شماره خبر:  11283    تاريخ انتشار خبر:        ام بهمن ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 2273 مرتبه تا کنون

 جزئيات جديد از پرونده جمال آدم‌خوار

در تحقيقات پيشرفته مشخص شد جمال معروف به جمال آدم‌خوار در انجام اقدامات مجرمانه خود با هدف سرقت از طلافروشي‌هاي سطح كشور ضمن فرار از كشور از طريق مرزهاي مشترك ايران با تركيه ، افغانستان و پاكستان در شهرهايي همچون تبريز ، اروميه ، مشهد و غيره اقدام به سرقت از طلافروشي‌ها مي‌كرد و مجدداً به كشورهاي همسايه متواري مي‌شده ‌است.متهم كه ساكن منطقه نظام‌آباد بود از دوران نوجواني جرايم خود را با سرقت شيشه اتومبيل‌هاي سواري آغاز كرد به ‌گونه‌اي كه در نوجواني در يك مغازه موتورسيكلت فروشي در خيابان 17 شهريور مشغول به كار شد اما از آنجائي كه داراي جسارت بالايي بود، اين جسارت را در مسير سرقت از نوع زورگيري هدايت كرد.

بر خلاف بسياري از افراد خلافكار كه آغاز ارتكاب جرايم خود را از نوچه بودن يك متهم سابقه‌دار و سركرده گروه آغاز مي‌كنند اين متهم ابتدا و در نوجواني ، به صورت انفرادي ارتكاب جرايم مجرمانه خود را آغاز كرد و در سال 75 گروه زورگيري را باحدود 7 نفر از جوان‌هاي شرور و سابقه‌دار منطقه نظام‌آباد و 17شهريور تشكيل داد و خود شخصاً سركردگي افراد گروه را بر عهده گرفت.

پس از دستگيري افراد گروه جمال در سال 76 سوابق متعددي در خصوص ارتكاب جرايم متعدد به ويژه در زمينه زورگيري از آنها به دست آمد هر يك از نوچه‌هاي گروه، قبل از دستگيري چندين بار و به اتهام سرقت و غيره توسط پليس دستگير و به دستور مراجع قضايي مختلف بارها به زندان و رد مال محكوم شده بودند.

جمال نيز در سال 76 حدود يك سال پس از تشكيل اولين گروه سرقت، توسط كارآگاهان پليس آگاهي تهران بزرگ ، به همراه تمام افراد گروه خود دستگير و با شناسايي 70 نفر از مالباختگان كه غالباً به صورت زورگيري مورد سرقت قرار گرفته بودند پس از رسيدگي به پرونده جمال با رأي قضايي به 10 سال زندان قطعي و رد مال محكوم شد و ساير اعضاء هم هر يك به زندان رد مال در حق شاكيان، محكوم شدند.

بررسي‌ها نشان داد جمال در زمان سپري كردن دوران محكوميت خود با مجرمان سابقه‌داري از جمله سركرده گروه سارقان موسوم به ديوار چين به نام ناصر معروف به ناصر شيرآقا آشنا شده ‌است.

ناصر خود چندي بعد به علت ارتكاب به جرائم گوناگون و برابر حكم صادره از سوي دستگاه قضايي به اعدام محكوم شد و حكم صادره در مورد وي اجرا شد.

برابر بررسي‌ها مشخص شد جمال در زندان با هر كس كه خلاف سنگين‌تري در پرونده‌اش بوده دوستي بيشتري داشته است بدين ترتيب زندان كه محل تأمل و تأديب بسياري از مجرمان و خلافكاران است تا با نگاهي به اشتباهات و اعمال گذشته خود آينده را به گونه‌اي ديگر رقم بزنند، براي افرادي مانند جمال به محل آشنايي و دوستي با مجرميني خطرناك و حرفه‌اي از قبيل ناصر شيرآقا تبديل شده‌بود.

ناصر با تبادل اطلاعات و تجارب ديگر هم بندي‌هاي خود در زندان، پس از آزادي از زندان مجدداً و اين بار با گستاخي بيشتر موجبات سلب آسايش مردم و مشكلاتي را براي دستگاه قضايي و انتظامي و غيره فراهم كرد.

اين مجرم حرفه‌اي پس از چند سال تحمل زندان در سال 79 با سپردن وثيقه و گرفتن مرخصي از زندان خارج و نهايتاً متواري شد بعد از آن مشخص شد وثيقه سپرده شده تقلبي است.

كارآگاهان پليس آگاهي تهران بزرگ در سال‌هاي پس از فرار جمال از‌ زندان، اقداماتي را جهت شناسايي و دستگيري وي آغاز كردند كه با شكايات متعدد صورت گرفته توسط صدها نفر از سراسر كشور به ويژه مراكز استانها با دستگيري چندين نفر از سارقان و اعترافات آنها در خصوص حضور جمال در ارتكاب جرايم مختلف به ويژه در زمينه زورگيري پي به آغاز فعاليت‌هاي مجرمانه جمال در خصوص تشكيل گروه جديد سرقت و زورگيري بردند.

با اين پرونده‌ها و تحقيقات پليسي معلوم شد وي پس از فرار گروه جديد سرقت خود را متشكل از حدود 50 مجرم سابقه‌دار كه عمدتاً با آنها در زندان آشنا شده بود تشكيل داد.

در اين گروه به سركردگي جمال در سال 79 افراد سابقه‌داري حضور داشتند كه هركدام به علت ارتكاب جرايم مختلف و عضويت در گروه‌هاي كيف قاپي، زورگيري و غيره در سال‌هاي گذشته بارها دستگير و به زندان محكوم شده‌اند اما مجدداً پس از اتمام دوران محكوميتشان و آزادي از زندان به جرايم جديد روي آورده بودند سابقه‌داران مشهوري از قبيل اكبر معروف به اكبر غربتي، محمود معروف به محمود كله، محسن معروف به محسن زاغول، هادي معروف به هادي شيشه بر، سعيد معروف به سعيد دراز، محمد ‌معروف به پنگوئن و غيره از اعضاي اين گروه 50 نفره جديد بودند.

در اعترافات چند نفر از متهمان دستگير شده گروه جمال، آنها به كارآگاهان پليس آگاهي گفتند: جمال در مواردي كه اعضاي گروه از تحويل دادن اموال مسروقه به وي خودداري كرده بودند، آنها را به سختي تنبيه مي‌كرد و در يكي دو مورد، وي با دندان اقدام به كندن گوش اعضاي سركش گروه كرده بود كه از آن زمان، جمال در ميان خلافكاران به جمال آدم خوار شهرت پيدا كرد.

با تشكيل صدها فقره پرونده در خصوص انجام سرقت و زورگيري در مراكز انتظامي و قضايي شهرها و استان‌هاي مختلف، اكثريت قريب به اتفاق اعضاي گروه سرقت و زورگيري به همراه سركرده گروه جمال در نيمه دوم سال 82 و نيمه اول سال 83 شناسايي و دستگير و گروه آنها متلاشي شد و جمال نيز پس از دستگيري در مراجع قضايي به 12 سال زندان قطعي و رد مال در حق مالباختگان محكوم شد.

چند ماه پس از محكوميت جمال، در پرونده‌اي جديد و با طرح شكايتي جديد توسط چند شاكي جمال براي دادن توضيحات از زندان به دادسرا انتقال پيدا كرد اما در زمان بازگرداندن متهم به زندان كرج، وي توسط چهار نفر از اعضاي باقيمانده گروه خود به صورت مسلحانه آزاد و متواري شد.

در تحقيقات انجام شده مشخص شد شاكيان از همدستان متهم جمال‌آدم خوار بودند كه با طرح ريزي نقشه قبلي و به منظور آزادي سركرده گروه خود اقدام به طرح شكايتي ساختگي از وي كردند.

اعضاي گروه در حمله مسلحانه خود به گروه بدرقه متهم سرباز وظيفه‌اي را نيز به عنوان گروگان با خود بردند و پس از متواري شدن، با ضرب و شتم شديد اين سرباز گروگان گرفته شده وي را در خارج از محدوده تهران از خودرو به بيرون انداختند كه باعث جراحت بيشتر سرباز شد.

با فرار جمال آدم‌خوار، اقدامات جديد و جدي از سوي كارآگاهان پليس آگاهي با همكاري نزديك پليس امنيت تهران و ناجا، حفاظت اطلاعات قوه قضائيه و سازمان زندان‌ها به مورد اجرا گذاشته شد.

با اين تحقيقات مشخص شد كه متهم پس از فرار با استفاده از گذرنامه و هويت جعلي به صورت غيرقانوني از مرز خارج و به كشور تايلند متواري شده است و سپس اطلاعاتي به دست آمده نشان داد جمال با هويت‌هاي جعلي همچون جواد عباسي ، مجيد عبدي و غيره و با تغيير چهره ،‌ به كشورهايي از قبيل تركي ه، تايلند ، پاكستان ، افغانستان تردد دارد و با همكاري ديگر افراد متواري و تحت تعقيب پليس، سرقت‌هايي را در اين كشورها انجام داده است.

در اواخر سال 87 اطلاعاتي به دست آمد مبني بر اينكه جمال در زماني كه در كشورهاي تركيه، افغانستان، پاكستان مخفي بوده علاوه بر سرقت و ادامه اعمال مجرمانه خود در اين كشورها، از طريق عوامل خود در داخل كشور در استان‌هاي مرزي اقدام به انجام سرقت از طلافروشي‌هاي شهرهاي اين استان‌ها از قبيل تبريز، اروميه، مشهد، زاهدان كرده و در زمان سرقت نيز ضمن ورود غيرقانوني به كشور، خود شخصاً هدايت سرقت‌ها را بر عهده داشته و پس از انجام سرقت مجدداً به كشورهاي همسايه متواري شده است.

عمده سرقت‌هاي جمال در اين مرحله، از طريق سرقت از طلافروشي‌هاي شهرهاي بزرگ نقاط مرزي و يا شناسايي افرادي كه با كيف اقدام به حمل طلا مي‌كردند انجام شد.

در اواخر سال 87 متهم متواري با استفاده از هويت جعلي رضا حيات‌الغيب به صورت مكرر در تركيه و افغانستان و پاكستان در رفت و آمد بود.

اطلاعات فوق و همچنين آخرين جمع‌بندي‌هاي انجام شده از تحقيقات كارآگاهان پليس آگاهي تهران بزرگ در آبان جاري حكايت از آن داشت كه جمال با فراخوان اعضاي گروه جديد خود قصد انجام سرقت بزرگي از طلافروشي‌هاي مشهد را دارد تا همچون ماه‌هاي گذشته پس از ارتكاب سرقت به كشور همسايه متواري شود.

لذا با انجام اقدامات اطلاعاتي و جمع‌بندي نتايج بررسي‌ها با همكاري حفاظت اطلاعات قوه قضائيه، معاون دادستان و رئيس دادسراي جنايي تهران و با دستور هاشميان داديار شعبه اول دادسراي جنايي تهران و اخذ نيابت قضايي، تيم‌هاي ويژه‌اي به مشهد اعزام شدند.

در اين مرحله مشخص شد جمال طبق روال گذشته سرقت‌هاي خود در چند سال اخير، پس از فراخوان همدستانش، خودرو و 3 دستگاه موتورسيكلت تيزرو به منظور انجام سرقت از طلافروشي‌هاي در نظر گرفته و در مشهد، طلافروشي‌هايي را در خيابان شيرازي شهر مشهد شناسايي كرده و قصد سرقت از آنها را دارد كه اين مكان‌ها مورد شناسايي كارآگاهان پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت لذا اين مكان‌ها تحت مراقبت نامحسوس تيم‌هاي ويژه اعزامي قرار گرفت.

با شناسايي مكان‌هاي در نظر گرفته شده براي سرقت از سوي جمال، نهايتاً وي پنجشنبه پنجم آذر در حالي كه با استفاده از لباس مبدل تكدي‌گري در حال زاغ زني از طلافروشي‌هاي خيابان شيرازي شهر مشهد به منظور انجام سرقت در ايام عيد سعيد قربان و غدير بود، توسط كارآگاهان شناسايي شد.

با اقدام تيم اعزامي براي انجام عمليات دستگيري متهم متواري جمال با قمه همراه خود اقدام به درگيري تن به تن با مأموران كرد كه با شليك گلوله كارآگاهان زخمي و در مسير انتقال به بيمارستان به هلاكت رسيد.منبع خبر : جام جم - http://jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100924117115 
اخبار مرتبط

با قاتلان حجم اینترنت آشنا شوید!
منتشر شده در تاريخ: 29/07/1394

قاتلانی که باتری موبایل را می‌کشند!
منتشر شده در تاريخ: 04/08/1393

حکم قاتل شهید نیروی انتظامی اجرا شد
منتشر شده در تاريخ: 26/08/1392

راهکارهایی برای غلبه بر قاتل خاموش در فصل سرما
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1392

ماجرای دوچرخه سوارقاتل در خوزستان چه بود؟
منتشر شده در تاريخ: 06/07/1392

قاتلی که مجلس آشتی کنان را به عزا تبدیل کرد
منتشر شده در تاريخ: 29/04/1392

مراسم عروسی به جای قصاص قاتل
منتشر شده در تاريخ: 20/12/1391

جاده‌های قاتل در تعطیلات نوروزی
منتشر شده در تاريخ: 10/12/1391

3 سال زندگي مخفيانه قاتل
منتشر شده در تاريخ: 05/10/1391

آدام لانزا قاتل خجالتی که 27 تن را به همراه مادرش در تیراندازی مدرسه سندی هوک آمریکا کشت
منتشر شده در تاريخ: 25/09/1391

بدنام‌ترین قاتلان اجاره‌ای دنیا
منتشر شده در تاريخ: 21/09/1391

فرجام قاتلان امام حسین(ع)+جدول
منتشر شده در تاريخ: 09/09/1391

ماجرای قاتل‌شدن یک حاجی در مکه مکرمه!
منتشر شده در تاريخ: 25/08/1391

قتل فجيع دختر كر ولال
منتشر شده در تاريخ: 23/08/1391

بررسی سلامت روحی متهم در قتل آرایشگر بین المللی
منتشر شده در تاريخ: 04/08/1391

اعترافات عجیب ضارب خیابان شهید مدنی
منتشر شده در تاريخ: 03/08/1391

قاتل دوست داشتنی+عکس
منتشر شده در تاريخ: 30/07/1391

جزئیات جنایات هولناک 2 برادر در استان فارس
منتشر شده در تاريخ: 24/07/1391

اعترافات سهمگین زن ۲۱ ساله در بازسازي
منتشر شده در تاريخ: 20/07/1391

دوست دارم مدرسه رفتن بچه‌ام را ببينم
منتشر شده در تاريخ: 13/07/1391

پايان پرادو سواري زوج قاتل
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1391

راز جنایت دوساله در نامه قاتل به همسرش
منتشر شده در تاريخ: 21/05/1391

عملیات شبانه برای دستگیری قاتلان محیط‌بان
منتشر شده در تاريخ: 17/05/1391

ثبت نام در سايت دريافت يارانه موجب دستگيري قاتل فراري شد
منتشر شده در تاريخ: 21/04/1391

قاتلی بخشیده شد تا به جای دیه، جهیزیه دو دختر بدهد
منتشر شده در تاريخ: 18/03/1391

گفت‌وگو با قاتل پنج‌ هزار توماني
منتشر شده در تاريخ: 08/03/1391

مقتول، قاتلان خود را معرفي كرد
منتشر شده در تاريخ: 02/03/1391

این قاتلان راشناسایی کنید/عکس
منتشر شده در تاريخ: 02/02/1391

مردقبل ازمرگ نام قاتل راباخون روی دیوارنوشت
منتشر شده در تاريخ: 16/12/1390

قاتلی که خودش مقتول شد
منتشر شده در تاريخ: 20/11/1390

بخشش قاتل با شرط ساخت حسينيه
منتشر شده در تاريخ: 19/11/1390

قاتل: پدرم اجازه نداد با دختر مورد علاقه ام ازدواج کنم، کشتمش
منتشر شده در تاريخ: 05/11/1390

نجات قاتل از چوبه‌دار با پیامی از دیار باقی
منتشر شده در تاريخ: 01/11/1390

این قاتل فراری را شناسایی کنید +عکس
منتشر شده در تاريخ: 20/10/1390

قاتل: چاقو مال من نبود، اما چسبید به دستم، دوستم کشته شد!
منتشر شده در تاريخ: 08/10/1390

عذاب وجدان قاتل 4 سال پس از قتل همسر و فرزند!
منتشر شده در تاريخ: 07/10/1390

دختری که حلقه دار را به گردن خواستگارش انداخت!
منتشر شده در تاريخ: 14/08/1390

اقدام به 4 جنايت در 19 سالگي!
منتشر شده در تاريخ: 11/08/1390

پلیس در تعقیب قاتلان 5 عضو یک خانواده +عکس
منتشر شده در تاريخ: 28/07/1390

دستگیری قاتل با پوشش زنانه/نتیجه خوشگذرانی‌های شبانه پسر جوان
منتشر شده در تاريخ: 27/07/1390

قاتل جنايت انزلي دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 18/07/1390

عفو قاتل پس از 18 سال در ملکان
منتشر شده در تاريخ: 05/07/1390

عذاب وجدان قاتل پس از 5 سال فرار
منتشر شده در تاريخ: 28/06/1390

تصویر دوزیست 5 سانتیمتری که قاتل 10 مرد بزرگسال است!
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1390

ناصر سوزوکی؛قاتل مأمور آگاهی دستگیر شد
منتشر شده در تاريخ: 27/05/1390

دستگيري قاتلي كه طلبكارش را به آتش كشيد + عکس
منتشر شده در تاريخ: 19/05/1390

جزییات جلسه اول دادگاه قاتل مرحوم داداشی
منتشر شده در تاريخ: 15/05/1390

پليس كيش به قاتل فراري امان نداد
منتشر شده در تاريخ: 10/05/1390

اعترافات قاتل ريزاندام قوي‌ترين مرد ايران
منتشر شده در تاريخ: 30/04/1390

نقض حكم قصاص يك قاتل ناموسي
منتشر شده در تاريخ: 25/03/1390

اعدام‌دومين‌ قاتل سريالي زنان قزوين
منتشر شده در تاريخ: 04/03/1390

تصوير قاتل در دوربين مخفي پمپ بنزين
منتشر شده در تاريخ: 31/01/1390

بازداشت قاتل 4عضو خانواده برازجاني
منتشر شده در تاريخ: 22/01/1390

قاتل فراري پس از 6 ماه دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 17/01/1390

دستگيري قاتل شيشه‌اي در يك تصادف
منتشر شده در تاريخ: 05/12/1389

قاتل شهروند ایرانی مقیم کانادا دستگیر شد
منتشر شده در تاريخ: 07/11/1389

قاتل سريالي قزوين فردا اعدام مي‌شود
منتشر شده در تاريخ: 29/09/1389

اسامي قاتلان شهداي كربلا
منتشر شده در تاريخ: 27/09/1389

آدم‌ربايان قاتل: مقتول فريب ظاهر موجه ما را خورد
منتشر شده در تاريخ: 21/09/1389

اعترافات هولناک قاتلان خانواده تاجر برنج +عکس
منتشر شده در تاريخ: 19/08/1389

قاتل كمي دير به خود آمد
منتشر شده در تاريخ: 24/07/1389

اعتراف صريح‌دو قاتل‌به‌قتل دكتر سرابي
منتشر شده در تاريخ: 05/07/1389

بعد از 2 سال قاتل دوست قديمي دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1389

نخستین زن قاتل سریالی ایران، در یک قدمی طناب دار+عکس
منتشر شده در تاريخ: 30/06/1389

پدیده شرم آوری به نام "قاتلان یقه سفید"
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1389

قاتل چشم آبي منتظر اجراي حكم
منتشر شده در تاريخ: 22/06/1389

آیا شوهر «سمیه» قاتل اوست؟
منتشر شده در تاريخ: 03/06/1389

قصاص و حبس براي قاتلان دختر كرجي
منتشر شده در تاريخ: 30/04/1389

نخستین قاتل سریالی زن در یک‌قدمی چوبه‌دار
منتشر شده در تاريخ: 08/04/1389

قاتل: فرقه ساختگي مقتول زندگي‌ام را به باد داد
منتشر شده در تاريخ: 19/03/1389

براي فرار از چنگ پليس لباس زنانه پوشيدم
منتشر شده در تاريخ: 12/03/1389

دانشجوي رشته قاتل‌شناسی؛ قاتل سریالی فاحشه‌ها+عکس
منتشر شده در تاريخ: 08/03/1389

دستگيري دومين قاتل زنجيره‌اي قزوين
منتشر شده در تاريخ: 30/02/1389

قاتل: از طرف فرشتگان مامور بودم
منتشر شده در تاريخ: 26/01/1389

پس از 44 سال قاتل فراري دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 16/01/1389

خاله قاتل به قصاص محكوم شد
منتشر شده در تاريخ: 29/11/1388

قصاص و 20 سال حبس مجازات زوج قاتل
منتشر شده در تاريخ: 27/11/1388

قاتل سريالي قزوين:شايسته بخشش نيستم
منتشر شده در تاريخ: 18/11/1388

محاكمه قاتل سريالي زنان قزوين
منتشر شده در تاريخ: 03/11/1388

10 بار اعدام براي قاتلان سريالي
منتشر شده در تاريخ: 09/10/1388

10بار اعدام براي قاتل سريالي كرجي
منتشر شده در تاريخ: 10/09/1388

پايان جلال آدم خوار با مرگ رقم خورد
منتشر شده در تاريخ: 08/09/1388

پس از 4 سال قاتل فراري دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 17/08/1388

پایان تراژدی قاتلی که 20 سال آرام نگرفت
منتشر شده در تاريخ: 13/08/1388

اعتراف غافلگير کننده قاتل سریالی کرج
منتشر شده در تاريخ: 03/08/1388

قاتل نوزاد شیرخوار پای چوبه دار
منتشر شده در تاريخ: 29/07/1388

قاتل تهديد به قتل‌ خانواده‌اش‌كرد
منتشر شده در تاريخ: 21/07/1388

يک زن، ترسناکترين قاتل دنيا + عکس
منتشر شده در تاريخ: 02/07/1388

قاتل فراري خود را تسليم كرد
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1388

قاتل به قتل خاله اعتراف كرد
منتشر شده در تاريخ: 18/06/1388

آثار سوختگي روي بدن قاتل ، او را لو داد
منتشر شده در تاريخ: 15/06/1388

قاتل شهر قدس: ماموريتم هنوز تمام نشده
منتشر شده در تاريخ: 09/06/1388

ازدواج قاتل با برادر مقتول در زندان
منتشر شده در تاريخ: 26/05/1388

قاتل 2 پرستار تسليم شد
منتشر شده در تاريخ: 18/05/1388

قاتل صحنه قتل‌ها را بازسازي كرد
منتشر شده در تاريخ: 23/04/1388

مصاحبه با مهين قديري ( قاتل سريالي زنان قزويني)
منتشر شده در تاريخ: 17/04/1388

گفتگو با قاتل سريالي زنان كرج
منتشر شده در تاريخ: 11/04/1388

همدست قاتل سريالي كرج اعترافاتش را پس گرفت
منتشر شده در تاريخ: 10/04/1388

با اعتراف زن قاتل راز قتل فرزندان فاش شد
منتشر شده در تاريخ: 04/04/1388

الگوبرداري قاتل ايراني از رمان‌هاي آگاتا كريستي
منتشر شده در تاريخ: 02/03/1388

مجازات عجیب قاتل ویتنامی
منتشر شده در تاريخ: 12/02/1388

شلوار جين های قاتل!
منتشر شده در تاريخ: 17/01/1388

قاتل هوسران 48ساعته گیر افتاد
منتشر شده در تاريخ: 15/01/1388

عذاب وجدان براي قاتل فراري
منتشر شده در تاريخ: 18/12/1387

قاتل لس‌آنجلسي در تهران دستگير شد
منتشر شده در تاريخ: 28/10/1387

توقف شرورهاي قاتل در آخرين ايستگاه
منتشر شده در تاريخ: 15/10/1387

گذشت از قاتل فرزند به حرمت عيد غدير
منتشر شده در تاريخ: 24/09/1387

درخواست مجازات براي دانشجوي قاتل
منتشر شده در تاريخ: 23/09/1387

دختر فراری پدر قاتلش را لو داد!
منتشر شده در تاريخ: 18/09/1387

قاتل فراري، تحت تعقيب پليس آگاهي
منتشر شده در تاريخ: 11/09/1387

رسيدگي‌ويژه ‌‌به‌‌‌پرونده ‌قاتل آباداني
منتشر شده در تاريخ: 15/08/1387

قاتل با تلفن مقتول پيامك مي‌فرستاد
منتشر شده در تاريخ: 14/08/1387

آخرين تحقيقات از قاتل زنجيره‌اي آبادان
منتشر شده در تاريخ: 12/08/1387

جزئيات پرونده قاتل سريالي زنان و دختران‌ در آبادان‌
منتشر شده در تاريخ: 07/08/1387

تقاضاي قصاص خانواده 5 قرباني از قاتل سريالي كرج‌
منتشر شده در تاريخ: 29/07/1387

جسد سوخته ناشناس، قاتلش را لو داد
منتشر شده در تاريخ: 08/07/1387

جستجوي پليس جنايي تهران و اراك براي دستگيري قاتل مسلح
منتشر شده در تاريخ: 07/07/1387

قاتل رقيب عشقي در يك قدمي محاكمه‌
منتشر شده در تاريخ: 03/07/1387

قاتل سريالي كرجي بيمار رواني نيست‌
منتشر شده در تاريخ: 02/07/1387

احتمال پرسه زني قاتل سريالي در حوالي پايانه غرب
منتشر شده در تاريخ: 25/06/1387

سايه‌ به سايه در تعقيب قاتل فراري
منتشر شده در تاريخ: 24/06/1387

قاتل فراري را شناسايي كنيد
منتشر شده در تاريخ: 23/06/1387

قاتل جهانگرد فرانسوي از كشور فرار‌ كرده است
منتشر شده در تاريخ: 20/06/1387

قاتل «شهلا» پس از 2 سال به دام افتاد
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1387

قاتل زنان کرجي به چهار قتل ديگر اعتراف کرد
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1387

اعتراف قاتل سريالي بزرگراه به 8 جنايت سياه
منتشر شده در تاريخ: 22/04/1387

قاتل زن باردار، قفل سكوت را شكست‌
منتشر شده در تاريخ: 26/03/1387

محاكمه قاتلان نيكوكار مدرسه‌ساز
منتشر شده در تاريخ: 22/03/1387

ميلياردر قاتل با جلب رضايت اولياي‌دم از مجازات مرگ نجات يافت‌
منتشر شده در تاريخ: 01/03/1387

دستگيري قاتل دختر دانشجو پس از فرار 5 ماهه
منتشر شده در تاريخ: 14/11/1386

دستگيري قاتل زن جوان پس از فرار به تهران
منتشر شده در تاريخ: 06/11/1386

قاتل، قصاب بود (مردی شاهرگ زن و دخترش را برید)
منتشر شده در تاريخ: 25/10/1386

تصاویر قاتلان احتمالی بی نظیر بوتو
منتشر شده در تاريخ: 10/10/1386

قاتل نامرئي 52 دانش آموز را به بيمارستان فرستاد
منتشر شده در تاريخ: 02/10/1386

خبر مريوط به دستگيري قاتل تبعه فرانسوي در اصفهان صحت ندارد
منتشر شده در تاريخ: 24/09/1386

قاتل تبعه فرانسوي هنوز در اصفهان متواري است
منتشر شده در تاريخ: 23/09/1386

مرد قاتل 2 روز کنار جسد همسرش زندگي مي کرد
منتشر شده در تاريخ: 20/09/1386

قتل يك فرانسوي در اصفهان(خبر تكميلي قاتل را شناسايي كنيد)
منتشر شده در تاريخ: 20/09/1386

دستگيري قاتل يک سال پس از فرار
منتشر شده در تاريخ: 17/09/1386

دستگيري قاتل لگدپران
منتشر شده در تاريخ: 13/08/1386

لحظه شماری برای اعدام قاتل «لیلا»
منتشر شده در تاريخ: 06/08/1386

قاتليني که مجازات نخواهند شد
منتشر شده در تاريخ: 02/07/1386

شرم قاتل از بيان جنايت ناجوانمردانه
منتشر شده در تاريخ: 16/06/1386

درخواست حكم قصاص برای قاتل محله یافت‌آباد
منتشر شده در تاريخ: 06/06/1386

قاتل قاضی دادگاه "قرچک" پنجشنبه اعدام می شود
منتشر شده در تاريخ: 05/06/1386

گردن زدن قاتل مادرزن
منتشر شده در تاريخ: 30/05/1386

قاتل قاچاقچی رقیب به زودی محاكمه می شود
منتشر شده در تاريخ: 22/05/1386

دستگیری قاتل دختربچه ۸ ساله
منتشر شده در تاريخ: 20/05/1386

جایزه پلیس برای شناسایی ۲ قاتل فراری
منتشر شده در تاريخ: 16/05/1386

قاتل 62 نفر مي‌خواست 64 نفر را بكشد
منتشر شده در تاريخ: 12/05/1386

قاتل 16 ساله از اولياي‌دم رضايت گرفت
منتشر شده در تاريخ: 08/05/1386

به دام افتادن ۲ قاتل
منتشر شده در تاريخ: 24/04/1386