شماره خبر:  148    تاريخ انتشار خبر:        ام شهریور ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 1981 مرتبه تا کنون

 احمدي‌نژاد: براي انجام 4 مأموريت مهم دولت راهكارهاي خود را ارائه دهيد

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از دفتر امور رسانه‌هاي رياست جمهوري، رئيس‌جمهور در گفت‌وگويي تلويزيوني مهمترين سياست‌هاي دولت را تشريح كرد و از جمله با دعوت از نخبگان و صاحبنظران براي ارائه پاسخ هاي علمي – كاربردي خود درباره چگونگي مصرف درآمدهاي نفتي و تحولات ساختاري در حوزه‌هاي بانكي، بيمه و مديريت و برنامه‌ريزي كشور اعلام كرد جمهوري اسلامي ايران در 3 تا 4 ماه آينده دور جديد ديپلماسي فعال و ابتكاري خود را در سطوح منطقه‌اي و بين المللي كليد مي زند.
رييس جمهور در گفت‌وگوي ويژه خبري شبكه دوم سيما گزارشي از مهمترين سياست هاي اجرايي دولت را ارائه كرد. احمدي‌نژاد با بيان اينكه مصرف سوخت در كشور بسيار بالا و چندين برابر ميانگين جهاني است و همه برنامه ريزان و دلسوزان از اين مساله گلايه كرده اند، تصريح كرد: اتلاف وقت ، آلودگي ترافيكي و مختل شدن پيشرفت كشور از جمله مضرات اين مساله است .
احمدي‌نژاد با اشاره به اينكه دولت براي حل ريشه‌اي معضل مصرف بي رويه بنزين برنامه جامعي را براي مديريت مصرف سوخت و حمل و نقل ذيل عنوان تبصره 13 تدوين كرده است، گفت : در تبصره 13 كه شامل گاز سوز كردن خودروها ، خارج كردن خودروهاي فرسوده، دولت الكترونيك و تغيير ساعت كارها است، قرار بود ظرف 5 سال اين مشكلات حل شود .
رييس جمهور با اعلام اينكه تا قبل از سال 85 تنها 100 هزار خودروي گازسوز شده بود، خبرداد : امسال بيش از 500 هزار خودرو گاز سوز مي شود و 4500 اتوبوس نيز وارد ناوگان خواهد شد .
وي با اشاره به اينكه منابع مالي كه در دولت نهم براي حمل و نقل ريلي در تهران اختصاص داده شده ، 8/1 برابر نسبت به گذشته رشد داشته است، گفت: در گازسوز كردن خودروها توليد كپسول‌ها كليدي است كه بخش خصوصي اين صنعت را مستقر كرده و توليد آغاز شده است و كارخانجات بايد از مهر امسال خودروها را دو گانه سوز كنند .
رييس جمهور با بيان اينكه هزينه گاز يك سوم بنزين است، يادآور شد: در مجموع گاز سوخت پاك تري است اما نكته اصلي اين است كه بايد ميزان مصرف سوخت كاهش يابد .
احمدي نژاد در ادامه با بيان اينكه تغيير ساعات كار ادارت نيز از راهكارهاي كاهش مصرف سوخت است، گفت: دولت راهكارهاي ديگري نيز در اين زمينه دارد كه در قالب تبصره 13 آمده است.
وي افزود: مجلس تشخيص داد كه بايد سهميه بندي از اول خرداد اجرا شود كه مسووليت سنگيني بردوش دولت بود و مي خواستيم تا 3 ماه ديرتر آغاز شود زيرا شرايط به طور كامل آماده نبود اما با اين حال قانون مجلس اجرا شد و طرح خوب جلو آمده است .
احمدي نژاد با بيان اينكه آزادكردن قيمت يا تعيين قيمت ميانه و سهميه بندي دو راهكار براي كاهش مصرف بود، گفت: در نهايت بحث سهميه بندي در مجلس راي آورد و دولت به بهترين نحو آن قانون را اجرا مي¬كند.
رييس جمهور همچنين با تصريح بر اينكه با سهميه بندي فعلي 85 درصد مردم مشكلي ندارند و نيازشان تامين مي شود، گفت: با بررسي هايي كه انجام مي شود پاسخ مناسب براي مشكلات مشخص مي گردد زيرا قرار است مصرف كاهش يابد و بهينه شود و نه اينكه مردم دچار مشكل شوند.
وي با بيان اينكه بخشي از اين مشكل در حمل و نقل عمومي است، گفت: 5/5 ميليون خودروي سواري و 5/17 ميليون خانوار داريم و در مجموع 3/1 درصد خانواده ها خودرو شخصي دارند كه براي 6 ماه سهميه خود را گرفته اند.
رييس جمهور افزود: برخي از نگراني ها و التهابات به دليل توجه به آينده است و اگر آرامش برقرار شود ، مشكلي نخواهيم داشت .
احمدي‌نژاد با بيان اينكه حداكثر كساني كه در موضوع بنزين مشكل دارند 5 درصد هستند، گفت: اين افراد نيز نبايد با مشكل مواجه شوند.
رييس جمهور تصريح كرد: دولت مصمم است قانون را خوب اجرا كند اما گروه هاي سياسي فشار آوردند كه دولت يا سهميه بندي بنزين را اجرا و يا قيمت بنزين را آزاد كند اما آنچه به مصلحت كشور است بايد اجرا شود.
وي با بيان اينكه اين كار بركات زيادي داشته و آلودگي زيادي از جامعه كم شده است، گفت: در تهران روزي 5/13 ميليون سفر انجام مي شود كه متوسط معطلي براي هر نفر در يك سفر 28 دقيقه بود اما اكنون با كاهش ترافيك اين رقم كمتر شده است. همچنين قاچاق بنزين و برخي سوء استفاده ها ديگر نيز انجام نمي شود.
رييس جمهور با بيان اينكه مجلس و سياسيون بايد اجازه بدهند تا كار به صورت علمي جلو برود، گفت: الان اگر بنزين آزاد شود، نمي توان برنامه ريزي صحيح كرد زيرا اشكالات و عيوب شناسايي نمي شود.
احمدي نژاد افزود: هم بايد مصرف پايين بيايد و هم تغيير الگوي مصرف داشته باشيم و از اين رو سهميه بندي به اجراي تبصره 13 كمك كرد.
رييس جمهور با بيان اينكه دولت درصدد است در گاز سوز كردن تاكسي ها و وانت ها تسريع كند، گفت: مردم به خوبي تشخيص داده اند و اتفاق بزرگي افتاده است زيرا ملت ايران همزمان با مسابقه مصرف زياد در جهان، در حال كاهش مصرف و فرهنگ سازي براي مصرف بهينه است.
وي افزود: دولت از محل صرفه جويي مصرف سوخت، توسعه حمل و نقل ريلي و عمومي، تكميل پالايشگاه ها و ايجاد بيمه هاي پوششي را در دستور كار قرار داده است.
احمدي‌نژاد در ادامه به تشريح سياست دولت در قبال مسكن پرداخت و با يادآوري اينكه قيمت مسكن از 40 سال قبل به ترتيب دوره صعود و ركود داشته است، گفت: وقتي قيمت افزايش مي يابد سرمايه گذاري در مسكن بالا مي رود و سپس ركود در بازار مسكن بوجود مي آيد.
رييس جمهور با اشاره به اينكه ورود جمعيت متولدان سال هاي دهه 60 به صحنه جامعه يكي از دلايل افزايش تقاضا و قيمت مسكن است، گفت: همچنين جريان رواني و ايجاد انتظار تورمي نيز منجر به افزايش قيمت مسكن شده كه كاذب است.
احمدي نژاد با عنوان اينكه برنامه هاي دولت براي اصلاح وضعيت مسكن به مرور زمان نتيجه مي دهد، گفت: الان تقاضاي سنگيني وجود دارد زيرا طي چند سال اخير ميزان توليد مسكن كاهش يافته است.
وي با بيان اينكه زمين، مصالح ، نيروي انساني و منابع از عوامل موثر در توليد مسكن است، گفت: در روستاها توليد مسكن آغاز شده و در شهرها نيز سالي يك ميليون و 200 هزار مسكن بايد ساخته شود تا
بافت هاي فرسوده نوسازي شود و به تقاضاهاي جديد هم پاسخ دهيم.
رييس جمهور با اعلام اينكه دولت درصدد است مصالح ساخت مسكن را تامين كند، افزود: در بخش نيروي انساني نيز مشكلي وجود ندارد و با اجراي برنامه دولت چند سال ديگر پاسخ مي گيريم.
احمدي نژاد خبرداد: دولت همزمان چند برنامه جامع و بزرگ را در بخش هاي مختلف در دست اجرا دارد. ظرف 3 سال نگاه به مسكن به عنوان سرمايه گذاري به تدريج بايد حذف شود و زمينه تامين مسكن براي اقشار مختلف فراهم گردد.
وي در ادامه اين گفت و گوي تلويزيوني به نامه هاي دريافت شده در سفرهاي استاني اشاره كرد و گفت: در اين ميان بخشي از نامه هاي مردمي قابل اجرا نيست يا مربوط به قوه مجريه نيست كه به دستگاه مربوطه ارجاع مي شود و بخشي از نامه ها نيز مربوط به اشتغال يا درخواست وام بانكي بود كه اشتغال به سمت بنگاه هاي زود بازده ارجاع داده شده و براي دريافت وام نيز بايد شرايط داشته باشند.
رييس جمهور افزود: برخي از نامه ها نيز مربوط به شكايات است كه گروه هاي ما درصددند پيگيري كنند.
احمدي نژاد خاطر نشان كرد: بيش از 70 درصد مصوبات سفرهاي استاني اجرايي شده است و براي برخي مصوبات هم كه مشكل وجود داشت كه در جلسات پيگيري سفرهاي استاني راهكار پيدا مي شود.
رييس جمهور همچنين با بيان اينكه نظام اجرايي كشور براساس آرمان و هدف و برنامه شكل نگرفته است، گفت: اين نظام اجرايي ظرفيت پيشرفت برنامه ها را ندارد.
احمدي نژاد با تاكيد بر اينكه نظام مديريتي بايد انسان محور باشد، به ارتباط با مردم در سفرهاي استاني اشاره كرد و گفت: الان وزيران براي تصميم گيري تصوير درستي از كشور دارند.
رييس جمهور با بيان اينكه دولت نهم به طور جدي وارد اصلاح ساختارها شده است، پرسيد: 15 سال از پايان جنگ گذشته است اما در كدام بخش از جمله مسكن و اشتغال برنامه عملياتي وجود داشت؟
احمدي نژاد تاكيد كرد: بايد از الگوهاي اسلامي براي مديريت و برنامه ريزي كشور استفاده كرد.
رييس جمهور افزود: در اين سال ها مرزها در اجرا و پاسخگويي مخدوش شده بود كه اصلاح ساختار سازمان مديريت و برنامه ريزي اقدامي انقلابي است كه هم براساس قانون برنامه و قانون اساسي اقدامي صحيح است.
وي همچنين با بيان اينكه بيمه ها بايد پشتيبان فعاليت هاي مردم باشند ، گفت: بيمه بايد تسهيل كننده روابط اجتماعي باشد.
محمود احمدي نژاد با اشاره به اينكه وقتي قدرت اول اقتصادي كشور بانك است، مردم كوچك مي شوند، گفت: بانك بايد خدمات بانكي بدهد و پول بگيرد و مردم خودشان اقتصاد را اداره كنند.
رييس جمهور افزود: نگاه و برنامه هاي دولت براي حل مشكلات ساختاري، عملياتي و روشن است.
احمدي نژاد اصلاح ساختار سازمان مديريت را بزرگترين جراحي در سيستم اداري كشور دانست و گفت: برخي منتقدان فقط دولت را نفي مي كنند اما چه كسي گفته است قدمت سازمان مديريت نشانه حقانيت آن است.
رييس جمهور افزود: همه به نظام برنامه ريزي انتقاد دارند اما قوانين برنامه كه قبلا نوشته شده حجم دولت ها را بزرگ تر كرده است.
احمدي‌نژاد با بيان اينكه وقتي ماموريت هاي دولت كمتر شود، حجم دولت نيز كمتر مي شود، گفت: الگوي جديدي براي برنامه ريزي در كشور نياز داريم و هم اكنون نيز رييس جمهور اختيارات خود را به استانداران مي دهد تا حجم دولت كم شود.
رييس جمهور همچنين با بيان اينكه قرض الحسنه براي مصارف خاص از جمله ازدواج و مسكن است، گفت: بايد اولويت ها براساس نيازها باشد و به عنوان مثال سرمايه گذاري در بخش مسكن و كارخانه ها به قرض الحسنه نياز ندارد.
وي در ادامه به برخي تهديدهاي استكبار اشاره كرد و با تصريح اينكه صدور قطعنامه، متوقف كردن و يا تهديد در مساله هسته اي به بن بست رسيده است، گفت: البته آنها اگر بتوانند ضربه بزنند، دريغ نمي كنند و اينكه كاري انجام نمي دهند ، بحث دلسوزي يا فرجه و زمان دادن نيست بلكه به دليل آن است كه از اين كارها نتيجه نمي گيرند.
رييس جمهور با بيان اينكه افكار عمومي جهان حتي در اروپا همراه ملت ايران است، گفت: افكار عمومي، امروز قدرت اصلي در جهان است.
رييس جمهور تاكيد كرد: استقامت رهبري عزيز و ملت ايران به مردم جهان فهماند كه حق با مردم ماست.
احمدي نژاد گفت: ملت ايران جنگ طلب نيست و تنها دنبال حقوق مسلم خود است.
احمدي‌نژاد در عين حال تاكيد كرد: هسته اي شدن ايران علت اصلي ناراحتي دشمنان است و آنها از توليد بمب و غيره نمي ترسند.
وي تصريح كرد: در كشور ما فرهنگ انقلاب و ملت ايران متبلور است و از اين رو دشمنان به نتيجه نمي رسند.
رييس جمهور با بيان اينكه جمهوري اسلامي ايران در مجامع بين المللي فعال است، گفت: ابتكار عمل در بحث نظاميان انگليسي، ورود به مرحله صنعتي غني سازي اورانيوم، سفر به بلاروس و سفر چاوز به تهران و تشكيل صندوق پولي مستقل، از جمله فعاليت هاي دستگاه سياست خارجي است و سفرهايي نيز از جمله حضور در اجلاس سازمان ملل در اواخر تابستان انجام خواهد شد كه ديپلماسي را شدت مي بخشد.
احمدي نژاد با اشاره به اينكه كشورهاي اروپايي و آمريكا پس از پيروزي انقلاب اسلامي، حساب خودشان را از ايران جدا كردند، افزود: از 3 تا 4 ماه آينده دور جديدي از ديپلماسي جمهوري اسلامي ايران در سطوح منطقه اي و بين المللي آغاز مي شود.
رييس جمهور در ادامه در پاسخ به سوالي، با تاكيد بر اينكه همه كارهاي حوزه فرهنگ بر عهده وزارت ارشاد نيست، گفت: اين براي اولين بار است كه سابقه هويت فرهنگ خودي، ايراني و اسلامي در متون رسمي آموزشي گنجانده مي شود.
وي با اشاره به اينكه در فرهنگ عمومي اميد، نشاط و خودباوري به سرعت در حال افزايش است، گفت: دولت نيز هيچگاه يأس و نااميدي را ترويج نكرده است.
احمدي نژاد افزود: در اين ميان زحمات دست اندركاران راديو، تلويزيون، سازمان تبليغات اسلامي و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي خوب بوده است اما راضي كننده نيست.
رييس جمهور همچنين با بيان اينكه اجراي سياست هاي اصل 44 و واگذاري شركت هاي دولتي ظرافت هاي خاصي دارد، گفت: لوايحي در اين زمينه تدوين شده كه هم اكنون در مجلس در حال بررسي است.
احمدي نژاد با اشاره به اينكه واگذاري ها در حال اجرا است، يادآور شد: دادن فرصت به مردم مهمتر از همه كارها است و بايد ضوابط درست شود تا اقتصاد دولتي، مردمي شود.
وي در ادامه در پاسخ به سوالي دربارة چند شغله بودن دكتر غلامحسين الهام اظهار كرد: رياست ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز ، كار وزارت دادگستري است و ما درصدد هستيم وظايف به جاي اصلي خود واگذار شود؛ در عين حال كه عضويت در شوراي نگهبان و يا سخنگويي دولت، شغل محسوب نمي شود و اينها قابل جمع است.
احمدي نژاد همچنين بر تقويت پژوهش در كشور تاكيد كرد و گفت: امسال در قانون بودجه بين يك تا 4 درصد براي پژوهش قرار داده شده است تا از طريق دانشگاه ها جذب شود.
رييس جمهور افزود: دولت از طرح هاي جديد تحقيقاتي براي پيشرفت كشور نيز حمايت مي كند.
وي در پاسخ به پرسشي در باره طرح امنيت اجتماعي نيز گفت: اين طرح ضروري است و قابل تحمل نيست كه به حقوق مردم تجاوز شود و البته بايد ريشه متجاوزين از جامعه كنده شود و دولت از تامين امنيت مردم بخصوص برخورد با اراذل و اشرار حمايت مي كند.
رييس جمهور در ادامه خبر داد در جلسه روز چهارشنبه هيات دولت به يمن ميلاد امام جواد (ع) و در آستانه ميلاد امام علي (ع) تصميمات خوبي در زمينه تقسيمات كشوري اتخاذ شد.
احمدي‌نژاد افزود: در اين جلسه ايجاد 27 شهرستان ، 40 شهر جديد و 10 فرمانداري ويژه تصويب شد.
رييس جمهور در پايان با بيان اينكه دولت از آراء و پيشنهادهاي مختلف نخبگان و صاحبنظران در بخش هاي گوناگون مربوط به سياست هاي دولت استقبال مي كند، گفت: من دو پرسش عمده مطرح مي كنم. سوال اول اين است كه درآمدهاي نفتي بايد چقدر، چگونه و كجا مصرف شود؟ و سوال دوم اينكه راهكارهاي اصولي براي اصلاح ساختارها در حوزه هاي بيمه، بانك و مديريت و برنامه ريزي چيست؟


منبع خبر : فارس - http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8605020573 
اخبار مرتبط

جدول زمان‌بندی ۲۱ گروهی که مشمول دریافت سهام عدالت می شوند
منتشر شده در تاريخ: 16/12/1395

زمان واریز سود سال ۹۵ سهام عدالت اعلام شد
منتشر شده در تاريخ: 10/12/1395

دارندگان سهام عدالت سود می‌گیرند
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1395

نقشه‌ خصوصی‌ها برای تعطیلات
منتشر شده در تاريخ: 24/07/1395

عیدی کارکنان چقدر تعیین شد؟
منتشر شده در تاريخ: 12/07/1395

راه طولانی ایران برای عضویت در سازمان تجارت جهانی/رویای دولتی‌ها دست نیافتنی‌تر شد
منتشر شده در تاريخ: 14/05/1395

اهمیت تغییر تعطیلات پایان هفته در موفقیت در تجارت بین‌الملل
منتشر شده در تاريخ: 14/05/1395

طرح جدید حذف کارت‌ها کلید خورد
منتشر شده در تاريخ: 30/03/1395

خبر خوش دولت برای بازنشستگان
منتشر شده در تاريخ: 10/03/1395

دولت رسما گرانی خودرو را "کلید" زد
منتشر شده در تاريخ: 03/03/1395

یک گام دیگر تا قطار سریع السیر تهران-اصفهان
منتشر شده در تاريخ: 27/02/1395

حقوق دریافتی روحانی چقدر است؟
منتشر شده در تاريخ: 15/02/1395

درآمد دولت از جرایم رانندگی چقدر است؟
منتشر شده در تاريخ: 11/11/1394

پیشنهاد عجیب مزدی دولت
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1394

پیشنهاد دولت برای افزایش سن بازنشستگی
منتشر شده در تاريخ: 23/09/1394

حقوق کارمندان دولت سال آینده چقدر است؟
منتشر شده در تاريخ: 09/09/1394

نرخ بالای عوارض عبور از آزادراهها
منتشر شده در تاريخ: 10/08/1394

اتمام حجت دولت درباره بنزین ۷۰۰ تومانی
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1394

تحلیل مشاور معاون اجرایی رییس‌جمهور از بسته رونق اقتصادی
منتشر شده در تاريخ: 27/07/1394

روحانی در گفتگوی تلویزیونی با مردم : رفع تحریم‌ تا دوماه آینده
منتشر شده در تاريخ: 22/07/1394

طرح ۱۰۰نماینده مجلس برای بازگشت سهام مخابرات به دولت
منتشر شده در تاريخ: 18/07/1394

عایدی ۴.۱ میلیارد تومانی دولت از مخابرات در سال ۹۳
منتشر شده در تاريخ: 26/02/1394

سایه‌روشن‌های ارز تک‌نرخی / جدول ارز دولتی و آزاد در ۳۶ سال اخیر
منتشر شده در تاريخ: 24/12/1393

توزیع بسته چهارم امنیت غذایی، «شب عید»
منتشر شده در تاريخ: 11/11/1393

جزئیات ابلاغیه جدید دولت درباره مزد۹۴
منتشر شده در تاريخ: 25/09/1393

خبر خوش درباره افزایش حقوق کارمندان دولت
منتشر شده در تاريخ: 19/09/1393

چرا دولت ناچار شد نان را گران کند؟
منتشر شده در تاريخ: 12/09/1393

دولت به نانوایی‌ها اجازه داد از امروز تا ۳۰درصد گران کنند
منتشر شده در تاريخ: 10/09/1393

چرا دولت به انتقادات درباره عدم تحقق نفت 100 دلاری توجه نکرد؟
منتشر شده در تاريخ: 17/08/1393

استقبال صادرکنندگان از ایده دولت برای فروش ارز صادراتی به بانک ها
منتشر شده در تاريخ: 29/07/1393

زمان تبریک "پیروزی بزرگ اقتصادی" فرا رسیده است؟
منتشر شده در تاريخ: 22/07/1393

دومین دور توزیع "سبدکالا" آغاز شد
منتشر شده در تاريخ: 27/06/1393

دولت برای تامین نان چقدر هزینه می‌کند؟
منتشر شده در تاريخ: 24/06/1393

اِعمال قدرت دولت واردات خودروهای لوکس را ممنوع کرد
منتشر شده در تاريخ: 20/06/1393

برنامه‌ویژه دولت برای شناسایی متواریان‌مالیاتی
منتشر شده در تاريخ: 17/06/1393

توصیه‌هایی به تیم اقتصادی روحانی
منتشر شده در تاريخ: 16/06/1393

چرا دولت نمی تواند دلار را تک نرخی کند؟
منتشر شده در تاريخ: 04/06/1393

موافقت دولت با استخدام نفتی‌ها
منتشر شده در تاريخ: 27/05/1393

پرداخت وام‌های ازدواج بعد از عید فطر/ حمایت دولت از فعالیت‌های وزیر علوم
منتشر شده در تاريخ: 26/04/1393

متن کامل سیاست های ضد رکودی دولت
منتشر شده در تاريخ: 23/04/1393

جزئیات‌تصمیم‌جدیددولت درباره‌اشتغال
منتشر شده در تاريخ: 22/04/1393

دستور ویژه روحانی برای راه‌اندازی قطب سوم خودروسازی
منتشر شده در تاريخ: 15/04/1393

تجربه خصوصی سازی در ۶ کشور
منتشر شده در تاريخ: 14/04/1393

آغاز خرید و فروش سهام عدالت
منتشر شده در تاريخ: 26/03/1393

کارنامه روحانی در 4 شاخص اقتصادی: روحانی موفق بود؟
منتشر شده در تاريخ: 24/03/1393

نتایج اقتصادی سفر حسن روحانی به ترکیه
منتشر شده در تاريخ: 21/03/1393

با دستور ویژه دولت نحوه نرخ‌گذاری بیمه وسائل نقلیه تغییر می‌کند
منتشر شده در تاريخ: 10/03/1393

سیاست‌های دولت یازدهم در پرداخت یارانه‌ها
منتشر شده در تاريخ: 07/03/1393

پشت پرده سر زدن‌های ناگهانی رئیس جمهور به وزارتخانه‌های اقتصادی چیست؟
منتشر شده در تاريخ: 29/02/1393

آغاز استخدام "مهرآفرینی‌ها" درسال93
منتشر شده در تاريخ: 22/02/1393

درخواست یک اقتصاددان از دولت:اسامی بدهکاران بانکی را افشا کنید؛باید معلوم شود با پولها چه کرده اند
منتشر شده در تاريخ: 16/02/1393

طرح های کوتاه مدت و بلند مدت دولت و مجلس برای حل مشکل مسکن مردم
منتشر شده در تاريخ: 14/02/1393

خبر سخنگوی‌دولت از زمان واریز یارانه‌ مرحله دوم و سبد کالا
منتشر شده در تاريخ: 10/02/1393

۳ سناریو در دولت برای واگذاری مسکن اجتماعی
منتشر شده در تاريخ: 09/02/1393

واقعیت‌هایی که دولت به مردم نمی‌گوید
منتشر شده در تاريخ: 03/02/1393

سهم واگذاری‌ها به 85 درصد افزایش یافت
منتشر شده در تاريخ: 31/01/1393

وعده مجلس و دولت برای حمایت بازار
منتشر شده در تاريخ: 27/01/1393

سبد کالا هم ثبت نام اینترنتی دارد
منتشر شده در تاريخ: 24/01/1393

توزیع نخستین سبد کالای ۹۳ در اردیبهشت ماه
منتشر شده در تاريخ: 15/01/1393

وزارت صنعت موظف به واریز درآمد تولید و واردات دخانیات به خزانه شد
منتشر شده در تاريخ: 14/01/1393

دولت واحدهای خدماتی، رفاهی، ورزشی و هنری خود را اجاره‌ می‌دهد
منتشر شده در تاريخ: 07/01/1393

استخدام معلم حق‌التدریس و خرید خودروی خارجی توسط دولت ممنوع شد+سند
منتشر شده در تاريخ: 06/01/1393

موافقت دولت با گرانی عوارض آزادراه‌ها
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1392

هشدار ربیعی درباره موج جدید بیکاری- 4.5 میلیون درخواست شغلی در راه است
منتشر شده در تاريخ: 13/12/1392

توزیع سبدکالای سرپرستان خانوار کمتر از 4 نفر آغاز شد
منتشر شده در تاريخ: 12/12/1392

پیشنهاد دولت؛ حذف‌یارانه درآمدبالای 1.8میلیون
منتشر شده در تاريخ: 12/12/1392

راه نجات اقتصاد ایران از دیدگاه آقای وزیر
منتشر شده در تاريخ: 04/12/1392

نحوه واگذاری سبد کالا به 10 میلیون مشمول جدید
منتشر شده در تاريخ: 26/11/1392

جزئیات تصمیم دولت برای فاز دوم سبد کالا
منتشر شده در تاريخ: 20/11/1392

شماره پیامکی برای دریافت اطلاعات سبد کالا
منتشر شده در تاريخ: 19/11/1392

با اقتصادسرمایه‌داری لیبرال نمی‌توان کشور را اداره کرد
منتشر شده در تاريخ: 16/11/1392

زیباکلام: هم سیب زمینی های احمدی نژاد اشتباه بود هم سبد کالایی روحانی
منتشر شده در تاريخ: 15/11/1392

چرا مجلس اجازه نداد دولت بهای ارز را بالا ببرد؟
منتشر شده در تاريخ: 13/11/1392

کسب درآمد 51 هزار میلیارد تومانی دولت از محل افزایش حامل‌های انرژی
منتشر شده در تاريخ: 13/11/1392

سبد کالا از شنبه توزیع می شود
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1392

تصمیم جدید یارانه‌ای دولت اعلام شد
منتشر شده در تاريخ: 06/11/1392

اطلاعيه وزارت صنعت درباره توزيع سبد كالا
منتشر شده در تاريخ: 06/11/1392

آخرین اقدامات در حوزه سهام عدالت
منتشر شده در تاريخ: 06/11/1392

آخرین اخبار از سبد کالایی دولت
منتشر شده در تاريخ: 05/11/1392

پیامک بزنید؛ سبدکالایی می‌گیرید یا نه
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1392

پردرآمدترین استان ها کشور معرفی شدند!
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1392

سبدکالا امروز در سراسر کشور توزیع شد
منتشر شده در تاريخ: 01/11/1392

۷۵۰ میلیارد تومان بودجه نخستین سبد کالا به خزانه واریز شد
منتشر شده در تاريخ: 29/10/1392

خانه‌تکاني ظريف در وزارت خارجه !+جدول تغییرات
منتشر شده در تاريخ: 24/10/1392

زمان توزیع اولین سبد کالایی دولت اعلام شد
منتشر شده در تاريخ: 17/10/1392

اعلام یک روز عزای عمومی در اصفهان
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1392

مراسم تشییع پیکر والده ظریف برگزار شد
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1392

اولین استعفا در دولت روحانی
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1392

همه چیز در مورد پایتخت جدید بعد از تهران
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1392

اعتبار سبد‌ کالایی در حساب خانوارها شارژ می شود
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1392

پول اسباب‌کشی پایتخت چقدر می‌شود؟
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1392

وزیر ارتباطات: گزارش پارازیت‌ها را به روحانی دادم
منتشر شده در تاريخ: 03/10/1392

حسن روحانی در دفتر کارش / عکس
منتشر شده در تاريخ: 26/09/1392

واکنش دولت روحانی به استعفای نمایندگان مجلس
منتشر شده در تاريخ: 20/09/1392

جزئیات استعفای دسته‌جمعی در مجلس
منتشر شده در تاريخ: 19/09/1392

عیدی امسال کارمندان اعلام شد
منتشر شده در تاريخ: 19/09/1392

سقف کل بودجه سال آینده ۷۸۳ هزار میلیارد تومان پیشنهاد شد
منتشر شده در تاريخ: 17/09/1392

شرط دولت برای مناظره روحانی با احمدی نژاد
منتشر شده در تاريخ: 12/09/1392

احمدی‌نژاد روحانی را به مناظره فراخواند + متن کامل نامه
منتشر شده در تاريخ: 12/09/1392

خواب ظریف در مجلس /عکس
منتشر شده در تاريخ: 10/09/1392

پشت صحنه مصاحبه حسن روحانی
منتشر شده در تاريخ: 06/09/1392

رئیس جمهور گزارش صد روز اول دولت را ارائه کرد
منتشر شده در تاريخ: 06/09/1392

تصاویر / اتوبان طبقاتی صدر در آستانه افتتاح
منتشر شده در تاريخ: 05/09/1392

گزارش 100 روزه روحانی، امشب در شبکه یک
منتشر شده در تاريخ: 05/09/1392

گودرزی وزیر ورزش و امور جوانان شد
منتشر شده در تاريخ: 26/08/1392

وزیر ارتباطات: از وضعیت امروز پست اصلاً راضی نیستم
منتشر شده در تاريخ: 21/08/1392

حبیب الله عسگراولادی درگذشت
منتشر شده در تاريخ: 15/08/1392

جزئیات تازه از معیار‌های دولت برای شناسایی و حذف یارانه ۳ دهک
منتشر شده در تاريخ: 12/08/1392

مناظره تلویزیونی درباره یارانه ها تا درگیری فیزیکی پیش رفت!
منتشر شده در تاريخ: 04/08/1392

مقام ارشد آمریکایی: تاکنون مذاکراتی تا این حد فشرده و دقیق با ایرانی‌ها نداشتیم
منتشر شده در تاريخ: 25/07/1392

بیانیه مشترک ایران و 1+5 در ژنو
منتشر شده در تاريخ: 25/07/1392

همبرگرخوری اوباما و بایدن در تعطیلی دولت + عکس
منتشر شده در تاريخ: 15/07/1392

در هواپيماي حامل رو‌حاني به نيويورک چه گذشت؟
منتشر شده در تاريخ: 15/07/1392

ممنوعیت ثبت این‌دو نام‌ برای نوزادان‌ ایرانی
منتشر شده در تاريخ: 14/07/1392

زمان اعلام بهای جدید بنزین
منتشر شده در تاريخ: 07/07/1392

تصویر روحانی پس از تماس و در حال عزیمت به ایران
منتشر شده در تاريخ: 06/07/1392

تصویر منتشره کاخ سفید از مکالمه با روحانی
منتشر شده در تاريخ: 06/07/1392

جملات آتشین وزیر ارتباطات در افتتاحیه ایران تله کام 2013 در برابر مخابراتی ها
منتشر شده در تاريخ: 04/07/1392

دو صندلی خاص در سخنرانی روحانی (عکس)
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1392

متن سخنان دکتر روحانی در شصت و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1392

آنچه در نیویورک گذشت: دست ندادند ولی تابو را شکستند
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1392

عکس/روحانی در کابین خلبان
منتشر شده در تاريخ: 02/07/1392

اولین سخنان روحانی پس از ورود به نیویورک
منتشر شده در تاريخ: 02/07/1392

زمان تغییر ساعت رسمی کشور
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1392

رزاقی مطرح کرد: دولت باید یارانه نقدی 30 میلیون نفر را قطع کند
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1392

اصلاح سهمیه بنزین توسط دولت
منتشر شده در تاريخ: 25/06/1392

ورود یک بند جدید به قبوض برق
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1392

قطار سریع‌السیر اصفهان ـ تهران 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد
منتشر شده در تاريخ: 13/06/1392

استانهای رکورد دار حضور درکابینه
منتشر شده در تاريخ: 12/06/1392

زمان افتتاح قطعه یک آزادراه تهران - شمال
منتشر شده در تاريخ: 08/06/1392

نخستین اقدام دولت یازدهم درباره بنزین
منتشر شده در تاريخ: 30/05/1392

دفتر کار روحانی را ببینید/ تصویر
منتشر شده در تاريخ: 29/05/1392

زمان واریز اولین سهمیه‌ بنزین دولت روحانی
منتشر شده در تاريخ: 28/05/1392

رئیس کل بانک مرکزی منصوب شد
منتشر شده در تاريخ: 27/05/1392

علی‌اکبر صالحی معاون رئیس‌جمهور شد
منتشر شده در تاريخ: 25/05/1392

اعلام نتایج رای اعتماد مجلس به کابینه یازدهم
منتشر شده در تاريخ: 25/05/1392

حاشیه‌نگاری فارس از آخرین جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی
منتشر شده در تاريخ: 25/05/1392

مقایسه آرای دولت احمدی​ نژاد و روحانی
منتشر شده در تاريخ: 25/05/1392

واریز نخستین یارانه دولت روحانی
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1392

3 خبر داغ یارانه‌ای دولت حسن روحانی
منتشر شده در تاريخ: 18/05/1392

کارتون/ لحظه خروج احمدی نژاداز دفتر کارش
منتشر شده در تاريخ: 16/05/1392

لیست کابینه حسن روحانی تقدیم مجلس شد/اسامی 18 وزیر پیشنهادی
منتشر شده در تاريخ: 13/05/1392

لیست قطعی اعضای کابینه به روایت منبع نزدیک به روحانی
منتشر شده در تاريخ: 12/05/1392

آغاز ریاست جمهوری روحانی تا ساعاتی دیگر
منتشر شده در تاريخ: 12/05/1392

اسامی اعضای قطعی و نهایی کابینه دکتر روحانی
منتشر شده در تاريخ: 07/05/1392

هشت نفر از کابینه روحانی نهایی شدند +اسامی
منتشر شده در تاريخ: 02/05/1392

اعضای احتمالي کابینه حسن روحانی/ اسامی
منتشر شده در تاريخ: 01/05/1392

کارت‌های ملی تا پایان امسال اعتبار دارند
منتشر شده در تاريخ: 31/04/1392

شرایط گرفتن مرخصی بدون حقوق
منتشر شده در تاريخ: 30/04/1392

نحوه‎ ثبت نام برای کارت ملی هوشمند
منتشر شده در تاريخ: 23/04/1392

هزينه صدور گذرنامه افزايش يافت
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1392

هشدار وزارت اطلاعات درباره زنگ تلفن
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1392

20 دانستنی درباره وزارت اطلاعات
منتشر شده در تاريخ: 07/04/1392

سرود ملی جمهوری اسلامی ایران چگونه تغییر کرد؟
منتشر شده در تاريخ: 01/04/1392

احمدی نژاد از نقد شدن سهام عدالت خبر داد
منتشر شده در تاريخ: 31/02/1392

تعطیلی 4 ساعته فرودگاه های تهران در پنجشنبه
منتشر شده در تاريخ: 28/01/1392

حذف تاسوعا از تعطیلات رسمی كشور!
منتشر شده در تاريخ: 07/12/1391

دستور امام علی علیه السلام در خصوص نحوه مجازات کارگزارن دولتی
منتشر شده در تاريخ: 18/11/1391

بسته ویژه عیدی دولت و مجلس نهایی شد
منتشر شده در تاريخ: 15/11/1391

دکتر حسن حبیبی درگذشت
منتشر شده در تاريخ: 12/11/1391

جزئیات مصوبه جدید دولت درباره استخدام و تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی
منتشر شده در تاريخ: 02/10/1391

شرط عجیب دولت هند برای ازدواج دختران
منتشر شده در تاريخ: 03/08/1391

زمان تغییر ساعت رسمی کشور
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1391

چه کالاهایی ارز دولتی نمی گیرند و احتمالا گران می شوند؟
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1391

خودروهای اجلاس سران کشورهای غیرمتعهد را کدام شرکت تامین می کند ؟
منتشر شده در تاريخ: 08/06/1391

قابل توجه فاقدین دفترچه بیمه
منتشر شده در تاريخ: 01/06/1391

جزئيات تعطيلي تهران
منتشر شده در تاريخ: 24/05/1391

هزینه ها بالاست ؛ پیشنهاد حذف غذا در پروازهای داخلی به دولت رفت
منتشر شده در تاريخ: 19/05/1391

مسلمان شدن یک بانوی ارمنی در خبرگزاری دولتی (+عکس)
منتشر شده در تاريخ: 16/05/1391

توقف پرداخت سود سهام عدالت تا پايان ۹۴
منتشر شده در تاريخ: 27/04/1391

جدول ساعت کار موثر سالیانه در 11 کشور/ کار مفید دولتی‌ها؛ روزی22 دقیقه!
منتشر شده در تاريخ: 30/02/1391

جزئیات استخدام 3 هزار کارمند در پایتخت
منتشر شده در تاريخ: 16/02/1391

15 شماره تلفني که بايد بدانيد
منتشر شده در تاريخ: 09/02/1391

هدف دولت از واردات خودروی دست دوم
منتشر شده در تاريخ: 03/02/1391

دولت امسال استخدام مفصلی خواهد داشت
منتشر شده در تاريخ: 02/02/1391

برنامه جدید استخدام دولتی در سال ۹۱
منتشر شده در تاريخ: 14/01/1391

تغيير نام کوچک امکان پذير شد
منتشر شده در تاريخ: 14/12/1390

کاریکاتور/دولت به کارمندانش سبد کالا می‌دهد
منتشر شده در تاريخ: 10/12/1390

ماجرای جالب تلفظ نام خانوادگی سفیر سابق ایران در ژاپن
منتشر شده در تاريخ: 12/11/1390

تغيير کامل نام خانوادگي در يک هفته
منتشر شده در تاريخ: 21/10/1390

اعلام میزان عيدي امسال كارمندان دولت
منتشر شده در تاريخ: 20/10/1390

بدهی 15 روزه دولت به 74 میلیون ایرانی بابت یارانه نقدی
منتشر شده در تاريخ: 12/10/1390

برنامه دولت برای عرضه کارتی CNG
منتشر شده در تاريخ: 08/10/1390

دستگيری هكر يك بانك‌ دولتی
منتشر شده در تاريخ: 26/07/1390

احمدی‌نژاد: مردم ایالت های آمریکا خواستار تجزیه از دولت مرکزی هستند
منتشر شده در تاريخ: 05/07/1390

امشب؛ تغییر ساعت رسمى کشور
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1390

اعلام شرايط بازنشستگي كاركنان دولت
منتشر شده در تاريخ: 27/06/1390

تصميم دولت براي تعطيلات عيد فطر
منتشر شده در تاريخ: 03/06/1390

تعطیلی‌ پنج‌شنبه كلیه‌ مدارس‌ تهران، از مهر
منتشر شده در تاريخ: 30/05/1390

شناسایی خانواده های پردرآمد توسط دولت برای قطع یارانه نقدی
منتشر شده در تاريخ: 01/05/1390

شنبه تعطيل نيست:دستگاه‌هاي دولتي مي توانند به كارمندان خود مرخصي بدهند
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1390

دولت یارانه دیه می‌پردازد!
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1390

کاریکاتور/ دولت خانه هاي خالي را اجاره مي دهد!
منتشر شده در تاريخ: 07/02/1390

كلاهبرداري نماينده قلابي نهاد دولتي
منتشر شده در تاريخ: 03/02/1390

دیپلماسی خیابانی + جدول اسامی خیابان​های سیاسی و دیپلماتیک پایتخت
منتشر شده در تاريخ: 27/01/1390

تغيير نام‌خانوادگي در 5 دقيقه!
منتشر شده در تاريخ: 23/01/1390

مصوبه دير هنگام حقوق‌هاي 89!
منتشر شده در تاريخ: 18/12/1389

شبه‌دولتي‌ها بانك پشت بانك مي‌زنند
منتشر شده در تاريخ: 19/11/1389

میزان عیدی کارکنان دولت مشخص شد
منتشر شده در تاريخ: 26/10/1389

قانون هست، تعهد به اجرای آن نیست
منتشر شده در تاريخ: 07/09/1389

هشدارهاي راهور براي تعطيلات آخر هفته
منتشر شده در تاريخ: 25/08/1389

مدارس کشور پنج شنبه تعطیل است
منتشر شده در تاريخ: 25/08/1389

پدیده "دور زدن کنکور" توسط آقازاده ها، برخي مدیران ارشد دولتی و مایه دارها
منتشر شده در تاريخ: 13/08/1389

انتقاد امام جمعه زنجان از اصفهانی ها
منتشر شده در تاريخ: 29/07/1389

آیا دولت از آزمون دشوار و نفسگیر "یارانه ها" سربلند بیرون خواهد آمد؟
منتشر شده در تاريخ: 10/07/1389

دولت حساب یارانه نقدی را مدیریت می‌کند
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1389

دولت‌هاي متقاضي سانسور اطلاعات گوگل
منتشر شده در تاريخ: 01/07/1389

دردسر مسئولیت های الهام برای پسرش+عکس
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1389

امسال "گرمترين سال تاريخ" اعلام شد
منتشر شده در تاريخ: 31/04/1389

وزير اقتصاد و علت واقعی تعطیلی دو روزه
منتشر شده در تاريخ: 21/04/1389

احتمال تعطيل مجدد در صورت ماندگاري گرماي هوا
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1389

دولت يکشنبه و دوشنبه را در 19 استان تعطیل اعلام کرد
منتشر شده در تاريخ: 19/04/1389

گلایه‌های احمدی‌نژاد از مجلس
منتشر شده در تاريخ: 10/03/1389

2877 کیلوگرم نامه در سفر هیات دولت
منتشر شده در تاريخ: 30/02/1389

انتقاد جنتی از عدم برخورد دستگاه های دولتی با پرسنل بد حجاب
منتشر شده در تاريخ: 25/02/1389

ادامه موج دولتي شدن مجري ها
منتشر شده در تاريخ: 20/02/1389

انتقاد صریح مطهری از برخورد سیاسی با مباحث اخلاقی+حواشی
منتشر شده در تاريخ: 13/02/1389

لزوم ثبت مشخصات مراجعین به کافی‌نت تا 6ماه/ ذخیره اطلاعات دوربین مداربسته تا 3ماه
منتشر شده در تاريخ: 02/02/1389

آرایش‌های عجیب برای مقابله با فناوری تشخیص چهره / عکس
منتشر شده در تاريخ: 21/01/1389

حمایت از دولت، مصداق تعصب نیست
منتشر شده در تاريخ: 08/01/1389

کلهر: از روز اول صدا و سیما علیه دولت بود/ خاتمی وقتی رفت فهمید بسیاری از گزارش ها به او دروغ بود
منتشر شده در تاريخ: 08/01/1389

شماره تلفن همراه تمام مدیران استان فارس
منتشر شده در تاريخ: 20/12/1388

رای منفی نمایندگان به پیشنهاد یارانه ای دولت در حضور احمدي نژاد
منتشر شده در تاريخ: 19/12/1388

اعطای کارت اعتباری ویژه به کارکنان دولت
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1388

مالیات سنگین دولت برای خانه‌های خالی
منتشر شده در تاريخ: 28/11/1388

پرداخت معوقات کارمندان دولت تا پایان سال
منتشر شده در تاريخ: 28/11/1388

ماجرای جالب ازدواج استاد اخلاق دولت دهم
منتشر شده در تاريخ: 20/11/1388

ميزان عيدى و پاداش کارکنان دولت
منتشر شده در تاريخ: 20/11/1388

ميزان عيدى و پاداش کارکنان دولت
منتشر شده در تاريخ: 19/11/1388

همه چيز درباره كنكور آزاد و دولتي
منتشر شده در تاريخ: 17/11/1388

احمدی نژاد در روستاي "سيد‌خلف" خوزستان (عکس)
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1388

ضوابط جديد پرداخت حقوق كارمندان دولت از سال 89
منتشر شده در تاريخ: 22/10/1388

جمع بندی کاخ سفید: دولت احمدی نژاد سقوط نمی کند/ هیلاری در فکر معامله با ایران
منتشر شده در تاريخ: 20/10/1388

بخشنامه جدید دولت درباره استخدام
منتشر شده در تاريخ: 09/09/1388

حاجیان امسال دولت چه کسانی هستند؟
منتشر شده در تاريخ: 07/09/1388

حاشیه نگاری "فردا" از تشیع جنازه کردان
منتشر شده در تاريخ: 04/09/1388

هشدار دولت عربستان به حجاج: از جنس مخالف آدرس نپرسید/
منتشر شده در تاريخ: 16/08/1388

دولت مالدیو در زیر آب جلسه تشکیل داد
منتشر شده در تاريخ: 26/07/1388

احتمال بروز مشكل در پرداخت حقوق كاركنان دولت
منتشر شده در تاريخ: 06/07/1388

دوشنبه ساعت‌ها عقب می‌روند
منتشر شده در تاريخ: 28/06/1388

افشای یک دیدار پس از یک سال/وزیر دولت نهم با وزیر رژیم صهیونیستی
منتشر شده در تاريخ: 16/06/1388

پیام تند یک مرجع تقلید در مورد وزرای زن
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1388

فاطمه آجرلو بايد محترمانه انصراف دهد
منتشر شده در تاريخ: 04/06/1388

لیست نهایی وزرای پیشنهادی تقدیم مجلس شد
منتشر شده در تاريخ: 29/05/1388

انتقاد مجلس از كوتاهي دولت در برابر سوانح هوايي
منتشر شده در تاريخ: 07/05/1388

حدس و گمان‌ها درباره ترکیب کابینه دهم
منتشر شده در تاريخ: 21/04/1388

سند عذرخواهي دولت انگليس و سپردن تعهد به ايران
منتشر شده در تاريخ: 16/03/1388

قبض‌های كاغذی تلفن فراموش می شوند
منتشر شده در تاريخ: 11/03/1388

واکنش داماد احمدی‌نژاد به بازتاب رسانه‌ای انتقادات پدرش از دولت
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1388

افشاگري پدر داماد احمدي‌نژاد درباره دولت نهم
منتشر شده در تاريخ: 03/03/1388

کاندیدای 12 ساله: پدرم را به دولت راه نمی‏دهم
منتشر شده در تاريخ: 19/02/1388

مبارزه دولت ايتاليا عليه كباب تركي ایران
منتشر شده در تاريخ: 06/02/1388

طرح «استراق سمع» بلوتوث توسط اپراتور دولتی موبایل ایران
منتشر شده در تاريخ: 17/01/1388

چرا دولت ها در سه دهه اخير نتوانسته اند تورم را كنترل كنند؟
منتشر شده در تاريخ: 12/01/1388

جاسوسي از رايانه‌هاي دولتي 103 كشور
منتشر شده در تاريخ: 10/01/1388

77 روز تعطیلی در سال 88
منتشر شده در تاريخ: 08/01/1388

روایت جالب سایت دولت از تغییر ساعت
منتشر شده در تاريخ: 28/12/1387

دلايل تاخير در پروژه 12ساله آزادراه تهران-شمال
منتشر شده در تاريخ: 03/12/1387

نمایندگان مجلس: دولت با صداقت آدرس دلارها را بدهد
منتشر شده در تاريخ: 01/12/1387

راز مديرسابق بانك دولتي فاش شد
منتشر شده در تاريخ: 16/11/1387

رفع کسری بودجه به قیمت تضعیف پول ملی
منتشر شده در تاريخ: 30/10/1387

روایت عباس عبدی از مدارک جعلی روسی برخی مدیران
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1387

بار مهريه‌ها بر دوش دولت يا مردم؟
منتشر شده در تاريخ: 19/10/1387

میزبانی 48 درصد سایتهای دولتی در خارج از کشور
منتشر شده در تاريخ: 16/10/1387

تفويض اختيارات فرماندهي كل قوا در امور انتظامي
منتشر شده در تاريخ: 10/10/1387

نگاه BBC به تصمیم دولت ایران برای راه اندازی مراکز همسریابی
منتشر شده در تاريخ: 13/09/1387

40 هزار سياه‌نمايي در طول فعاليت دولت نهم!
منتشر شده در تاريخ: 29/08/1387

توضيح محصولي درباره رقم ميلياردي دارايي‌اش
منتشر شده در تاريخ: 23/08/1387

استيضاح كردان آغاز شد
منتشر شده در تاريخ: 14/08/1387

استيضاح وزير كشور قطعي است
منتشر شده در تاريخ: 12/08/1387

نامه رحيمي درباره ماجراي 5 ميليون توماني
منتشر شده در تاريخ: 11/08/1387

7 نفر از مسئولان وزارت رفاه كشته شدند
منتشر شده در تاريخ: 09/08/1387

احساس كردان: استعفاي من به مصلحت نظام نيست
منتشر شده در تاريخ: 08/08/1387

تصویر: حمایت جالب یک قصاب از دولت
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1387

به توصیه‌های رئیس‌جمهور اعتنا نکنید
منتشر شده در تاريخ: 01/08/1387

تعرفه GPRS تلفن همراه دولتي اصلاح شد
منتشر شده در تاريخ: 24/07/1387

تکذیب توافق دولت با طلا فروشان
منتشر شده در تاريخ: 18/07/1387

اعتراف کتبی کردان به جعلی بودن مدرک تحصیلی اش
منتشر شده در تاريخ: 09/07/1387

پنج شنبه تعطيل رسمي نيست
منتشر شده در تاريخ: 08/07/1387

درخواست کمک بلندقدترین مرد ایران از دولت
منتشر شده در تاريخ: 31/06/1387

آئين‌نامه «مرخصي سفر» كارمندان در دولت در دست بررسي است
منتشر شده در تاريخ: 20/06/1387

لیست بدهی و دارایی 17 بانک دولتی و خصوصی
منتشر شده در تاريخ: 12/06/1387

تلفن به خرج دولت!
منتشر شده در تاريخ: 03/06/1387

لوكس ‌نشيني دولتي به چه قيمتي؟
منتشر شده در تاريخ: 29/05/1387

هیئت دولت قیمت آزاد برق را تعیین کرد
منتشر شده در تاريخ: 26/05/1387

پايگاه اطلاع رساني دولت هك شد
منتشر شده در تاريخ: 22/05/1387

سایت نزدیک به دولت و پیشنهاد استعفاي کردان
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1387

كارت سوخت، مباهات حوزه ارتباطات !
منتشر شده در تاريخ: 06/05/1387

نابودي سيستم رايانه‌اي ثبت نامه‌هاي وزارت صنايع
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1387

بالأخره وزارت کشور دست به کار شد
منتشر شده در تاريخ: 29/03/1387

پورمحمدی: مرداد 85 خواستند استعفا بدهم، اما...
منتشر شده در تاريخ: 23/03/1387

ويزاي الكترونيكي در ایران ؛ طرحي ناقص و ناكارآمد
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1387

ادعاي بركناري مقطعي برادر احمدي‌نژاد!
منتشر شده در تاريخ: 20/03/1387

دولت و توقيف غيرمنتظره مهمترين رسانه حامي دولت!
منتشر شده در تاريخ: 13/03/1387

خاموشي‌هاي گسترده، محصول مشترك مجلس هفتم و دولت نهم
منتشر شده در تاريخ: 12/03/1387

پست جديد دانش جعفري
منتشر شده در تاريخ: 02/03/1387

كاهش حقوق 70درصدكاركنان دولت
منتشر شده در تاريخ: 24/02/1387

راه‌حل دولت برای کاهش قیمت مسکن
منتشر شده در تاريخ: 18/02/1387

ابطال مصوبه دولت درباره حقوق کارمندان
منتشر شده در تاريخ: 17/02/1387

پاک ترین وزارتخانه ازنظراحمدی نژاد
منتشر شده در تاريخ: 16/02/1387

بازی دولت با وام مسکن و تشدید فشار بر مردم!
منتشر شده در تاريخ: 14/02/1387

نيم نگاهي به استفاده شهروندان از خدمات پورتالهاي دولتي
منتشر شده در تاريخ: 09/02/1387

افشاي عامل گرانفروشي دولتي گوشت و کره
منتشر شده در تاريخ: 06/02/1387

انتقاد آیت الله مکارم از حداد و احمدی نژاد
منتشر شده در تاريخ: 05/02/1387

واکنش چهارم به افشاگری احمدی نژاد
منتشر شده در تاريخ: 04/02/1387

پاسخ حداد‌عادل به احمدي نژاد
منتشر شده در تاريخ: 04/02/1387

دانش جعفری پس از عزل از وزارت به زبان آمد
منتشر شده در تاريخ: 04/02/1387

نامه رئیس‏جمهور به رئيس مجلس
منتشر شده در تاريخ: 03/02/1387

شيوه جديد محاسبه حقوق بازنشستگان كشوري
منتشر شده در تاريخ: 03/02/1387

نظر مجید انصاری درباره شكست احمدی نژاد
منتشر شده در تاريخ: 02/02/1387

بزرگترين پرچم ايران
منتشر شده در تاريخ: 01/02/1387

توصیه‌های وزیر خاتمی به وزیر معزول احمدی نژاد
منتشر شده در تاريخ: 31/01/1387

احمدی نژاد: دیروز مطمئن شدیم، گرانی مسکن تقصیر یک بانک فاسد است
منتشر شده در تاريخ: 29/01/1387

دانش جعفری می رود صمصامی می آید
منتشر شده در تاريخ: 27/01/1387

مخالفت رهبری با عزل وزیر کشور؟
منتشر شده در تاريخ: 26/01/1387

محبيان: شاید احمدي‌نژاد کنار برود
منتشر شده در تاريخ: 25/01/1387

انتقاد پورمحمدی و باهنر از تغییرات کابینه
منتشر شده در تاريخ: 24/01/1387

تغييرات كابينه طي سه يا چهار روز آينده
منتشر شده در تاريخ: 21/01/1387

شوخی نوروزی هاشمی با احمدی نژاد
منتشر شده در تاريخ: 19/01/1387

احتمال اجرای طرح 50 هزار تومان برای هر ایرانی در دولت احمدی نژاد
منتشر شده در تاريخ: 19/01/1387

نایاب شدن پاکت نامه در سفرهای استانی
منتشر شده در تاريخ: 18/01/1387

تغييرات در دولت آرى يا خير؟
منتشر شده در تاريخ: 18/01/1387

خطوط تلفن همراه دولتی واگذار مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 15/01/1387

1000 دروغ دولت بوش فهرست شد
منتشر شده در تاريخ: 08/01/1387

تغيير در نحوه ثبت‌نام سيم‌كارت‌هاي دولتي
منتشر شده در تاريخ: 26/12/1386

فراخوان دولت برای توليد نرم‌افزار فيلترينگ خانگي
منتشر شده در تاريخ: 13/12/1386

دولت به کارمندان لامپ می‌دهد
منتشر شده در تاريخ: 08/12/1386

جزئیات پرداخت عیدی به كارمندان دولت
منتشر شده در تاريخ: 29/11/1386

دولت الکترونیکی و علت سقوط ده پله ای ایران
منتشر شده در تاريخ: 29/11/1386

فاطمه رجبی علیه برادر
منتشر شده در تاريخ: 28/11/1386

احتمال افزايش قيمت سيم‌كارت‌هاي اعتباري دولتي
منتشر شده در تاريخ: 25/11/1386

معرفي علي احمدي به عنوان وزير پيشنهادي آموزش و پرورش
منتشر شده در تاريخ: 25/11/1386

متن شکایت کارشناسان سازمان مدیریت از احمدی‌نژاد
منتشر شده در تاريخ: 22/11/1386

توزيع سهام عدالت فرهنگيان از فردا
منتشر شده در تاريخ: 21/11/1386

معرفی سهل انگاران اجرای اصل 44
منتشر شده در تاريخ: 20/11/1386

پست جديد رحیم مشایی، بدون نیاز به تخصص
منتشر شده در تاريخ: 18/11/1386

چرا و چگونه بازرگان به نخست وزيري رسيد؟
منتشر شده در تاريخ: 15/11/1386

نامه هایی که خرج تبلیغات می شوند
منتشر شده در تاريخ: 15/11/1386

نظر دولت درباره قیمت بنزین در سال آینده
منتشر شده در تاريخ: 14/11/1386

متهم به جعل مهرهاي دولتي دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 13/11/1386

مايكروسافت طرح توسعه دولت الكترونيك رادر امارات اجرا مي‌نمايد
منتشر شده در تاريخ: 10/11/1386

عيدي كاركنان دولت تعيين شد
منتشر شده در تاريخ: 08/11/1386

حاکم اینترنت از دولت آمریکا درخواست استقلال کرد
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1386

كاهش 14 درصدي قدرت خريد، عيدي دولت به كارمندان
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1386

ميزان افزایش حقوق كاركنان دولت
منتشر شده در تاريخ: 04/11/1386

متن كامل نامه رئيس‌جمهوري به حداد عادل منتشر شد
منتشر شده در تاريخ: 02/11/1386

جانشین متکی کیست؟
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1386

دولت فیلم هشت دقیقه ای به شهرداری فرستاد
منتشر شده در تاريخ: 27/10/1386

سرلیست‌های احتمالی حامیان دولت مشخص شدند
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1386

دروازه دولت تهران در دوره قاجاریه(عکس)
منتشر شده در تاريخ: 24/10/1386

فرزند بیشتر و اخراج از سمتهای دولتی
منتشر شده در تاريخ: 18/10/1386

تغييري تازه در كابينه احمدي‌نژاد
منتشر شده در تاريخ: 15/10/1386

درآمد نفتي دولت نهم، چهار برابر هاشمي، سه برابر خاتمي
منتشر شده در تاريخ: 14/10/1386

ماجرای دزدیدن کیف مهاجرانی
منتشر شده در تاريخ: 06/10/1386

راه‌اندازي سايت شوراي حفظ حقوق بيت‌المال
منتشر شده در تاريخ: 05/10/1386

سايت فاطمه رجبي همسر سخنگوي دولت هك شد.
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1386

توهین اعتماد ملی به الهام !
منتشر شده در تاريخ: 04/10/1386

حق عائله مندی بازنشستگان در جیب دولت
منتشر شده در تاريخ: 02/10/1386

واکنش آيت‌الله مکارم شيرازی به خبر کذب سايت هوادار دولت
منتشر شده در تاريخ: 30/09/1386

درخواست رهبران مذهبي از دولت بوش براي‌ مذاكره با تهران
منتشر شده در تاريخ: 30/09/1386

جلسه بي نتيجه دولت و مجلس براي بنزين
منتشر شده در تاريخ: 28/09/1386

گزارش رئيس‌جمهور به مردم
منتشر شده در تاريخ: 26/09/1386

ایستادگی استاندار در مقابل دستور دولت
منتشر شده در تاريخ: 25/09/1386

موسوي لاري دچار عارضه قلبي شد
منتشر شده در تاريخ: 24/09/1386

كلهر از مشاورت احمدي‌نژاد استعفا داد
منتشر شده در تاريخ: 22/09/1386

فشار دولت وهابي عربستان براي پخش فيلم ضد شيعه
منتشر شده در تاريخ: 16/09/1386

هزينه سفر هيئت دولت به خراسان جنوبي
منتشر شده در تاريخ: 15/09/1386

ناکامي خواهرزاده قلابي آقاي وزير
منتشر شده در تاريخ: 11/09/1386

دولت مشكل مسكن ونزوئلا را برطرف مي‌كند؟!
منتشر شده در تاريخ: 12/08/1386

دهك نهم درآمدي بيشترين حقوق را از دولت مي‌گيرد
منتشر شده در تاريخ: 05/08/1386

آمريكا سه بانك دولتي ايران را تحريم كرد!
منتشر شده در تاريخ: 04/08/1386

قزاقستان وب‌سايت‌هاي مخالف دولت را مسدود كرد
منتشر شده در تاريخ: 04/08/1386

علت طلاق گرفتن همسر ساركوزي ( رييس دولت فرانسه) چه بود؟
منتشر شده در تاريخ: 29/07/1386

بنيادتراشي بس است
منتشر شده در تاريخ: 25/07/1386

پذيرش دانشجو در رشته‌هاي جديد دانشگاه‌هاي دولتي از سه شنبه آغاز مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 22/07/1386

رسانه ملی روابط عمومی دولت نشود
منتشر شده در تاريخ: 19/07/1386

تصميم دولت مصرف كاذب بنزين نه گازوييل
منتشر شده در تاريخ: 16/07/1386

افزایش حقوق كاركنان دولت در سال ۸۷ فقط ۶ درصد تعیین شد
منتشر شده در تاريخ: 08/07/1386

استمداد دولت کردستان عراق از نیروهای چند ملیتی برای مقابله با ایران
منتشر شده در تاريخ: 07/07/1386

عملیات تخریبی علیه دولت و مجلس برای انفعال اصولگرایان است
منتشر شده در تاريخ: 04/07/1386

علت ناتواني دولت بوش در اجرای تحريم ۶ ماه پيش عليه ايران
منتشر شده در تاريخ: 26/06/1386

قطعه‌سازان دولتی موجب تاخیر در تولید تندر-۹۰ شدند
منتشر شده در تاريخ: 15/06/1386

سازمان ها و نهاد های دولتی توان پرداخت بهای مجوز طرح ترافیک را دارند
منتشر شده در تاريخ: 15/06/1386

دولت در چاله کسری بودجه
منتشر شده در تاريخ: 06/06/1386

پنجشنبه این هفته تعطیل رسمی اعلام شد
منتشر شده در تاريخ: 04/06/1386

پنجشنبه این هفته تعطیل رسمی اعلام شد
منتشر شده در تاريخ: 04/06/1386

اشتباهات گذشته تکرار نشود
منتشر شده در تاريخ: 30/05/1386

اهانت بي‌سابقه مقامات و روزنامه‌هاي دولت به آيت‌الله شاهرودي
منتشر شده در تاريخ: 28/05/1386

از مذاكره دولت نهم با آمریكا استقبال می‌كنیم
منتشر شده در تاريخ: 27/05/1386

استراتژی تازه حامیان دولت
منتشر شده در تاريخ: 24/05/1386

بنزین آزاد ۶۰۰ تومانی فقط مربوط به خودروهای دولتی است
منتشر شده در تاريخ: 22/05/1386

آمادگي و جلسه اضطراري دولت اسرائيل
منتشر شده در تاريخ: 19/05/1386

فاجعه پانزده ميلياردي در انتقال يك شركت ورشكسته به دولت
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1386

ازدواج مجدد با اجازه دادگاه
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1386

الزام دولتی‌ها به استفاده از دامنه ir و دامین‌ فارسی ضروری است
منتشر شده در تاريخ: 13/05/1386

دولت فردا را عزاي عمومي اعلام كرد
منتشر شده در تاريخ: 09/05/1386

احتمال نيمه‌تمام ماندن برنامه چهارم
منتشر شده در تاريخ: 07/05/1386

تير خلاص به قطب برنامه‌ريزي كشور و هفت بار بر زمين مانده
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1386

نامه‌نگاري‌هاي استاني، تبديل دولت به كميته امداد
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1386

با ادغام در نهاد ریاست جمهوری عمر ۶۰ ساله سازمان برنامه و بودجه به پایان رسید
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1386

ثبت نام دائمی سیم‌كارت دولتی از ۲۳ تیر
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1386

ضررهای ماموران پلیس انگلیس برای دولت
منتشر شده در تاريخ: 20/04/1386

استاد اخلاق دولت : اصلاح‌طلبان مثل دستمال پشت بچه هستند!!
منتشر شده در تاريخ: 18/04/1386