شماره خبر:  10094    تاريخ انتشار خبر:        ام آذر ماه سال هجری شمسي  تعداد دفعات مشاهده خبر: 3308 مرتبه تا کنون

 مرگ مایکل جکسون قتل تشخیص داده شد

بی بی سی: پزشکی قانونی لس آنجلس مرگ مایکل جکسون، ستاره موسیقی پاپ را قتل تشخیص داده است. مایکل جکسون، ماه ژوئن در سن پنجاه سالگی در خانه خود در لس آنجلس در اثر ایست قلبی درگذشت.

گزارش پزشکی قانونی لس آنجلس که به هفته ها حدس و گمان درباره مرگ آقای جکسون پایان داد، علت مرگ او را مسمومیت با پروپوفول که یک داروی بیهوشی است و مسکنی به نام لورازپام عنوان کرده است. پلیس، پزشک شخصی مایکل جکسون را بازجویی کرده است ولی از او به عنوان مظنون نام نبرده است. گزارش پزشکی قانونی می نویسد: "علت مرگ مسمومیت حاد با پروپوفول تشخیص داده شده است.

" بر اساس این گزارش، مجموعه ای از داروهای میدازولام، دیازپام، لیدوکائین، لورازپام و افدرین در خون مایکل جکسون دیده شده است. متن کامل گزارش سم شناسی پزشکی قانونی درباره علت مرگ مایکل جکسون به درخواست پلیس و دادستان لس آنجلس منتشر نشده است. وکیل پزشک شخصی مایکل جکسون خواستار انتشار گزارش کامل سم شناسی است.

ادوارد چرنوف وکیل دکتر کانراد مورای خواستار انتشار غلظت دقیق همه داروهای اعلام شده در خون مایکل جکسون شده است. خبرگزاری رویترز، به نقل از پلیس لس آنجلس گزارش کرده که گزارش سم شناسی احتمالا به دادستانی ارجاع می شود تا کیفرخواست جنایی صادر شود.

پیش تر گزارش هایی به نقل از دکتر مورای، پزشک شخصی آقای جکسون منتشر شده بود که از تجویز دارو پروپوفول برای درمان مشکل بی خوابی او خبر می داد. مایکل جکسون سوم سپتامبر در مراسمی خصوصی در حومه لس آنجلس دفن می شود. پیش تر قرار بود مراسم تدفین او در روز تولدش در بیست و نهم اوت برگزار شود.


منبع خبر : شفاف - http://shafaf.ir/fa/pages/?cid=7102 
اخبار مرتبط

حراج مبلمان عجیب مایکل جکسون / عکس
منتشر شده در تاريخ: 22/12/1388

ادعای خواهر جکسون درباره مرگ برادرش
منتشر شده در تاريخ: 23/04/1388

خاکسپاری مایکل جکسون با «تشییع جنازه» اسلامی
منتشر شده در تاريخ: 13/04/1388

ويروس ايميل مايكل جكسون
منتشر شده در تاريخ: 13/04/1388

مایکل جکسون درگذشت
منتشر شده در تاريخ: 05/04/1388

مایکل جکسون سرطان گرفت
منتشر شده در تاريخ: 29/02/1388