شماره خبر:  13339    تاريخ انتشار خبر:        ام فروردین ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 3087 مرتبه تا کنون

 او با وجود مرگ مادرش، مجری‏گری کرد

سعيد لو در نامه اي به عزت الله ضرغامي رييس سازمان صدا و سيمااز يكي مجريان ورزشي صدا و سيما كه احساسات شخصي خود پس ازشنیدن ضايعه فوت مادرش دربرنامه زنده را کنترل کرد،تشکرنمود.

جمعه شب اسماعيلي مجري برنامه ورزش از نگاه 5 پس از شنيدن خبر فوت مادر خود با بردباري و شكيبايي اين برنامه را اجرا كرد. در همين راستا رييس سازمان تربيت بدني در نامه اي به رييس صدا و سيما از وي تشکر نمود.

متن نامه دكتر سعيد لو به اين شرح است: «هماهنگونه كه مستحضريد ورزش امري فرهنگي است و در فرهنگ ايراني – اسلامي رفتارهاي والاي انساني و جايگاه ويژه اي برخوردار مي باشد.جمعه شب سوم ارديبهشت در برنامه ورزش از نگاه 5 سيما، شاهد يكي از اين رفتارهاي ارزشمند بوديم.

مجري برنامه آقاي اسماعيلي پس از پايان مصاحبه گفت و گوي عادي با اينجانب، به شدت منقلب و متاثر شد كه اين امر تعجب همگان را بر انگيخت، متوجه شديم كه در آستانه شروع برنامه، خبر فوت مادر به وي رسيده است و ايشان با بردباري تمام و براي احترام به ملت شريف ايران، احساسات شخصي خود را تا پايان برنامه كنترل نمودند و پس از آن براي عزيز از دست رفته اشك ماتم ريختند.

احترام به ديگران و از خود گذشتن براي ديگران از فضايل قهرماني و پهلواني است. لذا ضمن قدرداني از مجري محترم و عرض تسليت به ايشان اميدوارم به كمك رسانه ملي به عنوان ابزار اصلي در توسعه فرهنگ اسلامي و تلاش هاي جنابعالي شاهد رشد و گسترش روزافزون رفتارهاي پهلواني در همه عرصه ها بخصوص در ورزش كشور باشيم.»


منبع خبر : تابناك - http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=94984 
اخبار مرتبط

بحران آگهى در صدا و سيما
منتشر شده در تاريخ: 21/04/1388

اين بار فاكتور7 بيرون از صدا و سيما قرباني گرفت
منتشر شده در تاريخ: 31/03/1388

تازه ترین اظهار نظر پناهيان درباره صدا و سيما
منتشر شده در تاريخ: 11/12/1387

سرقت مجري قلابي صدا و سيما از مهدكودك‌ها
منتشر شده در تاريخ: 30/10/1387