

شرط عجیب داماد مرموز برای عروس‌خانم
منتشر شده در تاريخ: 13/02/1390

سارق آرايشگاه‌هاي زنانه دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 05/02/1390

جيب‌برها در ايستگاه آخر BRT دستگير شدند + تصاویر
منتشر شده در تاريخ: 01/02/1390

ترفند دو سارق كهنه‌كار براي سركيسه كردن شهروندان +عکس
منتشر شده در تاريخ: 28/01/1390

شيوه جديد سرقت از داشبورد خودروهاي مسافرکش
منتشر شده در تاريخ: 21/12/1389

جزئيات تيراندازي مقابل بانك مركزي
منتشر شده در تاريخ: 21/12/1389

باند سارقان خشن در پايتخت متلاشي شد/ متهمان را شناسايي كنيد (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 18/12/1389

جزئیات دزدی‌های شبانه طراح دکوراسیون
منتشر شده در تاريخ: 10/12/1389

بازداشت آخرين عضو باند راهزنان مسلح
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1389

سرقت مسلحانه خانه و مغازه زرگر مشهدی
منتشر شده در تاريخ: 28/11/1389

دستگيري سارق زن‌نماي تاكسي سرويس بانوان
منتشر شده در تاريخ: 17/11/1389

150 سرقت در اروپا، بعد از فرار از ایران
منتشر شده در تاريخ: 11/11/1389

سردار قلابي دستگير شد + تصاویر
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1389

كرايه دربستي خودرو، بلاي جان رانندگان شد
منتشر شده در تاريخ: 28/10/1389

محاكمه سارقان منزل «عادل فردوسي پور»
منتشر شده در تاريخ: 26/10/1389

سارقان عاشق سرقت از پرايد بودند
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1389

هشدار به زنان راننده: شیوه جدید سرقت با استفاده از وانت امدادخودرو
منتشر شده در تاريخ: 16/10/1389

رانندگان در دام اعضاي باند تبهكاري
منتشر شده در تاريخ: 12/10/1389

فروش خودرو سرقتي به مبلغ 350 هزار تومان
منتشر شده در تاريخ: 05/10/1389

خانم مدیر پلیس را به دزدها رساند
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1389

زورگيري براي تهيه پول کراک
منتشر شده در تاريخ: 28/09/1389

تعميركار رايانه ، فيلم‌هاي خانوادگي مردم را سرقت مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 22/09/1389

دزدها، گاوصندوق را دزديدند
منتشر شده در تاريخ: 18/09/1389

آنچه بايد درباره سرقت و انتقال چك بدانيم
منتشر شده در تاريخ: 08/09/1389

دزدها شلوار مردم را هم مي‌دزديدند
منتشر شده در تاريخ: 02/09/1389

سارقان معتاد كيف‌قاپي مي‌كردند
منتشر شده در تاريخ: 29/08/1389

رونق گوسفند دزدی عجيب در آستانه عید قربان!+عکس
منتشر شده در تاريخ: 27/08/1389

سارقان طلاي كودكان دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 24/08/1389

عرضه گوشت دزدي در قصابي
منتشر شده در تاريخ: 19/08/1389

باند جعفر آمريكايي متلاشي شد
منتشر شده در تاريخ: 16/08/1389

شرط‌بندي با دوستان براي انجام سرقت‌هاي سريالي
منتشر شده در تاريخ: 13/08/1389

دستگيري سارق موتورسوار گوشي‌هاي همراه در پايتخت
منتشر شده در تاريخ: 10/08/1389

دستگيري سارقان مسلح پايتخت
منتشر شده در تاريخ: 08/08/1389

شما در مقابل دوربين مخفي هستيد
منتشر شده در تاريخ: 05/08/1389

سارق منزل تك‌رو دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 26/07/1389

تسويه حساب40 ميليوني در پوشش مامور پست
منتشر شده در تاريخ: 19/07/1389

زورگير مسلح شب‌رو زمينگير شد
منتشر شده در تاريخ: 15/07/1389

خريد كارت شارژ موبايل با عابربانك سرقتي
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1389

شرط استفاده از تجهيزات دفاع شخصي
منتشر شده در تاريخ: 25/06/1389

گلوله پليس سارقان را به دام انداخت
منتشر شده در تاريخ: 25/06/1389

دختر فراري ، طعمه سرقت خودروهاي گران‌قيمت
منتشر شده در تاريخ: 15/06/1389

سارقان خشن ، مردي را سوزاندند
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1389

سارق وقت ناهار به بانك‌ها دستبرد مي‌زد
منتشر شده در تاريخ: 31/05/1389

ورزشكار زورگو ، زنان را كتك مي‌زد
منتشر شده در تاريخ: 24/05/1389

جزییات تیراندازی دیشب خیابان کرمان در تهران
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1389

ده‌ها فقره زورگيري در پرونده تبهكاران
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1389

دستگيري دزدهاي گاوصندوق در يك قدمي سرقت
منتشر شده در تاريخ: 18/05/1389

نقص عضو دختر جوان در حمله سارق
منتشر شده در تاريخ: 16/05/1389

سرقت با شيوه دستمال اندازي
منتشر شده در تاريخ: 13/05/1389

آموزش فرزندان طلاق براي سرقت
منتشر شده در تاريخ: 06/05/1389

دزد كراكي ، 5 نفر را زخمي كرد
منتشر شده در تاريخ: 02/05/1389

تبهكاران محافظ خودروي حامل پول بانك را كشتند
منتشر شده در تاريخ: 29/04/1389

سارقان سابقه‌دار دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 28/04/1389

درگيري زن و مرد سارق هنگام تقسيم اموال
منتشر شده در تاريخ: 27/04/1389

پولهاي‌پمپ‌ بنزين، دزدان راوسوسه كرد
منتشر شده در تاريخ: 26/04/1389

اعضاي باند ديوار چين دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 23/04/1389

دوچرخه انعطاف پذیر با سیستم ویژه ضد سرقت+عکس
منتشر شده در تاريخ: 22/04/1389

داماد و برادرزن كيف‌قاپي مي‌كردند
منتشر شده در تاريخ: 17/04/1389

اطلاعاتی جالب از جانی چاقوکش
منتشر شده در تاريخ: 16/04/1389

باند گردنبندقاپي متلاشي شد
منتشر شده در تاريخ: 15/04/1389

زورگير با شليك پليس زمينگير شد+عكس ها
منتشر شده در تاريخ: 12/04/1389

سرقت انژکتور و ضبط خودرو در2 دقيقه
منتشر شده در تاريخ: 12/04/1389

سارقان بنز سوار به آخر خط رسيدند
منتشر شده در تاريخ: 10/04/1389

انهدام باند ماموران قلابي مسلح + عکس
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1389

دختران‌فراري ،همدست‌دزدان حرفه‌اي
منتشر شده در تاريخ: 31/03/1389

محاصره راهزنان جاده تاریک در میهمانی شبانه
منتشر شده در تاريخ: 27/03/1389

بازداشت سارق زورگير
منتشر شده در تاريخ: 24/03/1389

سرقت مشترک از آرایشگاه!
منتشر شده در تاريخ: 23/03/1389

دكتر قلابي پول و طلا مي‌دزديد
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1389

دزدها در محاصره مردم
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1389

زورگيرهاي مسافركش دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1389

سركرده ‌زورگيران خشن‌ دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 16/03/1389

شگرد سارقان براي دزدي از كارت‌هاي عابربانك
منتشر شده در تاريخ: 13/03/1389

سرقت دندان مصنوعي پيرمرد در خيابان
منتشر شده در تاريخ: 12/03/1389

داماد،عروس ومادرشوهر دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 09/03/1389

باز هم سرقت کابل‌هاي مخابرات تهران
منتشر شده در تاريخ: 08/03/1389

سارقان درخت‌هاي پارك را مي‌دزديدند
منتشر شده در تاريخ: 03/03/1389

سرقت از طريق كانال كولر:سارق موبايل فروشي‌ها دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 26/02/1389

دستگيري اعضاي باند روشنفکر!
منتشر شده در تاريخ: 22/02/1389

زن معتاد به زنان رهگذر حمله مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 20/02/1389

باند فرزندان طلاق دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 19/02/1389

پرايد نقره‌اي،سرنخ دستگيري 3 متجاوز بود
منتشر شده در تاريخ: 19/02/1389

سرقت کابلها هم سریالی شد/ تلفن 5 هزار مشترک دیگر قطع شد
منتشر شده در تاريخ: 18/02/1389

سركرده باند سرقت دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 11/02/1389

فرجام حسادت زنانه در شب‌نشيني‌ها
منتشر شده در تاريخ: 30/01/1389

زورگيري از افاغنه ، سرقت از خانه‌هاي ويلايي
منتشر شده در تاريخ: 29/01/1389

باران اسكناس در تهران
منتشر شده در تاريخ: 26/01/1389

باران اسكناس در تهران
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1389

اتومبیل مسروقه پس از 16 سال پیدا شد
منتشر شده در تاريخ: 23/01/1389

دستگیری یک زورگیر زن در پایتخت که با قمه به پلیس حمله کرد
منتشر شده در تاريخ: 21/01/1389

باند سارقان گوشتخوار متلاشي شد
منتشر شده در تاريخ: 17/01/1389

كيف‌قاپي با خودروي عروس
منتشر شده در تاريخ: 15/01/1389

دستگیری باند سارقان مسلح طلافروشی های کشور
منتشر شده در تاريخ: 11/01/1389

سرنوشت وحشتناک دزدان در کامبوج (عکس)
منتشر شده در تاريخ: 09/01/1389

برای هر کاری، نرم‌افزاری هست؛ حتی سرقت!
منتشر شده در تاريخ: 05/01/1389

سرقت مسلحانه در بازار زنجان
منتشر شده در تاريخ: 25/12/1388

350 هزار تومان براي يادگيري دزدي
منتشر شده در تاريخ: 22/12/1388

سرقت وقتل بدون نياز مالي توسط سه نوجوان
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1388

آش نذري بهانه‌اي براي سرقت از منازل
منتشر شده در تاريخ: 10/12/1388

طلاهاي سرقتي خرج خريد زانتيا شد
منتشر شده در تاريخ: 06/12/1388

سارق در نقش گداي نابينا
منتشر شده در تاريخ: 06/12/1388

سارق عزیز! آن گوشی یادگار خاطره های خوب پدرم است. آنرا به من پس می دهی؟
منتشر شده در تاريخ: 05/12/1388

صاحب‌خانه شکایتش را از سارق با وجدان پس گرفت
منتشر شده در تاريخ: 04/12/1388

طلافروشي حرفه‌اي پر‌خطر در فرانسه
منتشر شده در تاريخ: 02/12/1388

مانور قدرت دزدان در بازار زنجان!
منتشر شده در تاريخ: 01/12/1388

سارق ميليوني را شناسايي کنيد
منتشر شده در تاريخ: 01/12/1388

دزد نقابدار گوش پدربزرگ را بريد
منتشر شده در تاريخ: 20/11/1388

سرقت کتیبه 700 ساله مسجد جامع یزد
منتشر شده در تاريخ: 20/11/1388

فروش موتورسيكلت‌هاي سرقتي به اندازه پول توجيبي
منتشر شده در تاريخ: 17/11/1388

زورگيرهاي حرفه‌اي در تاريكي كمين مي‌كردند
منتشر شده در تاريخ: 14/11/1388

سرقت اموال زنان با چشم‌بندي زن رمال
منتشر شده در تاريخ: 14/11/1388

سرقت برق آساي خودرو مقابل چشم مالکان
منتشر شده در تاريخ: 06/11/1388

7 شاكي خوش‌شانس كه از جنايت قطعي جان سالم به در بردند
منتشر شده در تاريخ: 23/10/1388

خواستگاري،‌ شگرد سارقان كرجی
منتشر شده در تاريخ: 22/10/1388

سارق سابقه‌دار با پول دزدي ، طلا هديه مي‌داد
منتشر شده در تاريخ: 22/10/1388

راز سرقت 15 كيلو طلا در سينه‌ جوان افغان
منتشر شده در تاريخ: 21/10/1388

پيكان پس از 30 سال به صاحبش رسيد
منتشر شده در تاريخ: 20/10/1388

سرقت طلاي بيماران اورژانس
منتشر شده در تاريخ: 02/10/1388

سفارش سرقت خودرو با ارسال پيامك
منتشر شده در تاريخ: 01/10/1388

دختر فراري سارق دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 30/09/1388

2 سارق سابقه‌دار دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 28/09/1388

سرقت مینی‌بوس حامل ماموران پلیس
منتشر شده در تاريخ: 22/09/1388

دزدهاي حرفه‌اي در كمين صراف تهراني
منتشر شده در تاريخ: 19/09/1388

زوج معتاد دزدهاي نيمه‌شب بودند
منتشر شده در تاريخ: 17/09/1388

سرقت‌هاي دختر پسرنما در خيابان‌هاي كرج
منتشر شده در تاريخ: 16/09/1388

سرقت در 5 ثانيه
منتشر شده در تاريخ: 02/09/1388

زن جيب بر اتوبوس‌هاي BRT دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 02/09/1388

ترفند تازه براي سرقت گوشي‌ تلفن همراه
منتشر شده در تاريخ: 27/08/1388

زورگير از زنان جوان دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 25/08/1388

سرقت طلا به شیوه فیلم‏های هالیوودی در ازنا
منتشر شده در تاريخ: 16/08/1388

قتل همسر براي سرقت النگويش
منتشر شده در تاريخ: 09/08/1388

دستگيري دزداني كه از كانال كولر وارد مغازه ها مي شدند
منتشر شده در تاريخ: 05/08/1388

سرقت خودرو مقابل چشمان پلیس
منتشر شده در تاريخ: 04/08/1388

ترفندي براي سرقت طلاي كودكان
منتشر شده در تاريخ: 03/08/1388

زوج سارق دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 02/08/1388

باند معروف ديوار چين ، وام ازدواج سرقت مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 29/07/1388

700 فقره سرقت در پرونده سارقان
منتشر شده در تاريخ: 28/07/1388

زن به سرعت برق سرقت مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 08/07/1388

مادرشوهر قلابي ، طلاي نوعروس‌ها را مي‌دزديد
منتشر شده در تاريخ: 06/07/1388

سارق افراد شيك پوش به دام افتاد
منتشر شده در تاريخ: 05/07/1388

دستگيري فرزند سرمايه‌دار تهراني به اتهام كيف‌قاپي
منتشر شده در تاريخ: 02/07/1388

دست خواهرهاي سارق در كيف خانم‌ها بود
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1388

استخدام منشي دردسر آفريد
منتشر شده در تاريخ: 22/06/1388

سارق 9 ساله به دام افتاد
منتشر شده در تاريخ: 17/06/1388

سرقت خودرو در كارنامه دختر دانشجو
منتشر شده در تاريخ: 17/06/1388

زن خشن، طعمه‌هايش را به صندلي مي‌بست
منتشر شده در تاريخ: 15/06/1388

دوربين‌هاي مدار بسته بانكدست سارق را رو كرد
منتشر شده در تاريخ: 11/06/1388

با ماشين سرقتي خوشگذراني مي كردند
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1388

2 سارق گرفتار 4دزد ديگر شدند
منتشر شده در تاريخ: 07/06/1388

زورگير ابتدا كتك مي زد بعد سرقت مي كرد
منتشر شده در تاريخ: 03/06/1388

اغفال راننده توسط دختر سارق
منتشر شده در تاريخ: 02/06/1388

كلمات عبور نامناسب؛ شاه‌كليد موفقيت هكرها در سرقت اطلاعات
منتشر شده در تاريخ: 27/05/1388

60 درصد انگليسي‌ها فايل‌هاي موسيقي را سرقت مي‌كنند
منتشر شده در تاريخ: 27/05/1388

سرقت 114 تخته فرش نفيس ناكام ماند
منتشر شده در تاريخ: 24/05/1388

مرد سارق با خودروي دزدي مسافر جابه‌جا مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 22/05/1388

فرزند طلاق در 18 سالگي زورگير شد
منتشر شده در تاريخ: 21/05/1388

مادر و 3 فرزندش دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1388

پرايد رکوددار وقوع سرقت است
منتشر شده در تاريخ: 19/05/1388

پيش از فروش خودرو آن را سرقت مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 19/05/1388

صدها ميليون تومان سرقت با تخريب سقف و ديوار مغازه‌ها
منتشر شده در تاريخ: 14/05/1388

سايه به سايه در تعقيب دزدان 70 هزار دلاري
منتشر شده در تاريخ: 04/05/1388

دستبردهاي سريالي به حساب هاي عابربانک
منتشر شده در تاريخ: 01/05/1388

فاميل‌هاي جيب‌بر:باند سرقت خانوادگي به دام افتاد
منتشر شده در تاريخ: 30/04/1388

خودروي انصاري فرد به سرقت رفت
منتشر شده در تاريخ: 22/04/1388

پس از آزادي 4 زنداني 120 دستگاه خودرو دزديدند
منتشر شده در تاريخ: 21/04/1388

دستگيري دزد سابقه‌دار با ثروت ميلياردي
منتشر شده در تاريخ: 17/04/1388

دزدهاي مسافربر تنها يك لحظه فرصت مي‌خواستند
منتشر شده در تاريخ: 14/04/1388

كمين پشت پيشخوان، شگرد سارق حساب‌‌هاي عابربانك
منتشر شده در تاريخ: 14/04/1388

مامورهاي قلابي شهر به شهر سرقت مي‌كردند
منتشر شده در تاريخ: 13/04/1388

سارقان طلافروشي‌ها در يك قدمي محاكمه
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1388

دزد حرفه‌اي ، ماشين عروس سرقتي را كرايه مي‌داد
منتشر شده در تاريخ: 04/04/1388

دستگيري سارق عاشق
منتشر شده در تاريخ: 30/03/1388

سرقت گسترده با تقليد صداي زنانه
منتشر شده در تاريخ: 27/03/1388

گوشت نذري، بهانه سارقان براي سرقت بود
منتشر شده در تاريخ: 27/03/1388

دستگيري 48 عضو باند مهدي سياه
منتشر شده در تاريخ: 24/03/1388

سارقان طلافروشي‌ها دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1388

دوربين مداربسته دزد داخل ديگ را لو داد
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1388

باند سرقت فاميلي به دام افتاد
منتشر شده در تاريخ: 19/03/1388

دزدهاي خانوادگي خودرو به دام افتادند
منتشر شده در تاريخ: 17/03/1388

دستگیری عامل سرقت‌های الكترونيكی آمريكا
منتشر شده در تاريخ: 17/03/1388

سارقان طلافروشي‌ها دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 16/03/1388

با خاموش شدن خودرو سارقان به دام افتادند
منتشر شده در تاريخ: 13/03/1388

برادران زورگير دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 06/03/1388

سارق ، پول‌هاي سرقتي را صدقه مي‌داد
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1388

راز سرقت 170ميليون توماني فاش شد
منتشر شده در تاريخ: 23/02/1388

دستگيري «زورو»هاي مسلح در عمليات ويژه
منتشر شده در تاريخ: 21/02/1388

زن فراري ، سركرده باند سرقت بود
منتشر شده در تاريخ: 20/02/1388

دستگيري سارق فراري در حين مسابقه فوتبال
منتشر شده در تاريخ: 19/02/1388

اعتراف سارقان به 100 فقره سرقت
منتشر شده در تاريخ: 19/02/1388

فيلم خانوادگي يكي از مسافران را سرقت كرد
منتشر شده در تاريخ: 17/02/1388

پسران چشم چران در تله دختر شیک پوش
منتشر شده در تاريخ: 15/02/1388

سرقت‌هاي گربه‌اي دزد لاغر اندام
منتشر شده در تاريخ: 13/02/1388

اعتراف كف‌زن بين‌المللي به سرقت در 9 كشور
منتشر شده در تاريخ: 12/02/1388

تماس مردمي با پليس دزدهاي مسلح طلافروشي را فراري داد
منتشر شده در تاريخ: 10/02/1388

شركت در مجالس ختم شگرد زن سارق
منتشر شده در تاريخ: 10/02/1388

دستگیری شکارچی زنان سالمند
منتشر شده در تاريخ: 06/02/1388

سرقت برای جراحی بینی!
منتشر شده در تاريخ: 03/02/1388

سركرده باند سارقان دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 02/02/1388

سارق مسلح بانك دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 29/01/1388

فريادهاي دختر جوان، سارق مترو را فراري داد
منتشر شده در تاريخ: 27/01/1388

تعويض لباس ، شگرد سارقان براي فرار از صحنه
منتشر شده در تاريخ: 27/01/1388

در يك اقدام ضربتي سارقان مسلح دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 26/01/1388

متهمان زورگير را شناسايي كنيد
منتشر شده در تاريخ: 26/01/1388

باند سرقت اتوبوس متلاشي شد
منتشر شده در تاريخ: 24/01/1388

تصویر: سارقان اموال مسافران
منتشر شده در تاريخ: 23/01/1388

شگرد تازه دزدی از مشتریان بانک ها
منتشر شده در تاريخ: 20/01/1388

راز سرقت 32كيلو طلا فاش شد
منتشر شده در تاريخ: 20/01/1388

10 فقره سرقت مسلحانه و زورگيري در پوشش حمل مسافر
منتشر شده در تاريخ: 20/01/1388

سرقت و كيف‌قاپي از معلمان در مدارس
منتشر شده در تاريخ: 17/01/1388

گزارش تصويري از دستگيري سارقان زورگير
منتشر شده در تاريخ: 06/01/1388

كف‌زني در 3قاره، دستگيري در تهران
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1387

نخست سرقت خودرو، بعد دریافت مژدگانی
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1387

مادر و دختر سارق به دام‌افتادند
منتشر شده در تاريخ: 17/12/1387

سارق بانك تنها يك لحظه فرصت مي‌خواست
منتشر شده در تاريخ: 17/12/1387

هنگام دزدي متوجه شديم خانه فردوسي‌پور است
منتشر شده در تاريخ: 05/12/1387

دختر 19 ساله سركرده باند بزرگ سرقت
منتشر شده در تاريخ: 04/12/1387

سارق حيله‌گر دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 24/11/1387

ترفندي پيچيده براي دستبرد از حساب هاي بانکي
منتشر شده در تاريخ: 19/11/1387

مرد ثروتمند 22 روز بيهوش در بيمارستان
منتشر شده در تاريخ: 17/11/1387

راننده سارق در تله زن مسافر
منتشر شده در تاريخ: 15/11/1387

ماجراي يك دزدي عجيب فاش شد
منتشر شده در تاريخ: 14/11/1387

ردپاي سارق فراري در باند تبهكاري پيدا شد
منتشر شده در تاريخ: 09/11/1387

سارقان با پول سرقتي ، به همسرانشان طلا هديه مي‌دادند
منتشر شده در تاريخ: 05/11/1387

سرقت تخت جمشيد مقابل محافظان
منتشر شده در تاريخ: 01/11/1387

7000 بار سرقت در پرونده سارقان پايتخت
منتشر شده در تاريخ: 30/10/1387

سرقت مجري قلابي صدا و سيما از مهدكودك‌ها
منتشر شده در تاريخ: 30/10/1387

مرد و زن متهم ، مامور پليس را مجروح كردند
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1387

4 سارق زن و مرد در كمين كودكان براي سرقت
منتشر شده در تاريخ: 23/10/1387

تامين جهيزيه ، انگيزه‌اي براي سرقت نوعروس
منتشر شده در تاريخ: 16/10/1387

عمليات ويژه براي دستگيري سارقان 14 كيلو طلا
منتشر شده در تاريخ: 12/10/1387

سرقت‌هاي زنجيره‌اي طلافروشي‌ها براي انتقام از پدر
منتشر شده در تاريخ: 11/10/1387

سارق ، كليدساز را جا گذاشت
منتشر شده در تاريخ: 09/10/1387

سارق عابر بانك‌ها، طعمه‌هايش را دنبال نخود سياه مي‌فرستاد
منتشر شده در تاريخ: 03/10/1387

همدستي پدر و دختر در سرقت خودروهاي پرايد
منتشر شده در تاريخ: 30/09/1387

باند سرقت متلاشي شد
منتشر شده در تاريخ: 26/09/1387

استخدام زنان و دختران جوان در مهدكودك؛ بهانه مرد شياد براي سرقت
منتشر شده در تاريخ: 18/09/1387

دزدهاي سابقه‌دار به دام افتادند
منتشر شده در تاريخ: 12/09/1387

سارقان در كمين مشتريان عابر بانك‌ها
منتشر شده در تاريخ: 12/09/1387

فريب راننده از سوي 2 زن جوان براي سرقت خودرو
منتشر شده در تاريخ: 09/09/1387

دام شيطاني سارقان حرفه‌اي براي زنان و دختران
منتشر شده در تاريخ: 04/09/1387

ردیابی خودروهای به سرقت رفته با سیم کارت
منتشر شده در تاريخ: 04/09/1387

سارقان ميلياردي، دزدگير را هم از كار مي‌انداختند
منتشر شده در تاريخ: 02/09/1387

FBI: مظنون فراری در ایران گوسفندچرانی می کند!
منتشر شده در تاريخ: 02/09/1387

دخترفراري طعمه سرقت از رانندگان خودروهاي مدل بالا
منتشر شده در تاريخ: 02/09/1387

سارق اينترنتي دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 02/09/1387

تردستي براي سرقت 90 سكه طلا
منتشر شده در تاريخ: 28/08/1387

زن قاچاقچي، دستور سرقت موتورسيكلت صادرمي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 27/08/1387

سارق شكمو به دام افتاد
منتشر شده در تاريخ: 26/08/1387

درگيري پليس با باند سارقان مسلح‌
منتشر شده در تاريخ: 22/08/1387

اعتراف زوج جوان‌ به سرقت 50 ميليون توماني از منزل زن سالخورده‌
منتشر شده در تاريخ: 13/08/1387

سلاح سارق مسلح به سوي راننده نشانه رفت‌
منتشر شده در تاريخ: 11/08/1387

دستگيري سارقين هنگام تقسيم اموال
منتشر شده در تاريخ: 09/08/1387

ردپاي 2 دختر در سرقت يك ميليارد و 200 ميليون توماني‌
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1387

درگيري مسلحانه به خاطر شاباش
منتشر شده در تاريخ: 01/08/1387

سرقت خودرو در 3 ثانيه
منتشر شده در تاريخ: 30/07/1387

سارقان تردست، 200 ميليون تومان سرقت كردند
منتشر شده در تاريخ: 30/07/1387

دستگيري سارقان بانك پس از 2 ساعت
منتشر شده در تاريخ: 29/07/1387

سارقان مسلح ، همدست زن قاچاقچي بودند
منتشر شده در تاريخ: 25/07/1387

اجاره ‌4 سارق براي سرقت چك 5/1 ميليارد توماني‌
منتشر شده در تاريخ: 21/07/1387

مرد معتاد پس از سرقت از حال رفت‌
منتشر شده در تاريخ: 18/07/1387

انتقام يا سرقت؛ اتهام عروس27 ساله‌
منتشر شده در تاريخ: 18/07/1387

پليس در جستجوي متهم فراري‌
منتشر شده در تاريخ: 16/07/1387

ازدواج به شرط سرقت
منتشر شده در تاريخ: 15/07/1387

2 زن سارق در نقش ماركوپولو
منتشر شده در تاريخ: 15/07/1387

شگرد مادر و پسر در دزدی
منتشر شده در تاريخ: 09/07/1387

نقشه دوست قديمي براي سرقت خودروي پرايد زن ميانسال‌
منتشر شده در تاريخ: 08/07/1387

كارمند طمعكار، طراح سرقت ميليوني از شركت
منتشر شده در تاريخ: 06/07/1387

دزدهاي مسلح آشنا از آب درآمدند
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1387

درگيري تن‌ به ‌تن پليس‌ با 9 سارق زورگير
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1387

سرقت گردنبند با اسلحه قلابي‌
منتشر شده در تاريخ: 27/06/1387

دختر جوان نقشه سرقت از پدرش را كشيد
منتشر شده در تاريخ: 27/06/1387

سناريوي پيچيده براي سرقت از حساب بانكي
منتشر شده در تاريخ: 25/06/1387

فرار مرموز زن جوان با سرقت 75 ميليون تومان‌ از شوهرش‌
منتشر شده در تاريخ: 20/06/1387

زوج سارق علیه خود شکایت کردند!
منتشر شده در تاريخ: 18/06/1387

ترفند جديد سارقان سابقه‌دار ناكام ماند
منتشر شده در تاريخ: 18/06/1387

برق طلاهاي ويترين،دزدها را وسوسه مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 18/06/1387

اعتراف‌دخترجوان‌به‌سرقت از85 دانشجو
منتشر شده در تاريخ: 16/06/1387

كارت سوخت، راز سرقت از 100 خانه را برملا كرد
منتشر شده در تاريخ: 13/06/1387

هوشياري كارمند بانك، دزد حواس‌پرت را به دام انداخت‌
منتشر شده در تاريخ: 11/06/1387

كيف‌قاپ متواري را شناسايي كنيد
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1387

سرقت تابلوي خيابان براي تهيه هديه تولد نامزد
منتشر شده در تاريخ: 07/06/1387

دختر بوكسور پس از سرقت از طلافروشي دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 06/06/1387

سرقت مسلحانه ناكام با لباس زنانه‌
منتشر شده در تاريخ: 31/05/1387

سارق شب‌رو و همدستانش، صاحبخانه‌ها را بي‌هوش مي‌كردند
منتشر شده در تاريخ: 28/05/1387

سارقي كه عاشق فيلم رابين هود است!
منتشر شده در تاريخ: 23/05/1387

دختر دانش‌آموز خودرو سرقت مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 21/05/1387

سارقان جيمز باندي، ۱.۵ ميليارد سرقت كردند
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1387

عذاب وجدان، طلا‌ها را به فرودگاه برگرداند
منتشر شده در تاريخ: 16/05/1387

آخر خط سارق زيارتگاه‌
منتشر شده در تاريخ: 16/05/1387

در ايران تفريحي سرقت مي‌كنم
منتشر شده در تاريخ: 14/05/1387

مرد سارق وقتي گرفتار شد خودكشي كرد
منتشر شده در تاريخ: 14/05/1387

كيف ها، مال مادر و خواهرمان است
منتشر شده در تاريخ: 14/05/1387

سناريوي خدمتكار براي سرقت شبانه
منتشر شده در تاريخ: 13/05/1387

كتاني‌گرانقيمت، براي پاي سارقان بزرگ بود
منتشر شده در تاريخ: 05/05/1387

50 خودروي نيسان دزدي چگونه از كشور خارج شد؟
منتشر شده در تاريخ: 03/05/1387

شگرد چهارم براي سرقت‌هاي وحشيانه
منتشر شده در تاريخ: 02/05/1387

اشتباه بچگانه كلكسيونر اسلحه را لو داد
منتشر شده در تاريخ: 23/04/1387

آژير خطر طلافروشي در چند قدمي پليس
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1387

دستبرد سارقان سابقه‌دار به منازل مردم پس از آزادي از زندان
منتشر شده در تاريخ: 19/04/1387

سارقان چاقو به دست موبايل سرقت مي‌كردند
منتشر شده در تاريخ: 18/04/1387

جوان زخمي، طعمه سارقان خودروهاي سمند
منتشر شده در تاريخ: 16/04/1387

نقشه ماموران قلابي براي سرقت از زنان تنها در خانه
منتشر شده در تاريخ: 16/04/1387

سومين قرباني سارقان اسيدي شناسايي شد
منتشر شده در تاريخ: 09/04/1387

مرد ناشناس پس از سرقت از مالباخته مژدگاني مي‌خواست
منتشر شده در تاريخ: 09/04/1387

سرقت مشکوک از خانه یکی از مسوولان"تهران امروز"
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1387

اعتراف ۲ خواهر كيف‌زن به ۱۰۰ فقره سرقت در مترو
منتشر شده در تاريخ: 06/04/1387

سرقت‌ پول‌ سهامداران مرده از سوي كارمند خاطي‌
منتشر شده در تاريخ: 05/04/1387

ردپاي «گرگ پير» در اسيد پاشي 3 نوجوان به رانندگان‌
منتشر شده در تاريخ: 04/04/1387

سارق بانك را شناسايي كنيد
منتشر شده در تاريخ: 30/03/1387

زورگير خشن دست طعمه‌اش را قطع كرد
منتشر شده در تاريخ: 29/03/1387

دوربين شهري، كيف‌قاپ تحت تعقيب را به دام انداخت‌
منتشر شده در تاريخ: 26/03/1387

سارقان شب را بشناسيد
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1387

13 اعتراف سارقي‌كه تنها پژو مي‌دزديد
منتشر شده در تاريخ: 19/03/1387

پدرخوانده‌ها سفارش سرقت خودرو مي‌دادند
منتشر شده در تاريخ: 13/03/1387

سارقان خشن پايتخت در آخر خط
منتشر شده در تاريخ: 13/03/1387

سرقت فيلم‌هاي خانوادگي‌ با هدف اخاذي‌
منتشر شده در تاريخ: 12/03/1387

ماموران قلابي 400 ميليون تومان از مردم سرقت كردند
منتشر شده در تاريخ: 12/03/1387

راز 140 سرقت در سينه «چهل دزد تهران»
منتشر شده در تاريخ: 06/03/1387

سرقت از آزمايشگاه براي ساخت مخدر شيشه
منتشر شده در تاريخ: 05/03/1387

سارقان انبارها، جاعل حرفه‌اي را به دام انداختند
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1387

نقشه بچگانه براي دزيدن بزغاله باغ وحش
منتشر شده در تاريخ: 02/03/1387

سلب آسايش مردم از سوي 3 سارق زورگير
منتشر شده در تاريخ: 01/03/1387

سرقت با سبك فيلم هندي در ايران
منتشر شده در تاريخ: 31/02/1387

دزد بدشانس تهراني‌
منتشر شده در تاريخ: 31/02/1387

سرقت خودروهاي نيسان براي انتقال به افغانستان‌
منتشر شده در تاريخ: 31/02/1387

شكار طلا با پيكان سفيد
منتشر شده در تاريخ: 25/02/1387

گردش نيم ساعته با خودروي دزدي
منتشر شده در تاريخ: 22/02/1387

جيب برهاي تردست به دوربين بانك باختند
منتشر شده در تاريخ: 18/02/1387

سناريوي عجيب مهاجمان نقابدار براي سرقت عقاب وحشي
منتشر شده در تاريخ: 16/02/1387

فيلتر سيگار راز سارق عابر بانك‌ها را فاش كرد
منتشر شده در تاريخ: 16/02/1387

خريد سفيد‌آب حمام با چك‌هاي مسروقه
منتشر شده در تاريخ: 15/02/1387

آخرين عضو باند «قياسي» دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 12/02/1387

آخرين كيف قاپي آدم خوار فراري
منتشر شده در تاريخ: 05/02/1387

دستگيري سارق وجوه عابر بانكها
منتشر شده در تاريخ: 05/02/1387

سرقت‌هاي ميليوني با بي‌سيم‌هاي بيسكويتي
منتشر شده در تاريخ: 04/02/1387

دزدي پرايد براي سرقت موتورسيكلت
منتشر شده در تاريخ: 03/02/1387

سرنخ تصويري برای دستگیری سارقان
منتشر شده در تاريخ: 03/02/1387

جعل امضا براي سرقت از حساب مشتريان بانك
منتشر شده در تاريخ: 31/01/1387

دستگيري خواهر و برادرسارق جواهرات كودكان
منتشر شده در تاريخ: 31/01/1387

دستگيري اعضاي باند «فسقلي‌ها»
منتشر شده در تاريخ: 29/01/1387

4زورگير و سارق شرق تهران دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 27/01/1387

سارقان پمپ بنزين خود را آفتابه دزد جا زدند
منتشر شده در تاريخ: 21/01/1387

اختلاس 300 ميليوني از صندوق بازنشستگي
منتشر شده در تاريخ: 17/01/1387

سرقت خشن براي پرداخت اجاره مغازه
منتشر شده در تاريخ: 17/01/1387

نتیجه دزدی 90 دقیقه ای یک مرد چاق
منتشر شده در تاريخ: 10/01/1387

سارق فراموشكار، موبايلش را جا گذاشت
منتشر شده در تاريخ: 29/12/1386

داستان سرقت سمند در 8 ثانیه
منتشر شده در تاريخ: 21/12/1386

متلاشي شدن باندسارقان پرايد در تهران
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1386

دستگيري توسط پليس زن (همراه عكس)
منتشر شده در تاريخ: 16/12/1386

سرقت مسلحانه از رييس كارخانه نافرجام ماند
منتشر شده در تاريخ: 13/12/1386

مرد سارق، تصاوير دوربين مداربسته را انكار كرد
منتشر شده در تاريخ: 12/12/1386

تبديل چك‌هاي مسافرتي به اسكناس‌هاي 500 توماني
منتشر شده در تاريخ: 12/12/1386

مرد سارق، تصاوير دوربين مداربسته را انكار كرد
منتشر شده در تاريخ: 07/12/1386

پيرزن 65 ساله رييس باند سارقان طلا
منتشر شده در تاريخ: 06/12/1386

گير كردن در برف، باند سارقان آهن‌آلات را بدام انداخت
منتشر شده در تاريخ: 05/12/1386

كارگر شركت نصب دوربين و سرقت چك‌پول و كارت سوخت
منتشر شده در تاريخ: 04/12/1386

سارقان مسافركش‌نما با شگرد ميان‌بر جيب مسافر را خالي مي‌كردند
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1386

پل چهارتنی راه‌آهن را در چک دزدیدند
منتشر شده در تاريخ: 01/12/1386

كف‌زني حرفه‌ ماست
منتشر شده در تاريخ: 01/12/1386

دزدان گستاخ با حضور صاحبخانه سرقت مي‌كردند!
منتشر شده در تاريخ: 01/12/1386

دختر فراري، راننده سارقان نقابدار بود
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1386

8 ساعت عمليات براي دستگيري سارقان زنجان
منتشر شده در تاريخ: 29/11/1386

جوان زنداني، خود را به جاي پسرخاله آمريكايي‌اش معرفي كرد
منتشر شده در تاريخ: 29/11/1386

سارقان خودروهاي پژو با شگرد «سندنمره» 23 خودرو را به سرقت بردند
منتشر شده در تاريخ: 27/11/1386

سرقت مسلحانه در همدان ناكام ماند
منتشر شده در تاريخ: 25/11/1386

سماجت مالباخته ، دزدهاي حرفه اي را به دام انداخت
منتشر شده در تاريخ: 21/11/1386

زن جوان ، خودروي روشن را به سرقت برد
منتشر شده در تاريخ: 21/11/1386

سرقت يکصد ميليون توماني دزدهاي سابقه دار
منتشر شده در تاريخ: 20/11/1386

شگرد دختر جوان در اغفال مردان پولدار
منتشر شده در تاريخ: 18/11/1386

بي رحم ترين تبهکاران در دام پليس آگاهي
منتشر شده در تاريخ: 17/11/1386

دوربين مداربسته داروخانه راز کارمند سارق را فاش کرد
منتشر شده در تاريخ: 16/11/1386

تماس ضروري ، شيوه باند سرقت تلفن همراه
منتشر شده در تاريخ: 15/11/1386

مشتري هاي دروغين و نقشه سرقت از طلافروشي ها
منتشر شده در تاريخ: 14/11/1386

تيغ در دست باند زنگيان مست
منتشر شده در تاريخ: 13/11/1386

سارقان 15 دقيقه اي مقابل 80 شاکي
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1386

شيوه عجيب سارق براي سرقت خودرو
منتشر شده در تاريخ: 06/11/1386

شيوه عجيب سارق براي سرقت خودرو
منتشر شده در تاريخ: 04/11/1386

2 نوجوان به انگيزه تفريح ، لباس سرقت مي کردند
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1386

آخرين اعترافات «گربه»
منتشر شده در تاريخ: 02/11/1386

ريسک سرقت خودرو افزايش يافت
منتشر شده در تاريخ: 02/11/1386

نقشه زن خدمتکار براي سرقت يک ميليارد توماني
منتشر شده در تاريخ: 02/11/1386

دختر جوان ، طعمه سرقت از خانه خواننده لس آنجلسي
منتشر شده در تاريخ: 01/11/1386

جدال با مرگ در سرماي کشنده
منتشر شده در تاريخ: 01/11/1386

ابتکار صاحب فروشگاه برای مجازات دزد
منتشر شده در تاريخ: 30/10/1386

برليان هاي زن خارجي در دست يک خريدار ناشناس
منتشر شده در تاريخ: 30/10/1386

«عابران موبايل بدست» جنوب شرق پايتخت سوژه سارقان هم‌محلي بودند
منتشر شده در تاريخ: 26/10/1386

فروپاشي باند سارقان به عنف
منتشر شده در تاريخ: 26/10/1386

نمره صفر براي وجدان مسافران يک اتوبوس
منتشر شده در تاريخ: 23/10/1386

سارق خانه هاي مجلل سرانجام دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 22/10/1386

سارق چک قاپ در محاصره مشتريان بانک
منتشر شده در تاريخ: 20/10/1386

توريست قلابي ، پول مردم را غيب مي کرد
منتشر شده در تاريخ: 20/10/1386

به قفل خانه‌هايتان اعتماد نكنيد( دستگيري سارفان سريالي)
منتشر شده در تاريخ: 16/10/1386

مسافركش‌نماهاي سارق زنان تنها را گرفتار كردند
منتشر شده در تاريخ: 11/10/1386

دوربين مداربسته راز سارق تفنني را آشكار كرد
منتشر شده در تاريخ: 09/10/1386

چکش مرگ در دستان زوج سارق
منتشر شده در تاريخ: 09/10/1386

مالباخته ، دزد را در خودرو زنداني کرد
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1386

درگيري مهاجمان نقابدار با ساکنان يک مجتمع مسکوني
منتشر شده در تاريخ: 06/10/1386

سرقت کارت سوخت براي تهيه مخارج عروسي
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1386

سرقت تبليغات سفر خاتمي به كرمان
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1386

پايان خواب خوش مسافران با کابوس سرقت
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1386

حكم قصاص مرد متهم به سرقت منتهي به قتل اجرا مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1386

همدستي پدر و پسر براي سرقت مسلحانه از بانک
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1386

آتلانتا ، شهر سارقان پاركومتر
منتشر شده در تاريخ: 02/10/1386

مراقب شيوه هاي جديد دزدي باشيد!
منتشر شده در تاريخ: 02/10/1386

پرونده سرقت از موزه رضا عباسي ؛ ورود ممنوع
منتشر شده در تاريخ: 01/10/1386

دستگيري سارقان مسلح بانک همدان
منتشر شده در تاريخ: 28/09/1386

تروجان باهوش، حساب‌هاي كاربري بانك‌ها را به سرقت مي‌برد
منتشر شده در تاريخ: 28/09/1386

سرقت 15 دقيقه اي از خانه هاي ويلايي
منتشر شده در تاريخ: 27/09/1386

دستگيري دزدهاي آخر شب
منتشر شده در تاريخ: 19/09/1386

دختر سارق به خانه خواننده لس آنجلسي در کرج دستبرد زد
منتشر شده در تاريخ: 12/09/1386

دو خواهر فراري گرفتار باند فساد
منتشر شده در تاريخ: 08/09/1386

شيوع سرقت امواج بي‏سيم در بريتانيا
منتشر شده در تاريخ: 27/08/1386

سرقت مسلحانه از بانك ملی یك مجروح بر جای گذاشت
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1386

دستبرد به خودروی حمل پول در کمتر از سه دقیقه
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1386

شگرد شيادها براي سرقت تلفنهاي همراه
منتشر شده در تاريخ: 05/08/1386

دزدهاي حرفه اي در آلمان نقشه کشيدند در ايران اجرا کردند
منتشر شده در تاريخ: 03/08/1386

چگونگی سرقت سه هزار کارت سوخت
منتشر شده در تاريخ: 02/08/1386

جوان آشنا، سردسته باند مخوف
منتشر شده در تاريخ: 30/07/1386

اعتراف سارق 40 ثانيه‌اي به 200 بار سرقت
منتشر شده در تاريخ: 28/07/1386

پليس آگاهي لانه سارقان بين المللي را ويران کرد
منتشر شده در تاريخ: 25/07/1386

کيف قاپ مرده پس از 300 فقره سرقت زنده شد
منتشر شده در تاريخ: 17/07/1386

دفترچه يادداشت، دوقلوهاي كيف قاپ را لو داد
منتشر شده در تاريخ: 15/07/1386

سارقان خوشگذران، در بانك مخفي شدند
منتشر شده در تاريخ: 14/07/1386

پدرخوانده بوفالوها دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 14/07/1386

آگهي اينترنتي،محموله عتيقه را لو داد
منتشر شده در تاريخ: 11/07/1386

سرقت مرغ براي دزديدن شترمرغ
منتشر شده در تاريخ: 09/07/1386

دستبرد به حساب برنده قرعه کشی بانک با استفاده از تشابه اسمی
منتشر شده در تاريخ: 05/07/1386

زن شیك پوش در جشن های عروسی كیف قاپی می كرد
منتشر شده در تاريخ: 04/07/1386

دستگيري سارقان بانك در نقطه صفر سرقت
منتشر شده در تاريخ: 31/06/1386

كلاهبردار جوان با وعده دروغين استخدام بيش از 22 ميليون ريال سرقت كرد
منتشر شده در تاريخ: 26/06/1386

ترفند پسر جوان برای دستبرد به طلافروشی
منتشر شده در تاريخ: 24/06/1386

در جست و جوي شاكيان زنان داشبورد زن
منتشر شده در تاريخ: 20/06/1386

سرقت جلوي چشمان سارق
منتشر شده در تاريخ: 20/06/1386

باند سرقت آرایشگاه‌های زنانه در دام پلیس
منتشر شده در تاريخ: 17/06/1386

فرار سارق مسلح با چادر زنانه
منتشر شده در تاريخ: 16/06/1386

سرقت مسلحانه از یكی از شعب بانک ملی شیراز
منتشر شده در تاريخ: 31/05/1386

برادران فیوج با تجهیزات قلابی تحت عنوان مامور از مشتریان بانكها سرقت می‌كردند
منتشر شده در تاريخ: 31/05/1386

دستگیری جاعلان سابقه دار و اعضای شبكه سرقت
منتشر شده در تاريخ: 29/05/1386

راز سرقت خانه تاجر در قهوه مسموم
منتشر شده در تاريخ: 24/05/1386

شبكه بزرگ سرقت خودرو در تهران متلاشی شد
منتشر شده در تاريخ: 23/05/1386

تفنگ سرقت شده ناپلئون سوم پیدا شد
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1386

سارق فراموشکار از سرقت بانک ناامید شد
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1386

۳۶۰ بار سرقت در ۶ ماه
منتشر شده در تاريخ: 18/05/1386

جراح ایرانی به سرقت اعضای بدن بیمار امریکایی متهم شد
منتشر شده در تاريخ: 16/05/1386

فرار بی‌سرانجام سارق مسلح بانك
منتشر شده در تاريخ: 15/05/1386

دوربین مداربسته كولی‌ها را رسوا كرد
منتشر شده در تاريخ: 10/05/1386

سارق حرفه ای منازل به دام افتاد
منتشر شده در تاريخ: 08/05/1386

سرقت مسلحانه مرگبار از طلافروشی
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1386

سرقت از طلافروشی
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1386

دستگیری هنگام سرقت
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1386

شبكه سرقت فیلم و نوارهای خام متلاشی شد
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1386