شماره خبر:  16743    تاريخ انتشار خبر:        ام شهریور ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 13637 مرتبه تا کنون

 شـهلا جـاهد، از اتـهام به قتـل تا قصـاص

fiogf49gjkf0d
شـهلا جـاهد، از اتـهام به قتـل تا قصـاص

خديجه جاهد معروف به «شهلا» متولد 20 ارديبهشت‌ماه 1348 زماني كه طرح رابطه با فوتباليستي سرشناس را مي‌ريخت، گمان نمي‌كرد روزي به عنوان متهم اصلي قتل همسر اين بازيكن سال‌هاي دور فوتبال ايران در صدر اخبار صفحات حوادث مطبوعات قرار گيرد.

ساعت 14 بعدازظهر چهارشنبه 17 مهرماه سال 81 جسد كاردآجين زني جوان در خانه شماره 46 خيابان گل‌نبي در نزديکي ميدان کتابي در حوالي منطقه ميرداماد تهران كشف شد و به اين ترتيب گره‌گشايي از يك معماي جنايي پيچيده‌ كه مربوط به قتل زن 32 ساله‌اي به نام «لاله» در غياب دو پسر كوچك او بود، در دستور كار قاضي كشيك قتل و ماموران اداره دهم پليس آگاهي پايتخت قرار گرفت.در اولين اقدامات، "حسيني کوه کمره‌اي" ـ قاضي وقت كشيك قتل تهران ـ در صحنه كشف جسد حضور يافت و در اجراي دستورات اين مقام قضايي، مشخص شد که مقتول با 27 ضربه چاقو به قتل رسيده است.

از سوي ديگر، تحقيقات ابتدايي نشان داد كه قرباني اين جنايت، همسر «ناصر محمدخاني» فوتباليست سرشناس سال‌هاي دهه 60 بوده و اين شخص در زمان وقوع حادثه، به همراه تيم پرسپوليس در آلمان به‌سر مي‌برده است.

«شهلا» متهم مي‌شود

با بررسي روابط همسر مقتول، ردپاي زني 32 ساله به نام شهلا (خديجه) جاهد به عنوان همسر موقت ناصر محمدخاني به‌دست آمد كه اين زن پرستار پس از بازداشت در تاريخ 17 تيرماه سال 81 مدعي شد چهار سال با ناصر زندگي پنهاني داشته است.

تحقيقات نشان داد كه شهلا از 13 سالگي به ناصر محمدخاني علاقه‌مند بوده است تا اينکه از طريق يکي از فوتباليست‌هاي معروف ديگر توانسته با وي رابطه برقرار كند. زمستان سال 81 قاضي فخرالدين جعفرزاده به جاي قاضي قبلي پرونده که به حج رفته بود، براي ادامه تحقيقات و رسيدگي به اين پرونده تعيين شد و دستور ملاقات شهلا با ناصر را در حياط اداره آگاهي تهران صادر کرد.

اعتراف تلخ!

پس از اين ملاقات بود كه در بهار سال 82 و در آستانه سالمرگ لاله، تنها متهم اين پرونده يعني "شهلا جاهد" لب به اعتراف گشود و در حضور مقام قضايي گفت: «ناصر با پرسپوليس به آلمان رفته بود. من تصميم گرفتم با استفاده از غيبت او براي هميشه لاله را از زندگيم حذف كنم. شب حادثه با کليدي که از خانه ناصر داشتم، داخل منزل او رفتم و پشت شوفاژ پنهان شدم. از آنجا ديدم كه لاله، دو فرزند و دوستش به خانه آمدند. تا صبح پشت شوفاژ بودم. وقتي فرزندان لاله به مدرسه رفتند و دوستش از خانه خارج شد، لاله روي تخت دراز کشيد. من چاقويم را آماده و دستکشم را دست کردم. بعد يك راکت بدمينتون برداشتم و با دسته آن محكم ضربه‌اي به سر لاله زدم. بعد با هم درگير شديم و من هم با ضربات چاقو آن‌قدر او را زدم تا جان داد.»

بازسازي صحنه جنايت پس از اعتراف

اولين جلسه محاكمه شهلا جاهد در مقام متهم به قتل پس از اعترافات او روز 17 خردادماه سال 83 در شعبه 1154 مجتمع قضايي ويژه امور جنايي تهران به رياست قاضي جعفرزاده و با حضور جمع زيادي از خبرنگاران به صورت علني برگزار شد.

در اين جلسه، رييس دادگاه خديجه جاهد معروف به شهلا را به جايگاه فراخواند و به قرائت كيفرخواست در مورد وي پرداخت و اظهار كرد: شما به مباشرت در قتل فاطمه (لاله) سحرخيزان، سرقت اموال مقتوله و تهيه‌ ترياك براي محمدخاني متهم هستيد.

شهلا جاهد در پاسخ به اتهامات مطروحه، گفت: مباشرت در قتل فاطمه سحرخيزان و سرقت اموال مقتوله را قبول ندارم اما تهيه دو مورد ترياك براي محمدخاني را مي‌پذيرم.

وي سپس به تشريح نحوه‌ آشنايي‌اش با محمدخاني پرداخت و ادامه داد: در 27 خرداد 77 با «ح. د» يكي از دوستان محمدخاني تماس گرفتم و خود را به عنوان يكي از اقوام محمدخاني معرفي كردم و شماره تلفن خود را به او دادم كه پس از مدتي شماره تلفنم را به او (محمدخاني) داد و در 2 تير 77 براي اولين بار ساعت ‌1 بامداد با من تماس گرفت و قرار گذاشتيم، پس از ملاقات با وي از من درخواست كرد كه با هم زندگي كنيم.

متهم به مباشرت در قتل لاله سحرخيزان سپس در پاسخ به اين پرسش رييس دادگاه كه «قبلا گفته بوديد در ‌13 سالگي با او ملاقاتي داشتي»، گفت: ناصر در زمين فوتبال بسيار متين و موقر بود و به خاطر علاقه به فوتبال چندين بار از مدرسه به شهرري مي‌رفتم تا بالاخره روزي به منزل وي رفتم. او مرا سوار ماشين كرد و پس از نصيحت، شماره تلفن خود را نيز به من داد.

نهايتا پس از سه جلسه محاكمه و انكار قتل توسط شهلا، رييس وقت شعبه 1147 دادگاه جنايي تهران محاکمه و به درخواست بازماندگان لاله سحرخيزان (مقتول حادثه)‌ به قصاص محکوم شد و اين راي به تاييد شعبه‌ 26 ديوان عالي كشور رسيد.

شهلا در بازديد خبرنگاران از زندان اوين در روز 12 بهمن سال 83 در پاسخ به سوال برخي از آنان مبني بر اين‌كه با توجه به تاييد حكم از سوي ديوان عالي كشور، چه احساسي دارد؟ ابراز عقيده كرد: من مطمئنم درباره‌ من عدالت اجرا نشد.

دستور توقف اجراي قصاص توسط آيت‌الله شاهرودي

از سوي ديگر به دنبال اعتراض وكيل مدافع اين متهم به دادنامه‌ صادره از سوي شعبه‌ 26 ديوان عالي كشور، اعتراض به شعبه‌ 15 تشخيص ديوان عالي كشور ارجاع شد و اين شعبه با استناد به ماده‌ 27 آيين نامه‌ اصلاح قانون تشكيل دادگاه‌هاي عمومي و انقلاب، دستور توقف اجراي حكم را صادر كرد.

بعد از گذشت مدتي، پاييز 84 آيت‌الله هاشمي شاهرودي رييس سابق قوه‌ قضاييه طي دستوري در هامش تقاضانامه‌ وكيل شهلا جاهد اعلام كرد: اجراي حكم اعدام متوقف شود تا در نظارت و پيگيري بررسي مجدد صورت گيرد.

تاييد حكم قصاص براي سومين بار

روند رسيدگي به اين پرونده ادامه داشت تا اينكه عبدالصمد خرمشاهي روز 15 تيرماه 86 از تاييد حكم اعدام موكلش براي سومين بار در شعبه سوم تشخيص ديوان عالي كشور خبر داد.

وي گفت:‌ چهار نفر از قضات شعبه تشخيص نظر به تاييد دادنامه صادره و يك نفر از آنان به نقض دادنامه صادره نظر دادند كه در نتيجه دادنامه صادره درخصوص موكله‌ام تاييد شده است.

چند ماه پس از تاييد حكم، رييس وقت قوه قضاييه طي نامه‌اي به رييس حوزه نظارت‌ قضايي ويژه قوه ‌قضاييه، دستور ارسال پرونده‌ي شهلا جاهد به شعبه‌ هم عرض را صادر كرد.

در اين دستور آمده بود: پرونده‌ بار ديگر جهت بررسي ماهوي مجدد به استناد ماده ‌18 به شعبه‌ هم‌عرض ارسال شود.

نهايتا 4 اسفندماه سال 87 جلسه‌ رسيدگي مجدد به اتهامات شهلا جاهد در شعبه‌ 1147 مجتمع قضايي بعثت به رياست قاضي حسين‌پور به صورت غيرعلني برگزار شد و بنا به گفته خرمشاهي، اين متهم اتهام قتل را نپذيرفت و اظهارات قبلي‌اش را فاقد وجاهت قانوني دانست.

با صدور راي قصاص از سوي اين دادگاه نيز بار ديگر بحث اعتراض مطرح شد كه اين بار شهلا هيچ تمايلي نسبت به اعتراض، نشان نداد. با اين حال وكيل مدافع وي عنوان كرد كه بنا به وظيفه قانوني‌اش به راي صادره اعتراض خواهد كرد.

اصرار اولياء دم بر اجراي قصاص

پس از طي روند قضايي، جلسات صلح و سازش براي اخذ رضايت از اولياي دم آغاز شد؛ اما آنان همچنان بر قصاص پافشاري كردند چنانكه مادر لاله سحرخيزان به عنوان يكي از اولياي دم اين پرونده با بيان اين‌كه مي‌خواهم شهلا اعدام شود، اظهار كرد: يكي از آرزوهاي بزرگ دو نوه من اين است كه از قاتل مادرشان انتقام بگيرند. وقتي اسم عفو و گذشت مي‌آيد، حالم بد مي‌شود. طولاني شدن پرونده شهلا، خيلي اذيت‌مان كرد. مگر شهلا از خون فرزند من گذشت كه ما بخواهيم از او بگذريم؟

ناصر محمدخاني نيز كه در اين پرونده به ولايت قهري از عرفان محمدخاني فرزند لاله سحرخيزان حضور داشت، گفت: شهلا بايد قصاص شود و طولاني شدن اين پرونده نيز به دليل عملكرد خود شهلا بود.

علي محمدخاني فرزند ارشد لاله سحرخيزان نيز اظهار كرد: من صددرصد درخواست قصاص دارم و مي‌خواهم قاتل مادرم اعدام شود.

همچنين عرفان محمدخاني فرزند كوچك لاله سحرخيزان، گفت: من چيزي جز قصاص قاتل مادرم نمي‌خواهم.

علاوه بر اين، چند جلسه ديگر نيز با حضور جمعي از اهالي سينما از جمله مريلا زارعي، فاطمه گودرزي، رخشان بني‌اعتماد، كيانوش عياري و عده‌اي ديگر از سينماگران در دادسراي امور جنايي تهران برگزار شد اما نتيجه‌بخش نبود.

با گذشت مدتي، وكيل مدافع شهلا جاهد از نگارش نامه اين متهم خطاب به رييس قوه قضاييه جهت تعيين تكليف نهايي در اواخر شهريورماه سال جاري خبر داد.

نامه "شهلا" به آيت‌الله لاريجاني: اعدامم كنيد!

عبدالصمد خرمشاهي با اعلام اين خبر گفت: موكل در تاريخ 23 شهريورماه سال جاري نامه‌اي خطاب به آيت‌الله لاريجاني نوشته و در آن عنوان كرده كه حدود 9 سال حبس، او را خسته كرده است؛ بنا بر اين درخواست كرده كه اگر ابهامي در پرونده وجود دارد، اين ابهام برطرف شود و در غير اين صورت، حكم قصاص به مرحله اجرا درآيد زيرا معتقد است كه 3 سال حبس او به موجب حكم دادگاه بوده و 5 سال مازاد بر اين مدت در كنار حكم قصاص، در واقع مجازات مضاعف است.

وي به پرونده شهلا اشاره كرد و افزود: آخرين باري كه روي حكم صادره اعتراض كرديم، اين مطلب را عنوان كرديم كه ايرادات وارد شده از سوي مشاوران رييس وقت قوه قضاييه در حوزه نظارت قضايي ويژه هرگز برطرف نشده و همچنان معتقدم آن ابهامات بايد برطرف شود زيرا در غير اين صورت، وجدان عمومي راضي نخواهد شد. متاسفانه آخرين بار هم كه پرونده به شعبه هم‌عرض ارجاع شد، دادگاه نواقص موجود را رفع نكرد.

وكيل مدافع شهلا جاهد در مورد علت طولاني شدن ماجراي پرونده موكلش، ابراز عقيده كرد: در رسيدگي ابتدايي به اين پرونده، شاهد يك بررسي شفاف نبوديم و ايرادات شكلي و ماهوي زيادي از ابتدا در پرونده وجود داشت. تحقيقات اوليه به صورت كامل انجام نشد، شهود و مطلعين حاضر نشدند، بررسي‌هاي علمي صورت نگرفت و از سوي ديگر رسيدگي با سرعت انجام شد؛ در حالي كه در چنين پرونده‌اي بايد تحقيقات به صورت كامل و صحيح بر مبناي قانون آيين دادرسي كيفري انجام مي‌شد تا ابهامات برطرف شود اما اين اتفاق نيفتاد و به همين دليل، به دفعات دادنامه نقض شد.

خرمشاهي همچنين خواسته شهلا در آخرين نامه‌اش به رييس قوه قضاييه را منطقي دانست.

پس از اين نامه، اواسط آبان‌ماه سال جاري اخباري مبني بر پاسخ مثبت آيت‌الله آملي لاريجاني رييس قوه قضاييه به استيذان قصاص شهلا جاهد منتشر و به اين ترتيب شمارش معكوس براي اين زن 41 ساله آغاز شد.

اعلام مسوولان قضايي بر اجراي حكم

سپس دادستان تهران روز 23 آبان ماه از تعيين زمان مجازات شهلا جاهد خبر داد و حجت‌الاسلام و المسلمين محسني اژه‌اي سخنگوي دستگاه قضايي نيز در آخرين نشست خبري خود با خبرنگاران اظهار كرد كه مانعي براي اجراي حكم وجود ندارد.

از طرفي روز اول آذرماه، وكيل مدافع "شهلا جاهد" در آستانه‌ قصاص موكلش به ملاقات وي در زندان اوين رفت.

هم‌چنان اميدوار به كسب رضايت

عبدالصمد خرمشاهي در مورد اين ملاقات گفت: روز دوشنبه با «شهلا» ملاقات داشتم و حرف‌هاي زيادي بين ما رد و بدل شد، به نحوي كه در عرض چند ساعت، 8 سال گذشته را با هم مرور كرديم.

وي افزود: شهلا هم‌چنان محور حرف‌هايش اين است كه قاتل نيست و بي‌گناه پاي چوبه‌ي دار خواهد رفت.

وكيل مدافع "شهلا جاهد" همچنين اظهار كرد كه موكلش به اعلام رضايت اولياي دم «لاله سحرخيزان» اميدوار است و از آنها مي‌خواهد كه از قصاص وي گذشت كنند.

خرمشاهي: "شهلا" 5 صبح 10 آذر، قصاص مي‌شود

سرانجام عبدالصمد خرمشاهي در آخرين مصاحبه خود با ايسنا از اجراي حكم قصاص وي در روز چهارشنبه 10 آذرماه خبر داد و گفت: امروز طي تماسي تلفني به من اعلام شد كه براي دريافت ابلاغيه اجراي حكم به واحد اجراي احكام دادسراي امور جنايي مراجعه كنم كه پس از مراجعه حكم به من ابلاغ شد.

وي گفت: بر اساس اجراييه صادر شده "شهلا جاهد" ساعت پنج صبح روز دهم آذر ماه 89 در زندان اوين قصاص خواهد شد.

خرمشاهي اظهار كرد: تا پيش از امروز از زمان اجراي حكم اطلاعي نداشتم و حتي در تماسي كه پيش از اين با واحد اجراي احكام دادسراي امور جنايي داشتم به من اعلام شد كه اين حكم به اين زودي‌ها اجرا نخواهد شد اما در كمال تعجب در ابلاغيه صادره زمان اجراي حكم فردا اعلام شده است.

وي ادامه داد: خانواده شهلا و تعدادي از گروه‌ها و افراد همچنان پيگير جلب رضايت اولياي دم هستند و اميدواريم كه در اين ساعات پاياني حداقل به خاطر رضاي خدا، اولياي دم از اجراي حكم قصاص او بگذرند.

اجراي قصاص و تمام!

سرانجام پس از 8 سال جنجال و بالا و پايين شدن يكي از طولاني‌ترين پرونده‌هاي جنايي تهران و تاخير چندباره در اجراي مجازات "شهلا جاهد" او ساعت 5 صبح روز 10 آذر 89 در زندان اوين به دار مجازات آويخته شد.

در حاشيه

*شهلا پس از خروج از بخشي كه در آن نگهداري مي شد تصور نمي كرد حكم قصاصش اجرا شود.

*در مدت 45 دقيقه مذاكره ، او حتي به ناصر محمدخاني نگاه هم نكرد و كلمه اي با او حرف نزد.

*وقتي شهلا از جلب رضايت نااميد شد خود را به دست و پاي مادر لاله انداخت و با گريه و التماس از او خواستار رضايت شد اما مادر لاله عنوان كرد در اين 9 سال ما هيچ بي احترامي به شهلا نكرديم و براساس آموزه هاي ديني خود قصاص را حق خود مي دانيم.

*پس از قصاص شهلا و انجام معاينات از سوي پزشك و تاييد مرگ ، وي با يك دستگاه آمبولانس به سردخانه پزشكي قانوني منتقل شد.

حكم قصاص با چوبه‌ي دار در حضور قاضي "عصمت‌الله جابري" داديار اجراي احكام دادسراي امور جنايي تهران پس از طي تشريفات قانوني، توسط اولياي دم لاله سحرخيزان اجرا شد.منبع خبر : تابناك - http://www.tabnak.ir/fa/print/133716 
اخبار مرتبط

شکار دختران در شب های بارانی
منتشر شده در تاريخ: 30/09/1392

اعدامی زنده‌شده: خیلی سخت بود
منتشر شده در تاريخ: 26/08/1392

درخواست یک پدر و مادر برای اعدام فرزندشان در تهرانپارس
منتشر شده در تاريخ: 12/08/1392

اژه‌ای: اعدامی بجنوردی عفو می‌شود
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1392

اعدامی زنده‌شده از کما خارج شد
منتشر شده در تاريخ: 03/08/1392

قاچاقچی اعدامی در بجنورد در کما است
منتشر شده در تاريخ: 30/07/1392

مرد اعدامی دوباره اعدام نشود
منتشر شده در تاريخ: 25/07/1392

فرار دو اعدامي از پاي چوبه دار
منتشر شده در تاريخ: 18/07/1392

بخشش نوعروس پای چوبه دار
منتشر شده در تاريخ: 18/06/1392

مادر مقتول برگه زندگی نازنین را امضا کرد
منتشر شده در تاريخ: 14/06/1392

نجات پسر جوان از مجازات قصاص
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1392

توقف اعدام ۲ گرداننده سایت‌های مستهجن
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1392

نجات پسر اعدامی از مرگ با بخشش اولیای دم
منتشر شده در تاريخ: 28/04/1392

حکم اعدام مدیرعامل به خاطر هتک حرمت به منشی
منتشر شده در تاريخ: 24/02/1392

آخرین درخواست یک اعدامی! / عکس
منتشر شده در تاريخ: 04/02/1392

اعدام، مجازات تعرض به 9زن مسافر
منتشر شده در تاريخ: 17/12/1391

زورگیران اعدام شده، در وصیتنامه‌شان چه نوشتند؟
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1391

متجاوز به عنف: اعدامم نکنید؛ غلط کردم
منتشر شده در تاريخ: 30/10/1391

دومين ريگي هم اعدام شد
منتشر شده در تاريخ: 05/07/1391

این همه اشتیاق برای دیدن صحنه «اعدام» چرا؟!+16
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1391

اعدام 4 متجاوز به عنف در تهران
منتشر شده در تاريخ: 31/03/1391

جزئیات تکان دهنده اعدام چند زندانی ایرانی در زندان "دمام" عربستان
منتشر شده در تاريخ: 27/03/1391

ایرانیان اعدام شده در عربستان (عکس)
منتشر شده در تاريخ: 24/03/1391

قاتلی بخشیده شد تا به جای دیه، جهیزیه دو دختر بدهد
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1391

سومين متهم به قتل «ليلا» اعدام مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 10/03/1391

عاملان جنایت سیاه آتشگاه اعدام شدند
منتشر شده در تاريخ: 31/02/1391

میهمانی شوم مرد شیطان صفت برای زن جوان
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1390

عکس: دار زدن یک شرور..100سال قبل
منتشر شده در تاريخ: 26/11/1390

آزادی، پایان کابوس14 ساله زن اعدامی
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1390

عقرب سیاه به اعدام محکوم شد
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1390

عاملان جنايت «پيست وحشت» به اعدام در ملاء عام محکوم شدند
منتشر شده در تاريخ: 09/11/1390

توطئه زن خیانتکار برای اعدام همسرش
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1390

نجات قاتل از چوبه‌دار با پیامی از دیار باقی
منتشر شده در تاريخ: 01/11/1390

13 بار اعدام برای متجاوزان پاکدشت
منتشر شده در تاريخ: 01/11/1390

خودزني يك متجاوز به عنف، قبل از اعدام!
منتشر شده در تاريخ: 23/09/1390

طناب دار در انتظار اغفال‌كننده مردان پولدار
منتشر شده در تاريخ: 14/08/1390

شیطان قرچک اعدام شد
منتشر شده در تاريخ: 04/08/1390

4 عامل اصلی جنایت در خمینی‌شهر اعدام شدند
منتشر شده در تاريخ: 20/07/1390

چهارشنبه، اعدام 4 متهم حادثه‌ خميني شهر
منتشر شده در تاريخ: 18/07/1390

اعدام این"روباه پیر "بخاطر تجاوز به 37زن در اصفهان+عکس
منتشر شده در تاريخ: 16/07/1390

تائید حکم اعدام 4 متهم حادثه خمینی شهر
منتشر شده در تاريخ: 14/07/1390

عامل قتل قويترين مرد ايران اعدام شد
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1390

ناگفته‌های مرد اعدام ایران
منتشر شده در تاريخ: 25/05/1390

مامورقلابي شركت گازاعدام شد+عکس/تجاوز به 16زن خانه‌دار
منتشر شده در تاريخ: 21/03/1390

اعدام‌دومين‌ قاتل سريالي زنان قزوين
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1390

اعدام فیلمبردار زن به خاطر قتل یک پلیس
منتشر شده در تاريخ: 26/02/1390

5 بار اعدام، حكم عاملان جنايت خانوادگي قزوين
منتشر شده در تاريخ: 28/01/1390

عامل جنایت سعادت‌آباد به دار آویخته شد
منتشر شده در تاريخ: 15/10/1389

قاتل سريالي قزوين فردا اعدام مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 29/09/1389

حاشیه‌های اعدام صدام
منتشر شده در تاريخ: 17/09/1389

شهلا جاهد چهارشنبه 10 آذر اعدام می شود
منتشر شده در تاريخ: 07/09/1389

روشهاي ضد حقوق بشري كشور مدافع حقوق بشر در اعدام محكومان
منتشر شده در تاريخ: 07/07/1389

“چرخ خرد کننده ” زجرآورترین مجازات اعدام در آمریکا+ عکس
منتشر شده در تاريخ: 05/07/1389

نخستین زن قاتل سریالی ایران، در یک قدمی طناب دار+عکس
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1389

جزئیاتی از دادگاه و نحوه اعدام ریگی
منتشر شده در تاريخ: 31/03/1389

حكم اعدام 3 متعرض صادر شد
منتشر شده در تاريخ: 17/03/1389

واکنش والدین همسر ریگی به اعدام وی+تصاوير
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1389

پادرمیانی اکبر عبدی حکم اعدام را به حبس ابد تغییر داد
منتشر شده در تاريخ: 01/02/1389

عاملان سنگسار دختر کرد ، اعدام شدند
منتشر شده در تاريخ: 09/01/1389

تبلیغ در شهر اهواز برای مراسم اعدام (تصاوير)
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1388

اطلاعيه دادسرای تهران درباره دو اعدامی اخیر
منتشر شده در تاريخ: 14/11/1388

متهمان پرونده لواسان به دار آويخته شدند
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1388

2 نفر از متهمان اغتشاشات عاشورا امروز صبح اعدام شدند
منتشر شده در تاريخ: 08/11/1388

حاشيه‌هاي مراسم اعدام 3 متجاوز در ورامين
منتشر شده در تاريخ: 15/10/1388

10 بار اعدام براي قاتلان سريالي
منتشر شده در تاريخ: 09/10/1388

دستگیری 14 نفر از عوامل فرار زندانیان سیرجان
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1388

اعدامي‌هاي سيرجان ربوده شدند
منتشر شده در تاريخ: 01/10/1388

متجاوز به 2 بار اعدام محكوم شد
منتشر شده در تاريخ: 30/09/1388

حكم اعدام متهمان پرونده لواسان
منتشر شده در تاريخ: 29/09/1388

10بار اعدام براي قاتل سريالي كرجي
منتشر شده در تاريخ: 10/09/1388

از اعدام بهنود تا عفو مصطفی
منتشر شده در تاريخ: 07/08/1388

اعدام سیار با اتوبوس در چین!
منتشر شده در تاريخ: 27/07/1388

عامل جنايت شهر قدس: مرا زودتر اعدام كنيد
منتشر شده در تاريخ: 21/07/1388

بهنود شجاعي اعدام شد
منتشر شده در تاريخ: 19/07/1388

التماس چهار دختر خردسال به اوليای دم
منتشر شده در تاريخ: 22/05/1388

شهلا در يك قدمي اعدام قرار گرفت
منتشر شده در تاريخ: 13/03/1388

قصاص دل‌آرا در زندان مركزي رشت
منتشر شده در تاريخ: 12/02/1388

اعدام يك متجاوز به عنف
منتشر شده در تاريخ: 01/02/1388

جوان 27ساله از اعدام نجات يافت
منتشر شده در تاريخ: 27/01/1388

اعدام مرد شیطان صفت اصفهان
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1388

اعدام 3 عامل بمبگذاری شیراز
منتشر شده در تاريخ: 22/01/1388

فوتبالیست اماراتی به اعدام محکوم شد
منتشر شده در تاريخ: 09/01/1388

حكم اعدام شهلا تاييد شد
منتشر شده در تاريخ: 26/12/1387

اتوبوس های اعدام در چین
منتشر شده در تاريخ: 10/12/1387

اعدام یک بهایی به جرم زنا با محارم
منتشر شده در تاريخ: 21/11/1387

آخرين حرف‌هاي اعدامي‌ها
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1387

محاکمه مجدد دو خواهر محکوم به سنگسار
منتشر شده در تاريخ: 24/10/1387

اعدام یک مدعی امامت در قم
منتشر شده در تاريخ: 02/10/1387

اعدام‌براي‌عوامل‌انفجارتروريستي شيراز
منتشر شده در تاريخ: 03/09/1387

مامور قلابي، حكم اعدام صادر مي‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 17/07/1387

حكم اعدام براى مرد ۸۶ زنه
منتشر شده در تاريخ: 02/06/1387

توضیحات سخنگوی قوه قضائیه درباره اعدام زیر18 ساله ها
منتشر شده در تاريخ: 29/03/1387

اعدام شکارچی دختر دانشجو
منتشر شده در تاريخ: 11/03/1387

لطفا مرا اعدام‌كنيد
منتشر شده در تاريخ: 08/03/1387

در اسارت سه بار براي اعدام اعزام شدم
منتشر شده در تاريخ: 06/12/1386

رهایی از اعدام به شرط ساخت يك مدرسه
منتشر شده در تاريخ: 02/12/1386

تقاضاي اعدام براي 2 كركس كرجي‌
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1386

آمريكا درصدد صدور حكم اعدام براي طراح حملات ‪ ۱۱‬سپتامبر است
منتشر شده در تاريخ: 23/11/1386

حکم اعدام برای 4 نفر از کارمندان گمرک مهرآباد
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1386

آزادي پس از 20 سال انتظار در صف اعدام
منتشر شده در تاريخ: 30/09/1386

نجات زن محكوم به اعدام از پاي چوبه دار
منتشر شده در تاريخ: 23/08/1386

لحظه شماری برای اعدام قاتل «لیلا»
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1386

عامل شهادت جوان بسیجی اعدام می شود
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1386

یک متجاوز به عنف امروز در زندان مشهد اعدام می‌شود
منتشر شده در تاريخ: 21/06/1386

اعدام ۲۱ قاچاقچی و شرور
منتشر شده در تاريخ: 15/06/1386

قاتل قاضی دادگاه "قرچک" پنجشنبه اعدام می شود
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1386

تأییدحكم اعدام عامل قتل قاضی دادگستری
منتشر شده در تاريخ: 30/05/1386

عامل جنایت باغ گردو به اعدام محكوم شد
منتشر شده در تاريخ: 27/05/1386

شكارچی دختران درآستانه اعدام
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1386

جزئیات اعدام عاملان ترور قاضی مقدس
منتشر شده در تاريخ: 13/05/1386

اعدام ۷ عضو باند ۱۰۰ متری و رضائیه در مشهد
منتشر شده در تاريخ: 10/05/1386

حکم اعدام ۷ متهم به تجاوز به عنف امروز اجرا می شود
منتشر شده در تاريخ: 10/05/1386

پنجشنبه، اعدام عاملان ترور قاضي مقدس
منتشر شده در تاريخ: 09/05/1386

تقاضای اعدام برای عامل قتل قاضی دادگستری
منتشر شده در تاريخ: 08/05/1386

تقاضای دادستان برای اعدام مادرسنگدل
منتشر شده در تاريخ: 03/05/1386

۲۰ تن از اراذل و اوباش اعدام می شوند
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1386