شماره خبر:  16600    تاريخ انتشار خبر:        ام آذر ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 23477 مرتبه تا کنون

 در دادگاه عامل جنایت سعادت آباد چه گذشت؟+تصاوير

fiogf49gjkf0d
جلسه‌ي رسيدگي به اتهامات متهم به جنايت حادثه‌ي سعادت‌آباد از سوي قضات شعبه 71 دادگاه كيفري استان تهران برگزار شد.

در ابتداي اين محاكمه كه ساعت 9 و 47 دقيقه صبح يك‌شنبه در تالار اجتماعات مجتمع امام خميني (ره) با حضور جمعي از اصحاب رسانه، اساتيد دانشگاه و دانشجويان برگزار شد، قاضي "ذبيح‌زاده" نماينده‌ي دادستان كيفرخواست صادره از سوي دادسراي عمومي و انقلاب تهران را قرائت كرد و سپس شاكيان در جايگاه حاضر شدند.اظهارات اولياء دم

طبق قرائت كيفرخواست از سوي نماينده‌ي دادستان، پدر و مادر مقتول در جايگاه حضور يافتند و مادر مقتول اظهار كرد: من براي قاتل فرزندم تقاضاي قصاص در ملاعام را دارم و خواستار مجازات زني هستم كه تمام اين حوادث را به عهده او مي‌دانم زيرا قاتل با تحريكات اين زن در حالي اقدام به قتل فرزند من كرده كه اصلا او را نديده و نمي‌شناخته است.

وي ادامه داد: پسرم مي‌گفت اين زن به او دست خواهري داده و از او خواسته كه در دفتر مشاوره املاك به عنوان شريك همكاري كند . آشنايي آنها از اوايل مهر بوده و پسر من در جريان رابطه سعيده و مهدي نبوده است. پسر من زن داشت و مدت‌ها در انگلستان زندگي مي‌كرد. حدود يك هفته قبل از اين حادثه از همسرش جدا شد.

پدر مقتول نيز خطاب به دادگاه گفت: تقاضاي من اشد مجازات متهمان است. با اينكه بچه من ديگر زنده نمي‌شود اما شايد با قصاص قاتل و مجازات متهم ديگر جامعه آگاه شود. در اين حادثه بيشتر از همه مردم حاضر در صحنه جرم و پليس دل ما را شكستند.دفاعيات متهم رديف اول

متهم پس از حضور در جايگاه خود را معرفي كرد و در پاسخ به اين سوال قاضي كه آيا سابقه كيفري داري؟ گفت: سر مسايل مالي و حساب و كتاب‌هايي كه با سعيده داشتم او را با مشت و لگد زدم و به خاطر همان به زندان افتادم.

در ادامه، رييس دادگاه در مقام تفهيم اتهام به متهم گفت: حسب كيفرخواست صادره شما متهم به قتل عمدي محمدرضا، اخلال در نظم و امنيت عمومي و قدرت‌نمايي با چاقو هستيد. آيا اتهامات را قبول داريد؟

يعقوب در پاسخ به قاضي اظهار كرد: قتل را من انجام دادم يعني ضربه زدم اما قصدم كشتن نبود. در مورد ساير اتهامات بايد بگويم كه من در آن لحظه هيچ كس را نمي‌ديدم. بارها گفته‌اند كه چهار مامور بالاي سر من بوده‌اند و من يكي از آنها را زده‌ام سوال من اين است كه اگر من يكي از چهار مامور را زده‌ام سه مامور ديگر چرا كاري انجام نداده‌اند؟

وي در مورد وقوع حادثه و انگيزه خود خطاب به هيات قضايي اظهار كرد: شش ماه در زندان بودم و در اين مدت با سعيده تماس داشتم. 15 روز مانده به پايان محكوميتم از او خواستم كه رضايت بدهد اما گفت مي‌خواهم ادبت كنم.

يعقوب ادامه داد:10 روز پيش از آزادي در تماسي كه با هم داشتيم مدعي شد كه يك پسر جوان به دفتر آمده و مزاحم او شده است، من به او گفتم حتما خودت مقصر هستي اما او گفت اين پسر مزاحم من است و هر كاري مي‌كنم دست بردار نيست.

وي گفت: وقتي از زندان آزاد شده‌ام به خانه خواهرم در كرج رفتم و در طول چند روز با سعيده به صورت تلفني تماس داشتم. يك روز به طرف دفتر رفتم و ديدم كه سعيده با چند مشتري مشغول صحبت است همان روز يكي از مشاورها به نام "يوسف" به من گفت كه خودت را به خاطر سعيده بدبخت نكن.

اين متهم با بيان اينكه سعيده مدام با حرف‌هايش من را آزار مي داد، گفت: بعد از چند روز با يزدان تماس گرفتم و با او شروع به صحبت كردم. او منكر همه چيز بود ولي من از او مي‌خواستم كه پايش را از زندگي‌ام بيرون بكشد. صحبت‌هاي ما ادامه داشت تا اينكه روزهاي آخر به راحتي حرف‌هاي ركيكي زد و نهايتا گفت كه با سعيده رابطه جنسي برقرار كرده است. آن لحظه حالت جنون پيدا كردم چون واقعا سعيده را دوست داشتم.يعقوب با اشاره به روز حادثه اظهار كرد: شب قبل از اتفاق، سعيده تماس گرفت و به من گفت كه يزدان صبح زود به دفتر مي‌رود. من چاقو را برداشتم و به سمت دفتر رفتم. چند روز قبل يزدان من را تهديد كرده بود كه اگر جلوي دفتر بروم من را مي‌كشد، من به يزدان زنگ زدم و گفتم اشتباه مي‌كني. بعد براي دفاع از خودم چاقو برداشتم چون يك بار سعيده گفت كه يزدان با دوستانش جلوي دفتر آمده تا من را بزند.

وي ادامه داد: من شيشه مصرف كرده بودم و تا صبح حالت جنون داشتم وقتي نزديك دفتر رسيدم ديدم يكي از مشاورها داخل سوپرماركت است. وارد سوپر ماركت شدم و با او سلام و احوال‌پرسي كردم. بعد به سمت انتهاي خيابان يكم رفتم و آژانس گرفتم تا بروم وقتي به سمت دفتر، برگشتم ديدم فردي جلوي دفتر ايستاده و متوجه شدم كه او همان يزدان است، حدود چند قدمي او وقتي اسمش را پرسيدم يك اسپري از جيبش درآورد و آن را روي صورتم خالي كرد آن لحظه من كسي جز خودم را نمي‌ديدم و هر چقدر فكر مي‌كنم يادم نمي‌آيد چگونه ضربه‌ي اول را به او زدم.

قاضي خطاب به متهم گفت: تو به گونه‌اي رفتار مي‌كردي كه انگار سعيده را همسر خود مي‌دانستي در حالي كه رابطه‌ي شما كاملا غير رسمي بوده است، اين موضوع را چگونه توجيه مي‌كني؟يعقوب در پاسخ به رئيس دادگاه گفت: من و سعيده با هم دوست بوديم، پس از گذشت حدود يك سال به يك شماره تلفن در موبايل او شك كردم و بعد از چند روز متوجه شدم كه او شوهر دارد. پس از مدتي فهميدم كه يك دختر 9 ساله هم دارد، به سعيده گفتم تا زماني كه از همسرت جدا نشوي با تو رابطه‌اي نخواهم داشت و به همين دليل او از همسرش طلاق گرفت.

وي با بيان اين كه سعيده مدام به من القاء مي‌كرد كه نمي‌خواهم با او ازدواج كنم، ادامه داد: ما حدود 4 سال قبل در جريان كار معاملات مسكن با هم آشنا شديم. او مشاور سرشناس و قهاري بود ، يك روز به دفتر او رفتم و از همان روز رابطه‌ي ما آغاز شد، من چون معمولا خوش‌لباس بودم سعيده مي‌گفت كه آدم باشخصيتي هستي، پس از گذشت مدتي ديگر با هم راحت شده بوديم و رابطه‌ي كاملي داشتيم.

اين متهم گفت: هر وقت بحث ازدواج را مطرح مي‌كردم او امروز و فردا مي‌كرد، قرار بود مهرماه با هم ازدواج كنيم اما مرا به زندان انداخت.يعقوب در پاسخ به سوال قاضي مبني بر تحريك وي توسط سعيده به قتل يزدان اظهار كرد: او از من نخواست كه يزدان را به قتل برسانم بلكه فقط خواست كه او را بزنم از او پرسيدم اگر يزدان كشته شود، چكار كنيم؟ او گفت 45 ميليون ديه‌اش را مي‌دهم و بعد از گذشت 6 ماه از خانواده‌اش رضايت مي‌گيريم.

وي گفت: من زير تيغ هستم و از هيچ چيز نمي‌ترسم مي‌دانم اشتباه كردم اما سعيده من را تحريك مي‌كرد به من مي‌گفت تو بي‌غيرتي و من با هر حرف او خود به خود تحريك مي‌شدم. سعيده به من گفت كه يزدان فردا به دفتر مي‌رود وگرنه من اصلا خبرنداشتم و او را هم نمي‌شناختم.

يعقوب اضافه كرد: اگر به سعيده دلبستگي نداشتم مرتكب اين قتل نمي‌شدم اگر چه او زن بسيار دروغگويي است همه به من مي‌گفتند كه او خطرناك است اما باور نمي‌كردم امروز مي‌فهم كه چقدر اشتباه كرده‌ام.

عزيزمحمدي با اشاره به فيلم منتشر شده از اين حادثه تصريح كرد:‌ صحنه‌اي كه ديدم در طول 40 سال سابقه‌ي قضايي براي اولين بار مشاهده مي‌كردم. انگيزه تو از ايجاد چنين صحنه‌اي چه بود؟ متهم در پاسخ به وي گفت: براي من هم جالب بود اما واقعا حالت جنون داشتم.

قاضي اظهار كرد: كسي كه جنون پيدا مي‌كند خودش متوجه اين مطلب نيست به نحوي كه هر ديوانه‌اي ديگران را ديوانه مي‌داند پس بحث جنون بي‌تاثير است زيرا رفتار شما در صحنه و پيش از آن مويد آن است كه با سبق تصميم اقدام به جنايت كرده‌اي. آنچه تو آن را جنون مي‌داني در واقع همان خشم و عصبانيت است كه با وارد آوردن هر ضربه تشديد مي‌شود.

پخش فيلم و گريه متهم!

در ادامه‌ي جلسه‌ي رسيدگي به اتهامات متهم حادثه‌ي سعادت آباد فيلم منتشر شده از اين جنايت در دادگاه پخش شد كه در هنگام پخش فيلم مادر مقتول به شدت تحت تاثير قرار گرفت و به همين دليل به بيرون از دادگاه راهنمايي شد. وي حين خروج از صحن دادگاه در حالي كه به شدت گريه مي‌كرد، مدعي بود كه پليس در اين صحنه تنها ايستاده و مرگ فرزند او را تماشا كرده است. متهم نيز حين پخش فيلم تحت تاثير قرار گرفت و شروع به گريه كرد.

قاضي نورالله عزيز محمدي، رئيس شعبه 71 دادگاه كيفري استان تهران پس از پخش فيلم اظهار كرد: بايد ديد كه اين فيلم در جامعه‌ي اسلامي ما و مردم چه اثري داشته است، اميدواريم هيچ‌گاه شاهد چنين صحنه‌هايي در جامعه نباشيم.

وي خطاب به متهم گفت: شما بارها در صحنه‌ي جرم بحث دفاع از ناموس خود را مطرح كرده‌ايد در حالي كه رابطه‌ي شما غير شرعي بوده است به نظر مي‌رسد كه قصد داشتيد با طرح اين موضوع اذهان مردم را به اين سمت ببريد تا دخالتي نكنند و مقتول را به بيمارستان انتقال ندهند زيرا به هر حال مردم ما روي مسائل ناموسي متعصب هستند و ممكن است اگر كسي با انگيزه‌هاي ناموسي حتي مرتكب جرمي شود به او كمك هم بكنند.

در اين هنگام متهم در پاسخ به اظهارات قاضي سكوت كرد. وي در پاسخ به سوالي ديگر مبني بر عدم جنون گفت: من از خودم دفاعي نمي‌كنم و براي من داستان درست كرده‌اند. همه يكطرفه قضاوت كرده‌اند.

يعقوب در مورد نقش سعيده در اين حادثه اظهار كرد: من ابتدا حرفي از سعيده به ميان نياوردم و در مرحله‌ي بازپرسي نيز چيزي نگفتم اما حالا مي‌بينم چرا دو جوان نابود شوند اما اين زن به دنبال زندگي خود برود بنابراين بايد واقعيت را بگويم. او به من گفت كه يزدان صبح به دفتر مي‌رود وگرنه من هيچ اطلاعي از رفتن او نداشتم. اگر او اين مطلب را نمي‌گفت اصلا به صحنه‌ي حادثه نمي‌رفتم.

اين متهم اضافه كرد: نمي‌دانم سعيده دنبال چه چيزي بود. البته من هم احمق بودم. از 10 هزار دختر يكي مانند او پيدا مي‌شود او همه را جادو مي‌كرد. اي كاش به جاي كشتن يزدان گردن سعيده را مي‌زدم.

يعقوب پس از بيان اين اظهارات دچار بي‌حالي شد كه قاضي به او اجازه داد چند دقيقه روي صندلي استراحت كند و سپس به ادامه‌ي اظهارات خود پرداخت.

دفاعيات وكلاي متهم رديف اول

در ادامه‌ي جلسه رسيدگي به پرونده‌ي قتل در ميدان كاج، قاضي عزيزمحمدي از وكلاي متهم رديف اول درخواست كرد از موكل خود دفاع كنند.

به گزارش ايسنا، محمودرضا فروهي، يكي از وكلاي مدافع متهم رديف اول در دفاعيات خود عنوان كرد: با توجه به نبود وقت كافي براي مطالعه پرونده و فضاي ژورناليستي حاكم بر پرونده تقاضا دارم جهت دفاع از متهم وقت مناسبي در اختيار وكلا قرار گذاشته شود.

وي با بيان اينكه پرونده را هنوز به طور كامل مطالعه نكرده است گفت: با توجه به سياست بازپرس پرونده از حضور وكيل در مراحل تحقيق خودداري شده است به همين دليل درخواست دارم وقت مناسبي براي بررسي پرونده در نظر گرفته شود.

وي ادامه داد: با توجه به وضعيت خاص متهم، اجمال بودن نظريه پزشكي قانوني كه در 9 آبان 89 اعلام كرده متهم فعلا از نظر رواني مشكلي ندارد بايد توجه داشت آنچه در مسائل كيفري مهم است وضعيت رواني متهم در حين وقوع جرم است. آيا متهم در حين ارتكاب جرم از سلامت رواني برخوردار بوده يا خير؟

وكيل متهم رديف اول با بيان اينكه به دليل تلفيق آموزه‌هاي تئوري و عملي در اين پرونده راغب بوده است كه وكالت آن را بر عهده بگيرد، گفت: در تئوري اشاره مي‌كنيم مجني‌عليه در ارتكاب جرم دخالت دارد. بايد ديد نقش مجني عليه در ارتكاب اين حادثه چه بوده؟ صرف‌نظر از دخالتي كه اطرافيان در تشديد حادثه داشته‌اند.

قاضي عزيزمحمدي از وكيل درخواست كرد منظور خود را از جمله آخر روشن‌تر بيان كند كه وكيل توضيح داد: از نظر اخلاقي شما خود فرموديد كه اين پرونده از اين باب رسيدگي مي‌شود كه عبرتي براي ديگران باشد، همچنين علي‌رغم نص قانون خودداري از كمك به مصدومان حادثه از سوي شاهدان و ناظران نيز مطرح است.

وي با بيان اينكه مقام مسووليت افراد مي‌تواند متعدد باشد، افزود: در رابطه با خود قتل تعريف خاص داريم ولي آنچه اكنون عرض مي‌كنم بحث كلي آن است.

وي خاطرنشان كرد: پرونده حدود 300 صفحه است و من بيشتر از 40 صفحه را نتوانستم مطالعه كنم زيرا پرونده امروز در اختيارم قرار گرفت.

وكيل مدافع متهم رديف اول در ادامه با اشاره به جمله‌اي از عزيزمحمدي در حين دادرسي گفت: به ما گفته‌اند در حين دادرسي قضات نظر خود را اعلام نمي‌كنند بلكه پس از اخذ آخرين دفاع و اعلام ختم دادرسي نظر خود را اعلام مي‌كنند اما شما در صحبت‌هايتان خطاب به متهم اعلام كرديد كه در رابطه با تو(متهم) حكم مشخص است در حالي كه اين اولين جلسه رسيدگي است و پرونده به طور كامل مورد رسيدگي قرار نگرفته و آخرين دفاع گرفته نشده است.

قاضي عزيزمحمدي در پاسخ به اين اظهارات متهم گفت: من با توجه به اينكه متهم خود اذعان كرد كه بايد قصاص شوم، گفتم شما كه اقرار داريد ما ديگر سوالي از شما نمي‌كنيم بلكه ما در رابطه با اتهام اين خانم ( متهم رديف دوم) از شما سوال مي‌كنيم.

وكيل متهم رديف اول در آخرين دفاعيات خود عنوان كرد: با توجه به اينكه كل پرونده نبود وقت كافي مطالعه نشده فعلا دفاعي ندارم در لايحه تكميلي پس از مطالعه پرونده و صحبت با متهم دفاعيات خود را كامل مي‌كنم.

در ادامه جلسه، "معصومه جودكي" ديگر وكيل متهم رديف اول در دفاعيات خود گفت: آنچه كه موكل صريحا اقرار كرده است آن است كه مجني عليه را با ضربه چاقو زده‌ام اما اينكه نوعا اين عمل منجر به قتل شده يا نه جاي بررسي دارد.

وي افزود: ضرباتي كه متهم وارد كرده 4 ضربه سطحي بوده است و به نظر مي‌رسد مقتول به علت خونريزي فوت كرده نه با ضربات چاقو و آنچه قابل بررسي است اين است كه آيا عمل موكل به نوعي بوده كه مجني عليه را به بيمارستان منتقل كند يا خير.

وي ادامه داد: مجني عليه به علت خونريزي فوت كرده و عمل موكل به نوعي نبوده كه دست و پاي نيروي انتظامي و ديگران بسته شود. در واقع ما معتقديم عمل موكل ايراد ضرب با چاقو است نه قتل.

جودكي در ادامه دفاعيات خود گفت: موكل به لحاظ حقوقي اطلاعات كاملي ندارد و اين جلسه در واقع براي اين است كه زواياي مختلف پرونده روشن شود و آنچه مردم از قتل در ذهن‌شان است با تعريف قانوني آن تفاوت دارد.

قاضي عزيزمحمدي با اشاره به اينكه وكيل بيان كرده بود نظريه پزشكي قانوني اجمال دارد عنوان كرد: پزشكي قانوني گفته است علت فوت اصابت جسم تيز و برنده است آيا اين نظر اجمال دارد؟

وكيل مدافع پاسخ داد: به نظر ما اين نظر اجمال دارد ما حق اعتراض به نظر پزشكي قانوني را داريم . صرف اينكه يك جسم نوك تيز به بدن كسي اصابت مي‌كند منجر به قتل نمي شود بلكه اين خونريزي است كه باعث مرگ مقتول شده است. ما درخواست داريم كه موكل از نظر سلامت روان هم مورد بررسي قرار گيرد.

قاضي عزيزمحمدي گفت: از نظر پزشكي قانوني ريتين (دو ريه) پس با هر كدام بايد يك جراحت وارد شده باشد در اين زمينه چه مي‌گوييد ايا اين ضربات سطحي بوده؟

وكيل متهم رديف اول عنوان كرد: همچنان كه در فيلم مشاهده كرديم مجني عليه در حين ضربه از قسمت كمر بلند مي‌شود و حرف مي‌زند و اين اتفاق 45 دقيقه طول مي‌كشد آيا ضربه‌اي كه ريتين را پاره‌اي مي‌كند نوعا كشنده است؟

وكيل مدافع در پاسخ به اين سوال قاضي كه آيا ضربه‌اي به ريتين وارد مي شود سطحي است گفت: من در اين زمينه تخصص ندارم ولي درخواست بررسي دارم. از شما مي‌خواهم اين موضوع بررسي شود كه آيا همه اين ضربات و ضربه اي كه به ريه وارد شده است نوعا كشنده بوده يا خير.

وي افزود: مجني عليه حتي بعد از زخمي شدن از قسمت كمر بلند مي‌شود و صحبت مي‌كند به اين ترتيب حتي خود موكل هم باورش نمي‌شده كه اين فرد كشته شود.نيروي انتظامي در دو قدمي مصدوم قرار دارد و موكل من هشت متر آن طرف‌تر ايستاده بايد قصد و عناصر مجرمانه فعل هم بررسي شود.

جودكي در پاسخ به اين سوال عزيزمحمدي كه شما به نبود كدام عنصر فعل در اين قتل تاكيد داريد، گفت: ما در قصد مجرمانه موكل ترديد داريم و بايد بررسي شود كه فعل مجرمانه مصاديق را دارد يا خير.

توضيح نماينده دادستان

نماينده دادستان پس از صحبت‌هاي وكيل مدافع عنوان كرد: وكلا به جاي دفاع از متهم به مسائل جانبي پرداخته اند. وكيل ايشان مي‌فرمايد متهم قصد كشتن نداشته در حالي كه خود متهم چنانچه در فيلم مشاهده كرديم بارها در صحنه جرم تكرار مي‌كند"من به شما گفته بودم مي‌كشمت"

وكيل مدافع رديف اول در پاسخ به ايراد نماينده دادستان گفت: به هر حال چنين حرفي را هم مقتول به موكل گفته بود و هم موكل به او. ولي قصد واقعي مهم است. قانون اراده باطني را مصداق قصد مجرمانه مي‌داند.

نماينده دادستان همچنين عنوان كرد: اينكه وكيل مدافع مي‌گويد پزشكي قانوني صراحتا نظر نداده كه ضربات موجب فوت مقتول شده است يا خونريزي، پزشكي قانوني صراحتا اين موضوع را بيان كرده است كه جسم نوك‌تيز به اندازه‌اي قوي بوده كه كاملا كشنده محسوب مي شده است.

اظهارات "سعيده" متهم رديف دوم

پس از وقت تنفس جلسه رسيدگي به پرونده قتل در ميدان كاج با حضور پنج قاضي رسيدگي كننده (عزيزمحمدي، واعظي، محمدي، سري و آروين ) ادامه يافت.

به گزارش ايسنا، قاضي عزيزمحمدي، "سعيده" متهم رديف دوم را به جايگاه فراخواند و از وي درباره شراكت با "يزدان" و سابقه محكوميتش پرسيد كه وي پاسخ منفي داد.

سعيده با بيان اينكه از 20 بهمن 87 مطلقه است، گفت: يك دختر دارم كه متولد يك آذر77 است.

قاضي عزيزمحمدي به تفهيم اتهام معاونت در قتل "محمدرضا" پرداخت و از سعيده پرسيد آيا اين اتهام را قبول داري؟ كه وي پاسخ داد، خير قبول ندارم.

سعيده درباره جزييات رابطه‌اش با يعقوب توضيح داد: اولين بار كه وي وارد دفتر شد دنبال مغازه‌اي براي خريد مي‌گشت كه اواخر ارديبهشت 87 بود من دنبال مغازه‌اي براي ايشان بودم به مدير املاك‌مان زنگ زد. مالك آنجا گفت يك مغازه كوچك پيدا كرده‌ام كه شما آن را بخريد چند بار به دفترشان زنگ زدم اما نبودند. يعقوب به جاي مسوول آنجا چند بار به تلفن جواب داد و من شماره‌ام را گذاشتم تا به من زنگ بزنند. بعد از آن چند بار صحبت كرديم و يك بار براي صحبت حضوري آمد كه در آن جلسه از همه چيز صحبت كرديم.

قاضي پرسيد آيا متهم از همان زمان شيشه مصرف مي كرد؟ سعيده پاسخ داد: از همان زمان مصرف مي كرد. يعقوب از همان هفته اول يك سيلي به صورت من زد و شاهد هم دارم كه اين افراد با او صحبت كردند و او عذرخواهي كرد از همان هفته اول متهم مرا كتك مي‌زد. او دو سال است كه وارد زندگي من شده و خودش مي‌داند كه چه كارهايي كرده است.

قاضي عزيزمحمدي پرسيد علت طلاق شما از همسر قبلي‌تان چه بود؟ متهم رديف دوم پاسخ داد: همسر من زن باز بود . شبها خانه نمي‌آمد او شيشه مي‌كشيد.

وي ادامه داد: يعقوب يك‌بار انگشت دوم دست راست مرا شكست من آن موقع ماشين داشتم و ماشينم را به همسرم داده بود تا صبح مرا برساند و شب هم به دنبال من بيايد. چون وحشت كرده بودم يك بار ديدم همسرم دير كرده آمدم بيرون ديدم يعقوب ايستاده او مدام توهم مي‌زد و جلوي ديگران مي‌گفت من با او دوست هستم و يك ساعت طول مي‌كشيد تا من مردم را توجيه كنم كه با او رابطه‌اي ندارم. من به همسرم بعد از اين ماجرا گفتم كه من خودم زحمت مي كشم و از خودم دفاع مي‌كنم. يعقوب حتي مرا تهديد به قتل مي‌كند اما تو مرا مورد حمايت قرار نمي‌دهي پس بايد مرا طلاق بدهي.

قاضي عزيزمحمدي پرسيد آيا به خاطر ازدواج با محمدرضا از او طلاق گرفتي كه سعيده پاسخ داد: خير. من امنيت جاني نداشتم.

قاضي پرسيد شما كه امنيت نداشتيد و همان هفته اول به شما سيلي زده‌است چرا دو سال و شش ماه با او زندگي كرديد؟ كه سعيده پاسخ داد: من با ايشان زندگي نكردم اولين درگيري ما بعد از سه ماه بود كه من به دفتر جديدم رفته بودم و نگران اين بودم كه يعقوب بيايد سراغ من و مرا كتك بزند كه آقاي محترمي آنجا بود و چوب بزرگي آماده كرده بود تا از من دفاع كند و حتي بعد از درگيري با يعقوب ناخن انگشتش كنده شد. يعقوب بچه‌هاي دفتر و مرا كتك زد. ما به كلانتري شكايت كرديم و تير 87 او را به زندان انداختيم.

قاضي عزيزمحمدي پرسيد رابطه شما و يعقوب در چه حدي بوده كه سعيده پاسخ داد: ما مدام با هم درگير بوديم، ايشان شيشه مصرف مي‌كرد و به ديگران مي‌گفت كه من با او دوست هستم.

قاضي عزيزمحمدي پرسيد آيا رابطه زناشويي داشتيد، سعيده پاسخ داد: ما هيچ رابطه‌اي با هم نداشتيم.

عزيزمحمدي در ادامه گفت: اما مشاوران دفترت به نوعي اين موضوع را تاييد كرده‌اند كه سعيده پاسخ داد يعقوب مواد مخدر مصرف مي‌كرد به خاطر همين به بچه‌ها اين حرف را مي‌زد من مي‌خواستم صلح و آرامش به وجود بياورم دو سال تمام زجر كشيدم.

سعيده در پاسخ به اين سوال عزيزمحمدي كه آيا متهم به خانه شما رفت و آمد داشت، گفت:‌ايشان يك بار به منزل ما آمد و هشت ضربه به شاهرگ گردنم وارد كرد و به من مي‌گفت تو با شخصي قرار داري. من به او اصرار كردم كه اين كار را نكند . آخرين بار به من گفت اگر تو را به من بدهند انگار دنيا را به من داده‌اند.

وي افزود: من هزار دفعه التماس كردم كه به شهرستان برگرد و از مادرش درخواست كردم كه با پرداخت ديه من او را از زندان بيرون نياورد، چون مي خواستم آرامش داشته باشم. حتي خود مادرش مي‌گفت من مي دانم پسرم مقصر است و به من مي‌گفت تو جواب تلفنش را نده. من هم مي‌گفتم حتي اگر من جواب تلفنش را ندهم او آدرس دفتر مرا مي‌داند.

سعيده ادامه داد: خواهرم به من گفته بود وقتي او را مي‌بيني براي اينكه تو را نكشد سعي كن با زبان بازي او آرام كني يك بار هم همين كار را كردم و چاقوي تيز و برنده را از دستش گرفتم. بچه‌ها به 110 زنگ زدند اما من به او قول دادم كه اگر چاقو را به من بدهد او را تحويل مامور ندهم و او چاقو را به من داد. آخر شب دوباره دعوا شد كه او هم آسيب ديد كه من او را به بيمارستان رساندم و تمام خسارتي كه وارد كرده بود پرداخت كردم.

قاضي عزيزمحمدي پرسيد: يعقوب در مدت دو سال و نيم در دفتر شما چه نقشي داشت، سعيده پاسخ داد: هيچ نقشي نداشت. مدت كوتاهي او را مشاور كرده بودم و برخي از كارها را به او مي‌سپردم كه از يك هفته تا ده روز بيشتر نبود.

قاضي پرسيد، پس با چه توجيهي باز با شما ارتباط داشت؟ سعيده گفت: يعقوب به شهرستان مي‌رفت و پول‌ها را خرج مي‌كرد من در رعب و وحشت بودم و يكي از مشاوران هر شب مرا به خانه مي‌رساند. سعيده درباره‌ي اخاذي‌هايي كه يعقوب از او مي‌كرد، گفت: او به بهانه‌هاي مختلف طلب پول مي‌كرد.

عزيز محمدي پرسيد پس از گذشت 10 روزي كه در دفتر كار مي‌كرد او را بيرون كردي يا اخراج كه سعيد گفت: او را نه بيرون كردم نه اخراج.

سعيده با تكذيب اينكه يعقوب شريك او در دفتر بوده است، در پاسخ به اين سوال عزيزمحمدي كه چرا به اخاذي ايشان در دو سال و نيم گذشته تمكين مي‌كردي؟ گفت: من مدام از او شكايت مي‌كردم تا به زندان برود و در آن مدت آرامش داشته باشم حتي پول پانسيونش را چندين بار پرداختم. او چون مي‌ديد من بي‌كس و كار هستم اين كارها را مي‌كرد.

قاضي پرسيد، آخرين باري كه شش ماه زندان رفت چه كار كرد؟ سعيده توضيح داد: قبل از آن مرا با چاقو زده بود. دو بار مرا تهديد كرده بود يك بار به پليس زنگ زدم و وقتي مامورها جلوي در آمدند سريع در را باز كردم و فرار كردم. آخرين بار با يك پرايد پشت در خانه پنهان شده بود تا او را ديدم، گفت داخل ماشين بشين ادلكن را از داخل كيفم درآورد و به چشم من زد از چشمم خون مي‌آمد. در نهايت راننده من و او را جلوي كلانتري پياده كرد و تحويل داد. او هرچه خواست به كلانتري گفت مرا هم به پزشكي قانوني بردند و در بازپرسي گفتند تبرئه هستي.

سعيده ادامه داد: من به خانواده‌اش گفتم پسرتان آخر مرا مي‌كشد و به خاطر من اعدام مي‌شود. مادرش با بيرون آوردن او هم پسر خود را و هم مرا بدبخت كرد.

سعيده درباره چگونگي ورود يعقوب به زندگي خود، گفت: اواخر شهريور ايشان وارد دفتر من شد دو تن از مشاوراني كه قبلا مشاور او بودند وارد دفتر من شدند تا قراردادي ببنديم اما يعقوب مدارك كاملي نداشت فقط يك كارت ملي كپي شده آورده بود من هم به او گفتم كارت را تا زماني كه پول را بياوريد پيش خودم نگه مي‌دارم اما بعدا كارت را به او تحويل دادم.

عزيزمحمدي از متهم پرسيد به جز موارد شكايت آيا به فكر اين بودي كه او را از جلوي خود برداري؟ سعيده گفت: من از دادگاه و كلانتري مي‌ترسيدم.

در ادامه اخذ دفاع از متهم رديف دوم پرونده قاضي عزيزمحمدي پرسيد: در پرونده منعكس شده كه وقتي زمزمه آزادي متهم در دفتر پخش شد، شما دنبال كسي بوديد كه در مقابل او از شما حمايت كند. سعيده گفت: من اين كار را نكردم قسم مي خورم. همه از دست او وحشت داشتند و مشاوران دفترم به من خيلي كمك كردند.

عزيزمحمدي گفت: مشاوران شما شهادت داده‌اند كه شما محمدرضا را صرفا به خاطر اينكه جلوي يعقوب قد علم كند آورديد؟ چه مدت بعد از اينكه او با شما آشنا شد پيشنهاد ازدواج كرد؟ سعيده گفت: همان روزي كه رفتم خانه را ببينم زنگ زد و گفت مهر شما به دلم افتاده.

سعيده درباره نحوه‌ي ايجاد درگيري ميان متهم و محمدرضا توضيح داد: يكشنبه يعقوب به من زنگ زد و پيشنهاد داد كه براي ناهار به فرحزاد برويم، گفت مي خواهد عذرخواهي كند من قبول نمي‌كردم گفتم اگر كاري داري به دفتر بيا او هم به دفتر آمد اما مدام از خانمي كه يكي از مشاورانم بود مي‌پرسيد كه آيا من با كسي دوست شده‌ام؟ او به من گفت كه براي آوردن كيف و موبايلش به جايي مي‌رود من هم از فرصت استفاده و فرار كردم.

وي ادامه داد: ‌يعقوب روز يكشنبه به دفتر من مي‌رود و تمامي كامپيوترها را خرد مي كند. شايد آبدارچي به او گفته باشد كه محمدرضا به من پيشنهاد ازدواج داده است البته مطمئن نيستم. از يك‌شنبه شب يعقوب با محمدرضا تماس گرفت و با هم تلفني دعوا مي‌كردند تا روز دوشنبه ظهر به من خبر دادند كه آن دو جلوي دفتر با هم قرار گذاشته‌اند. به محمدرضا زنگ زدم اما او گفت اسپري و شوكر دارد به او گفتم دعواي شما باعث مي‌شود آبروي من در دفتر برود اما او گفت كه يعقوب به او فحش داده است.

سعيده ادامه داد: ساعت يك و نيم يعقوب به من زنگ زد من هم مي‌خواستم او را سرگرم كنم تا سر قرار با محمدرضا نرود، يعقوب گفت خانه ندارم و هر شب دارم خانه دامادمان مي‌خوابم به او گفتم من برايت يك خانه رهن كامل مي‌كنم و تو بعد از يكسال پول وديعه‌ام را برگردان به شرط آنكه ديگر سراغ من نيايي او هم قول داد. اما دوباره همان شب به محمدرضا زنگ زد و با هم دعوا كردند. در تاريخ 4 آبان 89 به دادسرا رفتم و به خاطر ايجاد مزاحمت و تخريب و تهديد به قتل از او شكايت كردم و بچه‌هاي دفتر هم قول داده بودند كه در تاييد مزاحمت‌هاي او شهادت دهند اما كار به شنبه موكول شد و قبل از آن يعني روز پنج‌شنبه اين حادثه اتفاق افتاد.

سعيده گفت: من به يكي از ماموران كلانتري گفتم كه يعقوب مرا تهديد مي‌كند آيا مي‌شود قبل از اينكه او بيايد دستگيرش كنيد او به من گفت تا زماني كه او نيايد ما هيچ كاري نمي‌توانيم بكنيم. روز چهارشنبه 5 آبان محمدرضا به من زنگ زد و گفت: يعقوب با او تماس گرفته و سوال كرده كه آيا با اين خانم! رابطه‌اي هم داشته يا نه؟ من هم براي اينكه دست از سر تو بردارد گفتم با هم رابطه داشته‌ايم. او به خاطر حرفي كه اصلا واقعيت نداشت اين كار را كرد.

عزيزمحمدي پرسيد: آيا شب واقعه كليد دفتر را شما به يزدان دادي؟ سعيده گفت: كليد دست آبدارچي دفتر بود. من كليد را به يزدان ندادم. كليد فقط حدود دو هفته دست يزدان بود.

سعيده شراكت با يزدان را نيز تكذيب كرد و در پاسخ به اين سوال عزيزمحمدي كه گفته شده است شما قبل از اين واقعه شيريني پخش كرده‌ايد و اعلام كرديد كه يزدان با پرداخت 130 ميليون تومان با شما شريك شده است، گفت: خود يزدان دو جعبه شيريني خريد و خودش اعلام كرد به خاطر اينكه يعقوب فكر نكند دفتر سرپرستي ندارد.

عزيزمحمدي پرسيد اما شاهدان مي‌گويند كه او در لحظه پخش شيريني آنجا نبوده كه سعيده گفت: او كنار من ايستاده بود.

سعيده با تكذيب اينكه يزدان 130 ميليون پرداخته باشد، در پاسخ به اين سوال عزيزمحمدي كه آيا شما شب قبل از واقعه به آبدارچي گفته‌ بوديد كه كامپيوترها را جمع كن فردا جهنم مي‌شود گفت: نه من نگفتم. من صرفا گفتم او تهديد كرده است و كامپيوترها را در كارتن بگذاريد.

عزيزمحمدي در ادامه گفت: رفتار شما مويد اين است كه يعقوب براي خودش حقي قائل بوده است. سعيده گفت: او فقط شيشه ميزد و توهم داشت.

عزيزمحمدي پرسيد: آيا شما به دنبال راهي براي از بين بردن او نبوديد به هر حال بايد زماني به آرامش مي رسيد؟ سعيده گفت: به خاطر همين آخرين بار كه به زندان افتاد گفتم ديگر رضايت نمي‌دهم كه بيرون بيايد.شهود در جايگاه حاضر شدند

در ادامه جلسه‌ي رسيدگي به پرونده قتل ميدان كاج، قاضي عزيز محمدي از اولين شاهد خواست تا در جايگاه قرار گيرد، و آنچه را مي‌داند بيان كند.

به گزارش ايسنا، "فرهاد" به عنوان اولين شاهد در جايگاه قرار گرفت و بعد از اداي سوگند گفت: از 2 سال پيش كه يعقوب، خانم را كتك زد با او آشنا شديم، يزدان را يكي دوماه بود كه مي‌شناختم اما حدود سه سالي براي كيميا (سعيده) كار كرده بودم و يعقوب را از حدود 2 سال پيش مي‌شناختم.

وي ادامه داد: يعقوب ازدوستان خانم كيميا بود اما دو سالي بود كه دعوا داشتند و كلانتري مي‌رفتند. يعقوب براي كيميا مشكل ساز شده بود و هميشه به او شك داشت، اين دعواها كار ما را در دفترمختل كرده بود.

وي ادامه داد: من چند وقت از پيش او رفتم و حدود 8 ماه پيش برگشتم و شنيدم كه يعقوب درزندان است. فرهاد درباره‌ي نحوه ي آشناييش با يزدان گفت: يزدان دنبال مشتري دم مغازه آمده بود و به خانم كيميا پيشنهاد دوستي داد و او هم قبول كرده بود ما يزدان را به عنوان دوست پسر جديد خانم كيميا مي‌شناختيم. بچه‌ها به من گفتند كه يزدان 130 ميليون تومان به كيميا داده و با او شريك شده است.

قاضي عزيز محمدي بخشي از اظهارات اين شاهد را كه در پرونده منعكس شده بيان كرد و گفت: آيا شما گفته بوديد كه وقتي زمزمه آزادي يعقوب پخش شد كيميا در فكر يافتن حامي براي خود بود و اين جوان مظلوم (يزدان) را پيدا كرد؟

فرهاد گفت: هيچ كس فكر نمي‌كرد كار به اينجا كشيده شود، خانم كيميا حتي از من هم خواسته بود كه به نحوي مواظب ايشان باشم. به هر حال ممكن است احساسات يعقوب هم به نحوي به بازي گرفته شود، و من با توجه به شناختي كه از او داشتم قبول نكردم. دليل ديگرم هم اين بود كه اين مساله‌ي ديگران بود چرا بايد خودم را وارد قضيه‌اي مي‌كردم كه به اين ارتباطي نداشت ما فقط رابطه كاري داشتيم.

عزيز محمدي گفت: شما در بازپرسي عنوان كرده‌ايد كه چند بار به خانم كيميا (سعيده) تذكر داده‌ايد كه يعقوب آدم خطرناكي است يزدان را به جان اون ننداز، آيا اين موضوع صحت دارد؟ اين شاهد جواب داد: من 4 روز قبل از اين قضيه موقعي كه دنبال كيميا رفته بودم تا او را به دفتر بياورم به او گفتم يزدان را جلو ننداز اما او فكر كرد دارم شوخي مي‌كنم.

عزيز محمدي پرسيد: آيا يزدان به خاطر اين خانم از جانش گذشته بود؟

فرهاد گفت: فكر نمي‌كنم، اما بچه‌ها بارها به او گفتند كه يعقوب آدم معمولي نيست آدم خطرناكي است اما هيچ كس فكر نمي‌كرد كه او كشته شود.

عزيز محمدي در ادامه‌ي اين جلسه رسيدگي از سعيده درخواست كرد تا صحت اظهارات اين شاهد را تاييد كند. سعيده درباره‌ي بخشي از صحبت‌هاي اين شاهد گفت: آن روزي كه به دنبال من آمده بوديد از من پرسيديد كه آيا با يزدان دوست شدي؟ من گفتم چرا در مورد من اين اشتباه را مي‌كني؟ شما درباره‌ي اين كه يعقوب خطرناك است مطلبي مطرح نكرديد.

در ادامه، جلسه عزيز محمدي شاهد ديگري را با نام آقاي "م – ك" را به جايگاه فراخواند كه وي در جلسه حاضر نبود.

عليرضا كه از دوستان صميمي يزدان بود در جايگاه قرار گرفت و گفت: يزدان براي يكي از دوستانش به دنبال خانه مي‌گشت او به من گفته بود كه كيميا به او پيشنهاد داده چون سر و زبان داري بيا در دفتر كار كن، حتي دو باري كه با يعقوب قرار دعوا گذاشتند من هم رفته بودم.

وي افزود: يزدان به خاطر اين كه در آن دفتر كار كند و درآمد خوبي داشته باشد به دنبال كيميا بود نه به خاطر داشتن دوست‌دختر.

عزيزمحمدي پرسيد: آيا اين موضوع صحت دارد كه كيميا، يزدان را جلو انداخته بود؟

عليرضا گفت: اين خانم به يزدان گفته بود يك نفر مزاحم من مي‌شود من به يزدان گفتم دخالت نكن، اما او دوست داشت به ديگران كمك كند. اما فكر نمي‌كرد كه او با چاقو بيايد.

عزيزمحمدي يكي از ديگر از شهود را به جايگاه فراخواند و پس از اداي سوگند از او درخواست كرد آنچه را كه درباره‌ي اين حادثه مي‌داند براي دادگاه بازگو كند. "يوسف" توضيح داد: حدود 2 سال است كه پيش خانم كيميا كار مي‌كنم و با اعتماد به نفسي كه او به من داد در كارم موفق شدم. يعقوب هم يكي از همكارانمان بود.

وي ادامه داد: حدود 7 ماه پيش يعقوب با چاقو آمده بود كه كيميا را تهديد كند بچه‌ها به پليس 110 زنگ زدن اما كيميا اجازه نداد پليس او را دستگير كند. يعقوب هم از خوش‌برخوردترين مشاوران دفتر بود.

وي با اشاره به اين كه يك بار در دعواي ميان يعقوب و كيميا دخالت كرده گفت: در آن ماجرا وقتي يعقوب وسط خيابان افتاده بود، كيميا گفت مهدي مرا كشتيد. او مي‌رود شكايت مي‌كند ما هم مجبور شديم او را به بيمارستان برسانيم. اوهم شكايتي نكرد.

يوسف در ادامه توضيح داد: سعيده دنبال حامي مي‌گشت بارها به ماموران كلانتري گفته بود يكي را دم دفتر بگذاريد، يزدان به خاطر پول كيميا سراغ او آمده بود.

اين شاهد درباره‌ي شراكت يزدان و كيميا توضيح داد: يك بار يزدان به داخل دفتر آمد گل و شيريني دستش بود، كيميا گفت: از اين به بعد شما زير پرچم آقا يزدان در اين دفتر كار مي‌كنيد. يزدان گفته بود من يك بنز X داشتم كه آن را 10 ميليون زير قيمت فروختم تا با كيميا شريك شوم.

يوسف درباره‌ي آخرين ديدارش با يعقوب قبل از حادثه گفت: در سوپر ماركت او را ديدم پول 2 نخ سيگار نداشت من به جاي او حساب كردم او گفت من مي‌دانم با كيميا چه كار كنم، همان موقع به كيميا زنگ زدم اما او تلفنم را جواب نداد.

يوسف با بيان اين كه من در سوپر ماركت چاقو را در دست يعقوب نديدم درباره‌ي رابطه سعيده با يزدان گفت: يزدان به سعيده ابراز علاقه مي‌كرد و مي‌گفت مي خواهم با كيميا ازدواج كنم. من به او گفتم تو طعمه‌اي.

دفاعيات وكلاي متهم رديف دوم

در ادامه‌ي اين جلسه وكيل مدافع متهم رديف دوم در دفاع از موكلش گفت: اولين مساله تعريف معاونت است كه بايد وحدت قصد مجرمانه وجود داشته باشد و هر دو طرف نتيجه را بخواهند كه در اين مورد وجود نداشته است.

وي با بيان اين كه موكلش بارها تهديد شده است، گفت: يك حلقه سي‌دي از تلفن‌هايي كه يعقوب به موكلم مي‌زد و او را تهديد به قتل مي‌كرد وجود دارد. موكلم بارها مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

وي افزود: در اين حادثه وحدت قصد وجود نداشته، اگر گفته مي‌شود كه متهم را تحريك كرده است بايد عملي انجام داده باشد و حتي اگر يزدان به عنوان حامي مطرح مي‌شود، اين به معناي آن نيست كه عملياتي انجام شده است كه اين حادثه رخ داده ، علاقه نمي‌تواند به عنوان تحريك تلقي شود.

وكيل مدافع كيميا، عنوان كرد: لايحه تكميلي را در وقت مقتضي به دادگاه ارائه خواهد داد و خواستار تبرئه موكلش از اتهام معاونت در قتل شد. وي در پايان سخنانش خواستار تبديل قرار تاميني موكلش شد.احضار دوباره متهم رديف اول

در ادامه جلسه يعقوب متهم رديف اول پرونده مجددا در جايگاه قرار گرفت و در پاسخ به سوال يكي از قضات كه درباره‌ي نحوه ي دستگيري‌اش پرسيد، گفت: من خودم را تسليم كردم، زماني كه درگير شدم وارد مغازه شدم چاقو دستم بود چند مامور دم دفتر ايستاده بودند يكي از ماموران كه تا حدودي او را مي‌شناختم وارد شد گفت چاقو را بده من دوبار به كيميا زنگ زدم اما او جواب نداد و بعد چاقو را به مامور تحويل دادم.

وي در پاسخ به اين سوال كه مقتول چه زماني به بيمارستان منتقل شد، گفت: مقتول را به ياد ندارم من به قصد كشت نرفتم.

يكي از قضات سوال كرد شما چطور اين مطالب را به خاطر داريد اما عنوان مي‌كنيد كه در آن لحظه دچار جنون بوديد؟ متهم پاسخ داد: اين آخر صحنه بود آن را به ياد دارم. چند مامور با لباس شخصي بودند و مرا بدون دستبند به ماشين بردند حتي سيگار هم كشيدم من فقط گريه مي‌كردم.

توضيح قاضي دادگاه

قاضي محمدي درادامه‌ي اين جلسه به ارائه‌ي نكاتي درباره‌ي نحوه‌ي دفاع وكلاي مدافع پرداخت و گفت: اولين ايرادي كه وكلا گرفتند ايراد شكلي بود كه طبق قوانين اگر وكلا فرصت مناسب براي تدارك دفاع نداشته باشد بايد به دادگاه اعلام كنند. اما آنها فرصت كافي داشتند و تقاضاي استمهال براي تدارك دفاع نكردند.

وي ادامه داد: دو ايراد وكلا در رابطه با ماهيت دعوا بود. اولين ايراد آن بود كه علت مرگ را به موكل منتسب ندانستند در حالي كه با توجه به گزارش اوليه پرونده در خصوص نحوه‌ي دستگيري و تعدد ضربات چاقو اين موضوع نمي‌تواند صحت داشته باشد.

محمدي درباره‌ي ايراد ديگر يكي از وكلا در خصوص قصد متهم در ايراد ضربه گفت: متهم اظهار كرده كه قصد درگيري داشته و متهمه نيز اظهاراتشان را تاييد كرده است.

در ادامه صحبتهاي قاضي محمدي فروغي، يكي از وكلاي مدافع عنوان كرد من تاكيد مي‌كنم كه در ابتداي سخنانم اشاره كردم وقت كافي براي مطالعه پرونده وجود نداشته و به ماهيت پرونده ورود نداشتم.

قاضي عزيز محمدي با به استناد تبصره 3 ماده 3 قانون تشكيل دادگاههاي عمومي و انقلاب در رابطه به اتهام زناي متهمان خطاب به متهم رديف اول سوال كرد؟ اتهام زناي غيرمحصنه به شما تفهيم مي‌شود آيا آن را قبول داريد؟

متهم رديف اول اين اتهام را پذيرفت.

يعقوب در مقام آخرين دفاع از خانواده مقتول عذرخواهي و ابراز پشيماني كرد.

يعقوب افزود: من قصد كشتن او را نداشتم براي صحبت با او رفته بودم و زماني كه اسپري را به صورتم زد چيزي متوجه نشدم.

عزيز محمدي گفت: اما پزشكي قانوني وجود ذرات اسپري را در چشم شما تاييد نكرده است. اين متهم پاسخ داد اين حادثه پنج شنبه اتفاق افتاد اما دوشنبه يا سه شنبه مرا به پزشكي قانوني بردند.احضار دوباره سعيده به جايگاه

در ادامه‌ي جلسه قاضي سعيده را به جايگاه فراخواند و با تفهيم اتهام زناي غير محصنه از او پرسيد كه آيا اين اتهام را قبول داريد؟ سعيده گفت خير.

سعيده درباره‌ي مطالب مطرح شده در خصوص اين كه او به دنبال يك حامي براي خود مي‌گشته گفت من محمدرضا را يك روز بيرون بردم با هم صحبت كرديم و يكي از مشاوران خانم هم همراهمان بود من به او گفتم با تو ازدواج نمي‌كنم از اين دفتر برو.

من هيچ وقت به دنبال حامي يا طعمه نبودم و هيچ وقت اين كار را نخواهم كرد. حتي به او گفتم به يعقوب نگو كه از من خواستگاري كردي چون او خطرناك است.

عزيزمحمدي پرسيد با توجه به اين كه دو سال و نيم در سختي و مشقت بوديد بايد به فكر چاره‌اي مي‌افتاديد و جستجوي يك حامي در اين شرايط طبيعي به نظر مي‌رسد. سعيده گفت: من با مادرش صحبت كرده بودم او گفت مي‌خواهد براي يعقوب زن بگيرد خودش هم گفته بود كه شش ماه در زندان بوده‌ام و سرم به سنگ خورده است.

در اين هنگام قاضي عزيزمحمدي ختم جلسه ‌ را اعلام كرد.
منبع خبر : آخرين نيوز - http://www.akharinnews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=15802&Itemid=1 
اخبار مرتبط

سناریوی هولناک زوج جوان برای انتقام از افسر پلیس
منتشر شده در تاريخ: 18/10/1392

رابطه پنهاني، سرنخ يک پرونده جنايي
منتشر شده در تاريخ: 15/10/1392

افشای راز گم شدن دختر جوان
منتشر شده در تاريخ: 30/09/1392

کسي که به همسرم ناسزا بگويد زنده نمي گذارم
منتشر شده در تاريخ: 25/09/1392

زوايای پنهان در پرونده جسد پتو پيچ
منتشر شده در تاريخ: 16/09/1392

رمزگشايی يك صدای زنانه پس از 18 سال
منتشر شده در تاريخ: 07/09/1392

اعتراف زوج جوان به قتل شبانه معاون وزیر
منتشر شده در تاريخ: 26/08/1392

حکم قاتل شهید نیروی انتظامی اجرا شد
منتشر شده در تاريخ: 26/08/1392

ترور معاون پارلمانی وزیر صنعت
منتشر شده در تاريخ: 20/08/1392

ماجرای مرگ اسرارآمیز دختر ایرانی در هتل دوبی
منتشر شده در تاريخ: 15/08/1392

جزئیات قتل عام خانوادگی در تهران
منتشر شده در تاريخ: 08/08/1392

سرنخ خونين يک پرونده جنايي
منتشر شده در تاريخ: 01/08/1392

سرانجام گروگانگیری مرگبار دختر دانشجو
منتشر شده در تاريخ: 01/08/1392

به دار آویخته شدن فیل به جرم قتل!+عکس
منتشر شده در تاريخ: 01/08/1392

این زن جوان را شناسایی کنید
منتشر شده در تاريخ: 23/07/1392

معماي حلق آويز شدن دانشجوي دختر در خوابگاه پزشكي
منتشر شده در تاريخ: 20/07/1392

رابطه مرگبار زن جوان با 2 مرد
منتشر شده در تاريخ: 10/07/1392

ماجرای دوچرخه سوارقاتل در خوزستان چه بود؟
منتشر شده در تاريخ: 06/07/1392

مرگ مرموز یک زن با شلیک گلوله
منتشر شده در تاريخ: 01/07/1392

ناگفته‌های "فریده" از قتل شوهرش
منتشر شده در تاريخ: 27/06/1392

معمای مرگ مرموز زن جوان در خانه اش
منتشر شده در تاريخ: 21/06/1392

قدیمی‌ترین زندانی زن "آزاد" می‌شود
منتشر شده در تاريخ: 11/06/1392

قدیمی ترین زندانی زن پای میز محاکمه
منتشر شده در تاريخ: 10/06/1392

عاقبت دلخراش ازدواج موقت زن جوان!
منتشر شده در تاريخ: 08/06/1392

عاقبت خونین هتک حرمت زن جوان توسط پسر میوه فروش!
منتشر شده در تاريخ: 07/06/1392

چوبه‌ دار، فرجام عکاسی خونین از دختران
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1392

افشای راز جسد سوخته در صندلی عقب‌خودرو
منتشر شده در تاريخ: 02/06/1392

فاجعه‌آفرینی مرد شیشه‌ای در جنوب تهران
منتشر شده در تاريخ: 30/05/1392

عاقبت روابط پنهانی دو زن متاهل
منتشر شده در تاريخ: 29/05/1392

جزییات قتل بازیکن سابق تیم ملی
منتشر شده در تاريخ: 29/05/1392

کشف جسد ملی‌پوش فوتبال ایران در چاه‌ + جزئیات
منتشر شده در تاريخ: 28/05/1392

شلیک زندانی فراری به برادران همسرش
منتشر شده در تاريخ: 28/05/1392

پایان خونین رابطه نامشروع با مادر‌زن!
منتشر شده در تاريخ: 25/05/1392

عاقبت رابطه پنهانی با زن جوان
منتشر شده در تاريخ: 21/05/1392

مرگ مرد غریبه در اتاق خواب زن متاهل!
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1392

قتل‌های ناموسی هم قتل عمد محسوب می شود
منتشر شده در تاريخ: 09/05/1392

ماجراي شليک گلوله به ۲ زن جوان
منتشر شده در تاريخ: 07/05/1392

معمای جسد کنار ساحل دختر جوان
منتشر شده در تاريخ: 02/05/1392

راز جسد یک زن در جاده تاریک
منتشر شده در تاريخ: 30/04/1392

خیانت خونین زن روستایی
منتشر شده در تاريخ: 29/04/1392

قاتلی که مجلس آشتی کنان را به عزا تبدیل کرد
منتشر شده در تاريخ: 29/04/1392

رابطه پنهانی با خواهر زن و قتل باجناق!
منتشر شده در تاريخ: 22/04/1392

به آتش کشیدن عامل رابطه نا مشروع توسط زوج جنایتکار!
منتشر شده در تاريخ: 19/04/1392

قصاص پایان دعوای باجناق‌ها
منتشر شده در تاريخ: 15/04/1392

زن خيانتکار ماجراي قتل شوهرش را مي‌گويد
منتشر شده در تاريخ: 10/04/1392

مقتول مرا به رابطه وادار می‌کرد
منتشر شده در تاريخ: 06/04/1392

سرنوشت تلخ دختر فراری
منتشر شده در تاريخ: 05/04/1392

راز قتل خانواده چهارنفره در عتیقه‌های بیجار
منتشر شده در تاريخ: 02/04/1392

همسرم برایم توطئه چیده بود
منتشر شده در تاريخ: 30/03/1392

محاکمه 4 مجرم به اتهام شهادت مامور پلیس
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1392

باجناق را كشتند تا رابطه پنهاني را مخفي نگه دارند
منتشر شده در تاريخ: 06/03/1392

خانه خرابی یک زن با اشتباه مرد جواهرفروش
منتشر شده در تاريخ: 03/03/1392

واگویه های تلخ زنی جوان در زندان!
منتشر شده در تاريخ: 22/02/1392

راز 10‌ساله جنايت یک زن ماورائی
منتشر شده در تاريخ: 21/02/1392

سرنوشت مردی که همسرش را به خاطر رابطه نامشروع کشت
منتشر شده در تاريخ: 17/02/1392

مرگ مرموز بعد از تصادف شبانه
منتشر شده در تاريخ: 17/02/1392

رها کردن جسد زن‌ آمریکایی در بیابانهای تهران
منتشر شده در تاريخ: 13/02/1392

مرگ مرموز زن باردار در هاله‌ای از ابهام
منتشر شده در تاريخ: 10/02/1392

قصاص پایان توطئه زنانه
منتشر شده در تاريخ: 04/02/1392

مرد و زن خيانتكار محاكمه شدند
منتشر شده در تاريخ: 31/01/1392

قتل، پایان رابطه پنهانی با زن متاهل در پشت بام!
منتشر شده در تاريخ: 28/01/1393

مرد 37 ساله انگيزه قتل 3 عضو يك خانواده را بازگفت
منتشر شده در تاريخ: 20/12/1391

مراسم عروسی به جای قصاص قاتل
منتشر شده در تاريخ: 20/12/1391

قتل کارمند عاشق به دست مدیرعامل!
منتشر شده در تاريخ: 17/12/1391

تجاوز و قتل هولناک دختر جوان در باغ گیلاس
منتشر شده در تاريخ: 16/12/1391

قتل دختر دانشجو بعد از تعرض
منتشر شده در تاريخ: 14/12/1391

«مزاحمت خياباني» رنگ خون گرفت
منتشر شده در تاريخ: 08/12/1391

سرقت مرگبار جوان معتاد در توهم شیشه
منتشر شده در تاريخ: 05/11/1391

وسوسه ۳میلیاردی پس از قتل دختر دانشجو
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1391

افشاي زواياي پنهان پرونده قتل زن باردار
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1391

اعتراف هوو به قتل آتشین مرد 2 زنه
منتشر شده در تاريخ: 30/09/1391

روایت شاهد عینی قتل و دفن شهید «مدرس» پس از 75 سال
منتشر شده در تاريخ: 09/09/1391

قتل شوهر صيغه‌اي
منتشر شده در تاريخ: 09/09/1391

قتل فجيع دختر كر ولال
منتشر شده در تاريخ: 23/08/1391

جزییات قتل هولناک نیلوفر 11 ساله و مادرش
منتشر شده در تاريخ: 16/08/1391

نزاع نيمه شب به قتل انجاميد
منتشر شده در تاريخ: 14/08/1391

رابطه شيطاني به چوبه دار رسيد
منتشر شده در تاريخ: 11/08/1391

قتل نوعروس به دليل بوي بد دهان!
منتشر شده در تاريخ: 10/08/1391

مرد جنایتکار همسر اول خود را کشت و همسر دومش را به گروگان گرفت
منتشر شده در تاريخ: 09/08/1391

بررسی سلامت روحی متهم در قتل آرایشگر بین المللی
منتشر شده در تاريخ: 04/08/1391

عامل جنایت نظام آباد: روحم به من دستور می‌داد
منتشر شده در تاريخ: 26/07/1391

جنایت هولناک باجناق حسود
منتشر شده در تاريخ: 15/07/1391

پايان پرادو سواري زوج قاتل
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1391

مي خواستم بترسانمش، كشته شد
منتشر شده در تاريخ: 11/06/1391

راز قتل مشكوك دختر جوان
منتشر شده در تاريخ: 08/06/1391

دختر 16 ساله: پدرم را كشتم تا به عشقم برسم
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1391

نزاع دسته‌جمعی و قتل بر سر یک سگ!
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1391

آموزش قتل و جنايت در برخي بازي‌هاي رايانه‌اي
منتشر شده در تاريخ: 02/06/1391

راز جسد صندوقچه آبی را این زن می‌دانست
منتشر شده در تاريخ: 01/06/1391

اخبار حوادث در 7 روز گذشته
منتشر شده در تاريخ: 28/05/1391

7 سال بي‌گناه در زندان ماند
منتشر شده در تاريخ: 24/05/1391

تصادف منجر به مرگ بدون گواهینامه قتل‌عمد نیست
منتشر شده در تاريخ: 23/05/1391

عملیات شبانه برای دستگیری قاتلان محیط‌بان
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1391

جنايت هولناک تازه داماد افغاني در مشهد
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1391

راز جسد عريان مرد ۴۰ ساله فاش شد
منتشر شده در تاريخ: 14/05/1391

اعتراف مرد شكاك به قتل همسر و فرزند
منتشر شده در تاريخ: 03/05/1391

مهمترین قتل خانوادگی سال 90
منتشر شده در تاريخ: 31/04/1391

قتل زن شيشه‌اي به دست شوهر
منتشر شده در تاريخ: 29/04/1391

دخترك قرباني سرخوشي‌هاي پدر
منتشر شده در تاريخ: 29/04/1391

راز گشايي از انگيزه 2 جنايت در زيرزمين
منتشر شده در تاريخ: 17/04/1391

اعترافات متهمان ۲ پرونده جنايي در بازسازي صحنه قتل
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1391

خيانتي كه باعث 2 قتل شد
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1391

قتل هولناک جوان بدهکار در تصادف عمدی
منتشر شده در تاريخ: 31/03/1391

زنی شیرازی دوست‌خود را مثله‌کرد!+عكس
منتشر شده در تاريخ: 28/03/1391

قتل زن ثروتمند توسط سه كارگر متجاوز
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1391

سومين متهم به قتل «ليلا» اعدام مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 10/03/1391

راز جسد در سينه جويندگان گنج
منتشر شده در تاريخ: 28/02/1391

قتل زن جوان در قرار شيطاني
منتشر شده در تاريخ: 17/02/1391

گره عجيب در پرونده همسركشي
منتشر شده در تاريخ: 10/02/1391

اعترافات عامل قتل فجيع ۳ عضو يک خانواده در پلاک ۵۴
منتشر شده در تاريخ: 09/02/1391

قتل دختر دانشجو در سرقت خودرو
منتشر شده در تاريخ: 09/02/1391

افشاي راز شليك به زن همسايه
منتشر شده در تاريخ: 07/02/1391

این قاتلان راشناسایی کنید/عکس
منتشر شده در تاريخ: 02/02/1391

قتل پسر جوان به دليل رابطه با زن متاهل
منتشر شده در تاريخ: 29/01/1391

نشت آب، رازگشاي قتل زن جوان
منتشر شده در تاريخ: 28/01/1391

کشف راز رابطه پنهانی با قتل زن جوان
منتشر شده در تاريخ: 24/01/1391

اعتراف زن افغانی به جنایت ناموسی همسرش
منتشر شده در تاريخ: 22/01/1391

قتل دختر 17 ساله توسط پدر و مادرش
منتشر شده در تاريخ: 20/01/1391

متهم به قتل دختر کانادايي د ر مشهد به دام افتاد
منتشر شده در تاريخ: 20/01/1391

برادرم به دخترم تجاوز کرد و او را کشت
منتشر شده در تاريخ: 17/01/1391

جزئيات مرگ خونين یک زن در خيابان شريعتي
منتشر شده در تاريخ: 16/01/1391

قتل همسر براي رسيدن به زن مطلقه
منتشر شده در تاريخ: 16/01/1391

راز جنایت عشقی در دوربین مداربسته
منتشر شده در تاريخ: 29/12/1390

همسرکشی در ساحل
منتشر شده در تاريخ: 29/12/1390

قتل بعد از برقراري رابطه پنهاني
منتشر شده در تاريخ: 22/12/1390

افشاي رازجسدسوخته بارديابي تلفني
منتشر شده در تاريخ: 22/12/1390

تجاوز به 2 دختر جوان در قالب دوستی های خیابانی!
منتشر شده در تاريخ: 20/12/1390

مردقبل ازمرگ نام قاتل راباخون روی دیوارنوشت
منتشر شده در تاريخ: 16/12/1390

متهم: با دخترخوانده ام رابطه داشتم ؛ وقتی نامزد کرد،خفه اش کردم
منتشر شده در تاريخ: 15/12/1390

قتل نوزاد 2 روزه با انگيزه ناموسي
منتشر شده در تاريخ: 14/12/1390

انکار قتل عروس ۱۷ ساله و ارتباط پنهانی با مادر زن
منتشر شده در تاريخ: 13/12/1390

دختر 14 ساله قربانی شک پدر شد
منتشر شده در تاريخ: 08/12/1390

پسر متهم به قتل: مادر و خواهرم خواب بودند، به هر کدام چند ضربه چاقو زدم
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1390

قتل پايان رابطه نامشروع
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1390

قتل ۶ عضو خانواده در بامداد خونین
منتشر شده در تاريخ: 26/11/1390

بخشش قاتل با شرط ساخت حسينيه
منتشر شده در تاريخ: 19/11/1390

محاکمه متهم به قتل ليلا کوچولو پس از ۱۶سال+عکس
منتشر شده در تاريخ: 17/11/1390

طراحی سکانس تلخ برای خواستگاری از زن جوان! +عکس
منتشر شده در تاريخ: 16/11/1390

قرار مرگبار مزاحم با زن متاهل
منتشر شده در تاريخ: 15/11/1390

چه کسي اين زن را كشت؟ +عکس
منتشر شده در تاريخ: 13/11/1390

ادعاي تازه‌عروس 17ساله درباره قتل شوهر دوم
منتشر شده در تاريخ: 12/11/1390

عاملان جنايت «پيست وحشت» به اعدام در ملاء عام محکوم شدند
منتشر شده در تاريخ: 09/11/1390

دوستی خيابانی به نزاع ۲۰ نفره و قتل انجاميد
منتشر شده در تاريخ: 08/11/1390

قاتل: پدرم اجازه نداد با دختر مورد علاقه ام ازدواج کنم، کشتمش
منتشر شده در تاريخ: 05/11/1390

توطئه زن خیانتکار برای اعدام همسرش
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1390

پرونده پيچيده زني که ۱۸ سال به اتهام قتل زنداني است
منتشر شده در تاريخ: 20/10/1390

این قاتل فراری را شناسایی کنید +عکس
منتشر شده در تاريخ: 20/10/1390

قتل همسر يك روز بعد از ازدواج!
منتشر شده در تاريخ: 11/10/1390

عذاب وجدان قاتل 4 سال پس از قتل همسر و فرزند!
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1390

جنايات عجيب در پي گفتگوي شبانه با شيطان!
منتشر شده در تاريخ: 23/09/1390

عامل داربي خونين در چنگ قانون
منتشر شده در تاريخ: 19/09/1390

مأموريت سگ‌های زنده‌ياب در جنايت مرموز
منتشر شده در تاريخ: 12/09/1390

جنايت خيابانی بر سر هيچ
منتشر شده در تاريخ: 12/09/1390

اعتراف به 3 جنايت در بیابان
منتشر شده در تاريخ: 07/09/1390

سوءظن، انگيزه يك قتل هولناك
منتشر شده در تاريخ: 03/09/1390

جنایت هولناک در خیابان قعله مرغی
منتشر شده در تاريخ: 02/09/1390

قتل با چاقو؛ این بار در دادگستری و مقابل چشمان قاضی!
منتشر شده در تاريخ: 30/08/1390

آخرین نمونه از پدیده فیلم های سیاه موبایلی/ درباره قتل سه دختر توسط پدر
منتشر شده در تاريخ: 15/08/1390

انتشار فيلمي منتسب به قتل سه دختر به دست پدر
منتشر شده در تاريخ: 09/08/1390

توطئه مرگبار شوهر براي نو عروس
منتشر شده در تاريخ: 08/08/1390

مرد شیشه ای رییس جن ها را کشت!
منتشر شده در تاريخ: 20/07/1390

قاتل جنايت انزلي دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 18/07/1390

عامل قتل قويترين مرد ايران اعدام شد
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1390

قتل با چاقو؛ این بار در دادگستری و مقابل چشمان قاضی!
منتشر شده در تاريخ: 17/06/1390

قتل مادر به خاطر سوءظن
منتشر شده در تاريخ: 07/06/1390

انتقام رنگی به خاطر باخت در گل‌کوچک
منتشر شده در تاريخ: 03/06/1390

افشاي راز جسد سوخته «زن جوان»
منتشر شده در تاريخ: 03/06/1390

ماجراي جسد زني بر ترک موتورسيکلت!
منتشر شده در تاريخ: 01/06/1390

همسر کشی وحشتناک در پیاده‌رو +عکس
منتشر شده در تاريخ: 27/05/1390

قتل شوهر با همدستي مرد افغان
منتشر شده در تاريخ: 18/05/1390

جزییات جلسه اول دادگاه قاتل مرحوم داداشی
منتشر شده در تاريخ: 15/05/1390

مجوز قتل فجيع این کودک در جیب کدام یک از ماست ؟؟؟ + عکس
منتشر شده در تاريخ: 10/05/1390

جزییات پرونده قتل قویترین مرد ایران+تصاویر
منتشر شده در تاريخ: 01/05/1390

تصمیم صدا و سیما بعداز قتل داداشي
منتشر شده در تاريخ: 29/04/1390

قتل به خاطر90 هزار تومان!
منتشر شده در تاريخ: 29/04/1390

جزئيات دستگيري سه متهم به قتل داداشي
منتشر شده در تاريخ: 28/04/1390

علت حذف صحنه قتل ابن‌زیاد در «مختارنامه»
منتشر شده در تاريخ: 21/04/1390

2 خواهر قرباني جنايت مرموز در جنگل
منتشر شده در تاريخ: 12/04/1390

ردپاي كيف‌قاپ‌ها در مرگ دختر12ساله
منتشر شده در تاريخ: 02/04/1390

نقض حكم قصاص يك قاتل ناموسي
منتشر شده در تاريخ: 25/03/1390

خیانت زن و انداختن شوهر در كانال آب
منتشر شده در تاريخ: 25/03/1390

صحنه‌سازي مرد براي قتل همسر
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1390

دزدان خشن شاهرگ راننده بیچاره «پراید» را بریدند! +عکس
منتشر شده در تاريخ: 11/03/1390

افشاي قتل دختر فراري در خانه شيطان
منتشر شده در تاريخ: 11/03/1390

خواستگاری که والدين ودايي دخترموردعلاقه‌اش راكشت+عکس
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1390

اعدام فیلمبردار زن به خاطر قتل یک پلیس
منتشر شده در تاريخ: 26/02/1390

شليك به بدهكار در غرب تهران
منتشر شده در تاريخ: 18/02/1390

جسد دختر را خواستگار آتش زد
منتشر شده در تاريخ: 15/02/1390

راز قتل دختر جوان در لباس هاي سوخته
منتشر شده در تاريخ: 13/02/1390

قتل دختر هم‌دانشگاهي درحين قدم‌زدن در پارک‌جنگلي +عکس
منتشر شده در تاريخ: 11/02/1390

كشته شدن مرد جوان به انگيزه ناموسي
منتشر شده در تاريخ: 07/02/1390

تصوير قاتل در دوربين مخفي پمپ بنزين
منتشر شده در تاريخ: 31/01/1390

ردپای شکارچی زنان در 2جنایت +عکس
منتشر شده در تاريخ: 31/01/1390

كشف راز جنايت هولناك 8 ساله در خامنه
منتشر شده در تاريخ: 30/01/1390

پیامک‌هایی که جان زن جوان را گرفت
منتشر شده در تاريخ: 29/01/1390

5 بار اعدام، حكم عاملان جنايت خانوادگي قزوين
منتشر شده در تاريخ: 28/01/1390

ارتباط نامشروع به قتل انجاميد
منتشر شده در تاريخ: 23/01/1390

جواني كه بعد از تغيير جنسيت كشته شد
منتشر شده در تاريخ: 23/01/1390

بازداشت قاتل 4عضو خانواده برازجاني
منتشر شده در تاريخ: 22/01/1390

قتل فجیع دختربچه 7 ساله پس از آزار جنسی
منتشر شده در تاريخ: 21/01/1390

قتل شوهر با تباني مرد غريبه
منتشر شده در تاريخ: 21/01/1390

زن جوان قرباني جنايت مرموز
منتشر شده در تاريخ: 17/01/1390

قاتل فراري پس از 6 ماه دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 17/01/1390

وقوع 3 جنايت در تهران
منتشر شده در تاريخ: 14/01/1390

ناصر محمدخانی: شهلا راز بزرگش را به ‌گور برد
منتشر شده در تاريخ: 25/12/1389

بن‌بست در دردناک‌ترین جنایت سال
منتشر شده در تاريخ: 23/12/1389

اعتراف داماد به قتل مادر و خواهرزن
منتشر شده در تاريخ: 23/12/1389

خواستگاري بي‌رحمانه از زن آرايشگر
منتشر شده در تاريخ: 17/12/1389

تفريح زوج جوان با قتل پايان يافت
منتشر شده در تاريخ: 08/12/1389

2 پسربچه شاهد قتل هولناك پدر و مادر
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1389

دستگيري عامل جنايت دلخراش
منتشر شده در تاريخ: 28/11/1389

رابطه شيطاني به قيمت جان شوهر تمام شد
منتشر شده در تاريخ: 26/11/1389

تصادف ساختگي، دسيسه زن جوان براي قتل همسر +عکس
منتشر شده در تاريخ: 24/11/1389

قتل اتفاقي در پله‌هاي آپارتمان +عکس
منتشر شده در تاريخ: 21/10/1389

اعترافات هولناک عامل قتل دختر ۵ ساله +عکس
منتشر شده در تاريخ: 20/10/1389

حكم قصاص براي فرزند پدركش
منتشر شده در تاريخ: 09/10/1389

قتل زن و مرد معتاد در باغ
منتشر شده در تاريخ: 29/09/1389

پسر در توطئه خانوادگي كشته شد
منتشر شده در تاريخ: 23/09/1389

ماجراي پرونده جنايات شغال سياه
منتشر شده در تاريخ: 21/09/1389

آدم‌ربايان قاتل: مقتول فريب ظاهر موجه ما را خورد
منتشر شده در تاريخ: 21/09/1389

زن خيانتكار قصد قتل شوهرش را داشت
منتشر شده در تاريخ: 15/09/1389

رازگشايي از 2 جنايت در دادسرا
منتشر شده در تاريخ: 14/09/1389

شـهلا جـاهد، از اتـهام به قتـل تا قصـاص
منتشر شده در تاريخ: 10/09/1389

استخدام آدمكش براي قتل پدر
منتشر شده در تاريخ: 07/09/1389

بلوتوث ، جان 2 نفر را گرفت
منتشر شده در تاريخ: 01/09/1389

ماجرای زنده‌ شدن زنی که توسط شوهرش زنده به گور شده بود!
منتشر شده در تاريخ: 22/08/1389

اعترافات هولناک قاتلان خانواده تاجر برنج +عکس
منتشر شده در تاريخ: 19/08/1389

تحلیل یک قاضی بر ماجرای "روز سیاه تهران"
منتشر شده در تاريخ: 17/08/1389

دستگيري عاملان قتل يك خانواده در بابل
منتشر شده در تاريخ: 16/08/1389

پسر براي پدر درخواست قصاص كرد
منتشر شده در تاريخ: 13/08/1389

خواستگاري در خيابان قرباني گرفت
منتشر شده در تاريخ: 11/08/1389

قاتل كمي دير به خود آمد
منتشر شده در تاريخ: 24/07/1389

اعترافات شكنجه‌گران خانه وحشت
منتشر شده در تاريخ: 21/07/1389

اشك راننده ارابه مرگ براي رهايي
منتشر شده در تاريخ: 10/07/1389

اعتراف صريح‌دو قاتل‌به‌قتل دكتر سرابي
منتشر شده در تاريخ: 05/07/1389

بعد از 2 سال قاتل دوست قديمي دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1389

داماد ، هنگام خريد عروسي آدم كشت
منتشر شده در تاريخ: 31/06/1389

قتل برای سرگرمی، بریدن انگشت برای یادگاری
منتشر شده در تاريخ: 21/06/1389

آیا شوهر «سمیه» قاتل اوست؟
منتشر شده در تاريخ: 03/06/1389

رازگشايي جنايت پس از 5 سال
منتشر شده در تاريخ: 23/05/1389

پسر جواني، دختر مورد علاقه‌اش را كشت
منتشر شده در تاريخ: 14/05/1389

تصميم مرد معتاد براي قتل‌خانواده
منتشر شده در تاريخ: 09/05/1389

قصاص و حبس براي قاتلان دختر كرجي
منتشر شده در تاريخ: 30/04/1389

راز جنايت در باغ متروكه فاش شد
منتشر شده در تاريخ: 29/04/1389

تباني مرد ايراني با افغان‌ها براي قتل راننده
منتشر شده در تاريخ: 16/04/1389

ورود اشتباه به بخش زنان حادثه آفريد
منتشر شده در تاريخ: 14/04/1389

نخستین قاتل سریالی زن در یک‌قدمی چوبه‌دار
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1389

متهم: مقتول فساد اخلاقي داشت
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1389

قتل داماد در مزون عروس
منتشر شده در تاريخ: 07/04/1389

بازگشت دختر جوان از دنياي مردگان
منتشر شده در تاريخ: 06/04/1389

حق‌سکوت برای پنهان ماندن راز تیرخلاص
منتشر شده در تاريخ: 02/04/1389

جنایت زن خیانتکار در یک روز سیاسی
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1389

گفتن اسرار خانوادگي به قتل انجاميد
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1389

پرينت تلفن سرنخ روشن شدن سرانجام يك قتل
منتشر شده در تاريخ: 31/03/1389

شکنجه دختر و پسر جوان با شوكر تا سر حد مرگ
منتشر شده در تاريخ: 29/03/1389

جسدي كه پس از پنج سال سالم است!
منتشر شده در تاريخ: 25/03/1389

حسادت زنانه رنگ خون گرفت
منتشر شده در تاريخ: 25/03/1389

پدر آدم كشت، پسر قتل را گردن گرفت
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1389

قاتل: فرقه ساختگي مقتول زندگي‌ام را به باد داد
منتشر شده در تاريخ: 19/03/1389

ليدا از اتهام مشاركت در قتل تبرئه شد
منتشر شده در تاريخ: 13/03/1389

قتل مادربزرگ به خاطر 16 هزار تومان
منتشر شده در تاريخ: 13/03/1389

دانشجوي رشته قاتل‌شناسی؛ قاتل سریالی فاحشه‌ها+عکس
منتشر شده در تاريخ: 08/03/1389

استوار و سرباز تقصير قتل را گردن همديگر انداختند
منتشر شده در تاريخ: 05/03/1389

دستگيري دومين قاتل زنجيره‌اي قزوين
منتشر شده در تاريخ: 30/02/1389

قصاص نصيب مرد همسركش شد
منتشر شده در تاريخ: 28/02/1389

جزئيات قتل هولناك فرزند معتاد توسط پدر
منتشر شده در تاريخ: 25/02/1389

اعتراف برادر بي‌رحم به قتل خواهرش
منتشر شده در تاريخ: 11/02/1389

قاتل: از طرف فرشتگان مامور بودم
منتشر شده در تاريخ: 26/01/1389

اعتراف 4زن و مرد به جنایت‌های تکان دهنده در شیراز
منتشر شده در تاريخ: 19/01/1389

پس از 44 سال قاتل فراري دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 16/01/1389

دختری که بخاطر موبایل کشته شد
منتشر شده در تاريخ: 15/01/1389

200 هزار تومان ، انگيزه قتل
منتشر شده در تاريخ: 14/01/1389

توهم مرد شيشه‌اي اولين جنايت سال را رقم زد
منتشر شده در تاريخ: 05/01/1389

علي‌بابا به قصاص محكوم شد
منتشر شده در تاريخ: 20/12/1388

با عدم درخواست قصاص «دنيا» به دنيا دوباره خنديد
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1388

سرقت وقتل بدون نياز مالي توسط سه نوجوان
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1388

تصویری: بازسازی صحنه قتل
منتشر شده در تاريخ: 18/12/1388

اعترافات هولناک یک جانی
منتشر شده در تاريخ: 17/12/1388

قتل همسر بعد از 11 ساعت شکنجه
منتشر شده در تاريخ: 10/12/1388

مقتول فحاشي كرد ، او را كشتم
منتشر شده در تاريخ: 04/12/1388

رازگشايي از قتل مرد 59 ساله
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1388

اعتراف خبرنگار BBC به قتل در برنامه زنده
منتشر شده در تاريخ: 01/12/1388

خاله قاتل به قصاص محكوم شد
منتشر شده در تاريخ: 29/11/1388

قصاص و 20 سال حبس مجازات زوج قاتل
منتشر شده در تاريخ: 27/11/1388

قاتل سريالي قزوين:شايسته بخشش نيستم
منتشر شده در تاريخ: 18/11/1388

قتل دلخراش کودک در كرمانشاه
منتشر شده در تاريخ: 15/11/1388

اعتراف پدر به قتل كودك
منتشر شده در تاريخ: 13/11/1388

الي از اتهام معاونت در قتل تبرئه شد
منتشر شده در تاريخ: 05/11/1388

محاكمه قاتل سريالي زنان قزوين
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1388

الي به اتهام معاونت در قتل شوهرش محاكمه شد
منتشر شده در تاريخ: 28/10/1388

قتل بعد از فیلمبرداری از رابطه پنهانی همسر
منتشر شده در تاريخ: 23/10/1388

قتل دوست به خاطر ارتباط پنهاني
منتشر شده در تاريخ: 13/10/1388

10 بار اعدام براي قاتلان سريالي
منتشر شده در تاريخ: 09/10/1388

استخدام آدمكش براي قتل شوهر
منتشر شده در تاريخ: 08/10/1388

راز قتل ساناز 4ساله فاش شد
منتشر شده در تاريخ: 28/09/1388

رازگشايي شليك به مرد ميانسال
منتشر شده در تاريخ: 25/09/1388

قتل پدر شوهر به دست عروس 20 ساله
منتشر شده در تاريخ: 21/09/1388

قتل فجيع ساناز كوچولو
منتشر شده در تاريخ: 18/09/1388

رابطه‌ پنهاني زن شوهردار ، جنايت را رقم زد
منتشر شده در تاريخ: 04/09/1388

قتل دلخراش فرزند و عروس یک فرمانده جنگ‎
منتشر شده در تاريخ: 03/09/1388

اعتراف سه دوست به قتل يک دختر فريب خورده
منتشر شده در تاريخ: 03/09/1388

جزئيات جنايت اتاق 12 فاش شد
منتشر شده در تاريخ: 21/08/1388

مرگ در اتاق شماره 12
منتشر شده در تاريخ: 19/08/1388

متهم فراري را شناسايي كنيد
منتشر شده در تاريخ: 18/08/1388

پس از 4 سال قاتل فراري دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 17/08/1388

پایان تراژدی قاتلی که 20 سال آرام نگرفت
منتشر شده در تاريخ: 13/08/1388

دستگيري عامل شليك‌هاي مرگبار
منتشر شده در تاريخ: 11/08/1388

مرگ مشكوك كشتي‌گير ايراني در آلمان
منتشر شده در تاريخ: 11/08/1388

قتل جوان معتاد در كمپ ترك اعتياد
منتشر شده در تاريخ: 10/08/1388

قتل همسر براي سرقت النگويش
منتشر شده در تاريخ: 09/08/1388

ادعاي عجيب مرد پدركش
منتشر شده در تاريخ: 07/08/1388

پسری با مصرف کراک سر پدرش را برید
منتشر شده در تاريخ: 04/08/1388

اعتراف غافلگير کننده قاتل سریالی کرج
منتشر شده در تاريخ: 03/08/1388

عامل جنايت شهر قدس: مرا زودتر اعدام كنيد
منتشر شده در تاريخ: 21/07/1388

قاتل تهديد به قتل‌ خانواده‌اش‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 21/07/1388

جزئیاتی از قتلهای ناموسی در جنوب کشور
منتشر شده در تاريخ: 20/07/1388

بازسازي صحنه قتل‌ عام توسط متهم
منتشر شده در تاريخ: 19/07/1388

بهنود شجاعي اعدام شد
منتشر شده در تاريخ: 19/07/1388

دستگيری دختر مجری لس‌آنجلسی به اتهام قتل
منتشر شده در تاريخ: 16/07/1388

صلح و سازش در پرونده‌ بهنود بي‌نتيجه ماند
منتشر شده در تاريخ: 16/07/1388

تباني پدر و زن دوم براي قتل كودك 3 ساله
منتشر شده در تاريخ: 16/07/1388

اعتراف به قتل زوج جوان و فرزند آنها به خاطر انتقام‌گيري
منتشر شده در تاريخ: 15/07/1388

مردي ، همسرش را كشت
منتشر شده در تاريخ: 27/06/1388

پيرمرد، فرزند خود را بخشيد
منتشر شده در تاريخ: 25/06/1388

دستگيري زوج آدمكش
منتشر شده در تاريخ: 24/06/1388

دعواي خياباني 3 زن مرگ يكي از آنها را رقم زد
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1388

قاتل فراري خود را تسليم كرد
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1388

متهم به قتل‌هاي زنجيره‌ای ماهشهر مرد
منتشر شده در تاريخ: 20/06/1388

زوج جوان به اتهام قتل دستگير شدند
منتشر شده در تاريخ: 19/06/1388

جوان 23 ساله تنها متهم پرونده قتل مادرش
منتشر شده در تاريخ: 19/06/1388

درخواست 10 بار قصاص براي عامل قتل‌هاي سريالي كرج
منتشر شده در تاريخ: 18/06/1388

قاتل به قتل خاله اعتراف كرد
منتشر شده در تاريخ: 18/06/1388

جزئیات جنایت خاموش در خانه شیشه‌ای
منتشر شده در تاريخ: 17/06/1388

صحنه قتل 6 نفر بازسازي مي شود
منتشر شده در تاريخ: 17/06/1388

تماس با پليس پس از قتل‌هاي سريالي
منتشر شده در تاريخ: 15/06/1388

آثار سوختگي روي بدن قاتل ، او را لو داد
منتشر شده در تاريخ: 15/06/1388

متهم منكر قتل شد
منتشر شده در تاريخ: 15/06/1388

قاتل شهر قدس: ماموريتم هنوز تمام نشده
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1388

راز جنايت هولناك بر ملا مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1388

مرگ مایکل جکسون قتل تشخیص داده شد
منتشر شده در تاريخ: 08/06/1388

اعتراف زن جوان به قتل همسر
منتشر شده در تاريخ: 07/06/1388

بازسازي صحنه قتل‌ از سوي عامل جنايت در قلعه حسن خان
منتشر شده در تاريخ: 04/06/1388

گفتگو با عامل تيراندازي مرگبار
منتشر شده در تاريخ: 03/06/1388

اتهام معاونت در قتل برای سه فرمانده ناجا
منتشر شده در تاريخ: 03/06/1388

دست داماد آغشته به خون نوعروس
منتشر شده در تاريخ: 01/06/1388

نوعروس 16 ساله همسرش را كشت
منتشر شده در تاريخ: 29/05/1388

آشنايي در چت‌روم و سپس تهديد به قتل و اسيدپاشي
منتشر شده در تاريخ: 27/05/1388

ازدواج قاتل با برادر مقتول در زندان
منتشر شده در تاريخ: 26/05/1388

جسد داخل منبع آب شرب ،مرد بود
منتشر شده در تاريخ: 25/05/1388

عامل جنايت در خانه ويلايي ، دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 22/05/1388

رازگشايي از مرگ زن جوان
منتشر شده در تاريخ: 21/05/1388

واكنش قاضي جنايي پس از اظهارات وزير بهداشت
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1388

قاتل 2 پرستار تسليم شد
منتشر شده در تاريخ: 18/05/1388

دامدار ورشكسته 3راننده را كشت
منتشر شده در تاريخ: 10/05/1388

به مرگ مشكوك فرزندم رسيدگي كنيد
منتشر شده در تاريخ: 04/05/1388

ناكامي شرور در قتل دختر جوان
منتشر شده در تاريخ: 04/05/1388

قاتل صحنه قتل‌ها را بازسازي كرد
منتشر شده در تاريخ: 23/04/1388

ردپاي موميايي در خانه فساد
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1388

رازگشايي از قتل پنهان در باغ متروكه
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1388

آدمكش اجاره‌اي براي قتل شوهر
منتشر شده در تاريخ: 16/04/1388

اعتراف مادر به قتل کودک چهارساله
منتشر شده در تاريخ: 14/04/1388

گفتگو با قاتل سريالي زنان كرج
منتشر شده در تاريخ: 11/04/1388

دسيسه مادر و دو دختر براي کشتن پدر خانواده
منتشر شده در تاريخ: 10/04/1388

همدست قاتل سريالي كرج اعترافاتش را پس گرفت
منتشر شده در تاريخ: 10/04/1388

در ادامه تحقيقات راز قتل زن جوان فاش شد
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1388

با دستگيري 6نفر راز3 جنايت در تهران فاش شد
منتشر شده در تاريخ: 07/04/1388

جستجو براي دستگيري خانواده‌ متهم به قتل
منتشر شده در تاريخ: 06/04/1388

با اعتراف زن قاتل راز قتل فرزندان فاش شد
منتشر شده در تاريخ: 04/04/1388

وطن امروز>«ندا » چگونه به قتل رسيد؟
منتشر شده در تاريخ: 03/04/1388

داماد قبل از عروسي كشته شد
منتشر شده در تاريخ: 27/03/1388

قتل دختر به دست پدرش
منتشر شده در تاريخ: 25/03/1388

رازگشايي از قتل مرد سرايدار كرجي
منتشر شده در تاريخ: 19/03/1388

زوج جوان اعتراف به 3 فقره جنايت كردند
منتشر شده در تاريخ: 14/03/1388

پزشك متهم به قتل در يك قدمي محاكمه
منتشر شده در تاريخ: 11/03/1388

متهم قتلهاي زنجيره اي قزوين:مي‌خواستم ببينم دستگير مي‌شوم؟
منتشر شده در تاريخ: 10/03/1388

3 ماه پس از ازدواج مردجواني همسرش را كشت
منتشر شده در تاريخ: 06/03/1388

جزييات پرونده قتل‌هاي سريالي قزوين
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1388

قتل به فرمان صداي غيبي
منتشر شده در تاريخ: 03/03/1388

الگوبرداري قاتل ايراني از رمان‌هاي آگاتا كريستي
منتشر شده در تاريخ: 02/03/1388

پس از 4 سال راز جنايت پنهان ، افشا شد
منتشر شده در تاريخ: 02/03/1388

نفرت، عامل قتلهاي سريالي قزوين
منتشر شده در تاريخ: 28/02/1388

زن 32ساله عامل قتل‌هاي سريالي
منتشر شده در تاريخ: 27/02/1388

مرد جوان، مزاحم خياباني همسرش را به قتل رساند
منتشر شده در تاريخ: 27/02/1388

رد پاي يك زن در قتل‌هاي سريالي زنان قزوين
منتشر شده در تاريخ: 26/02/1388

نوعروس ، قرباني خشم همسر خود شد
منتشر شده در تاريخ: 26/02/1388

جنايت در انبار متروی تهران
منتشر شده در تاريخ: 25/02/1388

در اقدامي هولناك : قتل‌عام يك خانواده توسط جوان معتاد
منتشر شده در تاريخ: 21/02/1388

با دستگيري متهم راز قتل كودك 11ساله فاش شد
منتشر شده در تاريخ: 20/02/1388

ارتباط پنهانی به جنايت انجاميد
منتشر شده در تاريخ: 16/02/1388

معلم نمونه قرباني خشم شوهر
منتشر شده در تاريخ: 15/02/1388

سوءظن، رنگ خون گرفت
منتشر شده در تاريخ: 09/02/1388

نوه جنايتكار اعتراف کرد
منتشر شده در تاريخ: 07/02/1388

قتل شوهر با یک لیوان وایتکس
منتشر شده در تاريخ: 01/02/1388

راز ۲ جنايت در نامه هاى عاشقانه
منتشر شده در تاريخ: 31/01/1388

قتل سه فرزند به خاطر هراس از آينده
منتشر شده در تاريخ: 29/01/1388

آزادي شهلا دور از دسترس نيست
منتشر شده در تاريخ: 26/01/1388

اعتراف جوان 19 ساله به قتل يك زن
منتشر شده در تاريخ: 22/01/1388

مادری پسر خود را برای رفتن به بهشت کشت
منتشر شده در تاريخ: 20/01/1388

دستگيري زن متهم به قتل پس از فرار در افغانستان
منتشر شده در تاريخ: 20/01/1388

ناصر محمد خاني:فقط با قصاص شهلا آرام می‌شوم
منتشر شده در تاريخ: 17/01/1388

خواهر کشی به خاطر يک فنجان چای
منتشر شده در تاريخ: 16/01/1388

حكم قصاص شهلا قطعى است
منتشر شده در تاريخ: 15/01/1388

قاتل هوسران 48ساعته گیر افتاد
منتشر شده در تاريخ: 15/01/1388

متهم واقعی سریال زیر تیغ رضایت گرفت
منتشر شده در تاريخ: 27/12/1387

خبر فوري ... سوء قصد به جان معاون دادسرای عمومی و انقلاب اصفهان
منتشر شده در تاريخ: 26/12/1387

جزییات کشتار خانوادگي در اصفهان
منتشر شده در تاريخ: 24/12/1387

عذاب وجدان براي قاتل فراري
منتشر شده در تاريخ: 18/12/1387

عاملان شليك مخفي تحت تعقيب پليس تهران
منتشر شده در تاريخ: 17/12/1387

بازداشت قدیمی ترین متهم زن
منتشر شده در تاريخ: 15/12/1387

خودسوزی همسر اول؛ قتل همسر دوم
منتشر شده در تاريخ: 12/12/1387

محمدخاني گفت به قتل اعتراف كنم
منتشر شده در تاريخ: 10/12/1387

محمدخاني خواستار قصاص شد
منتشر شده در تاريخ: 05/12/1387

شهلا: ناگفته هاى پرونده را فا ش مى كنم!
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1387

جزئيات قتل عام خانوادگي از زبان تنها بازمانده
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1387

شهلا در ایستگاه آخر
منتشر شده در تاريخ: 01/12/1387

آيا اين جنايت‌ها سريالي هستند؟
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1387

2 جنايت اسرارآميز در تهران
منتشر شده در تاريخ: 29/11/1387

تماس مرد ناشناس راز گشود
منتشر شده در تاريخ: 27/11/1387

دختر 5 ساله، قرباني طلاق والدين
منتشر شده در تاريخ: 26/11/1387

بازسازي قتل‌هاي سريالي زنان كرجي
منتشر شده در تاريخ: 21/11/1387

در جست‌وجوي راز مقتول بي‌نشان
منتشر شده در تاريخ: 20/11/1387

عامل قتل مادر را بخشيدند
منتشر شده در تاريخ: 13/11/1387

قتل باجناق پس از مشاجره خانوادگي
منتشر شده در تاريخ: 12/11/1387

كشف نيم‌تنه عريان يك زن در سطل زباله
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1387

به دستور جن‌ها ، 2فرزندم را كشتم
منتشر شده در تاريخ: 09/11/1387

قتل دختر جوان به دست ۳ شرور
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1387

من راز قتل مادرم را مي دانم !
منتشر شده در تاريخ: 02/11/1387

مرگ دلخراش دختر جوان پس از اصرار براي ازدواج
منتشر شده در تاريخ: 01/11/1387

زن ، سناريوي قتل همسرش را نوشت
منتشر شده در تاريخ: 29/10/1387

قاتل لس‌آنجلسي در تهران دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 28/10/1387

جسد زن ،مدفون در زير شن‌ها
منتشر شده در تاريخ: 26/10/1387

كام «شيرين» پس از جنايت تلخ شد
منتشر شده در تاريخ: 26/10/1387

همه ما پای اینترنت قتل عام می شیم
منتشر شده در تاريخ: 10/10/1387

رابطه شيطاني، انگيزه‌اي براي قتل كودك 2 ساله
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1387

اهداي اعضاي بدن زني که قرباني جنايت خانوادگي شد
منتشر شده در تاريخ: 01/10/1387

رازگشايي از قتل پزشك ميانسال در دادگاه
منتشر شده در تاريخ: 25/09/1387

همسرم را به قصد نجات كشتم
منتشر شده در تاريخ: 24/09/1387

درخواست مجازات براي دانشجوي قاتل
منتشر شده در تاريخ: 23/09/1387

رضايت خانواده مقتول فرصت دوباره يك زندگي
منتشر شده در تاريخ: 14/09/1387

قتل استاد نقاشي، آخرين طرح دختر جوان بود
منتشر شده در تاريخ: 14/09/1387

اسرار مرگ دختر جوان در ميهمانى شبانه
منتشر شده در تاريخ: 11/09/1387

قاتل فراري، تحت تعقيب پليس آگاهي
منتشر شده در تاريخ: 11/09/1387

دوستي اينترنتي دختر شهرستاني را به كام مرگ كشيد
منتشر شده در تاريخ: 10/09/1387

محكوميت فرد متهم به قتل متجاوز به همسرش
منتشر شده در تاريخ: 07/09/1387

پدر سنگدل هادي كوچولو را كشت
منتشر شده در تاريخ: 07/09/1387

نگذاريد كودكان قرباني شوند
منتشر شده در تاريخ: 02/09/1387

دست دختر به خون پدر آلوده شد
منتشر شده در تاريخ: 28/08/1387

مرد نوازنده دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 27/08/1387

پايان خونین ازدواج اجبارى
منتشر شده در تاريخ: 25/08/1387

جوزف فريتزل اتريشي به قتل متهم شد
منتشر شده در تاريخ: 25/08/1387

قتل سارا يك‌هفته‌پيش‌طراحي شده بود
منتشر شده در تاريخ: 23/08/1387

متهم به‌قتل كارخانه دار كرجي: همه دروغ مي‌گويند
منتشر شده در تاريخ: 23/08/1387

سارا كوچولو قرباني توهمات پدر شد
منتشر شده در تاريخ: 22/08/1387

افشاى اسرار جنايت خانوادگى دريك نامه
منتشر شده در تاريخ: 19/08/1387

فرجام رابطه پنهاني با زن متاهل
منتشر شده در تاريخ: 18/08/1387

رسيدگي‌ويژه ‌‌به‌‌‌پرونده ‌قاتل آباداني
منتشر شده در تاريخ: 15/08/1387

قاتل با تلفن مقتول پيامك مي‌فرستاد
منتشر شده در تاريخ: 14/08/1387

اعترافات تکان‏دهنده مردي که کودکش را دار زد
منتشر شده در تاريخ: 13/08/1387

آخرین وضعیت پرونده شهلا
منتشر شده در تاريخ: 13/08/1387

آخرين تحقيقات از قاتل زنجيره‌اي آبادان
منتشر شده در تاريخ: 12/08/1387

ردپاي مرد بدبين در قتل 2كودك
منتشر شده در تاريخ: 12/08/1387

گره پيچيده در پرونده جنايت با طناب قرمز
منتشر شده در تاريخ: 09/08/1387

دختر 14ساله قرباني سوءظن پدر شد
منتشر شده در تاريخ: 07/08/1387

استمداد خانواده دكتر زهرا بني يعقوب از مردم ايران
منتشر شده در تاريخ: 07/08/1387

جزئيات پرونده قاتل سريالي زنان و دختران‌ در آبادان‌
منتشر شده در تاريخ: 07/08/1387

عامل قتل زن جوان شناسايي و دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 05/08/1387

23 سال پشت ميله‌هاي زندان
منتشر شده در تاريخ: 30/07/1387

تقاضاي قصاص خانواده 5 قرباني از قاتل سريالي كرج‌
منتشر شده در تاريخ: 29/07/1387

رازگشايي از2 پرونده جنايي آغاز شد
منتشر شده در تاريخ: 28/07/1387

نيت سوء پدر به دختر، دست برادر را به خون پدر آغشته كرد
منتشر شده در تاريخ: 23/07/1387

بخشش همسر در آستانه مجازات مرگ‌
منتشر شده در تاريخ: 23/07/1387

پسر قزوینی و جنایت به سبك فیلم هندی
منتشر شده در تاريخ: 22/07/1387

سوءظن مرد معتاد، دوستش را قرباني كرد
منتشر شده در تاريخ: 22/07/1387

استخدام آدمكش‌هاي اجاره‌اي براي جنايت 3ميليوني
منتشر شده در تاريخ: 20/07/1387

انتقام يا سرقت؛ اتهام عروس27 ساله‌
منتشر شده در تاريخ: 18/07/1387

پدر سنگدل، همسرش را سر بريد
منتشر شده در تاريخ: 15/07/1387

قتل دو جوان به خاطر رابطه پنهاني با يک دختر
منتشر شده در تاريخ: 14/07/1387

قتل ‌هاي خانوادگي رو به افزايش است‌
منتشر شده در تاريخ: 14/07/1387

جنایت با انگيزه امر به معروف و نهي از منکر!
منتشر شده در تاريخ: 13/07/1387

جسد سوخته ناشناس، قاتلش را لو داد
منتشر شده در تاريخ: 08/07/1387

جستجوي پليس جنايي تهران و اراك براي دستگيري قاتل مسلح
منتشر شده در تاريخ: 07/07/1387

قتل دو کودک به خاطر شاغل بودن والدین!
منتشر شده در تاريخ: 06/07/1387

قاتل رقيب عشقي در يك قدمي محاكمه‌
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1387

شوخی دو مامور ناجا به قتل ختم شد
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1387

قاتل سريالي كرجي بيمار رواني نيست‌
منتشر شده در تاريخ: 02/07/1387

جنايت انگليسي، دوبي را در شوك فرو برد
منتشر شده در تاريخ: 01/07/1387

مرد جوان به جاي مرد مزاحم، دايي او را كشت‌
منتشر شده در تاريخ: 31/06/1387

قتل دختر 9 ساله در پرده اي از ابهام‌
منتشر شده در تاريخ: 31/06/1387

تهدید خاتمی به قتل و ترور
منتشر شده در تاريخ: 26/06/1387

احتمال پرسه زني قاتل سريالي در حوالي پايانه غرب
منتشر شده در تاريخ: 25/06/1387

مادرم‌ را اشتباهي‌به‌جاي‌ناپدري ‌آتش زدم
منتشر شده در تاريخ: 24/06/1387

انتقام خونين خواستگار از دختر15ساله
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1387

متهم: دنيا را از شر مادرم خلاص كردم
منتشر شده در تاريخ: 21/06/1387

قاتل جهانگرد فرانسوي از كشور فرار‌ كرده است
منتشر شده در تاريخ: 20/06/1387

تقاضاى ۲ دختر: پدرمان را قصاص كنيد
منتشر شده در تاريخ: 18/06/1387

انتقام از شوهر بخاطر ازدواج پنهاني‌
منتشر شده در تاريخ: 14/06/1387

عبور مرگ از بزرگراه واشنگتن
منتشر شده در تاريخ: 14/06/1387

متهم فراري را معرفي كنيد
منتشر شده در تاريخ: 12/06/1387

تحقيق در خصوص 2 جنايت مرموز در تهران آغاز شد
منتشر شده در تاريخ: 12/06/1387

متهم به قتل: از روي عمد كسي را نكشتم
منتشر شده در تاريخ: 12/06/1387

مادر مقتول اعلام رضايت كرد
منتشر شده در تاريخ: 11/06/1387

راز جنايت در سينه پدر بزرگ پنهان بود
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1387

يافته‌هاي تازه در پرونده مرگ دختر جوان
منتشر شده در تاريخ: 06/06/1387

قاتل «شهلا» پس از 2 سال به دام افتاد
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1387

قاتل زنان کرجي به چهار قتل ديگر اعتراف کرد
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1387

قتل فجيع كودك به دست مادرش
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1387

۳ مرد، قرباني جنايتكار شکاک
منتشر شده در تاريخ: 30/05/1387

راز جنايت شوم فاش شد
منتشر شده در تاريخ: 26/05/1387

مقصر بودن 3 پزشك‌ در مرگ زن جوان‌
منتشر شده در تاريخ: 24/05/1387

قتل زن جوان در باغ متروكه
منتشر شده در تاريخ: 23/05/1387

آيا ارتباطي بين كشف ۴ جسد مثله شده پايتخت وجود دارد؟
منتشر شده در تاريخ: 22/05/1387

سر برادر زنم را در سطل زباله انداختم
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1387

اظهار ندامت پرستار مرگ در دادسرا
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1387

بازي رايانه‌اي كه موجب قتل شد
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1387

جنين 3ماهه در سطل آشغال مركز سقط جنين قلابي
منتشر شده در تاريخ: 16/05/1387

تکذیب مرگ بیماران ناشی از قطع برق بیمارستان
منتشر شده در تاريخ: 15/05/1387

دختر 8 ساله قرباني جنايت در تاريكي
منتشر شده در تاريخ: 12/05/1387

قتل مرد معلول براي تصاحب ارثيه در انگليس‌
منتشر شده در تاريخ: 12/05/1387

در جستجوي جنايتكار نارنجكي
منتشر شده در تاريخ: 07/05/1387

شاهد حادثه از اقدام داماد كينه‌جو پرده برداشت‌
منتشر شده در تاريخ: 06/05/1387

دستگيري عامل جنايت در ترمينال‌
منتشر شده در تاريخ: 06/05/1387

كينه،انگيزه قتل مادرزن با نارنجك
منتشر شده در تاريخ: 03/05/1387

ادعاي يك زن درباره سرنوشت جوان گمشده
منتشر شده در تاريخ: 02/05/1387

سرانجام ازدواج شوم رنگ جنايت گرفت‌
منتشر شده در تاريخ: 30/04/1387

كشف جسد مثله شده مرد جوان در پرديس
منتشر شده در تاريخ: 29/04/1387

پليس در جستجوي اموال قربانيان قتل‌هاي سريالي زنان كرجي‌
منتشر شده در تاريخ: 25/04/1387

جزئيات زندگى شكارچى شب از زبان همسرش
منتشر شده در تاريخ: 24/04/1387

انتقام‌جويي از زنان؛ انگيزه قتل
منتشر شده در تاريخ: 23/04/1387

اعتراف قاتل سريالي بزرگراه به 8 جنايت سياه
منتشر شده در تاريخ: 22/04/1387

چاقوي بيمار رواني در قلب پدر
منتشر شده در تاريخ: 17/04/1387

قتل پدر به دليل دكور اتاق عروس
منتشر شده در تاريخ: 16/04/1387

جنايت در آلمان؛ پيگيري در ايران
منتشر شده در تاريخ: 12/04/1387

پاسخ منفي به بهنود شجاعي براي نجات از مرگ‌
منتشر شده در تاريخ: 10/04/1387

قتل آري؛ ارتباط پنهاني خير
منتشر شده در تاريخ: 09/04/1387

راز قتل در آخرین تماس نهفته بود
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1387

درگيري خونين در اداره آگاهي
منتشر شده در تاريخ: 02/04/1387

ردپاي آشناها در قتل افسر جوان به دست آمد
منتشر شده در تاريخ: 02/04/1387

يك قدم تا كشف راز جنايت پنهان‌
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1387

فرضيه قتل هاي سريالي 7 زن جوان قوت گرفت‌
منتشر شده در تاريخ: 30/03/1387

اولياي دم خواستار قصاص بهنود شدند
منتشر شده در تاريخ: 27/03/1387

پايان فرار عامل جنايت در خانه فساد
منتشر شده در تاريخ: 27/03/1387

قاتل زن باردار، قفل سكوت را شكست‌
منتشر شده در تاريخ: 26/03/1387

قتل مرموز زن باردار
منتشر شده در تاريخ: 23/03/1387

محاكمه قاتلان نيكوكار مدرسه‌ساز
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1387

5 سال زندان، مجازات استاد دانشگاه
منتشر شده در تاريخ: 14/03/1387

قتل نوزاد با پودر نظافت
منتشر شده در تاريخ: 08/03/1387

ادعاي كذب جوان متهم به قتل
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1387

ميلياردر قاتل با جلب رضايت اولياي‌دم از مجازات مرگ نجات يافت‌
منتشر شده در تاريخ: 01/03/1387

آخرين تحقيقات از توطئه قتل در پي ارتباط پنهاني‌
منتشر شده در تاريخ: 31/02/1387

عامل قتل 3 عضو خانواده‌ در يك قدمي مجازات مرگ‌
منتشر شده در تاريخ: 26/02/1387

دختر زنده به گور شده از بيمارستان مرخص شد
منتشر شده در تاريخ: 22/02/1387

نجات دختري كه توسط پدرش زنده به گور شده بود‌
منتشر شده در تاريخ: 21/02/1387

گروگان‌گيري و خودزني متهم به قتل همسر و فرزند در محله رازي
منتشر شده در تاريخ: 19/02/1387

ابعاد تازه‌اي از قتلهاي زنجيره‌اي از زبان حسينيان
منتشر شده در تاريخ: 18/02/1387

دستگيري سارقان افغاني متهم به قتل ‌نگهبان مرغداري
منتشر شده در تاريخ: 16/02/1387

متهم فراري را شناسايي كنيد
منتشر شده در تاريخ: 15/02/1387

نمي‌خواستم كسي را بكشم
منتشر شده در تاريخ: 08/02/1387

مردي همسرش را با تبر كشت
منتشر شده در تاريخ: 05/02/1387

چاقوهاي نامتعارف، در انتظار قانون
منتشر شده در تاريخ: 01/02/1387

نقشه ميليوني بيوه‌هاي مرگ
منتشر شده در تاريخ: 31/01/1387

گريم چهره براي فرار از پرونده جنایی
منتشر شده در تاريخ: 31/01/1387

6ماه زندگي جنگلي يك جنايتكار
منتشر شده در تاريخ: 28/01/1387

راز قتل زن بي‌چهره
منتشر شده در تاريخ: 28/01/1387

اعترافات تکان دهنده جنایتکار تسخير شده
منتشر شده در تاريخ: 26/01/1387

جنایت فجیع در برج شماره 3 شهرک صدف
منتشر شده در تاريخ: 24/01/1387

تائيد حكم قصاص جواني كه خواهر‌ش را به قتل رساند
منتشر شده در تاريخ: 22/01/1387

همسركشي با انگيزه نامعلوم
منتشر شده در تاريخ: 22/01/1387

سناریوی پنهان قتل «الناز» در پیامک های عاشقانه
منتشر شده در تاريخ: 21/01/1387

ورود زمين‌شناسان به پرونده جنایی
منتشر شده در تاريخ: 21/01/1387

نوجوان استراليايي طعمه کوسه شد
منتشر شده در تاريخ: 21/01/1387

اعتراف مرد 39 ساله به قتل مادر خود
منتشر شده در تاريخ: 18/01/1387

ارسال پرونده پسر شراب خوار به دفتر رييس قوه‌ قضاييه
منتشر شده در تاريخ: 18/01/1387

قاضي پرونده مرگ دايانا؟ فرضيه توطئه قتل را مردود دانست
منتشر شده در تاريخ: 14/01/1387

سقوط و مرگ دختر دبیرستانی در اصفهان
منتشر شده در تاريخ: 11/01/1387

قتل زن جوان به خاطر مهمانی نرفتن
منتشر شده در تاريخ: 28/12/1386

قتل به دليل جاي پارك خودرو
منتشر شده در تاريخ: 27/12/1386

تبرئه پسر متهم به قتل با يك ضربه مشت
منتشر شده در تاريخ: 23/12/1386

سناريوي تلخ فيلمبردار مجالس براي شوهرش
منتشر شده در تاريخ: 22/12/1386

پرستاري كه كار كردن با سالخوردگان را دوست نداشت
منتشر شده در تاريخ: 15/12/1386

تازه‌عروس نگون‌بخت به خاطر جهيزيه ناكافي به آتش كشيده شد
منتشر شده در تاريخ: 15/12/1386

حوضچه اسيد، رازدار جنايت خاموش
منتشر شده در تاريخ: 14/12/1386

برخورد قطار با یک خودرو در قائمشهر
منتشر شده در تاريخ: 13/12/1386

براي آهنگ موبايل برادرش را كشت
منتشر شده در تاريخ: 11/12/1386

درگيري دو خانواده، با قتل جواني پايان يافت
منتشر شده در تاريخ: 11/12/1386

مرخصي 6 ساعته براي شهلا
منتشر شده در تاريخ: 08/12/1386

پنج خودكشي دريك روز
منتشر شده در تاريخ: 05/12/1386

راننده زن در ميان شعله‌هاي آتش سوخت
منتشر شده در تاريخ: 05/12/1386

ضربه چاقو به 25 سال زندگي مشترك خاتمه داد
منتشر شده در تاريخ: 04/12/1386

اعتراف، 18 سال پس از قتل دختر 7 ساله
منتشر شده در تاريخ: 04/12/1386

مروري بر پرونده باند خانوادگي جنايتكاران آدمكش؛
منتشر شده در تاريخ: 02/12/1386

پيرمرد 72 ساله همسرش را به قتل رساند
منتشر شده در تاريخ: 02/12/1386

رهایی از اعدام به شرط ساخت يك مدرسه
منتشر شده در تاريخ: 02/12/1386

پنج قتل در حمام خون لس‌آنجلس
منتشر شده در تاريخ: 30/11/1386

تحقيقات پليس پايتخت پيرامون پرونده جنايت در آموزشگاه رانندگي
منتشر شده در تاريخ: 24/11/1386

افشاگری بوتو از قتل خویش در آخرين كتابش
منتشر شده در تاريخ: 24/11/1386

اسلحه قلابي خواستگار سمج شليک نکرد
منتشر شده در تاريخ: 21/11/1386

اعترافات متهم، راز جنايت خياباني را برملا كرد
منتشر شده در تاريخ: 17/11/1386

راز جسد سوخته در قلب يک آشنا
منتشر شده در تاريخ: 15/11/1386

راز قتل دختر جوان در سينه پدرش نهفته بود
منتشر شده در تاريخ: 14/11/1386

دستگيري قاتل دختر دانشجو پس از فرار 5 ماهه
منتشر شده در تاريخ: 14/11/1386

عذاب وجدان بمبگذار را به زانو درآورد
منتشر شده در تاريخ: 13/11/1386

پيشنهاد براي قتل همسر معشوقه از طريق آگهي اينترنتي
منتشر شده در تاريخ: 09/11/1386

شوخي ، شوخي جان دوستش را گرفت
منتشر شده در تاريخ: 09/11/1386

طناب دار به زندگي 2 تبهکار پايان داد
منتشر شده در تاريخ: 09/11/1386

رد پاي صاحب تصوير درقتل 2 دختر دانشجو در قزوين
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1386

دستگيري قاتل زن جوان پس از فرار به تهران
منتشر شده در تاريخ: 06/11/1386

اعتراف پرستار مرگ در دادگاه
منتشر شده در تاريخ: 04/11/1386

جنايت در شب برفي
منتشر شده در تاريخ: 01/11/1386

گرگها ، دختری را دریدند
منتشر شده در تاريخ: 01/11/1386

سارق معتاد 2 دختر منشي را به قتل رساند
منتشر شده در تاريخ: 30/10/1386

عامل قتل شهلا کجاست؟
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1386

و اين بار خفاش شب انگليسي
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1386

خنجر اختلاف خانوادگي بر قلب داماد نشست
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1386

پيگيري سرنخ قتل راننده دربستي در جريان درگيري لفظي دو دوست
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1386

جنايت داخل کمد
منتشر شده در تاريخ: 26/10/1386

وقتی وجدان تعطیل می شود فرجام یک کودک قربانی تصادف
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1386

قاتل، قصاب بود (مردی شاهرگ زن و دخترش را برید)
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1386

فاش شدن راز جنايت پس از 13 سال در زندان
منتشر شده در تاريخ: 24/10/1386

همدستي دختر و پسر براي قتل مادر خانواده
منتشر شده در تاريخ: 23/10/1386

خودكشي باور نكردني مدير مدرسه آمادگي
منتشر شده در تاريخ: 23/10/1386

گربه اعصابم را خرد کرد؛ صاحبخانه را کشتم
منتشر شده در تاريخ: 22/10/1386

پيگيري مرگ دختر دانشجو پس از حمله سگ هاي ولگرد
منتشر شده در تاريخ: 20/10/1386

اختلاف مالك و مستاجر منتهي به قتل شد
منتشر شده در تاريخ: 20/10/1386

سگ هاي ولگرد جان دختر دانشجو را گرفتند
منتشر شده در تاريخ: 19/10/1386

چشم هايي که از پشت پنجره شاهد قتل دختر 23 ساله بود
منتشر شده در تاريخ: 17/10/1386

حكم اشتباه قاضي پنج تن را به كشتن داد
منتشر شده در تاريخ: 16/10/1386

آمبولانس در مسير بيمارستان دو نفر را كشت
منتشر شده در تاريخ: 13/10/1386

طناب دار، پايان زندگي عامل قتل زنان خانه دار
منتشر شده در تاريخ: 13/10/1386

وسوسه جنايت
منتشر شده در تاريخ: 12/10/1386

چرا نيلوفر قرباني خشم پدر شد؟
منتشر شده در تاريخ: 11/10/1386

ارتکاب 2 جنايت از سوي خواستگار عصباني
منتشر شده در تاريخ: 10/10/1386

سگ خانواده كودك يك ساله را كشت
منتشر شده در تاريخ: 10/10/1386

صحنه سازي پس از قتل شوهر
منتشر شده در تاريخ: 06/10/1386

ببر فراري مردي را در باغ‌وحش سان‌فرانسيسكو كشت
منتشر شده در تاريخ: 06/10/1386

3متهم در ارتباط با مرگ بانوی پزشک در همدان
منتشر شده در تاريخ: 05/10/1386

حكم قصاص مرد متهم به سرقت منتهي به قتل اجرا مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1386

قتل زن عمو و دخترش با ضربات چاقو
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1386

تنبيه دانش‌آموزانش با شوك الكتريكي
منتشر شده در تاريخ: 01/10/1386

شليک پليس ، باند زورگيرها را متوقف کرد
منتشر شده در تاريخ: 01/10/1386

آدم خوار مکزيکي در زندان خود را دار زد
منتشر شده در تاريخ: 01/10/1386

دختربچه 7 ساله به مادرم کاری نداشته باش
منتشر شده در تاريخ: 28/09/1386

بازيگر آنگولايي در صحنه فيلمبرداري يك فيلم ، قرباني اشتباه پليس شدند
منتشر شده در تاريخ: 28/09/1386

ماجراي يك شوهركشي فقط بخاطر طلاق عاطفي
منتشر شده در تاريخ: 27/09/1386

خبر مريوط به دستگيري قاتل تبعه فرانسوي در اصفهان صحت ندارد
منتشر شده در تاريخ: 24/09/1386

قاتل تبعه فرانسوي هنوز در اصفهان متواري است
منتشر شده در تاريخ: 23/09/1386

قتل يك پيرزن و نوه‌اش به اتهام جاسوسي
منتشر شده در تاريخ: 23/09/1386

مرد رواني خواهر و کودک 8 ماهه او را کشت
منتشر شده در تاريخ: 21/09/1386

مرد قاتل 2 روز کنار جسد همسرش زندگي مي کرد
منتشر شده در تاريخ: 20/09/1386

قتل يك فرانسوي در اصفهان(خبر تكميلي قاتل را شناسايي كنيد)
منتشر شده در تاريخ: 20/09/1386

زن 19 ساله 2 ماه پس از ازدواج ، شوهرش را کشت
منتشر شده در تاريخ: 20/09/1386

مرگ زن جوان در اثر سقوط از هتل 11 طيقه
منتشر شده در تاريخ: 19/09/1386

دستگيري قاتل يک سال پس از فرار
منتشر شده در تاريخ: 17/09/1386

راز قتل با يک شماره تلفن آشکار شد
منتشر شده در تاريخ: 15/09/1386

اعتراف دختر متهم به قتل پزشک جراح با حضور يک آشنا
منتشر شده در تاريخ: 14/09/1386

شليک مرگبار مرد ناشناس به افسر پليس
منتشر شده در تاريخ: 12/09/1386

پخش آگهي قتل چاوز در CNN
منتشر شده در تاريخ: 08/09/1386

به خاطر رفاقت دست به جنايت زدم
منتشر شده در تاريخ: 07/09/1386

4 زن قرباني جنايت هاي شيطاني
منتشر شده در تاريخ: 06/09/1386

ارتباط پنهاني زن جوان با مرد همسايه حادثه آفريد
منتشر شده در تاريخ: 05/09/1386

افشای رابطه غیراخلاقی ،مرگ جوانی را رقم زد
منتشر شده در تاريخ: 28/08/1386

جنایتی تکان دهنده در قزوین
منتشر شده در تاريخ: 27/08/1386

نجات زن محكوم به اعدام از پاي چوبه دار
منتشر شده در تاريخ: 23/08/1386

حلق‌آويزي دختر و پسر جوان
منتشر شده در تاريخ: 21/08/1386

دستگيري قاتل لگدپران
منتشر شده در تاريخ: 13/08/1386

شکار شکارچی کودکان
منتشر شده در تاريخ: 07/08/1386

فيلم صحنه ضجه هاي دختر دانش آموز احساسات مردم را جريحه دار کرد
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1386

غروب غم‌انگيز زندگي زن جوان
منتشر شده در تاريخ: 05/08/1386

اعتراف تلخ مادر عصبانى به قتل فرزند
منتشر شده در تاريخ: 03/08/1386

عتيقه 3 هزار ساله راز قتل مرد تاجر را مي گشايد
منتشر شده در تاريخ: 03/08/1386

لانه فساد «دريا» ويران شد
منتشر شده در تاريخ: 01/08/1386

نه زن جوان قرباني باند یازده نفره سارقان مسلح
منتشر شده در تاريخ: 01/08/1386

شكايت از پدر به اتهام قتل مادر
منتشر شده در تاريخ: 26/07/1386

عامل قتل منشي شرکت سرانجام دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 26/07/1386

با گذشت سه سال از مرگ فرد مراجعه‌كننده به يكي از بيمارستانها؛
منتشر شده در تاريخ: 24/07/1386

دستگیری شاعر آدمخوار
منتشر شده در تاريخ: 23/07/1386

بازداشت متهم به کشتار زنان روسپی
منتشر شده در تاريخ: 22/07/1386

جایزه ۱۰ میلیون ریالی پلیس آگاهی برای شناسایی متهم به قتل فراری
منتشر شده در تاريخ: 22/07/1386

کينه 40 ساله و جنايت مرد هشتاد ساله
منتشر شده در تاريخ: 19/07/1386

میوه فروش را کشتم،چون به من گفت دیوانه!
منتشر شده در تاريخ: 19/07/1386

زن ميانسال همسرش را آنقدر کتک زد تا مرد
منتشر شده در تاريخ: 17/07/1386

دختر 20 ساله با 28 ضربه چاقوي سرايدار به قتل رسيد
منتشر شده در تاريخ: 16/07/1386

سایه مرگ بار دیگر بر سر متهم به قتل در شهرک غرب
منتشر شده در تاريخ: 14/07/1386

«صابر» و «لیدا» جنایت را گردن هم انداختند
منتشر شده در تاريخ: 11/07/1386

مادر سنگدل جزئیات قتل ۲ فرزندش را تشریح كرد
منتشر شده در تاريخ: 09/07/1386

شلیك مرموز به زن جوان
منتشر شده در تاريخ: 05/07/1386

۴ زندانی منكر قتل مرد جنایتكار شدند
منتشر شده در تاريخ: 05/07/1386

عامل شهادت جوان بسیجی اعدام می شود
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1386

قاتليني که مجازات نخواهند شد
منتشر شده در تاريخ: 02/07/1386

برق دكمه‌هاي طلايي نظافتچي كراكي را به دام انداخت
منتشر شده در تاريخ: 31/06/1386

پول‌هاي خون‌آلود، مسافران طماع را لو داد
منتشر شده در تاريخ: 31/06/1386

مسايل ناموسي، با‌جناق‌ها را به جنايت واداشت
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1386

قتل پايان رابطه نامشروع در بابلسر
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1386

دستگيري زوج آدمکش پس از 6 ماه فرار
منتشر شده در تاريخ: 27/06/1386

خواستگار کينه جو موهاي دختر مورد علاقه اش را تراشيد
منتشر شده در تاريخ: 27/06/1386

اغفال دختر و پسر خردسال از سوي 2 سرايدار هوسران
منتشر شده در تاريخ: 26/06/1386

مرد سنگدل ۲ دخترش را حلق آویز كرد
منتشر شده در تاريخ: 22/06/1386

ردپای یک مسافرکش در قتل مرموز دختر دانشجو
منتشر شده در تاريخ: 21/06/1386

مأموریت ۳ آدمكش برای قتل یك زن جوان
منتشر شده در تاريخ: 20/06/1386

۲ ادعا در برابر یك سانحه
منتشر شده در تاريخ: 19/06/1386

شهادت سه شاهد برای افشای حقیقت یک قتل
منتشر شده در تاريخ: 18/06/1386

قتل زن جوان درگورستان شهر
منتشر شده در تاريخ: 17/06/1386

اعتراف دروغین به قتل، حقیقت از آب درآمد
منتشر شده در تاريخ: 15/06/1386

مجرم اقتصادي ، افسر پليس را به شهادت رساند
منتشر شده در تاريخ: 14/06/1386

اعظم از مجازات مرگ نجات يافت
منتشر شده در تاريخ: 14/06/1386

مرد شکاک همسرش را بيرحمانه کشت
منتشر شده در تاريخ: 13/06/1386

رد يك افغان در تعرض 10 نفر به يك دختر ايراني
منتشر شده در تاريخ: 12/06/1386

اخاذي‌هاي جوان شرور در و يلاي وحشت
منتشر شده در تاريخ: 12/06/1386

عامل ترور قاضي در ملاعام قصاص‌شد
منتشر شده در تاريخ: 11/06/1386

زنده به گور كردن در قرن بيست‌ويكم
منتشر شده در تاريخ: 11/06/1386

پرونده‌ي قتل زوجي بعد از هيجده سال، دوباره به جريان افتاد
منتشر شده در تاريخ: 11/06/1386

مرد مسلح در کمين زنان خودروسوار
منتشر شده در تاريخ: 11/06/1386

مرد معتاد کودک 6 ساله اش را دار زد
منتشر شده در تاريخ: 11/06/1386

نوه ناخلف از کشتن زن و شوهر می گوید
منتشر شده در تاريخ: 08/06/1386

راز کشته شدن «مریم» در سینه برادر شوهرش می تپید
منتشر شده در تاريخ: 06/06/1386

شتر «هوسران» صاحبش را کشت!
منتشر شده در تاريخ: 30/05/1386

تأییدحكم اعدام عامل قتل قاضی دادگستری
منتشر شده در تاريخ: 30/05/1386

عامل جنایت باغ گردو به اعدام محكوم شد
منتشر شده در تاريخ: 27/05/1386

قاتل قاچاقچی رقیب به زودی محاكمه می شود
منتشر شده در تاريخ: 22/05/1386

نوجوان ۱۵ ساله متهم به قتل ۴ دانش‌آموز
منتشر شده در تاريخ: 21/05/1386

دختر هشت ساله قربانی کینه جویی مرگبار شد
منتشر شده در تاريخ: 21/05/1386

کیفرخواست علیه مردی که همسر زن مورد علاقه اش را کشت
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1386

دستگیری قاتل دختربچه ۸ ساله
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1386

عشق های خیالی و خواستگاران کینه جو
منتشر شده در تاريخ: 18/05/1386

از قتل دوستم پشیمانم
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1386

مرد همسركش راز قتل را پس از ۹ سال فاش كرد
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1386

جایزه پلیس برای شناسایی ۲ قاتل فراری
منتشر شده در تاريخ: 16/05/1386

اختلاف های خانوادگی زن و شوهر با قتل پایان یافت
منتشر شده در تاريخ: 15/05/1386

قتل راننده سمند رابطه سرانجام بيش از يكسال رابطه پنهان
منتشر شده در تاريخ: 14/05/1386

قاتل 62 نفر مي‌خواست 64 نفر را بكشد
منتشر شده در تاريخ: 12/05/1386

رازگشایی پرونده مرگ مرموز زن جوان
منتشر شده در تاريخ: 11/05/1386

شهلا: از زندان خسته شده‌ام حكم را اجرا كنید
منتشر شده در تاريخ: 11/05/1386

پرونده قتل میلیونر اصفهانی به دادگاه رفت
منتشر شده در تاريخ: 10/05/1386

قتل با سلاح گرم در قزوین بیشتر از میانگین كشوری
منتشر شده در تاريخ: 10/05/1386

سناریوی قتل یك زن نیمه شب كلید خورد
منتشر شده در تاريخ: 10/05/1386

مرگ مشكوك پیرزن، قتل اعلام شد
منتشر شده در تاريخ: 10/05/1386

مادر سنگدل جنون دارد؟
منتشر شده در تاريخ: 09/05/1386

قاتل 16 ساله از اولياي‌دم رضايت گرفت
منتشر شده در تاريخ: 08/05/1386

كيفرخواست مرد ‌متهم به قتل خواهرزن صادر شد
منتشر شده در تاريخ: 08/05/1386

تقاضای اعدام برای عامل قتل قاضی دادگستری
منتشر شده در تاريخ: 08/05/1386

قتل های خانوادگی نگران كننده است
منتشر شده در تاريخ: 08/05/1386

فروكش كردن عصبانیت با قتل
منتشر شده در تاريخ: 07/05/1386

قتل جوان موتورسوار با شلیك پلیس
منتشر شده در تاريخ: 24/04/1386

پایان زندگی مخفیانه متهم به قتل فراری
منتشر شده در تاريخ: 24/04/1386

به دام افتادن ۲ قاتل
منتشر شده در تاريخ: 24/04/1386

صدور كیفرخواست برای پسر متهم به قتل پدرش
منتشر شده در تاريخ: 24/04/1386

پسر متهم به قتل محاكمه شد
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1386

«ماندانا» از اتهام قتل تبرئه شد
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1386