شماره خبر:  17182    تاريخ انتشار خبر:        ام مهر ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 7290 مرتبه تا کنون

 عامل جنایت سعادت‌آباد به دار آویخته شد

fiogf49gjkf0d
پرونده قاتل سعادت‌آباد صبح امروز با اجراي حكم قصاص يعقوب مختومه شد.



صبح روز 6 آبان امسال، اهالي خيابان‌هاي منتهي به ميدان كاج واقع در منطقه سعادت‌آباد، در حالي با فريادهاي كمك‌خواهي مردي جوان به خيابان آمدند كه تصور نمي‌كردند در روزهاي آينده اين واقعه نه‌تنها در تهران بلكه در سراسر ايران به نام حادثه «سعادت‌آباد» معروف شود.

مردم در خيابان، جواني را مشاهده كردند كه توسط شخص ديگري به شدت مجروح شده و فرد ضارب به هيچ‌كس اجازه دخالت براي نجات جوان مصدوم را نمي‌دهد و حتي با گذاشتن چاقو بر سينه‌اش تهديد به خودكشي مي‌كرد.

بعد از گذشت دقايق طولاني از اين حادثه، نه مردم و نه مأموران پليس حاضر در صحنه به خود اجازه برخورد با عامل اين جنايت را ندادند تا اينكه جوان مجروح مقابل چشمان مردم و مأموران پليس جان داد.

حدود يك هفته از وقوع اين حادثه گذشته بود كه كم‌كم برخي از مردم فيلم‌هايي را كه از نحوه قتل تهيه كرده بودند، روي سايت‌ها قرار دادند تا واكنش مسئولان انتظامي و قضايي به آن آغاز شود.

چند روز از انتشار فيلم در اينترنت مي گذشت كه يكي از مسئولان نيروي انتظامي مدعي شد 2 مأمور خاطي در حادثه سعادت‌آباد به دليل سهل‌انگاري توسط مرجع قضايي دستگير شده‌اند.

البته نيروي انتظامي در تاريخ اول آذرماه با انتشار گزارشي درباره حادثه مدعي شد اين دو مأمور در اين قضيه قصوري نداشته و صحنه را هم مديريت كرده‌اند و رسانه‌هاي گروهي به ناحق عملكرد ناجا را مورد هجمه قرار داده‌اند.

* بررسي موضوع در كميسيون امنيت ملي مجلس

كاظم جلالي، سخنگوي كميسيون امنيت ملي مجلس در تاريخ 18 آبان به خبرنگاران گفت: موضوع درگيري دو جوان در ميدان كاج سعادت‌آباد تهران كه منجر به مرگ فجيع يكي از آنها در برابر ديدگان مردم شد، در نشست مشترك اعضاي كميسيون امنيت ملي مجلس با مسئولان وزارت كشور و نيروي انتظامي بررسي مي‌شود.

يك روز بعد از اين اظهارات، جلالي دوباره در جمع خبرنگاران حاضر شد و به ارائه گزارش جلسه كميسيون امنيت ملي با سردار ساجدي‌نيا، جعفري دولت‌آبادي دادستان تهران و عبدالهي معاون امنيتي وزير كشور پرداخت و گفت: ساجدي‌نيا فرمانده نيروي انتظامي تهران بزرگ در تشريح حادثه سعادت‌آباد گفت كه در اين حادثه ساعت 9:56 صبح اولين تماس با پليس 110 گرفته شد و بعد از آن نيز 19 تماس پياپي با مركز پليس گرفته شده بود.

وي افزود: رئيس پليس تهران گفت كه 4 دقيقه بعداز اولين تماس، پليس در محل حادثه حاضر شده و فرد مضروب را به بيمارستان شهيد مدرس انتقال داده است به طوري كه يكي از ماموران پليس با تهيه برانكارد فرد مضروب را به بيمارستان منتقل كرده است.

جلالي افزود: بر اساس گفته‌ فرمانده نيروي انتظامي فرد مضروب در ساعت 5 عصر فوت مي‌كند در حالي كه فرد مهاجم تا ساعت 10:20 در محل حادثه حضور داشته و با سلاح سرد اقدام به عربده‌كشي مي‌كرده است و بعد از ساعت 10:20 فرد مهاجم را به يك مغازه هدايت و دستگير مي‌شود.

جلالي تاكيد كرد: اين سوال كه چرا از ساعت 10 تا 10:20 فرد مهاجم در محل حادثه اقدام به رعب و وحشت كرده بود، وجود دارد و نمايندگان مجلس از فرمانده نيروي انتظامي سوال كردند كه چرا مامورين نيروي انتظامي به فرد مهاجم شليك نكرده و يا با اسپري او را مورد هدف قرار نداده است.

وي با بيان اينكه سردار ساجدي‌نيا قائل است از ساعت 9:56 تا 10:20 پليس موفق به دستگيري فرد مهاجم و انتقال فرد مضروب به بيمارستان شده است، گفت: برخي از حاضرين در محل حادثه چنين اعتقادي ندارند و مي‌گويند كه پليس براي حضور در محل حادثه و دستگيري فرد متجاوز تعلل زيادي داشته است.

وي افزود: كميسيون امنيت ملي مجلس كميته داخلي را مامور كرده است كه گزارش ميداني از محل حادثه سعادت‌آباد را تهيه كند كه مسئول اين گزارش آقاي سروري است.

سخنگوي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس گفت: فرمانده نيروي انتظامي تهران در پاسخ به سؤالات نمايندگان مبني بر اينكه چرا افسر پليس به فرد مهاجم شليك نكرده است، گفته است كه در يكي از حادثه‌ها افسر پليس به فرد مهاجم شليك كرده بود كه مامور ما به پرداخت 9ميليون ديه محكوم شد.

* اختلاف نظر ساجدي‌نيا و معاون امنيتي وزير كشور درباره نحوه برخورد با مهاجمان مسلح

جلالي افزود: فرمانده نيروي انتظامي تهران بر خلاف معاون امنيتي وزير كشور معتقد است كه براي برخورد با مهاجماني كه مسلح به سلاح سرد و گرم هستند، خلاء قانوني وجود دارد اما آقاي عبدالهي معتقد است كه خلاء قانوني وجود ندارد و مشكل تفسير قضات از قانون است.

* فيلم سعادت‌آباد 300 بار در رسانه‌هاي جهان پخش شد

بيژن نوباوه نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي در هشتمين همايش بسيج و رسانه كه در مشهد مقدس برگزار شد، اهداف جنگ سايبري دشمن را ايجاد نگرش منفي مردم نسبت به نظام، القاي نااميدي، تهييج افكار عليه نظام، ايجاد شكاف بين جامعه و حاكميت، تقويت روحيه اپوزيسيون و برجسته‌سازي برخي نقاط و مسائل در كشور دانست و گفت: براي مثال فيلم قتلي كه اخيراً‌ در سعادت‌آباد تهران رخ داد تاكنون 300 بار از رسانه‌هاي جهان پخش شده است.

* آغاز محاكمه قاتل 24 روز بعد از قتل

با توجه به حساسيت فوق‌العاده‌اي كه بعد از اين قتل در سطح جامعه ايجاد شد، رئيس قوه‌قضاييه دستور داد تا پرونده به صورت فوق‌العاده و خارج از نوبت رسيدگي شود.

پرونده بعد از طي مراحل تحقيقاتي در دادسراي جنايي تهران، به دادگاه كيفري استان تهران ارجاع داده شد كه در تاريخ 30 آبان ماه به رياست قاضي نورالله عزيزمحمدي، رئيس شعبه 71 دادگاه كيفري، محاكمه متهم به صورت علني و با حضور اهالي رسانه در مجتمع امام خميني آغاز شد.

* پخش فيلم حادثه در دادگاه مادر مقتول را مجبور به خروج از دادگاه كرد

در ادامه جلسه‌ رسيدگي فيلم منتشرشده از اين جنايت در دادگاه پخش شد كه در هنگام پخش فيلم مادر مقتول به شدت تحت تاثير قرار گرفت و به همين دليل به بيرون از دادگاه راهنمايي شد. وي حين خروج از صحن دادگاه در حالي كه به شدت گريه مي‌كرد، مدعي بود كه پليس در اين صحنه تنها ايستاده و مرگ فرزند او را تماشا كرده است. متهم نيز حين پخش فيلم تحت تاثير قرار گرفت و شروع به گريه كرد.

در صحنه‌هاي مختلف فيلم مشهود بود كه متهم بر ‎خلاف اظهاراتش در دادگاه مبني بر اينكه در صحنه حادثه فقط مقتول را مي‌ديده است به وضوح با مردم حرف مي‌زند و به آنها پرخاشگري مي‌كند. او همچنين خطاب به مجروح گفت: به تو گفته بودم كه تو را خواهم كشت.

در اين فيلم، صحنه‌هاي از حضور مأموران پليس و مردم و تهديد به خودزني متهم مشاهده شد.

* يعقوب: حماقت كردم به حرف كيميا گوش دادم

يعقوب در مورد نقش كيميا در اين حادثه گفت: من ابتدا به خاطر علاقه‌اي كه به كيميا داشتم حرفي از او به ميان نياوردم و در مرحله‌ بازپرسي نيز چيزي نگفتم اما حالا مي‌بينم چرا دو جوان نابود شوند اما اين زن به دنبال زندگي خود برود؛ بنابراين بايد واقعيت را بگويم.

وي ادامه داد: او به من گفت كه يزدان صبح به دفتر مي‌رود وگرنه من هيچ اطلاعي از رفتن او نداشتم. اگر او اين مطلب را نمي‌گفت اصلا به صحنه‌ حادثه نمي‌رفتم.

اين متهم اضافه كرد: نمي‌دانم سعيده دنبال چه‎چيزي بود. البته من هم احمق بودم چراكه او همه را جادو مي‌كرد. اي كاش به جاي كشتن يزدان كيميا را كشته بودم.

* كيميا: قرار بود يعقوب با دريافت 100 ميليون كنار بكشد

كيميا در جلسه محاكمه درباره نحوه آشنايي يعقوب و يزدان گفت: بعد از اينكه فهميدم يعقوب از زندان آزاد شده است، قصد داشتم به هر نحوي از او دوري كنم حتي با خواهرم به شمال رفتم. اما يعقوب با من تماس گرفت و گفت از كارهايش پشيمان شده و ديگر قصد آزار و اذيت مرا ندارد.

كيميا گفت: بعد از اينكه به تهران آمدم، يعقوب از من خواست با او به فرحزاد بروم اما من به خاطر ترسي كه از او داشتم از اين كار امتناع كردم؛ او سراغ همكاران من رفت و از آنها پرسيد آيا كيميا با مرد ديگري ارتباط دارد كه گويا يكي از همكارانم گفته بود من با يزدان ارتباط دارم.

وي افزود: از آن روز به بعد از دفترم فرار كردم و يعقوب هم شماره يزدان را پيدا كرد. من از او شكايت كردم و قرار بود شنبه بعد از حادثه شاهدانم را به دادگاه ببرم. يعقوب با يزدان صحبت كرده بود و قرار بود 100 ميليون تومان پرداخت كند تا يعقوب ديگر سراغ من نيايد؛ يعقوب ابتدا اين پيشنهاد را قبول كرد اما در ادامه منصرف شد.

كيميا افزود: يزدان به من زنگ زد و مدعي شد كه براي اينكه يعقوب مرا رها كند، به دروغ به او گفته كه با من ارتباط دارد؛ همين حرف او باعث شد كه يعقوب به شدت عصباني شده دست به اين كار بزند.

* حكم دادگاه: قصاص يعقوب؛ تبرئه كيميا

يك روز بعد از برگزاري جلسه دادگاه، حكم دادگاه درباره متهمان اين پرونده صادر شد. يعقوب، متهم رديف اول اين پرونده به خاطر ارتكاب قتل، قدرت‌نمايي با چاقو و رابطه نامشروع با كيميا به قصاص، 2 سال حبس و 174 ضربه شلاق محكوم شد.

كيميا نيز ضمن تبرئه از اتهام معاونت در قتل عمدي، به علت ارتباط نامشروع با يعقوب به تحمل 100 ضربه شلاق محكوم شد.

* ارسال پرونده به ديوان عالي كشور

عزيزمحمدي قاضي اين پرونده درتاريخ 27 آبان در گفت‌وگو با خبرنگار قضايي فارس، گفت: پرونده "يعقوب " قاتل حادثه سعادت‌آباد، امروز براي رسيدگي و اعلام نظر درباره حكم صادره به ديوانعالي كشور ارسال شد.

* ديوان عالي كشور: تأييد قصاص؛ نقض رابطه نامشروع

عباس جعفري دولت‌آبادي دادستان تهران در تاريخ 5 دي‌ماه در نشست خبري با خبرنگاران با اشاره به اين مطلب كه حكم متهم پرونده قتل در ميدان كاج سعادت‌آباد به همان كيفيتي كه در حكم دادگاه بدوي به آن اشاره شده بود از سوي ديوان عالي كشور تاييد شده گفت: البته درباره متهم رديف دوم اين پرونده كه اولياء دم نسبت به مجازات وي اعتراض داشتند از سوي ديوان پذيرفته نشده است.

وي خاطرنشان كرد: قرارمان اين است كه در صورت اينكه اولياء دم تقاضاي اجراي حكم قصاص داشته باشند اين حكم هفته آينده به همان كيفيتي كه در حكم دادگاه بدوي به آن اشاره شده اجرا شود.

وي در پاسخ به سؤال خبرنگاري مبني بر زمان و نحوه اجراي حكم گفت: اين حكم قرار است در ملأعام انجام شود اما از آنجا كه اجراي آن نيازمند مقدماتي است اجازه دهيد در زمان مقرر موضوع به اطلاع خبرنگاران رسانه‌ها برسد.

اين در حالي بود كه بر اساس رأي صادره در ديوان عالي كشور، حكم دادگاه درباره محكوميت متهمان پرونده به اتهام رابطه نامشروع و تحمل 100 ضربه شلاق نقض شده بود.

* ارسال پرونده به دادسراي جنايي

بعداز برگشت پرونده از ديوان عالي كشور به دادگاه كيفري استان تهران، قاضي عزيزمحمدي بعد از بررسي رأي ديوان عالي كشور، در تاريخ 7 دي‌ماه پرونده را به واحد اجراي احكام دادسراي جنايي تهران فرستاد.

شايعاتي درباره زمان اجراي حكم در بين رسانه‌ها منتشر شده بود كه برخي مدعي بودند اين حكم روز سه شنبه اجرا خواهد شد اما جابري قاضي واحد اجراي احكام اين شايعات را نادرست خواند و ساعاتي بعد در گفت‌وگو باخبرنگار حوادث فارس،‌ زمان اجراي حكم را صبح چهارشنبه اعلام كرد.

* اجراي حكم شلاق

باتوجه به اينكه در حكم صادره از سوي دادگاه، متهم محكوم به تحمل 74 ضربه شلاق درباره قدرت‌نمايي با چاقو شده بود، روز دوشنبه حكم شلاق اين متهم اجرا شد.

*سعادت‌آباد؛‌ ايستگاه اول و آخر يك دوئل عشقي

بعد از گذشت 69 روز از زمان وقوع قتل و تشكيل پرونده موسوم به «سعادت‌آباد»، صبح امروز چهارشنبه 15 دي‌ماه 1389 با حضور مسئولان مربوطه،‌ يعقوب،‌ متهم پرونده سعادت‌آباد به محل حادثه آورده و در ملاءعام به دار مجازات آويخته شد.



منبع خبر : عصر ايران - http://www.asriran.com/fa/print/151816



 
اخبار مرتبط

شکار دختران در شب های بارانی
منتشر شده در تاريخ: 30/09/1392

اعدامی زنده‌شده: خیلی سخت بود
منتشر شده در تاريخ: 26/08/1392

درخواست یک پدر و مادر برای اعدام فرزندشان در تهرانپارس
منتشر شده در تاريخ: 12/08/1392

اژه‌ای: اعدامی بجنوردی عفو می‌شود
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1392

اعدامی زنده‌شده از کما خارج شد
منتشر شده در تاريخ: 03/08/1392

قاچاقچی اعدامی در بجنورد در کما است
منتشر شده در تاريخ: 30/07/1392

مرد اعدامی دوباره اعدام نشود
منتشر شده در تاريخ: 25/07/1392

فرار دو اعدامي از پاي چوبه دار
منتشر شده در تاريخ: 18/07/1392

بخشش نوعروس پای چوبه دار
منتشر شده در تاريخ: 18/06/1392

مادر مقتول برگه زندگی نازنین را امضا کرد
منتشر شده در تاريخ: 14/06/1392

نجات پسر جوان از مجازات قصاص
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1392

توقف اعدام ۲ گرداننده سایت‌های مستهجن
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1392

نجات پسر اعدامی از مرگ با بخشش اولیای دم
منتشر شده در تاريخ: 28/04/1392

حکم اعدام مدیرعامل به خاطر هتک حرمت به منشی
منتشر شده در تاريخ: 24/02/1392

آخرین درخواست یک اعدامی! / عکس
منتشر شده در تاريخ: 04/02/1392

اعدام، مجازات تعرض به 9زن مسافر
منتشر شده در تاريخ: 17/12/1391

زورگیران اعدام شده، در وصیتنامه‌شان چه نوشتند؟
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1391

متجاوز به عنف: اعدامم نکنید؛ غلط کردم
منتشر شده در تاريخ: 30/10/1391

دومين ريگي هم اعدام شد
منتشر شده در تاريخ: 05/07/1391

این همه اشتیاق برای دیدن صحنه «اعدام» چرا؟!+16
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1391

اعدام 4 متجاوز به عنف در تهران
منتشر شده در تاريخ: 31/03/1391

جزئیات تکان دهنده اعدام چند زندانی ایرانی در زندان "دمام" عربستان
منتشر شده در تاريخ: 27/03/1391

ایرانیان اعدام شده در عربستان (عکس)
منتشر شده در تاريخ: 24/03/1391

قاتلی بخشیده شد تا به جای دیه، جهیزیه دو دختر بدهد
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1391

سومين متهم به قتل «ليلا» اعدام مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 10/03/1391

عاملان جنایت سیاه آتشگاه اعدام شدند
منتشر شده در تاريخ: 31/02/1391

میهمانی شوم مرد شیطان صفت برای زن جوان
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1390

عکس: دار زدن یک شرور..100سال قبل
منتشر شده در تاريخ: 26/11/1390

آزادی، پایان کابوس14 ساله زن اعدامی
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1390

عقرب سیاه به اعدام محکوم شد
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1390

عاملان جنايت «پيست وحشت» به اعدام در ملاء عام محکوم شدند
منتشر شده در تاريخ: 09/11/1390

توطئه زن خیانتکار برای اعدام همسرش
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1390

نجات قاتل از چوبه‌دار با پیامی از دیار باقی
منتشر شده در تاريخ: 01/11/1390

13 بار اعدام برای متجاوزان پاکدشت
منتشر شده در تاريخ: 01/11/1390

خودزني يك متجاوز به عنف، قبل از اعدام!
منتشر شده در تاريخ: 23/09/1390

طناب دار در انتظار اغفال‌كننده مردان پولدار
منتشر شده در تاريخ: 14/08/1390

شیطان قرچک اعدام شد
منتشر شده در تاريخ: 04/08/1390

4 عامل اصلی جنایت در خمینی‌شهر اعدام شدند
منتشر شده در تاريخ: 20/07/1390

چهارشنبه، اعدام 4 متهم حادثه‌ خميني شهر
منتشر شده در تاريخ: 18/07/1390

اعدام این"روباه پیر "بخاطر تجاوز به 37زن در اصفهان+عکس
منتشر شده در تاريخ: 16/07/1390

تائید حکم اعدام 4 متهم حادثه خمینی شهر
منتشر شده در تاريخ: 14/07/1390

عامل قتل قويترين مرد ايران اعدام شد
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1390

ناگفته‌های مرد اعدام ایران
منتشر شده در تاريخ: 25/05/1390

مامورقلابي شركت گازاعدام شد+عکس/تجاوز به 16زن خانه‌دار
منتشر شده در تاريخ: 21/03/1390

اعدام‌دومين‌ قاتل سريالي زنان قزوين
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1390

اعدام فیلمبردار زن به خاطر قتل یک پلیس
منتشر شده در تاريخ: 26/02/1390

5 بار اعدام، حكم عاملان جنايت خانوادگي قزوين
منتشر شده در تاريخ: 28/01/1390

قاتل سريالي قزوين فردا اعدام مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 29/09/1389

حاشیه‌های اعدام صدام
منتشر شده در تاريخ: 17/09/1389

شـهلا جـاهد، از اتـهام به قتـل تا قصـاص
منتشر شده در تاريخ: 10/09/1389

شهلا جاهد چهارشنبه 10 آذر اعدام می شود
منتشر شده در تاريخ: 07/09/1389

روشهاي ضد حقوق بشري كشور مدافع حقوق بشر در اعدام محكومان
منتشر شده در تاريخ: 07/07/1389

“چرخ خرد کننده ” زجرآورترین مجازات اعدام در آمریکا+ عکس
منتشر شده در تاريخ: 05/07/1389

نخستین زن قاتل سریالی ایران، در یک قدمی طناب دار+عکس
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1389

جزئیاتی از دادگاه و نحوه اعدام ریگی
منتشر شده در تاريخ: 31/03/1389

حكم اعدام 3 متعرض صادر شد
منتشر شده در تاريخ: 17/03/1389

واکنش والدین همسر ریگی به اعدام وی+تصاوير
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1389

پادرمیانی اکبر عبدی حکم اعدام را به حبس ابد تغییر داد
منتشر شده در تاريخ: 01/02/1389

عاملان سنگسار دختر کرد ، اعدام شدند
منتشر شده در تاريخ: 09/01/1389

تبلیغ در شهر اهواز برای مراسم اعدام (تصاوير)
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1388

اطلاعيه دادسرای تهران درباره دو اعدامی اخیر
منتشر شده در تاريخ: 14/11/1388

متهمان پرونده لواسان به دار آويخته شدند
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1388

2 نفر از متهمان اغتشاشات عاشورا امروز صبح اعدام شدند
منتشر شده در تاريخ: 08/11/1388

حاشيه‌هاي مراسم اعدام 3 متجاوز در ورامين
منتشر شده در تاريخ: 15/10/1388

10 بار اعدام براي قاتلان سريالي
منتشر شده در تاريخ: 09/10/1388

دستگیری 14 نفر از عوامل فرار زندانیان سیرجان
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1388

اعدامي‌هاي سيرجان ربوده شدند
منتشر شده در تاريخ: 01/10/1388

متجاوز به 2 بار اعدام محكوم شد
منتشر شده در تاريخ: 30/09/1388

حكم اعدام متهمان پرونده لواسان
منتشر شده در تاريخ: 29/09/1388

10بار اعدام براي قاتل سريالي كرجي
منتشر شده در تاريخ: 10/09/1388

از اعدام بهنود تا عفو مصطفی
منتشر شده در تاريخ: 07/08/1388

اعدام سیار با اتوبوس در چین!
منتشر شده در تاريخ: 27/07/1388

عامل جنايت شهر قدس: مرا زودتر اعدام كنيد
منتشر شده در تاريخ: 21/07/1388

بهنود شجاعي اعدام شد
منتشر شده در تاريخ: 19/07/1388

التماس چهار دختر خردسال به اوليای دم
منتشر شده در تاريخ: 22/05/1388

شهلا در يك قدمي اعدام قرار گرفت
منتشر شده در تاريخ: 13/03/1388

قصاص دل‌آرا در زندان مركزي رشت
منتشر شده در تاريخ: 12/02/1388

اعدام يك متجاوز به عنف
منتشر شده در تاريخ: 01/02/1388

جوان 27ساله از اعدام نجات يافت
منتشر شده در تاريخ: 27/01/1388

اعدام مرد شیطان صفت اصفهان
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1388

اعدام 3 عامل بمبگذاری شیراز
منتشر شده در تاريخ: 22/01/1388

فوتبالیست اماراتی به اعدام محکوم شد
منتشر شده در تاريخ: 09/01/1388

حكم اعدام شهلا تاييد شد
منتشر شده در تاريخ: 26/12/1387

اتوبوس های اعدام در چین
منتشر شده در تاريخ: 10/12/1387

اعدام یک بهایی به جرم زنا با محارم
منتشر شده در تاريخ: 21/11/1387

آخرين حرف‌هاي اعدامي‌ها
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1387

محاکمه مجدد دو خواهر محکوم به سنگسار
منتشر شده در تاريخ: 24/10/1387

اعدام یک مدعی امامت در قم
منتشر شده در تاريخ: 02/10/1387

اعدام‌براي‌عوامل‌انفجارتروريستي شيراز
منتشر شده در تاريخ: 03/09/1387

مامور قلابي، حكم اعدام صادر مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 17/07/1387

حكم اعدام براى مرد ۸۶ زنه
منتشر شده در تاريخ: 02/06/1387

توضیحات سخنگوی قوه قضائیه درباره اعدام زیر18 ساله ها
منتشر شده در تاريخ: 29/03/1387

اعدام شکارچی دختر دانشجو
منتشر شده در تاريخ: 11/03/1387

لطفا مرا اعدام‌كنيد
منتشر شده در تاريخ: 08/03/1387

در اسارت سه بار براي اعدام اعزام شدم
منتشر شده در تاريخ: 06/12/1386

رهایی از اعدام به شرط ساخت يك مدرسه
منتشر شده در تاريخ: 02/12/1386

تقاضاي اعدام براي 2 كركس كرجي‌
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1386

آمريكا درصدد صدور حكم اعدام براي طراح حملات ‪ ۱۱‬سپتامبر است
منتشر شده در تاريخ: 23/11/1386

حکم اعدام برای 4 نفر از کارمندان گمرک مهرآباد
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1386

آزادي پس از 20 سال انتظار در صف اعدام
منتشر شده در تاريخ: 30/09/1386

نجات زن محكوم به اعدام از پاي چوبه دار
منتشر شده در تاريخ: 23/08/1386

لحظه شماری برای اعدام قاتل «لیلا»
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1386

عامل شهادت جوان بسیجی اعدام می شود
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1386

یک متجاوز به عنف امروز در زندان مشهد اعدام می‌شود
منتشر شده در تاريخ: 21/06/1386

اعدام ۲۱ قاچاقچی و شرور
منتشر شده در تاريخ: 15/06/1386

قاتل قاضی دادگاه "قرچک" پنجشنبه اعدام می شود
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1386

تأییدحكم اعدام عامل قتل قاضی دادگستری
منتشر شده در تاريخ: 30/05/1386

عامل جنایت باغ گردو به اعدام محكوم شد
منتشر شده در تاريخ: 27/05/1386

شكارچی دختران درآستانه اعدام
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1386

جزئیات اعدام عاملان ترور قاضی مقدس
منتشر شده در تاريخ: 13/05/1386

اعدام ۷ عضو باند ۱۰۰ متری و رضائیه در مشهد
منتشر شده در تاريخ: 10/05/1386

حکم اعدام ۷ متهم به تجاوز به عنف امروز اجرا می شود
منتشر شده در تاريخ: 10/05/1386

پنجشنبه، اعدام عاملان ترور قاضي مقدس
منتشر شده در تاريخ: 09/05/1386

تقاضای اعدام برای عامل قتل قاضی دادگستری
منتشر شده در تاريخ: 08/05/1386

تقاضای دادستان برای اعدام مادرسنگدل
منتشر شده در تاريخ: 03/05/1386

۲۰ تن از اراذل و اوباش اعدام می شوند
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1386