شماره خبر:  16777    تاريخ انتشار خبر:        ام آبان ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 1739 مرتبه تا کنون

 احمدی‏نژاد:درباره‏حقوق‏مسلم‏مذاکره نمی‌کنیم

fiogf49gjkf0d
رييس جمهور با اشاره به مذاكرات ايران با گروه 1+5 در هفته جاري ، تصريح كرد: اميدواريم آنها از فرصت مذاكره به نحو احسن استفاده كنند و به راحتي آن را از دست ندهند.

به گزارش ايسنا، دكتر محمود احمدي نژاد عصر امروز (شنبه) ‌در دومين همايش روز خانواده كه با عنوان خانواده بابصيرت، جامعه بافضيلت برگزار شده بود، با بيان اين مطلب، افزود: از زبان شما در اينجا مي‌خواهم دو سه كلمه خطاب به آنها بگويم. اگر واقعا صداقت داريد و مي‌خواهيد نتيجه مثبت از مذاكره بگيريد اولا بايد عدالت و احترام را به رسميت بشناسيد، ثانيا به حقوق ملت ايران اذعان كنيد و آن را تائيد كنيد و اينكه دست از دشمني برداريد. بياييد و بنشينيد روي همكاري‌هاي سازنده با هم گفت‌وگو كنيم. ما آماده همكاري در زمينه اقتصادي، هسته‌يي، امنيت بين‌الملل،‌سياست بين‌الملل و حل مشكلات جهاني هستيم.

رييس‌جمهور خطاب به آنها ادامه داد: اين يك فرصت استثنايي براي شماست و ما اميدواريم كه آنقدر سران غربي سر عقل آمده باشند كه از اين فرصت به خوبي استفاده كنند و به راحتي آن را از دست ندهند. ما آماده‌ايم بر پايه احترام، منطق و طبق قانون گفتگو كنيم.

وي با تاكيد بر اين‌كه بيانيه تهران پايه‌ي خوبي براي همكاري‌هاست، خطاب به آنها ادامه داد: اما بدانيد اگر باز بخواهيد بداخلاقي و زورگويي كنيد و به دنبال دست‌اندازي به حقوق ملت ايران باشيد و به دنبال فريب كاري باشيد، پاسخ ملت ايران پاسخ قاطعي است كه در طول اين 30 سال به خصوص پنج سال اخير به شما داده است.

احمدي‌نژاد ادامه داد: امروز ايران هسته‌يي است و به نفع آنهاست كه اين مساله را بپذيرند. آنها دارند خود را منزوي مي‌كنند، امروز جريان عظيم حركت عمومي ملت‌ها در همان مسيري است كه ملت ايران در آن پيشگام است و اگر آنها مي‌خواهند در آينده‌ي نزديك مديريت جهاني نقش داشته باشند و با ملت‌ها باشند، بايد به سمت عدالت حركت كنند.

رييس‌جمهور با بيان اين‌كه ما چند سوال از آنها پرسيديم ولي آنها جواب ندادند، گفت: جواب ندادن هم يك نوع جواب است.

احمدي‌نژاد خطاب به آنها گفت: اگر مي‌خواهيد از روي دشمني مذاكره كنيد، ملت ايران خوب بلد است كه با دشمنان خود چگونه مذاكره كند و از روي دوستي مي‌خواهيد مذاكره كنيد بايد زمينه آن فراهم شود و ما از مواضع شما بفهميم كه مي‌خواهيد دوستي كنيد. پيام داده‌اند كه بياييد مسائل را حل و فصل كنيم ما به آنها مي‌گوييم ما در مورد حقوق مسلم خود با كسي مذاكره نمي‌كنيم، حق مسلم يك ملت مثل استقلال يك كشور است و قابل مذاكره نيست. در مورد همكاري‌ها ما آماده مذاكره در سايه عدالت، احترام، منطق و قانون هستيم.

به گزار ش ايسنا رييس‌جمهور در ادامه سخنراني‌اش در همايش روز خانواده به سفر اخير خود به آذربايجان جهت شركت در اجلاس سران كشورهاي حاشيه درياي خزر و ملاقاتش با يكي از روساي جمهور شركت كننده در اين اجلاس اشاره كرد و گفت: ‌در سفر به آذربايجان با يك آقايي كه مسئول يكي از كشورهاست ديداري داشتيم. به او گفتيم چرا با ملت ايران دشمني مي‌كنيد، چرا ما (ايران) را به دشمنانش مي‌فروشيد، ما هيچ وقت شما را نفروخته‌ايم. ما فكر مي‌كنيم كشورهاي همسايه بايد با هم دوست باشند و ما عليه شما اقدامي نكرد‌ه‌ايم. به آنها گفتيم متوجه مي‌شويد كه وقتي قراردادي كه بين دو كشور منعقد شده يك طرفه لغو مي‌كنيد چه اتفاقي مي‌افتد، اتحاديه اروپا كه تحريم‌هاي سنگين‌تري در مورد ايران وضع كرده، در طول اين شش،‌ هفت ماه روابط اقتصاديش بين 14 تا 20 درصد با ما گسترش پيدا كرده است، شما را فريب مي‌دهند، شما خيال كرديد كه ايران مورد هجوم قرار مي‌گيرد و شما يك طرفه قرارداد را لغو كرديد كه پشت ايران را خالي كنيد، ملت ايران بلد است كه چگونه از خود دفاع كند.

احمدي‌نژاد در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود با بيان اين‌كه امروز دوره همكاري است، گفت: به آنها مي‌گوييم اگر خيال مي‌كنيد كه از يك طرف بگوييد بياييم همكاري و تفاهم كنيم و از طرف ديگر به خفاش‌هاي صهيونيست‌ گرا بدهيد كه دانشمندان ما را ترور كنند، بدانند كه ملت ايران اين را به حساب‌شان مي‌نويسد.

رييس‌جمهور ادامه داد: گرچه ماموران امنيتي ما به فضل الهي عوامل ترورها را دستگير مي‌كنند و به دادگاه عدالت خواهند سپرد؛ اما آنها بدانند آنهايي كه قطعنامه صادر مي‌كنند و اسم دانشمندان ما را در آن قطعنامه مي‌نويسند، ما اين ترورها و اتفاقات را به حساب آنها خواهيم نوشت. شما قطعنامه مي‌دهيد و اسم دانشمندان ما را در آن مي‌نويسيد، مگر دانشمند چكار مي‌كند، يك كار علمي مي‌كند، چرا اسم آنها را در قطعنامه‌هايتان مي‌نويسيد و گرا مي‌دهيد به خفاش‌هاي صهيونيست‌ كه آنها را ترور كنند، ما اين را به حساب شما مي‌نويسيم.

احمدي‌نژاد گفت: به فضل الهي در آينده نزديك وقتي دادگاه عدالت برپا شد، آنها بايد جواب دانه دانه اين اقدامات را بدهند، آنها را محاكمه مي‌كنيم و حق ملت ايران را از آنها مي‌گيريم.

وي بار ديگر خطاب به غربي‌ها گفت: اميدواريم كه از فرصت مذاكره به خوبي استفاده كنيد.

رييس‌جمهور در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود با اشاره به وضعيت جهان، خطاب به حضار گفت: شما با وضعيت كنوني جهان آشنا هستيد، قلدري‌ها و بداخلاقي‌ها را مي‌شناسيد و كساني كه اين اقدامات را انجام مي‌دهند از يك جهت ملت ايران را شناخته‌اند و از جهت ديگر ملت ايران را نشناخته‌اند. آنها مي‌دانند كه اگر ملت ايران يك فرصت پيدا كند خود را به سرعت به قله‌ها نزديك مي‌كند و ملت ايران همواره ملت جهاني بوده است و هر زماني فرصت پيدا كرده به سرعت خود را در بالاترين قله‌ها قرار داده و در مديريت جهان اثرگذار بوده است.

وي ادامه داد: آنها مي‌دانند كه اگر ملت ايران فرصت پيدا كند اجازه نمي‌دهد اينها اين‌طور يكه‌تازگي كنند و اين اقدامات را در دنيا انجام دهند و مي‌دانند كه ملت ايران جلوي آنها را مي‌گيرد، البته نه با نيرو و قدرت نظامي. ويژگي ملت ايران اين است كه با اخلاق، تدبير و با فرهنگ و اثرگذاري فكري و فرهنگي مناسبات جهان را به نفع خود تغيير مي‌دهد، آنها به اين مساله واقف بودند و آمدند كه ريشه ملت ايران را بخشكانند و جلوي پرواز ملت ايران را بگيرند. آنها تصور مي‌كردند كه اگر فشارها را به ملت ايران زياد كنند، ملت ايران تسليم مي‌شود و آن چيزي كه آنها نمي‌دانستند و از آن واقف نبودند، قدرت ايمان، اراده، همدلي و شجاعت ملت ايران بود و اين‌كه ملت ايران ملتي است كه هرگاه دشمني با او بيشتر شود اراده‌اش براي سركوب دشمنان مضاعف مي‌شود.

رييس‌جمهور با اشاره به موضوع هسته‌يي كشورمان گفت: پنج سال پيش از تحليل‌هاي آنها خبر داشتيم، آنها در قضيه هسته‌يي وارد شدند كه جلوي پرواز ملت ايران و رشد شتابان ملت ايران را بگيرند، در جلسات خود نشستند و گفتند كه اگر فشارها را زياد كنيم ملت ايران تسليم مي‌شود، برخي نيز به آنها اطلاعات غلط داده بودند، انسان‌هايي كه شخصيت‌شان خرد و كوچك است و فكر مي‌كردند كه ملت ايران كوچك است. ما به آنها پيام داديم كه اشتباه مي‌كنيد و اگر به سمت مقابله با ملت ايران حركت كنيد ضرر مي‌كنيد. هر چه فشارها را بيشتر كنيد خودتان ضرر مي‌كنيد ولي گوش ندادند. همه توان خود را به كار بردند تا توقفي در مسير حركت ملت ايران ايجاد كنند ولي با ايستادگي ملت ايران به نتيجه نرسيدند و امروز ملت ايران در جايگاه بسيار بالايي قرار دارد.

وي ادامه داد: آنها مي‌دانند و دنيا نيز بداند كه هيچ موضوعي در دنيا نيست كه قدرت‌هاي بزرگ در آن موضوع وارد شوند و ايران نيز در آن موضوع وارد شود و قدرت‌هاي بزرگ بتوانند حرف خود را پيش ببرند، آن چيزي كه بر كرسي مي‌نشيند حرف ملت ايران است.

رييس‌جمهور ادامه داد: امسال نيز بار ديگر گفتگوها آغاز شد و در حين گفتگو آنها قطعنامه صادر كردند، ما به آنها گفتيم كه اشتباه مي‌كنيد و شما با اين كار طنابي را بر گردن و پاي خود مي‌زنيد و يك گره كوري به اين طناب اضافه مي‌كنيد و كار بر شما سخت‌تر مي‌شود ولي گوش ندادند. قطعنامه‌اي صادر كردند و گفتند اين قطعنامه فلج‌كننده‌اي است كه اقتصاد ايران را فلج مي‌كند، ما باز به آنها گفتيم اشتباه مي‌كنيد و صد تا مثل شما قادر نيست كه تلنگري به اقتصاد ايران وارد كند. شش ماه از اين موضوع گذشته و اكنون بار ديگر آنها بحث مذاكره را مطرح مي‌كنند، ما هميشه آماده مذاكره در سايه عدالت، احترام، منطق و قانون بوده‌ايم و الان نيز در اين راستا آماده‌ايم ولي اي كاش مي‌گذاشتند سه، چهار ماه ديگر مي‌گذشت كه آنها به طور كامل بفهمند كه تصميمات آنها اثري ندارد و معلوم شود اين قطعنامه‌ها براي ملت ايران پشيزي ارزشي ندارد، آنها از اين اقدامات و قطعنامه‌ها ضرر كردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،محمود احمدي‌نژاد در ابتداي سخنان خود در دومين همايش روز خانواده كه با عنوان خانواده بابصيرت، جامعه بافضيلت در تالار وزارت كشور برگزار شد و وي با همراه همسرش در اين مراسم حضور پيدا كرده بود، گفت: اگر يك جامعه را به بدن انسان تشبيه كنيم، خانواده و انسان‌ها مانند سلول‌هاي آن هستند، وقتي سلول‌ها نقش خود را به خوبي ايفا كنند و سالم باشند، جامعه هم سالم خواهد بود و هر گوشه‌اي از بدن وقتي سلول‌ها كاركردشان دچار آسيب شود، كل بدن آسيب مي‌بيند.

رييس‌جمهور با بيان اين‌كه هويت، شخصيت و رفتار انسان‌ها در خانواده شكل مي‌گيرد، گفت: اگر خانواده نباشد، تك تك انسان‌ها به سعادت نمي‌رسند. به نظرم از بزرگترين هداياي الهي به جامعه بشري خانواده و تشكيل خانواده است. در يك جامعه‌اي كه خانواده معنا نداشته باشد چه اتفاقي مي‌افتد، انسان‌ها چگونه زندگي مي‌كنند. آن كانوني كه تقريبا همه مطالبات فكري انسان‌ها، گرايش‌هاي طبيعي و روحي انسان‌ها، دريافت و پاسخ مناسب داده مي‌شود خانواده است.

رييس‌جمهور به اهميت رابطه خانواده با نظام تعليم و تربيت اشاره كرد و گفت: در موضوع تعليم و تربيت اصل خانواده است و نظام تعليم و تربيت در واقع در اين امر به خانواده كمك مي‌كند و با او همكاري مي‌كند.

رييس‌جمهور با بيان اين‌كه در يك جامعه سعادتمند نيازمند انسان‌هاي متعالي هستيم و انسان‌هاي متعالي در خانواده تربيت مي‌شوند، گفت: پايه اصلي انسجام و شكوفايي، رشد و بالندگي خانواده رابطه زن و مرد است. اگر رابطه زن و مرد سرشار از محبت و فداكاري باشد انسان‌هاي متعالي تربيت مي‌شوند و جامعه متعالي مي‌شود و اگر در اين رابطه خللي ايجاد شود آثار اين خلل را در رفتارهاي اجتماعي مي‌بينيم.

احمدي‌نژاد با بيان اين‌كه مي‌بينيم كه در جامعه بشري افرادي هستند كه ميليون ميليون آدم مي‌كشند و هيچ احساس ناراحتي نمي‌كنند، افزود: مسابقه آدم‌كشي و تحقير انسان‌ها را به راه مي‌اندازند و علت اين رفتارها به خانواده آنها برمي‌گردد و در واقع بايد علت اصلي را در خانواده آنها جستجو كرد.

رييس‌جمهور گفت: براي حفظ شدن شخصيت زنان بايد در ابتدا شخصيت زن در خانواده حفظ شود، خانواده در واقع سنگر مستحكم صيانت از شخصيت زن است. خانواده ريشه و پايه است و در اين صورت است كه زن در اجتماع نيز نقش بالاتري ايفا مي‌كند. در مورد مرد نيز همين‌طور است، امكان ندارد كه زن و مردي كه نتوانسته‌اند يك خانواده موفق برپا كنند در نقش اجتماعي خود نيز موفق باشند، البته نمي‌گويم محال است، ولي بسيار سخت است.

رييس‌جمهور با بيان اين كه در انديشه مادي همه هدف از زندگي، ارضاي حداكثري تمايلات و لذات فردي است، گفت: در واقع در اين انديشه خانواده معنا ندارد و بر اساس اين انديشه است كه در آنجا بسياري از خانواده‌ها متلاشي شده است و حاصل آن وضعي مي‌شود كه اكنون مي‌بينيم. نخبگان و بهترين آن‌ها همين‌هايي هستند كه به مراكز قدرت رسيده‌اند و مي‌بينيم كه چطور عمل مي‌كنند، با فرزندان خود، مردم خود و بستگانشان چگونه رفتار مي‌كنند.

احمدي‌نژاد با بيان اين‌كه بايد در نظام تعليم و تربيت يك فضا و برنامه‌اي براي معرفي خانواده،‌ تحكيم خانواده و تقويت خانواده ايجاد كنيم، گفت: اگر خانواده حفظ شود و استحكام در آن باشد، مشكلي در جامعه نخواهد بود.

وي گفت: علت هزينه‌هاي سنگين مادي و معنوي كه اكنون جامعه بشري براي رفع آسيب‌ها، مشكلات و مبارزه با انواع آلودگي‌ها و بزهكاري‌ها مي‌پردازد، به خاطر آن است كه بر خانواده كه پايه است آن طور كه بايد و شايد سرمايه‌گذاري نشده است و من اميدوارم كه در اين دوره و از اين به بعد كانون خانواده گرم‌ترين، سازنده‌ترين و بهترين باشد و رابطه خانواده و تعليم و تربيت مستحكم‌ترين و هماهنگ‌ترين. البته ما با افتخار اعلام مي‌كنيم كه امروز ملت ايران و خانواده‌هاي ايراني بهترين هستند هم در تاريخ و هم در جغرافيا و فرهنگ مستحكم خانواده بهتر از امروز ايران نداريم، البته براي رسيدن به نقطه مطلوب فاصله است.

احمدي‌نژاد با بيان اين‌كه اگر بنا باشد به خانواده‌ها هديه‌اي داده شود اول بايد به خانم‌ها داده شود، گفت: ديديد كه آمدند در زماني شعارهاي بي‌ربط دادند و سنگر اصلي زن كه از آنجا انسان‌هاي بزرگ تربيت مي‌كند و به دنيا مي‌فرستد و مديريت مي‌كند را در هم شكستند و اكنون بعد از 150 سال زن‌ها بدون هيچ پشتوانه‌اي هستند و دچار آسيب‌پذيري بسيار بالا.

وي افزود: يك استاد دانشگاه اروپايي در مورد وضعيت خانواده‌ها و زنان در آنجا به من گفت در آنجايي كه خانواده‌ها برقرار است و خانواده تشكيل شده است_ چرا كه شما مي‌دانيد نزديك به 50 درصد خانواده‌ها در آنجا متلاشي است_، 70 درصد خانم‌ها در خانه مورد سنگين‌ترين فشارها قرار مي‌گيرند، مورد ضرب و شتم قرار مي‌گيرند و براي اينكه خانواده حفظ شود به دادگاه مراجعه نمي‌كنند براي اين‌كه مي‌دانند دادگاه عادلانه قضاوت نمي‌كند.

رييس‌جمهور با اشاره به نقش خانم‌ها در عرصه مديريت خانواده و اقتصاد خانواده گفت: هر جا در خانواده‌اي مديريت اقتصاد در دست خانم‌ها بوده آن خانواده از نظر اقتصادي موفق شده. به چه ميزان خانم‌هايي داريم كه با 300، 400 هزار تومان خانواده را به نحوي اداره مي‌كنند كه آن خانواده و فرزندان احساس وجود مشكل نمي‌كنند.

احمدي‌نژاد گفت: ما بايد به خانواده برگرديم و آن را مستحكم كنيم. وقتي خانواده محكم باشد حضور اجتماعي و اثر آن چندين برابر است. خانم‌هايي كه در عرصه اجتماعي مي‌درخشند كساني هستند كه در خانواده درخشيدند، خانواده را مديريت كردند و وقتي در عرصه اجتماعي نيز حضور پيدا مي‌كنند مي‌درخشند.

در اين مراسم با حضور رييس‌جمهور و همسرش، حاجي بابايي وزير آموزش و پرورش ، مريم مجتهدزاده رييس مركز امور زنان و خانواده رياست جمهوري از تعدادي از خانواده‌هاي برگزيده تجليل شد.

در اين مراسم با حضور رييس‌جمهور، تمبر يادبود اين مراسم ابطال شد و پيش از صحبت‌هاي رييس‌جمهور، وزير آموزش و پرورش و همچنين رييس مركز امور زنان و خانواده رياست جمهوري به ايراد سخنراني پرداختند. خانواده‌هاي برگزيده نيز با رييس‌جمهور عكس يادگاري گرفتند.


منبع خبر : تابناك - http://www.tabnak.ir/fa/print/134292 
اخبار مرتبط

رجزخوانی جدید "نتانیاهو" برای ایران
منتشر شده در تاريخ: 17/08/1391

ادعای جدید نتانیاهو: تنها ۵ دقیقه بعد از حمله به ایران، منطقه احساس رهایی خواهد کرد
منتشر شده در تاريخ: 10/08/1391

تل آویو :ایران قصد آزمایش اسرائیل را داشت
منتشر شده در تاريخ: 17/07/1391

تحريم گاز ايران در آستانه فصل سرد اروپا !
منتشر شده در تاريخ: 15/07/1391

اسراييل با حمله به ايران محو مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1391

بیانیه وزارت خارجه درباره اقدام کانادا
منتشر شده در تاريخ: 19/06/1391

" خودروهای بمب گذاری شده" در اجلاس تهران
منتشر شده در تاريخ: 06/06/1391

خودروی متلاشی شده شهیدان هسته ای در ورودی سالن نشست کارشناسان
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1391

فرمانده سابق ناتو: هزینه حمله به ایران بسیار سنگین است
منتشر شده در تاريخ: 25/05/1391

تصاویر جالب از لحظه انفجار بمب‌های هسته‌ای
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1391

کدام کشورها از تحریم ایران سود بردند؟
منتشر شده در تاريخ: 11/05/1391

دفتر نوکیا در ایران تعطیل می شود
منتشر شده در تاريخ: 18/04/1391

تصمیم ایران برای تقویت حضور نظامی در دریای خزر
منتشر شده در تاريخ: 11/04/1391

همه چیز درباره رادارهای ایران
منتشر شده در تاريخ: 07/04/1391

اقدام خصمانه هلند علیه دانشجویان ایرانی
منتشر شده در تاريخ: 03/04/1391

مخالفت روسیه با تعیین ضرب‌الاجل برای ایران
منتشر شده در تاريخ: 03/04/1391

پشت‌سرجلیلی‌واشتون‌چه‌نوشته‌شده؟/عکس
منتشر شده در تاريخ: 31/03/1391

شروط جدید سنای آمریکا برای مذاکره با ایران
منتشر شده در تاريخ: 27/03/1391

حرکات مشکوک آمریکا قبل از رؤیت شیء نورانی
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1391

رویت شیء نورانی در آسمان چند کشور +تصاویر
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1391

آیا آمریکا علیه ایران اعلام جنگ کرده است؟
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1391

تعبیر نتانیاهو از اثر تحریم‌ها بر ایران
منتشر شده در تاريخ: 17/03/1391

واکنش رژیم صهیونیستی به توافق ایران با آژانس
منتشر شده در تاريخ: 03/03/1391

جزييات سانحه برای كارشناسان آژانس در اراك
منتشر شده در تاريخ: 20/02/1391

پشت پرده جنگ سایبری ایران و اسراییل
منتشر شده در تاريخ: 07/02/1391

استفاده از «دلفین» برای مقابله با ایران در تنگه هرمز!!!
منتشر شده در تاريخ: 26/10/1390

واکنش آمریکا به هشدار ایران درباره ورود ناو هواپیمابر به خلیج فارس
منتشر شده در تاريخ: 14/10/1390

دریادار سیاری: بستن تنگه هرمز مانند نوشیدن یک لیوان آب است
منتشر شده در تاريخ: 11/10/1390

تصاویر: جاسوس سیا با لباس‌های متفاوت
منتشر شده در تاريخ: 08/10/1390

جزییات جلسه دادگاه جاسوس آمریکایی بازداشت شده در ایران
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1390

جزیره‌ای که تبخیر شد! + عکس
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1390

بازتاب خبر دستگیری جاسوس سیا در ایران
منتشر شده در تاريخ: 27/09/1390

جاسوسی هوایی آمریکا از ایران ادامه مي‌یابد؟
منتشر شده در تاريخ: 24/09/1390

مهمترین پایگاه های آمریکا که در تیررس موشک های ایران قرار دارد (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 23/09/1390

اوباما: از ایران خواسته ایم هواپیمای امریکا را پس دهد!
منتشر شده در تاريخ: 22/09/1390

ماموریت هواپیمای امریکایی در آسمان ایران فاش شد
منتشر شده در تاريخ: 21/09/1390

چرا RQ170 حساس‌ترین پرنده آمریکاست؟
منتشر شده در تاريخ: 19/09/1390

قطعنامه ضد ایرانی كه در شورای حکام تصویب شد
منتشر شده در تاريخ: 28/08/1390

اختلاف اروپاييان درباره ايران در بروکسل
منتشر شده در تاريخ: 25/08/1390

انشاء جالب درمورد شغل پورفسوری
منتشر شده در تاريخ: 25/08/1390

هر تجاوزی را با سیلی محکم و مشت پولادین پاسخ خواهیم داد
منتشر شده در تاريخ: 21/08/1390

ایران اشتباه تاریخی «آمانو» را بدون پاسخ نخواهد گذاشت
منتشر شده در تاريخ: 19/08/1390

انتشار گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران +متن گزارش
منتشر شده در تاريخ: 18/08/1390

سکوت سوال‌‌برانگیز رسانه‌های غربی در خصوص اسناد ارائه شده توسط جلیلی
منتشر شده در تاريخ: 14/08/1390

مردم آمریکا درباره "طرح ترور سفیر عربستان توسط ایران"‌ چگونه فکر می کنند؟
منتشر شده در تاريخ: 23/07/1390

آمریکا: ماهان را تحریم می کنیم ، تروریست دستگیر شده با آن پرواز کرده بود!
منتشر شده در تاريخ: 21/07/1390

آمریکا: ایران می خواست سفیر عربستان را «ترور» و دو سفارتخانه را در واشنگتن «منفجر» کند !!!
منتشر شده در تاريخ: 20/07/1390

آخرین وضعیت دستور احمدی‌ نژاد به وزیر کشور برای حفظ امنیت دانشمندان
منتشر شده در تاريخ: 16/06/1390

اگر دچار حماقت شوید، نسخه‌تان را خواهیم پیچید
منتشر شده در تاريخ: 13/06/1390

شاهزاده سعودي به انگليسي ها: ايران را تحريم نفتي كنيد ،‌ كمبود بازار را خودمان جبران مي كنيم
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1390

علت تغییر رویکرد تل آویو در برابر حمله به ایران به روایت فارن پالیسی
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1389

یادداشت اولی هاینونن برای فارین پالسی:با ایران به توافق برسید
منتشر شده در تاريخ: 09/11/1389

انتقاد روزنامه صهیونستی از اظهارات "داگان"
منتشر شده در تاريخ: 02/11/1389

آمریکا نهایتا حق مشروع ایران را می پذیرد
منتشر شده در تاريخ: 28/10/1389

عقب نشینی صهیونیست ها از تهدیدهای پوچ علیه ایران
منتشر شده در تاريخ: 19/10/1389

پاسخ منفی اتحادیه اروپا به تور بازدید از تاسیسات هسته ای ایران
منتشر شده در تاريخ: 18/10/1389

معتضد شجره نامه سفیر انگلیس را رو کرد
منتشر شده در تاريخ: 12/10/1389

در برابر ایران تنها سه سال فرصت داریم!!
منتشر شده در تاريخ: 09/10/1389

"ويكي‌ليكس" چيست؟
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1389

ایجاد وحشت از ایران باعکسهای احمدی نژاد درخیابانها+تصاویر
منتشر شده در تاريخ: 30/09/1389

علیخانی: متکی به بدترین شیوه برکنار شد
منتشر شده در تاريخ: 23/09/1389

شیوه های "دفتر طرح های ویژه"برای جمع آوری اطلاعات درباره ایران
منتشر شده در تاريخ: 22/09/1389

«خانم اشتون» برای ناهار مرغابی بار گذاشته بود، اما جلیلی نخورد
منتشر شده در تاريخ: 16/09/1389

اروپا مستقل از آمریکا، می تواند با ایران به نتیجه برسد
منتشر شده در تاريخ: 15/09/1389

متكي: كلينتون سلام كرد من هم جواب دادم
منتشر شده در تاريخ: 14/09/1389

افشاگریهای ویکی لیکس به بازنویسی تاریخ جهان منجر خواهد شد
منتشر شده در تاريخ: 08/09/1389

واکنش لس آنجلس تایمز به دیدار متکی از گرجستان
منتشر شده در تاريخ: 16/08/1389

آمریکا به "بیانیه تهران" برگشت
منتشر شده در تاريخ: 09/08/1389

برق نيروگاه بوشهر اواخر بهمن‌ وصل مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 05/08/1389

احمدي‌نژاد: تحريم‌كنندگان پيغام محرمانه مي‌دهند
منتشر شده در تاريخ: 26/07/1389

پاسخ احمدی نژاد به سخنان اوباما
منتشر شده در تاريخ: 04/07/1389

چرااوباماشتاب زده باBBCفارسي مصاحبه كرد؟
منتشر شده در تاريخ: 04/07/1389

هشدار فرمانده کل ارتش به اجانب
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1389

واكنش اوباما به سخنان احمدي نژاد
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1389

سخنرانی احمدی نژاد و اوباما در یک روز
منتشر شده در تاريخ: 31/06/1389

احمدي ن‍ژاد در مصاحبه با كريستين امانپور: خانم كلينتون اول فكر كند ،‌بعد حرف بزند
منتشر شده در تاريخ: 29/06/1389

سه‌گانه جنگ رواني آمريكا عليه ايران
منتشر شده در تاريخ: 25/06/1389

احمدی‌نژاد: هراقدامی علیه ایران به معنای پاک شدن رژیم صهیونیستی از جغرافیای سیاسی است
منتشر شده در تاريخ: 15/06/1389

تخیلی ترین تحلیل از حمله آمریکا به ایران!!
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1389

احمدي‌نژاد: اسراییل كوچك‌تر از آن است كه به ايران حمله كند
منتشر شده در تاريخ: 31/05/1389

گزارش حمله احتمالی اسرائیل به ایران در صدر خبرهای روزنامه عربی
منتشر شده در تاريخ: 23/05/1389

پیغام هیلاری کلینتون برای متکی!؟
منتشر شده در تاريخ: 18/05/1389

پاسخ متکی به آمادگی اوباما برای مذاکره
منتشر شده در تاريخ: 16/05/1389

تحلیل روزنامه روسی از چگونگی حمله احتمالی به ایران
منتشر شده در تاريخ: 14/05/1389

متن کامل مصاحبه دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور با شبکه تلویزیونی پرس تی وی
منتشر شده در تاريخ: 07/05/1389

اولین تهدید اروپائی ها توسط بانک مرکزی ایران
منتشر شده در تاريخ: 03/05/1389

تحلیل یک طرفه:چرا هنوز رژیم صهیونیستی به ایران حمله نکرده است؟
منتشر شده در تاريخ: 30/04/1389

جدیدترین ادعای آمریکا بعد از شکست در ماجرای امیری
منتشر شده در تاريخ: 28/04/1389

اولین اظهارات امیری در فرودگاه امام خمینی تهران
منتشر شده در تاريخ: 24/04/1389

آحرين اخبار شهرام اميري (تكميلي)
منتشر شده در تاريخ: 23/04/1389

پشت پرده خبرهای مربوط به جنگ با ایران چه می گذرد ؟
منتشر شده در تاريخ: 15/04/1389

ضریب خطا در موشک‌های ایران به حداقل رسید
منتشر شده در تاريخ: 15/04/1389

اسرائیل باز هم بلوف زد: حتی قهوه خوردن احمدی نژاد را هم زیر نظر داریم!
منتشر شده در تاريخ: 14/04/1389

درخواست ترکیه از احمدی نژاد : پای میز مذاکره برگردید و الا برای ما بد می شود
منتشر شده در تاريخ: 09/04/1389

صدور قطعنامه تحریم‌های جدید علیه ایران با وجود مخالفت ترکیه و برزیل
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1389

افزایش فعالیت های جاسوسی آمریکا در نقاط مرزی ایران
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1389

کارشکني جديد روس ها عليه ايران
منتشر شده در تاريخ: 03/03/1389

دیدار مادران 3 آمریكایی زندانی با فرزندانشان + عکس
منتشر شده در تاريخ: 01/03/1389

وقتی سی ان ان برطبل جنگ می نوازد
منتشر شده در تاريخ: 22/02/1389

آنچه در ضیافت شام ایران در نیویورک گذشت
منتشر شده در تاريخ: 18/02/1389

معاهده NPT چیست؟
منتشر شده در تاريخ: 14/02/1389

دبیرکل سازمان ملل پیش از سخنرانی احمدی‌نژاد جلسه را ترک کرد؟
منتشر شده در تاريخ: 14/02/1389

جان بولتون: حالا کو تا "تغییر رژیم" در ایران ؟ اسرائیل باید حمله کند!
منتشر شده در تاريخ: 13/02/1389

آیا اسراییل به تنهایی جرات حمله به ایران را دارد؟
منتشر شده در تاريخ: 12/02/1389

پاسخ اميرخلبان علوي به ادعای CNN
منتشر شده در تاريخ: 09/02/1389

پاسخ به اوباما بر روي دانه برنج!
منتشر شده در تاريخ: 04/02/1389

پیشگویی های عجیب یک مرد فیلیپینی: 10 روز دیگر در خاورمیانه جنگ خواهد شد
منتشر شده در تاريخ: 02/02/1389

نگرانی های اسراییل از واکنش ایران به حمله نظامی
منتشر شده در تاريخ: 02/02/1389

unknown system ،سامانه جديد موشكي ايران
منتشر شده در تاريخ: 31/01/1389

تهديد رییس ستاد مشترک ارتش آمریکابرای حمله به ایران /فیروزآبادی: 10 سال است منتظرتان هستیم
منتشر شده در تاريخ: 30/01/1389

پخش زنده سخنرانی احمدی نژاد درBBC
منتشر شده در تاريخ: 29/01/1389

احمدی نژاد برای اوباما نامه نوشت
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1389

دیمیتری مدودیف:حمله اتمی به ایران منجر به جنگ جهانی اتمی خواهد شد
منتشر شده در تاريخ: 24/01/1389

افشاگری‌های يك مقام افغان از فرودگاه‌های آمريكا در مرزهای ايران
منتشر شده در تاريخ: 24/01/1389

سردار جزايري: اوباما بلوف مي‌زند
منتشر شده در تاريخ: 22/01/1389

بولتون: می ترسم اوباما ایران هسته ای را بپذیرد
منتشر شده در تاريخ: 10/01/1389

تحلیل مهم و خواندنی سفیر انگلیس از برنامه هسته‌ای ایران برای آمریکایی‌های یهودی
منتشر شده در تاريخ: 05/01/1389

4 دلیل چین برای مخالفت با تحریم ایران
منتشر شده در تاريخ: 23/12/1388

بازهم تغییر لحن مقامات واشنگتن درباره ایران
منتشر شده در تاريخ: 18/12/1388

تنظیم پیشنویس قطعنامه چهارم تحریم ها علیه ایران
منتشر شده در تاريخ: 15/12/1388

متن کامل نامه ایران به آژانس
منتشر شده در تاريخ: 08/12/1388

بازي زيركانه چين با كارت هسته اي جمهوري اسلامي
منتشر شده در تاريخ: 02/12/1388

جایگاه ایران در میان افکار عمومی آمریکا کجاست ؟
منتشر شده در تاريخ: 02/12/1388

واكنش غرب به گزارش آژانس انرژي اتمي درباره ايران
منتشر شده در تاريخ: 01/12/1388

7 بازیگران کلیدی در موضوع تحریم ها علیه ایران را بیشتر بشناسیم(+تصاویر)
منتشر شده در تاريخ: 27/11/1388

سه خط موازی در موضوع هسته ای ایران
منتشر شده در تاريخ: 19/11/1388

فريب‌كاري درباره ترور استاد علی محمدی
منتشر شده در تاريخ: 28/10/1388

تصاوير: ترور دانشمند هسته‌اي در تهران
منتشر شده در تاريخ: 23/10/1388

جمع بندی کاخ سفید: دولت احمدی نژاد سقوط نمی کند/ هیلاری در فکر معامله با ایران
منتشر شده در تاريخ: 20/10/1388

آخرین سند حضور امیری درعربستان + عکس
منتشر شده در تاريخ: 02/10/1388

واکنش مبهم عربستان به اخبار ربوده شدن شهرام امیری
منتشر شده در تاريخ: 19/09/1388

لحن نسبتا متفاوت اوباما درباره برنامه هسته ای ایران
منتشر شده در تاريخ: 18/09/1388

ایران می تواند شوک بزرگی به اقتصاد جهان وارد کند
منتشر شده در تاريخ: 17/09/1388

ذوق زدگی نتانیاهو از خیانت اتمی چین و روسیه به ایران
منتشر شده در تاريخ: 11/09/1388

آمريکا پاي ثابت همه مذاکرات هسته‌اي ايران
منتشر شده در تاريخ: 13/07/1388

دعوت از اوباما براي سفر به ايران ؟!
منتشر شده در تاريخ: 04/07/1388

قطعنامه چهارم و محورهای توافق تحریم ایران در حال نهایی شدن
منتشر شده در تاريخ: 02/07/1388

افشای ماهیت گروه نیویورکی اوباما برای فشار اقتصادی بر ایران
منتشر شده در تاريخ: 01/07/1388

رویترز:اگر ایران، ضرب الاجل شهریور را نادیده بگیرد چه می شود؟
منتشر شده در تاريخ: 21/05/1388

پشت پرده ورودغير قانوني سه تبعه آمریکا به ایران
منتشر شده در تاريخ: 13/05/1388

سخنان ماجراجویانه باراک علیه ایران
منتشر شده در تاريخ: 28/02/1388

پشت پرده تمایل آمریکا برای مذاکره با ایران چیست؟
منتشر شده در تاريخ: 23/01/1388

استقبال احمدی‌نژاد از سخنان اوباما
منتشر شده در تاريخ: 19/01/1388

تضاد جدی اوباما و نتانیاهو برسر ایران
منتشر شده در تاريخ: 17/01/1388

اگر با ایران مذاکره کنید، به نفع احمدی‌نژاد می‌شود
منتشر شده در تاريخ: 16/01/1388

تدابیر پلیس نیویورک برای جنگ احتمالی ایران و اسرائیل
منتشر شده در تاريخ: 15/01/1388

اختلاف نظر رئیس پنتاگون و اوباما برسر سیاست برخورد با ایران
منتشر شده در تاريخ: 12/01/1388

چرا بين ايران و آمريكا جنگ نشد؟
منتشر شده در تاريخ: 10/01/1388

خانم كلينتون به اسرائيل توجه نكنيد، سريعتر مذاكره با ايران را آغاز كنيد
منتشر شده در تاريخ: 17/12/1387

نامه محرمانه اوباما درباره ايران
منتشر شده در تاريخ: 14/12/1387

اظهار نظر بی سابقه البرادعی: ایران به دنبال توانمندی ساخت بمب اتم است
منتشر شده در تاريخ: 07/07/1387

حمله بوش به ایران در اجلاس سازمان ملل
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1387

ديكته‌هاي آمريکا به آژانس درباره ايران
منتشر شده در تاريخ: 01/07/1387

اعزام چند هیئت از ایران به کشورهای همسایه درباره احتمال حمله آمریکا
منتشر شده در تاريخ: 31/06/1387

جنگ روانی جدید علیه ایران
منتشر شده در تاريخ: 27/06/1387

متن کامل نامه اخیر ایران به 1+5
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1387

آمريكا مدعي شد، پاسخ ايران به پيشنهاد هسته‌اي غيرقابل‌قبول است
منتشر شده در تاريخ: 16/05/1387

اروپا درپي اعمال تحريم‌هايي فراتر از قطعنامه1803 عليه ايران
منتشر شده در تاريخ: 13/05/1387

اگر تحریم ایران نتیجه ندهد، اسراییل به ایران حمله می‌کند
منتشر شده در تاريخ: 10/05/1387

واکنش آمریکا به سخنان احمدی نژاد
منتشر شده در تاريخ: 08/05/1387

تسويه حساب با احمدي‌نژاد به شيوه انگليسي‌ها
منتشر شده در تاريخ: 07/05/1387

جان بولتون :حمله به ایران، تنها راه است
منتشر شده در تاريخ: 06/05/1387

نماينده روسيه به نامه ايران خنديد
منتشر شده در تاريخ: 05/05/1387

پاسخ جالب جليلي به خبرنگار ايراني صداي آمريكا
منتشر شده در تاريخ: 30/04/1387

واكنش ايران به حمله احتمالي بسيار جدي است
منتشر شده در تاريخ: 30/04/1387

حتی غرب نیز نمی‌تواند مانع حمله اسراییل به ایران شود
منتشر شده در تاريخ: 29/04/1387

اعلام حضور معاون رايس در مذاکره با جليلي
منتشر شده در تاريخ: 29/04/1387

کشف بزرگ! نيويورک‌تايمز براي زير سؤال بردن مانور موشکي ايران
منتشر شده در تاريخ: 25/04/1387

چرخش بولتون و عقب نشینی از جنگ طلبی ضد ایران
منتشر شده در تاريخ: 24/04/1387

تحلیل ایندیپندنت از احتمال حمله نظامی اسرائیل به ایران
منتشر شده در تاريخ: 23/04/1387

تصاوير گرافيکي فاکس نيوز براي القاي خطر موشکي ايران
منتشر شده در تاريخ: 22/04/1387

واکنش مختلف به آزمایش موشکی ایران
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1387

حجم انبوه موشك‌ها و شناورهاي سپاه آماده مأموريت مستقيم در تنگه هرمز
منتشر شده در تاريخ: 19/04/1387

اظهارات احمدی‌نژاد درباره حمله به ایران و توقف غنی‌سازی
منتشر شده در تاريخ: 18/04/1387

تضعيف احتمال حمله به ايران به دليل ضعف اطلاعاتي سيا و موساد
منتشر شده در تاريخ: 17/04/1387

اظهارات فيروزآبادی درباره تنگه هرمز
منتشر شده در تاريخ: 16/04/1387

جزئياتي از پاسخ ايران به بسته پيشنهادي
منتشر شده در تاريخ: 16/04/1387

هشدار سردار جعفری به متجاوزان
منتشر شده در تاريخ: 15/04/1387

ایران به 5+1 پاسخ داد
منتشر شده در تاريخ: 15/04/1387

متجاوزان هوایی و دریایی ؛ یا پودر می شوند یا خوراک کوسه
منتشر شده در تاريخ: 11/04/1387

حفر 300هزار قبر براي متجاوزان احتمالي به ايران
منتشر شده در تاريخ: 10/04/1387

شیطنت ضد ایرانی شبکه عربی mbc
منتشر شده در تاريخ: 09/04/1387

گفتگو و فشار برنامه G8 برای ایران
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1387

لاريجاني : وعده اروپايي ها سراب است
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1387

بانک ملی لندن به دادگاه شکایت می کند
منتشر شده در تاريخ: 06/04/1387

شلیک ضدهوایی ها در غرب تهران
منتشر شده در تاريخ: 05/04/1387

شگفتی از اظهارات سولانا
منتشر شده در تاريخ: 27/03/1387

متن بسته پيشنهادي به ايران انتشار يافت
منتشر شده در تاريخ: 26/03/1387

اتهامات عجیب مذاکره‌کننده آلمانی با ایران
منتشر شده در تاريخ: 16/03/1387

اوباما: راه‏حل نظامي براي دفاع از اسرائيل برابر ايران، روي ميز
منتشر شده در تاريخ: 16/03/1387

واكنش احمدي‌نژاد به سخنان لاريجاني عليه‌ آژانس
منتشر شده در تاريخ: 14/03/1387

بسته پيشنهادي ایران به دنیای غرب
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1387

جزئیات بسته پیشنهادی ایران
منتشر شده در تاريخ: 26/02/1387

دستور بوش برای ترور مقامات نظامی ایران
منتشر شده در تاريخ: 16/02/1387

كلينتون: تعليق؛ اوباما: گفت‌وگو؛ مك‌كين: هيچ‌كدام
منتشر شده در تاريخ: 12/02/1387

کشتیهای ایرانی بدون پرچم ایران تردد می‌کنند
منتشر شده در تاريخ: 05/02/1387

اظهارات مضحك بوش درباره ایران
منتشر شده در تاريخ: 03/01/1387

کدام کشور تحریم‌ها علیه ایران را اجرا می‌کند؟
منتشر شده در تاريخ: 29/12/1386

احمدی نژاد: قطعنامه، شلیکی به شورای امنیت
منتشر شده در تاريخ: 15/12/1386

قطعنامه ضد ايراني در شوراي امنيت تصويب شد
منتشر شده در تاريخ: 14/12/1386

انتقاد ابطحي از مصاحبه خبري احمدي نژاد
منتشر شده در تاريخ: 12/12/1386

رای گیری قطعنامه ایران به دوشنبه موکول شد
منتشر شده در تاريخ: 11/12/1386

آيا برادعي از ايران جانبداري کرده است؟
منتشر شده در تاريخ: 06/12/1386

آمريكا در برابر حقانيت هسته‌اي ايران زانو زد
منتشر شده در تاريخ: 04/12/1386

ایران زودتر از 2010 به سلاح اتمی‌ نمی‌رسد
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1386

مسئله اورانیوم پیداشده در مراکز تحقیقاتی حل شد
منتشر شده در تاريخ: 25/11/1386

پرنده جاسوس بر فراز سایت هسته‌ای نطنز
منتشر شده در تاريخ: 20/11/1386

متن کامل پیش‌نویس تحریم ایران
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1386

حاشيه‌هاي سخنراني "جليلي" در پارلمان اروپا
منتشر شده در تاريخ: 04/11/1386

چین: وضعیت هسته‌ای ایران بحرانی است!
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1386

ادعاي توافق بوش و ملك عبدالله درباره ايران
منتشر شده در تاريخ: 02/11/1386

اظهارات گستاخانه دبیرکل شورای همکاری خلیج درباره ایران
منتشر شده در تاريخ: 15/10/1386

کتاب دوم راهنمايي ایران به جاي گزارش جاسوسي آمريکا
منتشر شده در تاريخ: 28/09/1386

البرادعي چهار تا مثبت ميگويد و دو تا منفي
منتشر شده در تاريخ: 17/09/1386

انتقال کلاهک‌هاي هسته‌‌اي به ايران در شب برگزاري کنفرانس آناپوليس
منتشر شده در تاريخ: 07/09/1386

بهانه های بی منطق آژانس انرژی اتمی ادامه دارد.
منتشر شده در تاريخ: 26/08/1386

متن گزارش البرادعی درباره رفع ابهام
منتشر شده در تاريخ: 25/08/1386

البرادعي: آمريكا با ايران مذاكره كند
منتشر شده در تاريخ: 09/08/1386

تغییر لاریجانی به مصلحت نیست
منتشر شده در تاريخ: 29/07/1386

خبر خوشی که اعلام نشد چه بود؟
منتشر شده در تاريخ: 26/07/1386

خطر جنگ بین ایالات متحده و ایران؟
منتشر شده در تاريخ: 13/07/1386

اختلاف درباره قطعنامه جدید هسته یی
منتشر شده در تاريخ: 31/06/1386

متن كامل گزارش جديد البرادعي درباره ايران
منتشر شده در تاريخ: 10/06/1386

سومین دور مذاكرات ایران و آژانس فردا برگزار می‌شود
منتشر شده در تاريخ: 28/05/1386

سالروز حمله‌ی اتمی آمریكا به هیروشیما
منتشر شده در تاريخ: 15/05/1386

كري خواني گيتس: هيچ جای تماشا وجود ندارد
منتشر شده در تاريخ: 12/05/1386

گروه سياست خارجي / حوزه ساير حوزه ها 11:02 - 08/05/86
منتشر شده در تاريخ: 08/05/1386

آمریكا سرگردان تر از همیشه در قبال موضوع هسته ای ایران
منتشر شده در تاريخ: 17/04/1386